انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 7:17pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 چگونگی فروش اشیاء پیدا شده 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعدشم واسه چی موجه منفی میدی به بچه ها وحادش میکنی قضیه رووووو.این کارسراسرریسکه ...شمام به نظرم انقدترس وجوون عزیزی بهتره بری دنباله کاره دیگه ومنطقه توعوض کنی .... .بعدشم مانگفتیم اینانیس ولی به این شدت و اب وتاب که میگی نیس ..... .خودت ودوروریات دنده لونداوزبونشون قرص باشه میتونی غالب بشی به اینچیزا....موفق باشی اوستا

یکشنبه 18 اسفند1392 - 9:44pm

رامین جان اون جوری که شما میگی زیز ذربینیم طالبان هم اینجوری زیر ذربین نبوده.داداش من.در ضمن من نگفتم این کار خطرات خودشو نداره من میگم اونجوری ها هم نیست که شما میگید.من و شما یا یکی دیگه طالبان که نیست واسش نفر بذارن شماره ها و اس ام اس هاشو چک کنن.مگه یکی دو نفرن رو این حساب باشه از 75میلیون جمعیت ایران باید 60میلیونشو زیر ذربین بذارن.الان دست بذاری رو هر کی خودش اعتراف میکنه.دوستان به هر حال این کار مشکلات خودشو داره ولی نه به اون شدتی که میگید.موفق باشید

قــاصدک هــم به مــا رسیــد ، خــبرش یــادش رفــت ….

دوشنبه 18 اسفند1392 - 2:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همگی
دوستان اتفاقا رامین درست میگه کل ایران وقتی پیام میدن این پیام اگر توش کلماتی مثل گنج باشه اول خود مخابرات میخوندش بعدشم اگر مهم بود یه چند روزی خط میره واسه پیگیری
دوستان شما یه سکه دوسکه فروختیدکه کلا قیمتش 1تومن هم نشده خب انتظار دارین گیربیفتیدیا کارفروشتون سخت باشه
ایران دیگه مثل قبل نیست مشکل ما ایرانی ها اینکه نمیخوایم قبول کنیم سیاست دولت پیشرفت کرده
الان دولت واسه اینجور چیزا خیلی حساسه
حرف های اقا رامین رو جدی بگیرید حتی1درصد کار از محکم کاری عیب نمیکنه
موفق باشید

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 19 اسفند1392 - 11:11am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
ramin نوشته است:
من خنده ام میگیره از این که بعضیها ظاهرا فیلم سینمایی زیاد نگاه میکنن.ماها دیدیم سرمون اومده اونم چندین بار ولی میگین نه پیاز داغشو داری زیاد میکنی .خوبه خودش داشت میگفت مارو هم بردن تفتیش حالا خدا بخیر کرد که با دستگاه نگرفتنش.اونم روز قبلش فقط با طرف بود نه سر حفاری کردنش. مگه نمیگی سر خریدو فروش میان؟پس چرا تورو بازخواست داشتن میکردن مگه فقط یه ردیاب بیشتر زده بودی؟

من گفتم منوبردن تفتیش؟؟؟؟؟حالت بده بابا....گفتم منطقه تحته نظره وامدوشدهاروچک میکنندمنم رفتم جاروخودم دیدم به عینه که چی شده ازنزدیک...اول درست بخون بعدنظربده ...اونابیکارنیستن بیان وقتوهزینه کننا4تااپراتوروچک کننداین همه موضاعاته مهم هست که دنبالش باشا.وقتی دراوردی موقعه فروش خفت میشی به طرقه مختلف..یاتوماشین یقه ت میکنندموقعه ایست وبازرسی . :YMBRINGITON:

((امروزیکی ازدوستانم که بچه اون شهربودش باهام تماس گرفت رفتم اونجا:دیدم 8مترونیم عمق بالودرکارکردندواتاق دراومده پره گچ وساروج وهمه یه اونارم ازجمله راننده وصاحب زمین واپراتورو...روهم دستگیرکردندوالان زندانندوبارم دراومده وبردندواون منطقه رم حفاظت شدش کردندحتی امروزمارم تفتیش کردندلبه جاده ش...الان میدونم خیلیادرجواب میگاردیابت مشکل داره خودت مشکل داری ولی واقعیت تلخه .....)))ببخشید این شما نبودید که تفتیش شدین من بودم..پست خودتو نگاه بنداز نگو که من نگفتم جمله ای هست که خودت گفتی

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 19 اسفند1392 - 12:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

این جمله شما که مارو هم امروز بردن تفتیش مراجعه کنید به بخش اموزش اپراتوری ردیاب صفحه 300.که جنابعالی پست زدی و دوستانم اتفاقا فرمودن که شانس اوردی دستگاهت جایی رو نگرفت و با اونا نبودی وگر نه الان...

دوشنبه 19 اسفند1392 - 12:20pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
ramin نوشته است:
به به علی اقا تو محیط خریدو فروش؟ :)) یه جور میگی انگاری چن ساله تو اب کردن جنسها تبحر داری.تو اصلا جنس رو با چشم خودت دیدی تاحالا؟میدونی چه رنگیه؟در اوردی تاحالا؟خوابشم دیدی تاحالا؟چن سال پیش کجا بودی که ما در اوردیم روسرمون اصلحه گذاشتن؟کجا بودی طرف تو زمینش در اورده بود به امید این که بفروشه خریدار اطلاعاتی به پستش خورده بود که من چن بار تو زندان ملاقاتش رفتم.. کجا بودی طرف اصل بارو رو شانسش زده بود تو زمین در اورده بود 1میلیارد پولش بود به 100تومن فروختش..رفیق چن سالمو چون تلفنی با کسی که در اورده بود شبش تماس تلفنی داشت گرفته بودن تو بازداشتگاه خودم رفتم دنبال کارش.نگو این حرفو البته حق دارین ندیدین که یه چیزی شنیدین دنبالش دویدین.من اونقدر تو اگاهی و اطلاعات رفت و امد داشتم که میدونم داستان چیه برای شماها زوده حالا حالاها

چی میگی عموجون واسه خودت ...باکی هماهنگی....داداش فقط تودیدی .چندساله ته شما.بروبابا..شماادمات همه دورواطرافش ادم فروش بودابه بقیه چه...شمادیدی وشنیدی ...بیاببرمت پیشه دوستم تاالان 4باردراورده راست راستم میگرده ...شماحتماتومنطقه زندگیتون همه انتن تشریف دارن شمام اگه دیدی وسرت اومده پس الان بایدتحته تعقیبه کبری11 باشی پس همین الان بیخیل شوتاردتونزده هههههههههههههه.....

نه این که دورو برت ا انتن نیستن؟شما در بیار ببین حتی اون دیوار خونتونم واست انت میشه یا نه..بله میخوای ببرمت پیش یکی از رفیقای سابقم که قبلا با من میرفت حفاری بعدا جدا شد ازم در اورد ولی به چه قیمتی به 100میلیون فروخت اگه از اون لحاظ میگی اره این رفیق ما هم داره راست راست میچرخه میخوای شمارشم بهت بدم ولی مردشو دیدی که جنس 1میلیاردی رو نه به 1میلیارد بلکه بتونه به 600تومنش بفروشه؟تازه این رفیق ما بعد چه داستانی تونست این مبلغو بگیره واسه جانت احتیاط یه دوسالی دندون رو جیگر گذاشت

دوشنبه 19 اسفند1392 - 12:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

rahimi نوشته است:
رامین جان اون جوری که شما میگی زیز ذربینیم طالبان هم اینجوری زیر ذربین نبوده.داداش من.در ضمن من نگفتم این کار خطرات خودشو نداره من میگم اونجوری ها هم نیست که شما میگید.من و شما یا یکی دیگه طالبان که نیست واسش نفر بذارن شماره ها و اس ام اس هاشو چک کنن.مگه یکی دو نفرن رو این حساب باشه از 75میلیون جمعیت ایران باید 60میلیونشو زیر ذربین بذارن.الان دست بذاری رو هر کی خودش اعتراف میکنه.دوستان به هر حال این کار مشکلات خودشو داره ولی نه به اون شدتی که میگید.موفق باشید

امریکا با جمعیت نزدیک 400میلیون نفر بارهاهو بارها اخبار اعلام کرده تمام مکالمات و پیامهاشونو شنود میکنه وای به حال جمعیت ایران که 70میلیون بیشتر نداره اونم از این جمعیت 70میلیونی 40میلیونش همش انتن هستن.باشه شما با تجربه شما این جوری حساب کن که که به این شدت نیست .برو هوار بزن که من دارم یکی بیاد ازم بخره هنوز سرت نیومده که به دایی جون بگی اق دایی

دوشنبه 19 اسفند1392 - 12:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من نمیدونم شماچی دیدی وسرت اومده ...ولی دست بالادست زیاده ...من کسایی میشناسم که دسته راست وچپشونوبه خدابلدنیستن وگاگولاولی الان توپ شدا...احتمالاترسوندنت دادایاشایدخودت بابروبچه انتظامی هستی که داری بقیه رومیترسونی...ولی اینوبدون تواین کارهم باید2تااشناتواینجورجاهاداشته باشی هم خریدارت خوب ودلال نباشه ...شماابعاده منفیشودیدی یاحالاسرت اومده که اونم ازناشی بودنه خودتون اینجورشده ه ه ه ه ه ....ههه هوارچرابزنم م م مگه جنگه یامثه شمامبتدی ام ...اینجافضایه بازه من نمیخام بازصحبت کنم وگرنه .... .بسوزه پدره تجربه .تجربه ه ه یه تلخی داشتیا:گفتی اق دایی :)) :ymparty: اینجا انجمنه انقدفازه منفی ودلزدگی القاء نکن.حجمه انجمنم useنکن:اینجامحله تبادله علم وارایه تجارب وبحثه مفیده ...نه کاراگاه بازی اقایه پیره تجربه وستم دیده ه ه ه /:)

دوشنبه 19 اسفند1392 - 2:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ramin نوشته است:
این جمله شما که مارو هم امروز بردن تفتیش مراجعه کنید به بخش اموزش اپراتوری ردیاب صفحه 300.که جنابعالی پست زدی و دوستانم اتفاقا فرمودن که شانس اوردی دستگاهت جایی رو نگرفت و با اونا نبودی وگر نه الان...

من گفتم سره جاده ش که منتهی میشه به اونجاتفتیش میکنندوکردن کی گفتم ماروبردن ن ن تفتیش .... :p.حالته ایست بازرسی بودش .دوست داری کش بدی آ.دنباله چی میگردی؟؟؟؟؟من موندم چطوری شبهامیری بیرون تست میزنی :)) چون صفحاته انجمن به بحث بایه ادمه :بزدل نگذره من دیگه جوابه شمارونمیدم م م م. :-H .

دوشنبه 19 اسفند1392 - 2:17pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
من نمیدونم شماچی دیدی وسرت اومده ...ولی دست بالادست زیاده ...من کسایی میشناسم که دسته راست وچپشونوبه خدابلدنیستن وگاگولاولی الان توپ شدا...احتمالاترسوندنت دادایاشایدخودت بابروبچه انتظامی هستی که داری بقیه رومیترسونی...ولی اینوبدون تواین کارهم باید2تااشناتواینجورجاهاداشته باشی هم خریدارت خوب ودلال نباشه ...شماابعاده منفیشودیدی یاحالاسرت اومده که اونم ازناشی بودنه خودتون اینجورشده ه ه ه ه ه ....ههه هوارچرابزنم م م مگه جنگه یامثه شمامبتدی ام ...اینجافضایه بازه من نمیخام بازصحبت کنم وگرنه .... .بسوزه پدره تجربه .تجربه ه ه یه تلخی داشتیا:گفتی اق دایی :)) :ymparty: اینجا انجمنه انقدفازه منفی ودلزدگی القاء نکن.حجمه انجمنم useنکن:اینجامحله تبادله علم وارایه تجارب وبحثه مفیده ...نه کاراگاه بازی اقایه پیره تجربه وستم دیده ه ه ه /:)

اگه به قوال خودت از بچه های انتظامی باشم که چه ربطی داره اخه بعد بیام بچه هارو بترسونم؟ :)) معمولا این جور جاها ادم همرنگ جماعت میشه تا یکی رو گیر بندازه نه که مثل من بیاد واقعیتهارو بگه و بخواد یه سری رو الحذر کنه

دوشنبه 19 اسفند1392 - 5:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure