انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 5:03pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی
 چگونگی فروش اشیاء پیدا شده 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

amingh2914 نوشته است:
عجب!
چطور باید فهمید ارزش هنری و تاریخی داره؟
قیمت فروشنده تعیین میکه یا خریدار؟

از طرح و نقش و نگارش و حکاکی بودنش.وزن جنس ..ودرصد اعیارش.قیمت رو کارشناس میبینه تعیین قدمت میکنه میگه بهت که مثلا این قدر ارزش داره ما اینقدر ازت میگیریم شما اگه برات صرفید میگیری نصرفید نمیگیرید البته این داستان هزار تا اما هو اگر داره که من خلاصه کردم برات.حالا بمونه این وسط خردارها خریدار نیستند که میان میبینن اکثرشون دلالن میان این وسط که یه چیزی از این دست بگیرن به اون دست بدن تا یه چیزی گیرشون بیاد

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 11:38am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

هر خريداري كه بياد و قيمت بار رو براساس جنسش مشخص كنه داره سرتون كلاه ميزاره . چون خريداران اصلي وكلكسيونرها يا موزها نهايتا جنس رو براساس قدمت تاريخي اون قيمت گذاري كرده و مي خرند. اينكه بگيم طلا قيمتش بايد بالاتر از نقره يا سفال باشه درست نيست.البته طلا يه مزيت داره اونم اينه كه هيچ خريداري هم پيدا نكرديد ميتونيد ذوبش كنيد وبديد طلافروشيا!! :ymcowboy:

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 4:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود دوستان
برای اینکه خدای نکرده مشکلی براتون پیش نیاد و یا اینکه کلاه سرتون نره و یا گیر نیفتید و برید زندان و ...
هروقت چیزی پیدا کردید همونجا دستگاهتون رو بشکونید و جنسارم تیکه تیکه کنید فقط حواستون باشه همیشه دستکش لاتکس دستتون باشه تا اثر انگشتتون نمونه بعد اگه احیانا همراهی داشتید سرشو زیر اب کنید تا هیچ شاهدی نباشه بعدشم برید یه مدت قایم شید تا آبا از آسیاب بیفته که خدای نکرده مشکلی واستون پیش نیاد
موفق باشید YMWHISTLE

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 7:20pm

بابا انقدر پیازداغشو زیاد نکنید.اصلا این حرفا واقعا مسخره و خنده داره!یعنی چی فروش جنس از دراوردنش سخت تره.من ی نفرو سراغ دارم خولو چل مثل خودش رو کره زمین نیست تو زمینه کشاورزیش جنس درآورد و فروختو الان یکی از سرمایه دارهای شهرمونه.باور کنید ی سلام علیک باهاش بکنید خندتون میگیره که این با این مغز معیوبش چجوری پولدار شده.حالا این یارو کسیم نبود که بشناسنش تو ده زندگی میکرد سالی 1بار اگه شهر میومد.جنسو دراوردو فروختو الان حالشو میبره.ترسو لرزش واسه اونایی مونده که فروختن جنس رو سرقت مسلحانه از بانک میدونن. =))

قــاصدک هــم به مــا رسیــد ، خــبرش یــادش رفــت ….

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 10:21pm

بعضیا میگن سخته بعضیا میگن کاری نداره!
باید تو این کار بود تا فهمید راحته یا سخت
بنظرم بعد از در اومدن بار طبیعتا استرس و ترس و سختی کار زیادتر میشه

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 11:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
درود دوستان
برای اینکه خدای نکرده مشکلی براتون پیش نیاد و یا اینکه کلاه سرتون نره و یا گیر نیفتید و برید زندان و ...
هروقت چیزی پیدا کردید همونجا دستگاهتون رو بشکونید و جنسارم تیکه تیکه کنید فقط حواستون باشه همیشه دستکش لاتکس دستتون باشه تا اثر انگشتتون نمونه بعد اگه احیانا همراهی داشتید سرشو زیر اب کنید تا هیچ شاهدی نباشه بعدشم برید یه مدت قایم شید تا آبا از آسیاب بیفته که خدای نکرده مشکلی واستون پیش نیاد
موفق باشید YMWHISTLE

سلام به همگی کوهیار جان خداییش خیلی حساس شدی :D
والله ما تاحالا ادم نکشتیم
دوستان لطفا هر کاری میخواید انجام بدین ولی به فکر دور زدن همراهتون نباشیدکه از قدیم گفتن چاه کن همیشه ته چاه
فروختن جنسم سخته هرکی هم که فروخته یا طلابوده که ازش به قیمت روز خریدن مفت خریدن یا جنسش خیلی قیمتش بوده مثلا3میلیارد بش یه 400ملیون دادن پیش خودش فکرکرده زرنگه
شایدم دیگه خداییش شانس بوققققق داشته گیر یه ادم خوبی افتاده که ما ازون شانس هانداریم
70درصد حفارها موقع فروش گیرمیافتند :D :D ;)
موفق باشید ;)

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 12:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

باشه بعضیها حالا حالا ها فکر کنن که جنس اب کردن راحته و اب خوردنو میمونه...شماهارو هم اخر کار میبینیم...هنوز سرتون نیومده تا این که این کارو واسه همیشه ببوسینو بزارین کنار..اون موقه خودتونم در بیارین از ترس همونجا چالم میکنین میگین ول کن بابا ما خیرشو خوردیم...من با چشمام دیدم که دارم میگم حالا بعضیها تو خوش باوری باشن...

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rahimi نوشته است:
بابا انقدر پیازداغشو زیاد نکنید.اصلا این حرفا واقعا مسخره و خنده داره!یعنی چی فروش جنس از دراوردنش سخت تره.من ی نفرو سراغ دارم خولو چل مثل خودش رو کره زمین نیست تو زمینه کشاورزیش جنس درآورد و فروختو الان یکی از سرمایه دارهای شهرمونه.باور کنید ی سلام علیک باهاش بکنید خندتون میگیره که این با این مغز معیوبش چجوری پولدار شده.حالا این یارو کسیم نبود که بشناسنش تو ده زندگی میکرد سالی 1بار اگه شهر میومد.جنسو دراوردو فروختو الان حالشو میبره.ترسو لرزش واسه اونایی مونده که فروختن جنس رو سرقت مسلحانه از بانک میدونن. =))

کاملا باهاتون موافقم
چون من چنتا آدم اهل روستا رو میشناسم که مبلغ خوبی دستشون اومده،انقدری بوده که 4تومن سرمایه گذاری کردن برای یه مرغداری 500000قطعه ای کاملا مکانیزه(این یه قسمت از سرمایه گذاری هاشون بوده)
خیلی ها هم که میگفتند سخته توی واسطه گری بودند و فکرای کارتونی زیاد به سرشون زده. ;)
زیاد ذهنتون رو درگیر این مسئله نکنید.اول پیدا کنید برای اون قسمتش خیلی اتفاقهای خوب در راهه :x
@};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 6:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به این بنده خدایی هم که توی این تاپیک و توی itsoit تو کار اجاره دستگاه و خرید جنس بود و یه آدرس ایمیل ما رو هم به نابودی کشونده بود که انقدر چرت و پرت میفرستاد زیاد دقت نکنید.
واسطه ها همه جا اول بفکر خودشونن
کلی هم میگفتش توی خرید و فروش اعتماد نکنید و موقعی که یکی بهش میگفتی خوب چیکار کنیم؟میگفت من برات آبش میکنم.... ماشالا اعتماد بنفسشم بالا بود

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 6:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bardia نوشته است:
rahimi نوشته است:

کاملا باهاتون موافقم
چون من چنتا آدم اهل روستا رو میشناسم که مبلغ خوبی دستشون اومده،انقدری بوده که 4تومن سرمایه گذاری کردن برای یه مرغداری 500000قطعه ای کاملا مکانیزه(این یه قسمت از سرمایه گذاری هاشون بوده)
خیلی ها هم که میگفتند سخته توی واسطه گری بودند و فکرای کارتونی زیاد به سرشون زده. ;)
زیاد ذهنتون رو درگیر این مسئله نکنید.اول پیدا کنید برای اون قسمتش خیلی اتفاقهای خوب در راهه :x
@};- @};- @};-

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: سلام دوستان با این وجود فکر کنم رفتیم جزءاون70درصدی که کنج زندون دارن اب خنک میخورند :D

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 10:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure