انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 5:30am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی
 چگونگی فروش اشیاء پیدا شده 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا جان ببخشید اشتب کردم :(
اب کردن جنس سخت تره دیدم که میگم ایران حق داره حتی اگر جنس از مرز هم رد کردید اگر بفهمن میتونن سفال هارو برگردونن بدونه هیچ زحمتی فکر کنم تا ده سال باشه
تو ایران خیلی سخته
اول نمیتونی به همه کسی اعتماد کنی
دوم حتی اونایی که خودشون خریدارن مثلا کارکشته هستن تو رد کردن جنس موندن
خیلی ها بودن که عمرشون رو سر همین چیز ها گذاشتن اخرش افتادن کنج زندون:D
ولی بازم به همه دوستان میگم که به فکر دفینه در اوردن نباشن دنبال مشتریش بگردین بعد برین دفینه پیدا کنید
به هرحال از ما گفتن بود ;)

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 9 اسفند1392 - 8:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان واقعا اب کردن جنس فوق العاده سخته ..اگه مشتری خوبی نصیبت نشه صد در صد کلاه خوبی سرت میره و ممکنه به قیمت از دست دادن جونت باشه
..من چن وقت بیش با یه خریدار حرف زدم که چطوری به این روز افتاده بود..البته اینم بدونین که خیلی بشتشم گرم بود
چون بارسال با 4تا دستگاه و یه بار خوب که میخواست اون رو به فروشنده ی اصلی بفروشه در بین راه گرفته شد
و 2میلیارد جریمه شد
و هر 4تا دستگاه رو هم ازش گرفتن و الانم همچنان زیر نظر اطلاعاته تا اگه با از با خطا کنه ببرنش اب خنک بخوره
بس لطفا یکم مواظب باشین و خواهشا با سیم کارت هایی که به اسم خودتون هست زیاد حرف نزنین
چون اگه مکالمه تون یکم طولانی بشه یهو میری روی کنترل
واینم بدونین که اصلا نذارین برونده براتون درست بشه چون با اولین برونده که براتون ساختن دیگه هر لحظه بخوان تو مشتشونین بس لطفا بی گودار به اب نزنین
تا مشکلاتی براتون به وجود نیاد

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 9 اسفند1392 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
با سلام کسی که دنبال این کار هست اول باید یک خریدار درست پیدا کنه بعد بره دنبال اینکار

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 9 اسفند1392 - 1:09am
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خریدار که باید داشته باشی صد در صد هم باید داشته باشی.شما اگه جنسی رو هم در بیاری و خریدارشو نداشته باشی به هر کسی باید اعتماد کنی و اون طرفم میاد میگه اره من خریدارم و شما هم هیچ اشنایی با طرف نداری مجبوری به هر کسی نشونش بدی اون خریدارها هم به اصطلاح خریدار نیستن دلالن فقط میان میبینن و میرن بعدشم کس دیگه ای رو معرفی میکنن برای خریدن و اونم میره پیش کس دیگه ای.اکثرشون دلالن با اسم خریدار میان و اگه امار جنست در بره یکی از این خریدارها یدفعه دیدی اطلاعاتی از اب در اومد در نقش خریدار که چه بسا که خیلی ها به دام افتادن.صحبت از جنس بشه به هر کسی بگی میگه اوه من اره واست فلان کارو میکنم من ال میکنم من بل میکنم ولی عملا یا دلالن یا اطلاعاتی.من که سرم اومده و با چشمم دیدم که دارم میگم.90درصدشون هم امام زاده ام که باشن تازه میان به قیمت روز طلا فروشی میخرن نه به قدمتش و باستانی بودنش.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 12 اسفند1392 - 7:46pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اینه که دوستان یه سری نیان همین جوری یه حرفی رو بزنن که خریدار راحت گیر میاد من مدل به مدلشو دیدم.پیدا کردن راحته اب کردنش تازه ماجرا شروع میشه.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 12 اسفند1392 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
اینه که دوستان یه سری نیان همین جوری یه حرفی رو بزنن که خریدار راحت گیر میاد من مدل به مدلشو دیدم.پیدا کردن راحته اب کردنش تازه ماجرا شروع میشه.

:ymhug: :ymapplause: :ymapplause:

خب دوستان پس ما نتیجه میگیریم حفاری نکنیم :D :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 12 اسفند1392 - 9:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:(( :ymdevil: :(( :ymdevil: :((

دوشنبه 12 اسفند1392 - 11:04pm

از دوستانی که کار فروش بار از نزدیک حس کردن (شنیدن کی بود مانند دیدن) سوالی دارم
بر فرض خریدار داریم
اگه گلد وزنش مثلا 20 کیلو باشه فروشنده باید قیمت بده یا خریدار؟ اگر خریدار قیمت بده ارزش گلد چطور حساب میکنه ؟ مثلا میگه 20000*(قیمت روز هر گرم طلا) ؟ قیمت هر گرم حدود 100 هزار تومنه

سه شنبه 13 اسفند1392 - 5:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amingh2914 نوشته است:
از دوستانی که کار فروش بار از نزدیک حس کردن (شنیدن کی بود مانند دیدن) سوالی دارم
بر فرض خریدار داریم
اگه گلد وزنش مثلا 20 کیلو باشه فروشنده باید قیمت بده یا خریدار؟ اگر خریدار قیمت بده ارزش گلد چطور حساب میکنه ؟ مثلا میگه 20000*(قیمت روز هر گرم طلا) ؟ قیمت هر گرم حدود 100 هزار تومنه

نه عزیز جان
طبق نظر اکثریت حداقل گرمی 2میلیون تومن باید حساب کنه اگر ارزش هنری و تاریخی داشته باشه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 13 اسفند1392 - 6:00pm

عجب!
چطور باید فهمید ارزش هنری و تاریخی داره؟
قیمت فروشنده تعیین میکه یا خریدار؟

سه شنبه 13 اسفند1392 - 6:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure