انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:46pm

پاسخ به موضوع  [ 71 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 سرقت طلا از منازل 
نویسنده پیغام

سلام سعید جان.
فعلا که روشهای پیشنهادی شما از همه بهتر و راحت تر هستش.
یکی از دوستای من سایتهای فرانسوی رو هم گشته بود اما چیز خاصی پیدا نکرده بود.اما گفت در سایتهای انگلیسی نوشته شده که ورق آزبست میتونه بعنوان عایق عمل کنه.
یکی دیگه از دوستان که استاد دانشگاه بود گفته بوده که شاید سرب هم بتونه بعنوان عایق عمل کنه.
ممنون میشم که نظر شما و دیگر دوستان رو بدونم.

دوشنبه 6 آبان1392 - 11:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. منظور منهم از پیچیدن فویل همین بود حالا اگه محفظه سربی باشه که بهتره. ولی اولا روش شما باید ارزون باشه که همه بتونن پیاده کنن. بعدشم به نظر من محفظه سربی یا از هر جنسی مانع یه سری از ردیابها نمیشن.

دوشنبه 6 آبان1392 - 11:38pm

سپاس از دقت نظر شما که گفتی روش ارایه شده رو همه باید بتونن پیاده کنن.خودم این شرط رو فراموش کرده بودم.
پس پیچیدن طلاها در فویل آلومینیوم و قرار دادن در ارتفاع تا اینجا بهترین راه حل ممکنه هستش.حالا اگه محفظه سربی هم داشته باشیم که چه بهتر.
راستی الان چیزی به ذهنم رسید.اگه ما طلاهارو در ارتفاع قرار بدیم سارق با ردیاب به راحتی نمیتونه مکانشون رو پیدا کنه چون طبق گفته شما بیشتر ردیابها پایینتر از دستهارو ردیابی میکنن.
حالا اگه ساختمان مورد نظر آپارتمانی باشه و سارق در طبقه بالا باشه میتونه جای طلاها رو در زیر خودش که همون سقف طبقه پایین هست پیدا کنه.
درست نمیگم؟

دوشنبه 6 آبان1392 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته. من یه گزینه دیگه هم گفته بودم اون هم کنار دیوار بودن بود. فرض شما یکم محاله چون یکی که میاد خونه ما دز دی دیگه طبقه بالا که نمیره. بهر حال فرض کنیم رفت از طبقه بالا گوشه دیوارو میگیره حالا تشخیص اینکه تو کدوم خونه پایینی هست سخت میشه یعنی خونه ما یا همسایه بغلی.
یاد اوری کنم روشی که اقا جاوید گفتن رو هم در نظرداشته باشید. اهنربا شاید بعضی از ردیابها رو منحرف کنه و یا شاید با بدن یه سری از اشخاص اینطوره که اهنربا رو با طلا اشتباه بگیره

سه شنبه 6 آبان1392 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
شما اگه طلا رو كاربن پيچ كني و توي فويل الومينيومس هم بپيچوني بايد جواب بگيري
اگر اين دو مورد جواب نده بعيد ميدونم راه حل ديگه اي بشه براش پيدا كرد

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

سه شنبه 6 آبان1392 - 12:22am

متاسفانه فرض محال من اتفاق افتاده.چون چند روز پیش صحبتی با یکی از مالباخته ها داشتم که سارقین 3 طبقه رو صاف کرده بودن :(
اما بحث این خونه یا خونه بغلی که گفتید درست هستش.
در مورد اهنربا و بلندگو هم فکر میکنم بحث پارازیت پیش میاد اما بطور ساده تر و راحت تر برای همه.حالا جز بلندگو دیگه چه وسایلی در امواج اختلال ایجاد میکنند؟

در مورد صحبت اقا شایان دقیقا منظور از کاربن پیچی چی هستش؟ببخشید که من با اصطلاحات شما زیاد اشنایی ندارم.

سه شنبه 6 آبان1392 - 1:05am

خدمت همه دوستان گلم سلام از همه شما ممنونم که نظرات خودتون رو ارایه فرمودین من یه نکته ای رو میخام بگم و امید وارم مایع تکدر خاطر عزیزان نشه من تعجبم از ویکتوری که سوالشو در جایی مطرح میکنه که الزاما جاش اونجا نیست .من فکر میکنم این دوست ما سوالشو باید در جایی مطرح کنه که کارشون این مسایل و حواشی اونه مثلا کسانی که سیستمهای امنیتی رو طراحی میکنن . بخصوص "امنیت الکترونیک " دوست من اگر بواقع میخاهی به این معظل فایق بشی اونهم بطور اصولی راهش همونه که گفتم بایک سنسور بسیار ارزان و حساس خیلی کارا میشه کرد که در این مقال نمیگنجه ......پوزش من رو بپزیرید بواسطه اطاله کلام . وصد البته که عرایض این حقیر در راستای تخصص و اگاهی ناچیز بنده از سیستمهای اعلام سرقت میباشد .سربلندی همه عزیزان را خواهانم.....

سه شنبه 6 آبان1392 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كاربن همون ورقي هستش كه به رنگاي ابي و مشكي تو لوازم تحرير فروشي ها ميتونيد بخريد
كاربن همونيه كه بين دو تا كاغذ ميذاريد و هر چيزي كه تو صفحه اول مينويسيد تو صفحه دوم كاربن براتو ن كپي ميكنه

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

سه شنبه 6 آبان1392 - 1:17am

بهرام عزیز مرسی از فرمایشات جنابعالی.استفاده کردیم.

شایان جان منم همونو حدس زدم اما ترسیدم یه اصطلاح رایج بین خودتون باشه که من بگم و ضایع بشم !
حالا دلیل این کار چی هست؟کاربن چه عملی رو انجام میده ؟البته اگه دونستنش ایرادی نداره توضیح بدید.

سه شنبه 6 آبان1392 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا من دليل علميشو نميدونم
فقط ميدونم اونايي كه مواد مخدر قاچاق ميكنن اونا حسابي كاربن پيچش ميكنن بعد جاساز طوري كه سگهاي مخدر شناس هم براحتي نميتونن تشخيصش بدن .
من خودم يه بار يه السيدي موبايلو چند لا كاربن دورش پيچيدم و بعد فويل پيچش هم كردم رفتم فرودگاه دستگاه اسكنشون چيزي نشون نداد
فقط ماموره شك كرد جمدونمو كه گشت يه راست رفت سراغ همين السيدي فك كرد مواده وقتي بازش كرد ديد السيديه گفت چرا اينكارو كردي گفتم براي اينكه اب نخوره و اسيب نبينه اينكارو كردم گفت اينجا كه اب نيست گفتم قبلا تو جيبم بود پشت موتور بودم ديگه انداختم اين تو بازش نكردم چون ديرم شده بود
باور نكردن و منو چمدونمو 1 ساعت زيرو رو كردن حسابيم سوال جوابم كردن . اونجا بود كه فهميدم تستم درست از اب در اومده و حتي دستگاه اسكنشونم قدر نبود توي كاربونو نشون بده
علت علميشم نميدونم

سه شنبه 6 آبان1392 - 1:56am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 71 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure