انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 3:28pm

پاسخ به موضوع  [ 71 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی
 سرقت طلا از منازل 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام

روش واکنش، همان روشی است که بر علیه ماهواره به کار میره

تولید و انتشار امواج رادیو فرکانس ( با اختلاط پارازیت ) با توان بیش از 2 وات در خانه

البته برای بدن هم مقداری مضر است

درود

دوشنبه 5 آبان1392 - 12:28am

دوست عزیزم سپاس از نظر شما.
اتفاقا بحث پارازیت و اختلال در امواج به ذهن خودمم رسید و شاید کارایی خوبی داشته باشه اما برای همه مقدور نیس.شاید کسی که سرمایه دار و ثروتمند باشه براش مقرون به صرفه باشه اما من اینجا دارم به عموم مردم فکر میکنم که نمیان واسه چنین دستگاهی که پارازیت ایجاد کنه هزینه کنند.
با تشکر.

دوشنبه 5 آبان1392 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام دوست عزیز جناب victoryy
ضمن خوش آمد گویی به انجمن فلزجو باید بگم که خودتون رو خسته نفرمایین چون راهی برای جلوگیری از این امر وجود نداره مخصوصا هم در مورد ردیاب این انجمن.

gladyator_089

دوشنبه 5 آبان1392 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

victoryy نوشته است:
دوست عزیزم سپاس از نظر شما.
اتفاقا بحث پارازیت و اختلال در امواج به ذهن خودمم رسید و شاید کارایی خوبی داشته باشه اما برای همه مقدور نیس.شاید کسی که سرمایه دار و ثروتمند باشه براش مقرون به صرفه باشه اما من اینجا دارم به عموم مردم فکر میکنم که نمیان واسه چنین دستگاهی که پارازیت ایجاد کنه هزینه کنند.
با تشکر.

سلام. شما با چه روشی میخوای به ملت کمک کنی. یعنی روش اطلاع رسانیتون به همه چیه؟

دوشنبه 6 آبان1392 - 10:00am
استاد
استاد

victoryy نوشته است:
عرض سلام و ادب دارم خدمت کاربران محترم و مخصوصا گل سرسبدشون آقا مجتبی مدیر با شخصیت سایت.
من موندم چرا بعضی کاربرای اینجا کلا روانشون پریشه ! دوست نسبتا محترم هروقت من اینجا اومدم از شما درخواست طلا یاب-فلزیاب-مداراشون و ... کردم اونوقت شما بیا نظر بده.من دارم میگم یه راهی نشون بدین که بشه در برابر دستگاهی که گفته بودم جلوگیری کرد.
من درخواستمو نه فقط در این انجمن که هر سایت دیگه ای هم مطرح کردم.به چند تا استاد دانشگاه هم سپردم.نتو زیر و رو کردم ولی هنوز جواب مناسبی دریافت نکردم.اما بازم دلسرد نخواهم شد.
خودم کسی نیستم ادعایی هم ندارم اما حداقل اطرافیانم همه آدم حسابی هستن.از زمانی هم که شما فکر میکردی کریستال کار شده در لوستر الماس هست من تو کار طلا جواهر بودم.
از همه کاربران و مدیران سایت هم بخاطر تند حرف زدنم عذر میخوام.

درود بر شما
این که دیگه فکر کردن نمیخواد کافی هست توی هر اتاقی روی زمین یا کف اتاق یه گوشه ای یک انگشتر طلا بزاری و از دوتا بلندگوی ضبط قدیمی توی یه جای اتاق کار یزاری تا امواج را به طرف خودش بکشونه و هدف اصلی را در 2 متری از سطح زمین قرار بدهی دیگه هیچ کس قادر به ردیاب اون نیست

دوشنبه 6 آبان1392 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام ویکتوری جان داداش الکی خودت رو خسته نکن ادمی که تو ذاتش دزدی باشه اگه همه ی در ها رو بروش ببندی باز با یه چیز جدیدتری یه در دیگه باز میکنه...یه روز اخبار شبکه یک داشت از یک سرقت حرف میزد البته مال مردم رو ندزدیده بود فقط با یه کارت سوخت در عرض یه هفته 240 میلیون از عابر بانک ها کشیده بود و این سارق با هوش فقط یه هفته از زندان مرخصی گرفته بود و در ضمن بگم که سه ماه این سارق رو شکنجه دادن اما هنوز ازش نتونستن حرف بکشن که چطوری اینکار رو کرده.......و اما یکی دیگه 6نفر تو زندان تونسته بودن که در یه مدت خیلی کم یه میلایاردو سیصد میلیون به جیب بزنن میدونین چطوری خودش وقتی حرف میزد میگفت کل سیستم بانک ملی اشغاله . میگفت ما یه نفر بیرون از زندان داشتیم و تو زندان هم گوشی دستمون بود و میگفت زنگ میزدیم به مطب یه دکتر و ازش شماره کارتش رو میخواستیم و بش میگفتیم ما مریضتیم و میخواییم بول به حسابت واریز کنیم به محض اینکه شماره حساب میداد با یک کلیک تمام موجودی طرف به حساب ما وارد میشد.......حالا بینم چطوری میخوای جلوی این ادما رو بگیری؟؟؟ خیال میکنی کسی دوس نداره دزدی نباشه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 6 آبان1392 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
victoryy نوشته است:
عرض سلام و ادب دارم خدمت کاربران محترم و مخصوصا گل سرسبدشون آقا مجتبی مدیر با شخصیت سایت.
من موندم چرا بعضی کاربرای اینجا کلا روانشون پریشه ! دوست نسبتا محترم هروقت من اینجا اومدم از شما درخواست طلا یاب-فلزیاب-مداراشون و ... کردم اونوقت شما بیا نظر بده.من دارم میگم یه راهی نشون بدین که بشه در برابر دستگاهی که گفته بودم جلوگیری کرد.
من درخواستمو نه فقط در این انجمن که هر سایت دیگه ای هم مطرح کردم.به چند تا استاد دانشگاه هم سپردم.نتو زیر و رو کردم ولی هنوز جواب مناسبی دریافت نکردم.اما بازم دلسرد نخواهم شد.
خودم کسی نیستم ادعایی هم ندارم اما حداقل اطرافیانم همه آدم حسابی هستن.از زمانی هم که شما فکر میکردی کریستال کار شده در لوستر الماس هست من تو کار طلا جواهر بودم.

درود بر شما
این که دیگه فکر کردن نمیخواد کافی هست توی هر اتاقی روی زمین یا کف اتاق یه گوشه ای یک انگشتر طلا بزاری و از دوتا بلندگوی ضبط قدیمی توی یه جای اتاق کار یزاری تا امواج را به طرف خودش بکشونه و هدف اصلی را در 2 متری از سطح زمین قرار بدهی دیگه هیچ کس قادر به ردیاب اون نیست

اقا جاوید من یه اهنربا و یه انگشتر به فاصله یک و نیم متر از هم گداشتم روی فرکانس هرکدوم میزاشتم قاطی نمیکرد.

دوشنبه 6 آبان1392 - 1:54pm

عرض سلام و ادب خدمت دوستان.
در مورد اطلاع رسانی باید بگم که از طریق چاپ کتاب انجام میشه.کتابی که نوشتم در مورد تمام زیرو بم خرید و فروش طلا و سکه و ... هستش.متاسفانه بعضی از همکاران من از نا آگاهی خریداران سواستفاده کرده و جنس خود را با مبالغ خیلی بالاتر به فروش میرسونن.اما به کمک این کتاب دیگه انشاالله سر کسی کلاه نمیره.حالا ممکنه دوستان بگن تو دلت به حال مردم نسوخته که داری کتاب چاپ میکنی اما باور کنید اگه همین مسایل سرقت در کتاب نبود خیلی جلوتر کار کتابم تموم شده بود.
مطلب دیگه اینکه همیشه سارقین یک قدم از پلیس جلوتر هستن.حالا چون اونا همیشه راه های تازه ای پیدا میکنن ما دیگه باید دست رو دست بذاریم؟دیگه نباید تلاش کنیم تا در برابر اونا بایستیم؟اگه قرار باشه اطلاع رسانی نشه که هر روز خدا با روشهای قدیمی هم که شده سارقین جیب ملت رو خالی میکنن.
در جواب دوستان دیگه هم باید عرض کنم که بذارید خودمو خسته کنم ! شده عمرمو رو این کار میذارم تا راه حلشو پیدا کنم.شما هم کماکان بگید که این کار غیر ممکنه.مخصوصا با دستگاه های ساخت شما.بعضی از دوستان انگار میترسن منافع خودشون به خطر بیفته و فروش دستگاهشون بیاد پایین.خواهش میکنم این عزیزان فقط تا نوک بینی خودشون رو نگاه نکنن و کمی به جلوتر نگاه بندازن.
از همگی عذر میخوام.

دوشنبه 6 آبان1392 - 2:49pm
استاد
استاد

saeeed60h نوشته است:
جاوید نوشته است:
victoryy نوشته است:

درود بر شما

اقا جاوید من یه اهنربا و یه انگشتر به فاصله یک و نیم متر از هم گداشتم روی فرکانس هرکدوم میزاشتم قاطی نمیکرد.

درود بر شما
این را خودم که میدونم ولی وقتی پشت دیوار هستی ودر هر اتاقی یه انگشتر هست و همینطور مگنت توی اون محیط باشه و فرکانسی که از هدف اصلی در دو متری از سطحه اتاق ها هست فرکانسهای قره قاطی میشه و هر جار بری ردیاب میزنه و به قول معروف گیج میزنه

دوشنبه 6 آبان1392 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب ویکتوری من خودم دوتا روش واسه این دارم که گفتم. در اولین روش که گداشتن داخل قوطی و یاپیچیدن فویل هست چون بعضی از دستگاهها یون یاب هستند با این روش دیگه طلا رو نمیگیرن. در دومین روش که گداشتن طلا در ارتفاع زیاده بیشتر ردیابها پایینتر از دستهارو ردیابی میکنن. اگه بری زیر هدف که در ارتفاع هست قیچی میکنه ولی از دور ردیابی نمیشه. دومین روش رو من تست کردم. حالا شما طلا ها رو بپیچ تو فویل و در ارتفاع بالا بزا ر البته کنار دیوار باشه بهتره و به بکی که ردیاب داره بگو پیداش کنه.

دوشنبه 6 آبان1392 - 4:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 71 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure