انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 1:10pm

پاسخ به موضوع  [ 71 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 سرقت طلا از منازل 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

بهترین کار اینه که یک لوستر شلوغ پلوغ فلزی که وسطش مخزن داشته باشه و قابل باز شدن باشه تا طلاهارو داخلش جاساز کنن

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 4 آبان1392 - 9:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
مهدی نوشته است:
بهترین کار اینه که یک لوستر شلوغ پلوغ فلزی که وسطش مخزن داشته باشه و قابل باز شدن باشه تا طلاهارو داخلش جاساز کنن

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 4 آبان1392 - 11:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرش نوشته است:
بذارین خیالتونو راحت کنم
چنین دستگاهی وجود خارجی نداره!

شاید یه دستگاه گیرنده یون طلا باشه. میتونه ردیاب هم باشه

شنبه 4 آبان1392 - 11:23am

سلام دوباره به دوستان نازنین.
حمید جان من اشتباه گفتم.منظورم طلایاب بوده نه فلزیاب.عکسی هم که ندارم اما اگه میخوای چیز جدید یاد بگیری پیشنهاد میکنم در کلاسهای آموزشی گاج شرکت کنی :D
آقا مجتبی گل.یدونه آدم با شخصیت مث شما باشه برام کافیه.اهمیتی به چنین آدمای روان پریشی نمیدم.
اون دستگاهی هم که خدمت عزیزان عرض کردم یکی از دوستان آگاهی حین ماموریت دریکی از شهرهای مرزی دیده.خودم ندیدم.لابد بضی از دوستان میگن شنیدن کی بود ....

شنبه 4 آبان1392 - 2:30pm

نظر آقا مهدی هم قابل تامل هستش منتها ازون مواردی هست که شاید به راحتی برای همه مقدور نباشه.

شنبه 4 آبان1392 - 2:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

به نظر من باید در جای امنی از خونه پنهان بشه و یه تله هم براش درست کنیم! B-)
مثلا اشیا قیمتی رو در یک صندوق بزرگ قرار بدیم که هیچ راه عبور هوا نداشته باشه بعد یه سوراخ به صندوق بزنیم و به گاز شهری وصلش کنیم سپس یه چاشنی هم روی در صندوق کار میزاریم که به محض اینکه در صندوق رو باز کرد، چاشنی عمل کنه و طرف زخمی بشه و فرار کنه!!! :ymdevil:

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

یکشنبه 5 آبان1392 - 11:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خدایا منو ببخش اگه در مورد victoryy فکر بد میکنم . فضای مجازی اینترنت باعث میشه آدم در مورد بعضی از کاربران و اعضا اینجوری فکر کنه که خدایا این عضو از اونایی نباشه که بخواد یکی از این دستگاهای خیالی رو داشته باشه . دوستان این عضو انجمن اینقدر چرب و نرم و خوب حرف میزنه که آدم میگه خدایا این آدم مومن چقدر به فکر مردمه..... دوستان منو ببخشید و بمن حق بدید . من دوبار موضوع رو از اول خوندم و در انجمن آقای عزیزیان هم به این موضوع برخوردم و به دوستمون شک کردم . همگی آگاه باشید و دقت کنید که انجمن فلز جو نه همچین دستگاهی داره و نه میتونه بسازه و نه مشابهشو دیده . خدا روزی حلال بده

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 5 آبان1392 - 11:24am
مدیر کل
مدیر کل

hoshyar191 نوشته است:
خدایا منو ببخش اگه در مورد victoryy فکر بد میکنم . فضای مجازی اینترنت باعث میشه آدم در مورد بعضی از کاربران و اعضا اینجوری فکر کنه که خدایا این عضو از اونایی نباشه که بخواد یکی از این دستگاهای خیالی رو داشته باشه . دوستان این عضو انجمن اینقدر چرب و نرم و خوب حرف میزنه که آدم میگه خدایا این آدم مومن چقدر به فکر مردمه..... دوستان منو ببخشید و بمن حق بدید . من دوبار موضوع رو از اول خوندم و در انجمن آقای عزیزیان هم به این موضوع برخوردم و به دوستمون شک کردم . همگی آگاه باشید و دقت کنید که انجمن فلز جو نه همچین دستگاهی داره و نه میتونه بسازه و نه مشابهشو دیده . خدا روزی حلال بده

دوست من شما میگین انجمن فلزجو همچین چیزی ندیده و نمیتونه بسازه ازکجا میدونین ؟ فکر کنم شما کلا به ردیابها ایمان ندارین دوست من پس اینهمه کاربر تقریبا 150 نفری دستگاه ردیاب ما رو خریدن چه ردیاب قبلی 22 باشه چه این پیشترفته اون همگی میتونستند براحتی طلای مخفی شده رو پیدا کنند حالا تو خونه باشه یا هرجای دیگه این ثابت شده هست میتونین به این حرفه ای ها پیام خصوصی بدین و سئوال کنین که این حقیقت داره یانه ؟
البته انگشت شماره هستند که کاربا این ردیاب رو اوایل باهاش مشکل دارند و بعداز مدتی یاد گرفتند شاید برای شما این موضوع تازگی داشته باشه البته امثال شما زیاد هستند چون ندیدن و بهش ایمان ندارند .
دستگاه قبلی ما فلز گمشده رو پیدا میکرد و حتی نقطه هم میکرد برخلاف ردیابهای دیگه و برای همه ثابت شده بود فقط با دستگاه قبلی حذف ذرات اون از این دستگاه جدید ضعیفتر بوده خب کاراییش کمتر بوده هرچند کارایی همان دستگاه قبلی ما رو هیچ دستگاهی نداشتند چه رسد به این دستگاه جدید 35 .
لطفا قبل از پست زدن خوب انجمن رو مطالعه کنین و تحقیق کنین بعد بیاین اعلام کنین هرچند از متن شما معلوم هست که جهت تبلیغ انجمن همسایه اومدین امیدوارم قصد تبلیغ تو پستهای دیگه خود نداشته باشید که شرمنده شما بشیم .
ضمنا لزومی نداره که شما مخفی میاین انجمن نمیدونم والا از این موضوعات که بیان کردین به چه نتیجه ای میخواین برسین فقط اینو میتونم بگم که خیلی براتون متاسفم دوست من

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 5 آبان1392 - 7:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سرور گرامی برادر مجتبی لطفا موضوع رو از اول کاملا مطالعه کنید بعدا قضاوت کنید چرا اینقدر عجولانه . من احساس میکنم عضوی به نام victoryyبا ترفندی میخواهد به دستگاهی برسد که از داخل کوچه مسیر طلای مخفی شده ی مردم را پیدا کند این را من از لحن درخواست و دلسوزیهای ایشون برای مردم ، فهمیدم . و چون دوست ندارم افرادی اینچنینی در انجمن برن و بیان و از دستگاه انجمن اینگونه استفاده بشه . بهش گفتم ما از این دستگاهها نداریم نمیسازیم و اصلا دوست نداریم برای اینگونه مقاصد ردیاب بفروشیم . حالا شما بگید بد کاری کردم ؟ نکنه شما میخواید بعضی سارقین با ردیاب شما به جون طلای مردم بیفتن ؟ مطمئنا شما هم نمیخواید فردی که کارش سرقت از منازل مردمه با ردیاب شما طلاهای مردم رو پیدا کنند . بنده باردیاب و اساس کار و مدارات اون آشنایی دارم و به اونا علاقه مندم و فکر میکنم اسم بردن از انجمنی اصلا تبلیغ برای اونا نیست برادر من دیگه الان مردم با سرچ کردن در اینترنت و سرک کشیدن به سایتها و انجمنهای مختلف میتونند انجمنای دیگه رو پیدا کنند . برگ برنده ی هر انجمنی صداقت اون انجمنه . شما حق ندارید به هر کاربری که به اقتضای موضوع اسمی از کسی یا انجمنی میبرد شک کنید و نشون بدی داری احساس خطر میکنی . دوست من پس چرا وقتی اسمی از انجمن کارل به میان میاد ، حساس نمیشی ؟ افرادی که ساعتها وقت خودرو در انجمن میگزرانند حتما خوب وبدو تشخیص میدن و میدونند کدوم یک میتونه نیازهاشو بر آورده کنه . من هنوز سعادت زیارت ردیاب شما رو نداشتم و بگفته سایر دوستان ردیاب شماهم خوبه و داره خوبتر هم میشه و فکر کنم شما خیلیا رو از دست افراد سودجو نجات دادی پس لطفا یک مقدار حرفه ای عمل کنید و نسبت به بعضی مدارت و افراد جبهه گیری نکنید . چون خیلی از کاربرا واقعا این موضوع رو میفهمند . و به شعور همین افراد آگاه یه جورایی توهین محسوب میشه و مکنه همین افرادی که از طرف شما مورد بی مهری قرار گرفتن بخوان انجمن دیگه ای مثل مال شما راه بندازن . من خودم ارادت خاصی نسبت به شما و علی الخصوص مهندس حمید قائلم .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 5 آبان1392 - 8:14pm

عرض سلام و ادب دارم خدمت کاربران محترم و مخصوصا گل سرسبدشون آقا مجتبی مدیر با شخصیت سایت.
من موندم چرا بعضی کاربرای اینجا کلا روانشون پریشه ! دوست نسبتا محترم هروقت من اینجا اومدم از شما درخواست طلا یاب-فلزیاب-مداراشون و ... کردم اونوقت شما بیا نظر بده.من دارم میگم یه راهی نشون بدین که بشه در برابر دستگاهی که گفته بودم جلوگیری کرد.
من درخواستمو نه فقط در این انجمن که هر سایت دیگه ای هم مطرح کردم.به چند تا استاد دانشگاه هم سپردم.نتو زیر و رو کردم ولی هنوز جواب مناسبی دریافت نکردم.اما بازم دلسرد نخواهم شد.
خودم کسی نیستم ادعایی هم ندارم اما حداقل اطرافیانم همه آدم حسابی هستن.از زمانی هم که شما فکر میکردی کریستال کار شده در لوستر الماس هست من تو کار طلا جواهر بودم.
از همه کاربران و مدیران سایت هم بخاطر تند حرف زدنم عذر میخوام.

دوشنبه 5 آبان1392 - 12:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 71 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure