انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:36pm

پاسخ به موضوع  [ 71 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 سرقت طلا از منازل 
نویسنده پیغام

عرض سلام و ادب و دارم خدمت مدیران و کاربران محترم سایت.

اینجانب در صنف طلافروشی مشغول به کار میباشم.

متاسفانه اخیرا سارقین به کمک دستگاه طلایاب هرگونه طلایی که توسط مردم در منازل مخفی شده است را یافته و سرقت مینمایند.
حال فرض کنید این طلاها به عنوان سرمایه آینده اون خونواده تلقی میشده جهت جهیزیه دخترانشان و یا کمک به مراسم ازدواج پسرانشان و حتی فروش جهت هزینه درمان بیماریها و و و

تقاضای بنده از شما عزیزان اینست که آیا راهی وجود دارد که در کار این دستگاه با کمترین هزینه ای اختلال ایجاد نمود؟
فقط راه حل ارایه شده ساخت دستگاهی نباشد که هزینه ای بر دوش مردم بذاره.
یک شیوه ابتکاری باشه مثلا قرار دادن در پوششی از فلز خاصی یا قرار دادن در درون چیزی که دستگاه نتونه محل طلاها رو پیدا کنه.

عاجزانه از دوستان درخواست کمک دارم و بدونید با جوابتون دعای خیلی از مردم پشت سرتون خواهد بود.

با سپاس فراوان.

جمعه 3 آبان1392 - 7:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. تنها راه حل اینه که طلا ها رو تو یه ظرف فلزی یا فویل بپیچیم و اونارو حتما در ارتفاع بالا تر از 2متر قرار بدیم.

جمعه 3 آبان1392 - 7:26pm

سپاس از همکاری و پاسخ شما.

اما فرقی نمیکنه جنس اون فویل یا فلز چی باشه؟

ممکنه برای هردو راه حلی که فرمودید توضیحی بدید که چطور با این روشها طلاها از تیررس طلایاب مخفی میمونن؟

جمعه 3 آبان1392 - 8:52pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز تا جایی که شما یا دوستی دیگر همین مطلب رو بمن هم فرمودین و من هم خصوصی جواب دادم ؛ عرض کنم گمان میکنم منظور شما بیشتر در رابطه با ردیاب انجمن بود! خب بله البته ردیاب دستگاهی هست که حتی شیء داخل گاو صندوق رو هم میتونه ردیابی کنه! هر چند وجود چیز قیمتی در یک گاوصندوق هر جایی هم که باشه بخودی خود قابل حدس هست و دستگاه هم نیاز نداره! در مورد سایر دستگاهها من اطلاع ندارم و فکر نمیکنم ما در دنیای فلزیابی چیز خاصی داشته باشیم غیر از ردیاب که بتونه در یک محوطه مثلا منزل محل طلا رو مشخص کنه! در هر صورتش فکر نمیکنم کسی اگر هم چنین دستگاهی داشته باشه یا ردیابی رو خوب وارد باشه حتی به ذهنش خطور بکنه که از این مساله برای سرقت استفاده کنه! چون اولا کسی که قادر به چنین مهارتی باشه مگه دیوانست که نره سراغ دفینه ها و بره دنبال سرقت؟! در ثانی بحث سرقت به سلامت کرداری و اعتقادی خود شخص بر میگرده. اینجور باشه که چاقو هم نباید فروخت! چراغ قوه هم نباید فروخته بشه! چون همه اینها مصرف دوگانه دارن و از این حیث شما نمیتونی بگی مثلا ردیاب میتونه عامل سرقت باشه! بخصوص که ردیاب زنی حتی در محوطه کوچک توسط هر کسی هم که باشه کار زمانگیری هست. اینجور نیست فورا مشخص کنه چقدر طلا یا پول در کدوم نقطه وجود داره!!!
با این همه به دلایل مختلف از جمله همین مساله ؛ شخص آقا مجتبی که در این انجمن تنها فردی هستن که اجازه فروش دارن و فقط هم ردیاب کار میکنن ؛ باز به هر کسی دستگاه نمیدن! اون شخص باید از خیلی جهات لااقل تا حدی قابل اعتماد باشه.

جمعه 3 آبان1392 - 10:14pm

عرض سلام و ادب دارم خدمت شما مدیر کل عزیز.
متاسفانه بنده اولین بار و در اولین روز هست که افتخار آشنایی با شما نصیبم گشته.
در مورد شی داخل گاوصندوق که حرف شما درسته ولی من به اون کاری ندارم.
بعدشم من فکر میکنم اینجا سو تفاهمی صورت گرفته.انگار شما تصور کردید که حرف من اینه چرا فلزیاب میفروشید و چرا به هرکس و نا کسی میفروشید.نه دوست عزیز.متاسفانه فلزیاب های منظور من رو در مناطق مرزی کشور میفروشن و در ابعاد کاملا جمع و جور که میشه داخل کیف قرار داد تا کسی هم شک نکنه.
و دوم اینکه کسی که پول لازم و معتاد باشه نمیره دنبال یافتن دفینه و عمرشو در این راه بذاره.چنین آدمی دنبال راه بسیار نزدیکتری هست و چه راهی برای رسیدن به طلا از سرقت منازل نزدیکتر؟
حالا شما دوستان که کلی تجربه در امر فلزیابی و ردیابی دارید خواهشمندم راه حل مناسبی جهت جلوگیری از سرقت اون آدمها ارایه بفرمایید.

شنبه 3 آبان1392 - 12:10am

این دوستمون چرا اینقد شاکیه؟
چکار کردین باهاش مگه؟

شنبه 3 آبان1392 - 1:21am
مدیر کل
مدیر کل

دوست من ما این همه داریم توی سر و کله هم میزنیم هنوز یک فلزیاب درست حسابی که راضی کننده باشه گیر هیچ کسی نیومده! حالا شما چطور میگین این فلزیابی هست که داخل کیف هم جا میشه؟! بفرض هم فلزیاب باشه خب فلز همه جا در محیط زندگی آدمها فراوان هست. فلزیاب هم نه تفکیک آنچنانی داره و نه برد خاصی که بشه باهاش همچین کاری انجام داد. این دستگاهی که شما میفرمایین قطعا فلزیاب نیست و تا جایی هم که بنده بدونم چنین چیزی وجود خارجی نداره. اگر شما میفرمایین همچین چیزی هست خب مدل دستگاه یا عکسی چیزی ازش عنوان کنین بلکه ما هم چیز جدید یاد بگیریم! :D

شنبه 3 آبان1392 - 2:48am
مدیر کل
مدیر کل

victoryy نوشته است:
این دوستمون چرا اینقد شاکیه؟
چکار کردین باهاش مگه؟

نمیدونیم والا این تی ام 808 بعضی موقع ها بسرش میزنه خرابکاری کنه و جو انجمن رو خراب کنه متاسفانه پریشب که تو تاپیک دیگه ای در مورد امام زاده ها بی احترامی کردند مجبور شدم پستشون رو حذف کنم الان هم بی احترامی به مهندس حمید که اینقدر زحمت میکشند مثل اینکه بنده خدا فکر کرد شما اقا حمید هستین که اینها رو نوشتین و یهو قاطی کرد و هرچی دلش خواست گفت بنده از حضور شما عذر میخوام ایشون اخراج شدند البته همچین کاربرای هستند تو جمع ما و هر از گاهی میان جو رو خراب کنند و میرند البته قابل شناسایی هم هستند .
فقط اینو میتونم بگم خیلی متاسفم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 3 آبان1392 - 2:49am
استاد
استاد

victoryy نوشته است:
عرض سلام و ادب دارم خدمت شما مدیر کل عزیز.
متاسفانه بنده اولین بار و در اولین روز هست که افتخار آشنایی با شما نصیبم گشته.
در مورد شی داخل گاوصندوق که حرف شما درسته ولی من به اون کاری ندارم.
بعدشم من فکر میکنم اینجا سو تفاهمی صورت گرفته.انگار شما تصور کردید که حرف من اینه چرا فلزیاب میفروشید و چرا به هرکس و نا کسی میفروشید.نه دوست عزیز.متاسفانه فلزیاب های منظور من رو در مناطق مرزی کشور میفروشن و در ابعاد کاملا جمع و جور که میشه داخل کیف قرار داد تا کسی هم شک نکنه.
و دوم اینکه کسی که پول لازم و معتاد باشه نمیره دنبال یافتن دفینه و عمرشو در این راه بذاره.چنین آدمی دنبال راه بسیار نزدیکتری هست و چه راهی برای رسیدن به طلا از سرقت منازل نزدیکتر؟
حالا شما دوستان که کلی تجربه در امر فلزیابی و ردیابی دارید خواهشمندم راه حل مناسبی جهت جلوگیری از سرقت اون آدمها ارایه بفرمایید.

درود بر شما
اقا اگه میشه یه تحقیق در مورد این دستگاهی که فرمودید توی کیف جا میشه و اینقدر دقیق هست انجام بدهید و یه عکسی یا فیلمی یا یه سری اطلاعات از نمای دستگاه تهیه کنید یا کسی که این دستگاه را به فروش میرسونه شماره تلفنی یا ادرسی یه چیزی پیدا کنید ممنون میشم چون واقعا با این حساب این دستگاه دیگه اخره تکنولوزی هست و دیگه از شر انتن و لوپ راحت میشیم

شنبه 4 آبان1392 - 6:28am
استادیار
استادیار

بذارین خیالتونو راحت کنم
چنین دستگاهی وجود خارجی نداره!

شنبه 4 آبان1392 - 8:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 71 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure