انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 11:20am

پاسخ به موضوع  [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 هواپیمای بدون سرنشین 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

asadof جان واقعا خدا قوت خیلی قشنگ و جالب بود خسته نباشی

سه شنبه 29 اردیبهشت1394 - 11:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عالی بود دوست من
ملخ اونا چطور درست کردی؟

چهارشنبه 30 اردیبهشت1394 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof عزیز خیلی هم خوب @};-
میگی که خودت ساختی پس خواهشا شماتیک فرستنده و گیرندش رو میزاری؟
یا فقط از ماژول آماده استفاده کردی؟
:-\

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

پنج شنبه 31 اردیبهشت1394 - 8:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

m.m.s نوشته است:

دوست عزیز گیرنده و فرستنده رو از ماژول اماده استفاده کردم الان دیگه ارزش نداره وقت خودت رو بذاری بسازی ولی کلا خود همواپیما که شامل بال و بدنه و اسکلت همه رو خودم ساختم یک ماه شب و روز روش کار کردم این هواپیما دستی هستش و دارای ثبات خوبی تو پرواز هستش که اگه باد نسبتا کمی زیاد هم باشه زیاد تاثیری نداره و اینکه من ماژو گیرنده رو دستکاری کردم بردش رو به 2 کیلومتر رسوندم :D و با چوب بالسا ساختم سعی میکنم تا یکی دو ماه دیگه دوباره پروازش بدم یه فیلم اینجا بذارم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 7 خرداد1394 - 2:53am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
asadof نوشته است:
m.m.s نوشته است:

دوست عزیز گیرنده و فرستنده رو از ماژول اماده استفاده کردم الان دیگه ارزش نداره وقت خودت رو بذاری بسازی ولی کلا خود همواپیما که شامل بال و بدنه و اسکلت همه رو خودم ساختم یک ماه شب و روز روش کار کردم این هواپیما دستی هستش و دارای ثبات خوبی تو پرواز هستش که اگه باد نسبتا کمی زیاد هم باشه زیاد تاثیری نداره و اینکه من ماژو گیرنده رو دستکاری کردم بردش رو به 2 کیلومتر رسوندم :D و با چوب بالسا ساختم سعی میکنم تا یکی دو ماه دیگه دوباره پروازش بدم یه فیلم اینجا بذارم

سلام دوست عزیز اقای asadof
دمت گرم و خسته نباشی واقعا حال کردم
میگم اگر امکانش هست نحوه ساختش و سر هم کردنش و اسم قطعاتو بزاری تا مثل دستگاهایی مانند فلز یاب و ردیاب و بقیه دستگاههای که دوستان با هم فکری و مشورت درست کردن اینم روش کار بشه هم برای بهتر شدن کار هم برا تجربه هم برا اموزش افرادی مثل خودم که واقعا بی هنر هستیم
لطفا کوتاهی نکنید میدونم که اینجا جای ساخت این نوع دستگاه نیست ولی بی شک میتونه تکمیل کننده وسایلی در پیشرفت امر فلز یابی باشه
منتظر اموزش شما هستیم هرچند میدونم مابقی دوستان هم انشاله مخالفتی ندارن و کمک میکنند.
پیروز و سربلند باشید

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

جمعه 8 خرداد1394 - 10:51am
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجید 123 نوشته است:
asadof نوشته است:
m.m.s نوشته است:

سلام دوست عزیز اقای asadof
دمت گرم و خسته نباشی واقعا حال کردم
میگم اگر امکانش هست نحوه ساختش و سر هم کردنش و اسم قطعاتو بزاری تا مثل دستگاهایی مانند فلز یاب و ردیاب و بقیه دستگاههای که دوستان با هم فکری و مشورت درست کردن اینم روش کار بشه هم برای بهتر شدن کار هم برا تجربه هم برا اموزش افرادی مثل خودم که واقعا بی هنر هستیم
لطفا کوتاهی نکنید میدونم که اینجا جای ساخت این نوع دستگاه نیست ولی بی شک میتونه تکمیل کننده وسایلی در پیشرفت امر فلز یابی باشه
منتظر اموزش شما هستیم هرچند میدونم مابقی دوستان هم انشاله مخالفتی ندارن و کمک میکنند.
پیروز و سربلند باشید

دوست عزیز به این راحتی هم نیست که ساخته بشه و پرواز کنه شما باید تو نجاری هم دستی داشته باشید تا بتونید ریبها رو خوب بسازید و از همه مهمتر سمباده زنیش خیلی سخته در ضمن هزینه اش هم حدود 700 هزار تومان به غیر از وقتی که روش میذارید میشه فکر کنم الان فقط سرووهاش 200 تومان بشه فقط جایی که خیلی سخته قسمت بال اصلی هستش که ریبها باید دقیق ساخته بشه تا بتونه پرواز کنه در مورد اموزش هم شرمنده وقت کافی ندارم X_X
دوست عزیز به این راحتی هم نیست که ساخته بشه و پرواز کنه شما باید تو نجاری هم دستی داشته باشید تا بتونید ریبها رو خوب بسازید و از همه مهمتر سمباده زنیش خیلی سخته در ضمن هزینه اش هم حدود 700 هزار تومان به غیر از وقتی که روش میذارید میشه فکر کنم الان فقط سرووهاش 200 تومان بشه فقط جایی که خیلی سخته قسمت بال اصلی هستش که ریبها باید دقیق ساخته بشه تا بتونه پرواز کنه در مورد اموزش هم شرمنده وقت کافی ندارم X_X
در مورد ساخت یه راهنمایی کوچک بکنم شما موتور دیزلی و گیرنده و فرستنده و سرووها رو اماده بخرید
بقیه هم که خود بدنه اصلی از چوب تخته سه لا استفاده کنید و برای بال اصلی و دم عقب و الیواتور و رادر از چوب بالسا در ضمن من برای اموزش به بوشهر سفر کردم و اونجا مدتی از یه مهندس یاد گرفتم الان من راحت یه هواپیمای تک سرنشین رو میتونم بسازم .ولی خلبانای بلد نیستم چون وقتی پرواز کردید دیگه باید گاز بدید پرواز کنید دیگه نمی تونید هواپیما رو نگاه دارید. بنابراین به فکر ساخت هلی تک سرنشین افتادم متاسفانه از چند مسیول پرسیدم گفتند میتونی بسازی ولی چون لاین پروازی مستقیم نداره حق پرواز ندارید من هم دیگه بی خیال شدم قضیه شدم تو ساخت هلی کوپتر هم فقط قسمت سواش پلیتش سخته بقیه زیاد سخت نیست ساخت اسکلت هم از همون لوله توخالی میشه استفاده کرد و موتورش حدود 5 میلیون هستش دست دوم هم میشه تهیه کرد حدود 3 تومان موفق باشید

شنبه 8 خرداد1394 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

@-) @-) @-) @-) اقا دو میلیون تومان @-) اونم هواپیمای چینی!
http://www.iranparvaz.net/pplane.php

دوستان عزیز دیگه از فروش هواپیما منصرف شدم :D اصلا خبر نداشتم من اینو 5 سال پیش ساخته بودم :-*

شنبه 8 خرداد1394 - 12:19am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure