انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 1:54pm

پاسخ به موضوع  [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 جوابیه عزیزور ... 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

جاويد عزيز خسته نباشيد.
خوشحالم يكي ديگه مثل خودم هستش كه داره تست هاي عجيب غريب انجام ميده.منم با جناب جاويد عزيز كه تو رديابي قبولش دارم موافق هستم.دوستان اگه قلق اين ردياب رو ياد بگيرن من قول ميدم تا حد 90درصد موفق ميشن :D جاويد به اهميت مد ازاد اون اشاره كردن و من هم به اهميت مد مگنوم اون اشاره مي كنم كه با يادگيري اون ميشه تا حد زيادي خطا ها رو تشخيص داد :D
فعلا مي تونم بگم تا الان من با چند نقطه زن با اين ردياب مقايسه كردم اين ردياب خيلي راحت اونا رو پس زده.استفاده از فركانس هاي دقيق تو مد آزاد و بكارگيري درست ولوم وزن و فاين خيلي خيلي مي تونه تو رسيدن به هدف كمك كنه.بنده فعلا جواب تست هامو نميگم تا ايشاالله اون رو بصورت يه فايل آموزشي خوب ارائه بدم.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 25 مهر1392 - 12:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود بر همه دوستان
مهندس حمید، سخنان شما ستودنیست :YMPEACE:
با سپاس

پنج شنبه 25 مهر1392 - 12:43pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام و درود بر دوستان عزیز انجمن

مهندس حمید و سایر دوستان
خواهشا خودتونو خسته نکنید. چیزی که زیاده و سهله کلاهبردار و بدخواه!!!!
بزارید هرچی دلشون میخواد اینجا و اونجا مطرح کنند. هر کسی هم که فکر میکنه اونا ته راستی و درستی اند راه باز و جاده دراز.
لطف کنید پای منحوستون رو از این انجمن بکشید بیرون و برید دنبال همون آدم درست ها.

بنده به شخصه هر دو ردیاب رو دارم و انتقادهایی هم دارم که بسیار طبیعی و منطقیست. و جوابی که برای انتقادهام هست هم منطقیست.
اما
کسی به این نکته توجهی نمیکنه که باید ردیاب رو با نمونه های دیگر ردیاب مقایسه کرد نه نقطه زن و فلزیاب. بنده که تا حالا ندیدم چنین مقایسه ای انجام بشه
و بعد بیاند ثابت کنند و انواع و اقسام تهمت را متوجه کس خاصی کنند. همه ش شد تهمت و توهین و بد و بیراه گفتن.

با توجه به اینکه ردیاب تازه به دست ما رسیده و در حال تست هستیم فعلا نمیتونم بیش از این بگم.
اما انشالله همراه دوستان در آینده ای نزدیک نتایج تستهامونو در اختیارتون قرار میدیم.

تا اینجا کنترل وزن عالی جواب داده. بقیه ش بماند بعد از اتمام تستها.
موفق باشید.

@};- @};- @};-

پنج شنبه 25 مهر1392 - 12:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی جالبه
یه نفر توی یه انجمن دیگه یه جمله گفته بعدش اینجا چند صفحه براش جوابیه مینویسن؟
خداییش خیلی باحالید

پنج شنبه 25 مهر1392 - 2:10pm
استاد
استاد

تهم نوشته است:
خیلی جالبه
یه نفر توی یه انجمن دیگه یه جمله گفته بعدش اینجا چند صفحه براش جوابیه مینویسن؟
خداییش خیلی باحالید

درود بر شما
و چالبتر اینکه ما توی همون سایت عزیزو در همون پست و ودر قسمت همون نظرات جواب عزیز را دادیم ولی متاسفانه گویا به مذاقشون خوش نیومده و تاییدنکردند که در قسمت نظرات قرار بگیره و در سایت دیگه هم جواب یه نفر دیگر را هم دادم که اون پست کلا تو اون سایت پاک شد

پنج شنبه 25 مهر1392 - 3:01pm
مدیر کل
مدیر کل

تهم جان شما دقت کن من به نوبه خودم عرض کردم دوست نداشتم وارد این بحثها بشم! ولی شما حساب کن طرف میاد اینجا تاپیک میزنه ترک انجمن! بعد هم توی سایتش مطلب علیه اینجا میذاره ؛ توی وبلاگش علیه کلیت این انجمن مطلب مینویسه ؛ توی فلان انجمن مطلب میذاره پشت سر هم ... ما هیچی نگفتیم! یواش یواش طرف خودشم داره باورش میشه که همه اینا رو داره راست میگه و حق باهاش هست! نمیشه که تا اخر ما هیچی نگیم. خودشون هزار جای کارشون لنگ میزنه ما چیزی تا الان نگفتیم! حالا الکی گیر میدن به ما خب باید جواب داد! امثال شما هم که اینجور میگین باحالی از خودتونه! :D

پنج شنبه 25 مهر1392 - 3:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه دوستان
باید ببخشید که دیر به دیر میام من الان شهرستانم و از کافی نت دارم ÷یام میذارم
دوستان در مورد این عزیز ور چیزایی لازمه که دیگه همه باید بدونن
اصلا این بحثایی که تا حالا تو این چند وقت در مورد عزیز ور شده ربطی به ردیاب و درستو غلط بودنش نداره
بحث چیز دیگه ای هست که الان خدمتون عرض میکنم
این اقای عزیز ور همونجوری که تو وبلاگشون نوشتن و سایر انجمنها و اینجاست زدن مدعی هستن که یک استاد بلامانع نقطه زنی هستن و هدفشون از ایجاد وبلاگ و فعالیت در این انجمنها و کلا دنیای مجازی فقطو فقط کمک به عوام بودن و رو کردن دست کلاه برداران فلزیابی و غیره و هیچ گونه کار دیگری انجام نمیدن و باز هم تاکیید میکنم ایشون موش میگیرن در راه رضای خدا بی هیچ منتی و وقتی هم که باهاشون تماس میگیری و یا ایمیل میزنی که من یه دستگاه میخوام بخرم ایشون مدعی میشن که فروشنده فلز یاب نیستن و اصلا تو کار خرید و فروش فلزیاب نیستن و فقط شما رو راهنمایی میکنن که چی خوبه و چی بده در راه رضای خدا و شما برید اینا رو بگیرید
حالا این اقا وقتی بهش میگی این چیز خوبیو که شما تایید میکنید من از کی بگیرم و از کجا بگیرم اولش با چرب زبونی میگه که برو خودت وارد کن
خوب دقت کنید ببینید چقدر قشنگ و حرفه ای شما رو راهنمایی و جذب میکنه
خوب وارد کردن دستگاه که کار هر کسی نیست و هر کسی هم حوصله در دسر کشیدنشو نداره تر جیا میگه اقای عزیز ور شما به من کمک کن من شما رو قبول دارم اینجا وقتی کسی این خرفو میزنه این اقا دیگه کاملا مطمئن میشه که طرف بهش اطمینان کرده حالا میاد چیکار میکنه میگه من چند نفرو میشناسم فقط میتونم شمارشونو بهتون بدم و کاری هم ندارم با کار شما فقط میتونم بگم ادم خوبی هستش و مورد تایید من هستش و باز هم که پا فشاری میکنید که اقا من فلانیو نمیشناسم کاری هم باهاش ندارم من شما رو قبول دارم شما یه کاری واسه ما بکن این اقا دیگه کامل کارشو انجام داده حالا میاد کلی سفسفه و کبکبه میچینه و شروع میکنه به منت گذاشتن که من این کارو نمیکنم حالا که شما پافشاری میکنی حالا یا میگه من کسیو سراغ دارم که از اون ور مرز برام میاره و هزینشو میگیره و یا اینکه میگه من خودم چند وقته دیگه دارم میره ترکیه یا اون ور مرز واسه خودم دستگاه بیارم شما هم که میخوای با یه تیر دو نشون میزنم هم واسه خودم میارم هم واسه شما . البته مطمئن باشید بعد از خوندن این پست دیگه حرفا رو ازش نمیشنوید و این نوع لحن رو ازش نخواهید شنید این یکی از کارای این اقاست
حالا میریم سراغ بعدی
بخدا من هنوز موندم بعد از این همه سال تجربه البته به گفته خودش هنوز نتونستم متوجه بشم بعد این همه صخبت با این اقا که بالا خره چه دستگاهی خوب هست چه دستگاهی هم بد زمانی که شیر محمدی تازه شروع کرده بود دستگاه فروختن من که با ایشون حرف میزدم و در مورد دستگاهای شرکتی اطلاعات و به اصطلاح راهنمایی میخواستم طوری صحبت میکرد و چیزایی میگفت که هر طوری شده یه عیب خیلی بزرگ رو سیستمای شرکتی میذاشت که این ایراداشو نمیشه کاری کرد و چرا میخوای اینهمه هزینه کنی یه مقدار کمتر هزینه کن و یه دستساز داخلی بخر با چند ملیون کمتر یعنی وقتی متوجه میشد زیاد از شرکتیا سر در نمیارین و کمی شک دارین بهش شروع میکنه غیر مستقیم حرفو عوض میکنه و تعریف از دستسازها و اسم اکثر کسایی که دستساز میسازنو و خیلیا هم میشناسنشون مثل امثال کاظمی و ... میاره و میگه من رفتم دیدم دستگاهشونو از حرفا . اینجا دیگه شخص مراجعه کننده پیش خودش فکر میکنه که بابا این خدای این کاره همه رو میشناسه پس ادم درستیه و دیگه 100 درص بهش اعتماد میکنه قلق ما ایرانیها هم دقیقا همینجوری وقتی در ظاهر میفهمیم کسی خیلی بارشه البته بر اساس منطق خودمون و در اون لحظه که یه جورایی به اصطلاح از واقعیت دیگه اشباح شدیم و همیشه اکثر ما ایرانیا در اون لحظه تصمیمی که میگیریم کاملا از روی احساسه و نه از روی منطق و این دقیقا رگ خواب بیشتر ما ایرانیها هستش
و این اقا با استفاده از این روش و خوب جلوه دادن و خوب نشون دادن خودش شروع میکنه به فروختن دستگاه و بابت اموزشش هم کلی پول میگیره و اگه شما رو هم به کسی معرفی کنه که برید ازش فلان دستگاه رو بخرید کمیسیونش رو میگیره
ایشون یه بار منو به کسی معرفی کرد توی اردبیل من بهش گفتم لورنز نو میخوام با گارانتی شرکتی گفتش که ما نصف پولو از شما میگیریم و 20 روز بعد دستگاه رو تحویل میدیم و مابی رو میگیریم و قیمت هم 22 ملیون گفتن در صورتی که اون تایم با دلار زیر 2 هزار تومن پایین تر از قیمتا بود و جالبش اینجاست که من به خود شرکت لورنز ایمیل زده بودم میگفتن که ما دیگه این مدل از لورنزو تولید نمیکنیم و به نمایندگی فروشش هم ایمیل زدم ایشون هم گفتن که تولید نمیشه دیگه این مدلها و وقتی علتشو پرسیدم گفت شرکت داره رو یه سیتم جدید تر کار میکنه و وارد بازار میکنه که بعد معلوم شد منظورش زد1 بوده . حالا شما ببینید چه کسیو به من معرفی کرده بود معلوم نبود میخواست چی رو به من به اسم دستگاه نو بفروشه حالا اینا جای خود
اینا اقا عزیز که نقاب گوسفند زده اومده تو وبلاگش یه چیزایی رو گفته که بله درست هم گفته اوکا ام دستگاهاش خوب نیست فلزیاب میخرید با تست بخرید و ...
خیلی ببخشید کار شاخی نکرده که اومده یه سری مطالبو از جاهای دیگه خونده اومد اینجا گفته
شما برید به انجمن ایران تی کی یه سری بزنید یه کم وقت بزارید مطالباشو که مربوط به فلزیاب هستش رو کلا بخونید بعد متوجه میشید که این اقا چیو از کجا خونده و اومده کجا به نام خودش ثبت کرده از مدیران انجمنم خواهش میکنم اسم این سایتو که گفتم پاک نکنن تا دوستان خودشون قضاوت کنن
حالا بر میگردیم سر قضیه که تو این چند وقت اتفاق افتاد و ایشون گفتن انجمنو ترک میکنن میخوایید بدونیین علتش چیه
میگن چاه کن همیشه خودش ته چاهه
این اقا تو این انجمن به عنوان استاد یار شناخته شده بود و نمیشد بصورت مستقیم دستشو رو کرد چون خیلا از ماهیتش خبر نداشن و اگه بصورت مستقیم حرفی در موردش زده میشد بالو پر میگرفت و شروع میکرد به هاشا کشیدن
بنده وظیفه خودم دونستم که دستشو رو کنم و اومدم بصورت غیر مستقیم جند تا پست در مورد ایشون زدم که کسایی که باهاش در ارتباط بودن دوزاری افتاد دستشون نمونش اریانای عزیز و چند نفر دیگه که اونها هم تقریبا شک کرده بودن به این اقا و تو پیام خصوصی با من در ارتباط بودن بصورت غیر مستقیم این اقا وقتی دید دستش یه جورایی رو شده و دیگه اکثرا دارن میشناسنش ومد تو چایی که خودش کنده بود افتاد
چه جوری ؟
اینجوری !!!!
قشنگترین شگرد این اقا مظلوم نمایی هستش این اقا چون دید پست مستقیم بر علیهش نیست اومد یه تاپیکی زد به اسم تر ک انجمن و پستی هم که گذاشته طوری نوشته که هر کی ه خبر نداشته باشه از قضیه و اون پستو بخونه پیش خودش فکر میکنه که عجب مظلوم واقع شده این طرف ای بابا چرا با استاد اینجوری برخورد شده
ولی نمیدونست که با این کارش خودش دست خودشو رو میکنه که باور کنید روزی چند بار به خودش فحش میده که عجب کاری کردم کاش اون تاپیکو نمیزدم و مطمئنا اگه قابلیت پاک کردن تاپیک تو این انجمن فعال بود تا حالا پاش کرده بود
من سوالم از تمامی کسایی که تو این انجمن هست اینه که واقعا ادمیکه مدعی این هستش که فروشنده فلزیاب نیست و قصدو نیتش فقطو فقط کمک به عوام هست و خودشو استاد معرفی میکنه پس چرا تا حالا نیومده شفاف سازی بکنه چرا اگه ردیاب واقعا کلا بدرد نمیخوره چرا نیومد بگه که کسای دیگه نخرن و به اصطلاح کلاه بره سرشون مگه این اقا مدعی رو کردن دست کلاه بردارا نیست .پس چرا دستگاهای شیر محمدیو که دست ساز و بدرد بخور نیستنو و با قیمتای بالای 15 ملیون و حتی بالای 20 ملیونو داره تبلیغ میکنه ایا واقعا این ادم قصدش کمک به عوام هستش ؟؟؟؟؟؟
ایا شیر محمدی که تو یکی از پستاش تو همین انجمن زده بود که دستگاهای شرکتی مثل لورنز بیشتر از یک ملیون به پول ایران براشون هزینه نداره تو ساخت و ما ایرانیا میریم بالای 20 ملیون میخریمشون کار اشتباهیه پس چه طوری دستگاهی که تو میسازی بالای 15 ملیون میفروشی پس اگه برای شرکت لورنز ساخت دستگاهش 1 ملیون هزینه داره مال تو چقدر هزینه داره
چرا اقای عزیز ور میایی دستگاه شیر محمدیو به عنوان ابر فلزیاب جهان معرفی میکنی شاید الان منکرش بشی که من تو وبلاگم اسمی از این دستگاه نبردم .بله نبردی چون حرفه ای عمل میکنی و تو تماسی که باهات گرفته میشه این حرفو میزنی واسه این اسمی نبردی که اینجور جاها مدرکی ازت نباشه
تویی که میگی 15 سال تجربه فلزیابی داری پس چطوری با این همه تجربه با لورز میری استخون و سفال شکسته سنس میکنی . چرا داری خاله زنک بازی در میاری میری پشت سر حرف میزنی خوب بیا تو همین انجمن جواب بده
چرا اومدی قسمت نظراتتو تو وبلاگت از دسترسی مستقیم در اوردی
چرا اومدی قسمت نظرتتو که تو این 2 ساله خیلیا نوشته بودن وبهت معترض بودنو پاک کردی بعد اومدی یه طومار نوشتی که دوستان اشتباها ارشیومو پاک کردم و دوباره تونستم برشون گردونم فک کردی با بچه طرفی
فهمیدی همه نظرا به تو جلب شده اومدی گند کاریتو لا پوشونی کنی نکن این کارا رو دنیا ارزششو نداره
پول میادو میره ولی مهم اینه که این پول باشرف باشه و با رضایت بدست بیاد نه با چاپلوسی
حالا که من دستتو رو کردم میایی میگی من پاچه خوارم چون دستتو رو کردم حالا خوبه تمام پستای منم موجوده و با خوندشون همه میفهمنن کی پاچه خواره
حالا تو هم فعلا پاچه خواری این شیر محمدیو عزیزیانم بکن بلاخره حتما یه چیزی که بهت میدن
پاچه خواری فرید باقریم که میکردی بعد فهمیدی فرید باقری بهت باج نمیده ازش جدا شدی
دنیا محل گذره این قدر این مردمو با اطلاعات غلطط گیج نکن بخدا ازت نمیگذرن
منو که پارسال گیج کردی با راهنمایهات باعث شدی چند ملیونم ضرر کنم من که ازت نمیگذرم و نخواهم گذشت
دوستان ببخشید طولانی شد سرتونو درد اوردم ولی اینو هیچ وقت یادتون نره این اقا که داره دم از راستیو درستی میزنه همش به خاطر منافع خودشه از ما گفتن بود نه تنها من بلکه چند نفر دیگه تجربه ضرر کردن از بابت این اقا رو دارن مراقب خودتون باشید
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 25 مهر1392 - 7:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
با سلام خدمت دوستان عزیز فلزجو من واقعا خوشحالم که این سایت رو بیدا کردم .چون ادم خیلی راحت میتونه حرف بزنه و اساتید هم خیلی با ادب میان جواب همه ی دوستان رو میدن بدون هیچ منتی یا باجی .....من قبل از اینکه بیام اینجا یه سایت بود با اسم ایران سرزمین گنج های گمشده .خلاصه من یه شماره دیدم از مدیر و فروشنده و کلاهبردار درجه 1 اون سایت با خودم گفتم حتما این اقا این شماره رو گذاشته میخواد به مردم کمک کنه .. شب بود من زنگ زدم به موبایل ایشون جواب دادن و گفتن فعلا در مهمونی هستم فردا ساعت 11 زنگ بزن من اون شب انقد خوشحال بودم که نگو تا ساعت 11 شد واسه من اندازه ی یه سال طول کشید. خلاصه ما زنگ زدیم به ایشان و جواب دادن ازش سوالمو برسیدم یه جوری خورد به ذوقم که نگو باور کنین نزدیک بود چشام از حدقه در بیان گفت کد اشتراکتون من خیال کردم که میخواد اول تو سایت ثبت نام کنم اونجا هم کد اشتراک به من میدن من گفتم داداش من هنوز ثبت نام نکردم خواهشا سوالمو ج بدین گفت از ما کتاب خریدی گفتم گفت بس باید اول کتاب چشم طلایی رو بخری تا منم یه کد اشتراک بتون بدم اون وقت جوابتو میدم منم گفتم حالا که نمیمیری ج بدی خلاصه قط کردو دیگه اصلا جواب من یکی رو ندادن منم همش دنبال سایت ها بودم تا سرم خورد به فلز جو و واقعا از فلز جو خیلی خیلی ممنونم و مثه خونوادهی من میمونین ..این رو خواستم بگم تا بعضی از این کاربران تازه وارد نرن الکی این کتاب ها رو بخرن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 25 مهر1392 - 9:45pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز و بچه های باحال فلز جو.راجع به کتاب گفتین.کتاب چشم جادویی یا به اصطلاح اسامیهای دیگه همشون کشکه.با این کتابا فقط باید رفت تو خیالات.اون کتابی که مد نظر منو شماست دست هر کسی نیست که.من رفیقم که استاد دانشگاهه و باستانشناسه یه پیر مرده .اما زنده دل بالای 70 سنشه از کتابهایی اسم برد همش تعجب برانگیز.کتابهایی که نویسنده هاشون همشون باستانشناس بودن و سالیان سال کاووش کردن در ایران و کتاباشونم تو ایران نیست همش خارجه رفیقم میگفت من چندین سال پیش با بد بختی که خودم اون موقع تو ایران بودم از یه خیابونی تو فرانسه اون زمان 2 میلیون دادم برام اوردن.اونم چی با چه بدبختی تازه خودمم اسم کتابو میدونستم.من نمیخوام براتون تا ته قضیه رو بگم اصلا حرفای این باستانشناسو که میشنیدم میبینم ماکجاهو این خیال پردازیهامون کجا.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 25 آبان1392 - 6:49pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

حالا یه سری میان و میگن کتاب چشم جادو هو نمیدونم فلانو بسیارو.گذشته از حفاری باید باستانشناسی بلد باشی این رفیق ما روش تدفین مردگان در روی تپه رو بهم گفت که چه جوری یه جسدو یا یه شاهزاده باشه یا هر کس دیگه که تو تپه دفنه رو پیدا میکنن مخصوصا هدف اصلی رو خیلی متحیر شدم حالا هی بگین این کتاب اون کتاب.فقط خواستم دوستانو روشن کنم که با خیال پردازی گول حرف اینو اونو نخورن اون کتابی که مد نظر من و شماست وجود نداره هست ولی قیمت داره نه تو دست هر ننه من قریبی.باید از استادش بگیری.یا حق

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 25 آبان1392 - 6:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure