انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 10:10am

پاسخ به موضوع  [ 27 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 جوابیه عزیزور ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رضا ٦:٥٦ ‎ب.ظ - یکشنبه، ٢۱ مهر ۱۳٩٢
سلام استاد حرف دل ما را زدی منم از قزبانیان این انجمن هستم منم ردیاب از این مجتبی نامرد خریدم ولی چه سود که فقط خطا میزنه ابرویم هم پیش دوستانم رفت هر جا رفتیم 10 نقطه را زد آخرش هم هیچی گیرمان نیامد

پاسخ: درسته دوست عزیزردیاب اینها ریالی نمی ارزه خیلی ها دوست داشتند اونو به صورت شفاف در انجمن مطرح کنند ولی با جوی که حاکم بود کسی جرات بیان نداشت افرادی مانند دستان-شایان-و چند نفر دیگه که آخر پارچه خواری هستند کلا انجمن را ریخته اند به هم خدا را شکر که دستشان رو شد و هر روز کاربران آن انجمن به انجمن گنج پژوهان میروند

هی عزیز ور پاچه خوار تویی که این همه مدت اگه مرد بودی لال موندی من که از همون اول گفتم و بارم میگم که ردیاب اون چیزی که ازش تعریف میکردن نیست و کلی حطا داره . تو که ادعای مردیت میشه این همه مدت کجا بودی چرا خفه شده بودی چرا نمیومدی واقعیتا رو بگی مرتیکه از وقتی دستتو رو کردم شدم پاچه خوار ...
پاچه خواری بهت نشون بدم خودت هض کنی فک کردی با بچه طرفی
مردک نقابتو دیگه ورداشتم بسه دیگه نقاب گوسفند داشته باشی
باید چهره اصلیتو همه ببینن که گرگ واقعی تو هستی
اگه واقعا مردی نباید این نظرو پاک کنی یا ویرایش
تو اگه وجود داشتی مرد بودی قصدت کمک بود چرا چند ماه پیش نیومدی در مورد ردیاب حرف بزنی من خودم که اولین معترضین بودم و هستم الانم اومدی اینجا داری مظلوم نمایی میکنی
البته پاکشم کنی اینجا همه چی مشخصه
راستی تو که دم از صداقت میزنی و کلی هم تجربه داری تو اپراتوری چرا هنوز نمیدونی چه دستگاهی خوبه و چی بد و میری با اینو اون مشورت میکنی که خوبو بدو به دیگری معرفی کنی
بعدشم چرا قسمت نظراتتو تو وبلاگت گذاشتی اول خودت ببینی بعد دیگران از چی میترسی اقا گرگه!!!
ببین واقعیتای فلزیابی رو منو امثال من میدونن نه توی گرگ صفت که هر روز یه طرفی هر طرف که باد بوزه تو هم میری همون سمت مرد باش عین مرد بیا جلو اینقدرم اطلاعات اشتباه به مردم نده که جذبشون کنی سمت خودت بعد بابت کاری که منت میذاری سرشون انجام میدی کلی ازشون پول میگیری

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

چهارشنبه 24 مهر1392 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب شایان جان شما که همش فحش و بدوبیراه داری میگی چرا درست حسابی جوابش رو نمیدی؟
اگه چیزی ازش میدونی بیا دستش رو روکن نه اینکه همش ناسزا بگی

چهارشنبه 24 مهر1392 - 9:03pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
معلومه که آقا عزیز خیلی داری میسوزی که همش داری پست میزینی، جالب اینجاست هر جا هم از این حرفا میزنی همه میان یه مشت خفت بارت میکنن ولی باز خیلی رو داری!!
خوب عزیز آقا اگه من پاچه خوار بودم نمیومدم به آقای عزیزیان بگم نمیخوام مدیر بشم در صورتی که تو دو دستی چسبیدی بهش و داری...!! حالا بگو خدایی که پاچه خواره منم یا تو؟! چون من مدیر شدم این رو میگی؟! خیلی زورت گرفته که مدیرت نکردن؟! من از خود آقا مجتبی میپرسم: خدا وکیلی تا حالا من ازتون خواستم که استاد یا مدیر بشم و یا قبل از اینکه مدیر بشم اصلا حتی با تلفن با هم صحبتی داشتیم که بخوام پاچه خواری بکنم!؟
محض اطلاع دوستان که آقا عزیز فروشنده هست، حالا به من بگید که کلاهبردار کیه؟! شما که دارید دستگاه 20 میلیونی رو 40 میلیون میفروشید و قیمت نجوم میزنید روش و یا...
خب اگه کسی از دستگاش راضی نیست میتونه به راحتی تو خود انجمن دوباره بفروشه حتی میتونید به آقا مجتبی میگفتید تا پولتون رو برگشت میداد! خب شما که دستگاه رو خریده بودین و عضو انجمن بودین چرا اصلا نیومدین تو انجمن اعلام کنید که این دستگاه این مشکل رو داره! الان تو این انجمن حدود 100 دستگاه فروش رفته چند نفر اومده گفته آقا دستگاهتون رو مشکل داره!
خب آقا عزیز همه میدونن که این حرفای شما درباره من و شایان برای اینه تو تایپیک ترک انجمن از شما انتقاد کردیم! خب واقعا چطور آدم میتونه رو چنین شخصی اعتماد کنه!
دیگه این مسخره بازیهاتون رو تموم کنید بیشتر از از این آبروی خودتون رو نبرین!

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

چهارشنبه 24 مهر1392 - 10:18pm

سلام دوستان من شخصا آقای عزیزور را خیلی قبولش دارم ، هیچوقت دروغ نمیگه

پنج شنبه 24 مهر1392 - 1:10am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دکترمیلاد نوشته است:
سلام دوستان من شخصا آقای عزیزور را خیلی قبولش دارم

دکتر میلاد جان شما اگه دقت کنید ایشون جاهای دیگه هم فش دادن هم دروغ گفتن! مثلا چرا از 100 نفری تو انجمن دستگاه گرفت همه ازش راضی هستن ولی ایشون که اصلا دستگاه رو از نزدیک هم ندیده داره تهمت کلاهبرداری و شیادی میزنه! چرا همش داره تو انجمن ها و وبلاگهای دیگه میگه که فلزجو فلانه و بحث رو میکشونه! چرا این حرفها رو قبل اینکه آقا مجتبی ایشون رو تایید نکردن واسه مدیریت نمیزد و الان ما فهمیدن که کلاهبرداره، در صورتی که تا قبلش داشت فعالیت میکرد و...! خب من و شایان بنده خدا چی تو جیبمون میره که این آقا گفته ما برای این داریم طرفداری مجتبی را میکنیم که زنفع هستیم! ویا...
میلاد جان ما در مقایسه با حرفای اون زده ما خیلی مودبانه جواب هم دادیم حتی تو تایپیک ترک انجمن فشهای رکیک داده بود که آقا مجتبی فورا حذفش کردن، واقعا آدمی که فرهنگش در این حد هست و چنین برخوردی داشته میشه... فش ندادیم فقط همون لحن و طرز صحبتی که ایشون با ما داشتن رو کلی بهتر از اون ما باهاش داشتیم! خدا وکیلی شما بودین این حرفا و این لحن صحبت رو باهاتون داشت باز کوهتاه میومدین! قضیه عزیز یه مورد هست که همه به وضوح میدونن که این حرفاش برای چیه! اگه دستگاه ایراد داره بیاد یه پست بزنه و ازش انتقاد کنه تا تو پیشرفت هم کلی کمک کرده باشه ولی اینکه هرجا رسیدی یه تهمت به این و اون بزنی بی احترامی کنی که نشد حرف! درست مثل مرد بیاد با آدم صحبت کنه، نه اینکه وقتی آقا مجتبی بهش زنگ میزنه گوشیشو جواب نمیده و اس میده باهاتون صحبتی ندارم! واقعا چقدر باید ملاحظه کرد، به ما هم حق بدین!
شاید شما و دوستان دیگه فقط از تو مانیتور و پست و وبلاگ کسی رو بشناسید و تنها شناختی ازش داشته باشین همینه و با یه خوندن پستهاش بگید این شماره دو نداره و خیلی آدم درسته! در صورتی که...

دکتر جان من قصد بی احترامی به جنابعالی رو ندارم و نظر شما برای ما محترم هست واگه خدای نکرده ناخواسته شما رو رنجوندم به بزرگواری خودتون ببخشید

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

پنج شنبه 25 مهر1392 - 3:35am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
احسنت بر استاد دستان
با چنین نگارشی فرهنگ بالای خود را نشان داده ای.
دستان عزیز مطمئن باشید که کاربران با خواندن حرفهای شما و طرف مفابل (عزیزور) پی می برند که چه کسی حق و چه کسی باطل است..
امیدوارم همیشه سرفراز و پیروز باشید.
خوش بود گر محک تجربه آید به میان
تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

پنج شنبه 25 مهر1392 - 8:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام به همه دوستان واساتید
من هم با آقای دستان موافقم وگفته های ایشون رو تایید میکنم
ما تو دنیای مجازی با خیلی از سایتها آشنا شدیم که کلاهبردار بودن چندین مدل دستگاه برا فروش ارائه کردن ولی بعد از مدتی فعالیت دیگه اصلا ازشون خبری نشده
ولی تو رو خدا یه نگاه به سایت خودمون بندازین اولش یه ردیاب داشتیم به اسم 22 تعدادی از کاربرها هم اونو تهیه کردن وازش استفاده کردن نتایجی هم به دست اومد هر مشکلی هم بود خود حمید آقا و آقا مجتبی در جا جواب میدادن تا مشکل یه بنده خدایی رو حل کنن بعد اون یه دستگاه بهتر با قابلیتهای بیشتر ودقت زیاد توسط همین دو استاد بزرگ ساخته شد به اسم 35
حالا خودتون قضاوت کنین اگه شخص دیگه ای بود مگه هر دوتا رو نمی فروخت ولی در کمال نا باوری دیدیم که ردیاب قدیمی دیگه تولید هم نشد چون خواسته این دو استاد فقط این بود که باید برا فروش یه دستگاه با آخرین امکانات و کمترین قیمت روز داشته باشیم
حالا بین این همه کاربر اگه چند نفر محدود نتونستن از این دستگاه نتیجه بگیرن ملاک بر درست عمل نکردن دستگاه نیست اونا توانایی این رو ندارن از این سیستم استفاده کنن
یه دوستی داشتم میگفت لورنز 6 آشغالی بیش نیست !!!! گفتم چرا گفت شبی فلان قدر کرایه کردیم آوردیم برامون هیچی نزد !!! گفتم بابا طرف میبینی 6ماهه یه دستگاه رو داره هنوز قلقش دستش نیومده تو چطور میخایی یه شبه ازش نتیجه بگیری که حالا بقیش بماند
در کل منظورم این بود اگه کسی از بین 100 نفر نتونسته ازیه سیستم نتیجه بگیره باید تو خودش دنبال مشکل بگرده نه اینکه بیاد بگه فلان سیستم فلان مشکل رو داره
باسپاس از همگی @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 25 مهر1392 - 8:25am
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
دوستان نمیدونم درگیریها و دعوا ها برای چیه چرا این موضوعات رو کنار نمیگذارید . هدف همه اینه به جایی برسن و به علمی برسن این کاربر عزیز هم حالا یه چیزی گفته بخاطر یکسری از مساحل و اگه درگیری شما هنوز روی دستگاه ها هست که بارها بار گفتم در دنیا هنوز دستگاهی نیامده که به عنوان دفینه یاب باشه این حرفی هست که خود مدرسان شرکتها قبل آموزش به نماینده ها در کلاسها میگن و شما هم قشون کشی میکننین و جنگ راه میندازین .
همه شما اول از یک دستگاه همایت میکنین حالا چه شرکتی چه دست ساز بعد از خرید و مدتی کارکرد به گریه میافتین و میفروشین هنوز متوجه نشدین که هیچکسی هیچ دستگاهی که خریده رو نگه نداشته و بعد مدتی فروخته حتی این آشغال 5000 که تبلیغ زیادی براش میشه البته سود خبی برای نماینده داره و یا خیلی از دستگاه های دیگه مثل لورنز 5 و 6 که از رده خارج شدن خوب دوستان پس باید بلاخره متوجه شید که نمیشه همه چیز رو گفت شما چرخه ای از این تجارت هستین و خودتون با رضایت هم میخرید و نمیدونم چیه که بعد جنگ راه میندازین .
با ز بنظر بنده من نه طرف کسی هست نه از این بازی ها خوشم میاد همه دوستان هم میدونن در اکثر سایتها هم هستم کاری به کسی ندارم از درگیری و سروصدا خوشم نمیاد جو دوستانه بهترین چیزه و باعث تمرکز و رسیدن به اهداف میشه .
دوستان توجه کنن دستگاهی که کاربر خودش بتونه بهش فرکانس بده میتونه دستگاهی باشه که بهترین جواب رو بشه ازش گرفت من نمیتونم خیلی چیزهارو بگم اما همینقدر بگم دستگاهی بگیرید که شما هم بتونین فرکانس دستی بهش بدین .
من طرف کسی رو نمیگیرم اما این ردیاب دوم FPL35 میتونه جوابگوی خیلی از سوالها باشه بشرط اینکه برید و با زحمت تلاش کنید و فرکانسهای دفینه هایی که زدین رو برای دوستان دیگه هم بزارید تا اونها هم بتونن جواب بگیرن .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

پنج شنبه 25 مهر1392 - 10:28am
YIM WWW
استاد
استاد

reza vir نوشته است:
دوستان نمیدونم درگیریها و دعوا ها برای چیه چرا این موضوعات رو کنار نمیگذارید . هدف همه اینه به جایی برسن و به علمی برسن این کاربر عزیز هم حالا یه چیزی گفته بخاطر یکسری از مساحل و اگه درگیری شما هنوز روی دستگاه ها هست که بارها بار گفتم در دنیا هنوز دستگاهی نیامده که به عنوان دفینه یاب باشه این حرفی هست که خود مدرسان شرکتها قبل آموزش به نماینده ها در کلاسها میگن و شما هم قشون کشی میکننین و جنگ راه میندازین .
همه شما اول از یک دستگاه همایت میکنین حالا چه شرکتی چه دست ساز بعد از خرید و مدتی کارکرد به گریه میافتین و میفروشین هنوز متوجه نشدین که هیچکسی هیچ دستگاهی که خریده رو نگه نداشته و بعد مدتی فروخته حتی این آشغال 5000 که تبلیغ زیادی براش میشه البته سود خبی برای نماینده داره و یا خیلی از دستگاه های دیگه مثل لورنز 5 و 6 که از رده خارج شدن خوب دوستان پس باید بلاخره متوجه شید که نمیشه همه چیز رو گفت شما چرخه ای از این تجارت هستین و خودتون با رضایت هم میخرید و نمیدونم چیه که بعد جنگ راه میندازین .
با ز بنظر بنده من نه طرف کسی هست نه از این بازی ها خوشم میاد همه دوستان هم میدونن در اکثر سایتها هم هستم کاری به کسی ندارم از درگیری و سروصدا خوشم نمیاد جو دوستانه بهترین چیزه و باعث تمرکز و رسیدن به اهداف میشه .
دوستان توجه کنن دستگاهی که کاربر خودش بتونه بهش فرکانس بده میتونه دستگاهی باشه که بهترین جواب رو بشه ازش گرفت من نمیتونم خیلی چیزهارو بگم اما همینقدر بگم دستگاهی بگیرید که شما هم بتونین فرکانس دستی بهش بدین .
من طرف کسی رو نمیگیرم اما این ردیاب دوم FPL35 میتونه جوابگوی خیلی از سوالها باشه بشرط اینکه برید و با زحمت تلاش کنید و فرکانسهای دفینه هایی که زدین رو برای دوستان دیگه هم بزارید تا اونها هم بتونن جواب بگیرن .

درود بر شما
باور کنید ردیاب 35 یه چیز دیگه هست مخصوصا مد فرکانس دستی و وزن اون که دیگه حرف نداره من یه تست های با این ردیاب کردم که که عقل جن هم به اون نمیرسه و خوشبختانه بسیار عالی جواب میده ومطمعن باشید که بصورن نود درصد فرکانسهای دستی که نوی سایت گذاشتم کار میده و مطمعن باشید که دقیق تر از این دستگاه هیچ جای دنیا پیدا نمیشه من کلا منفی گرا هستم ولی دقت این ردیاب من را به حیرت وا داشته اگه نحوه صحیح اپراتوری با این دستگاه را یاد بگیرید از طرف من تضمین که به بار میرسید. شاید حمید خودش هم ندونه که چه ردیاب دقیقی زده . اگه یکی از دوستان که مینلب داره و تفکیک در حد عالی میکنه با اون بیندازید مطمعنا35 هیچوقت اشتباهی نمیکنه. اصلا 35 یه چیز دیگه هست
توی این چند روز که دستم اومده هر چی تست انجام دادم که یه خطا ازش بگیریم حریفش نشدم . شما هم خودتون میتونید تست کنید و به این وافعیت پی ببرید اما فقط و فقط با فرکانس دستی هدف مورد نظر را ردیابی کنید و ببینید که این دستگاه چکار میکنه. اگه این دستگاه خوب چواب نمیداد من عمرا از اون تعریف نمیکردم که بخواهم با تمجید خودم از این دستگاه باعث بشم که کسی بخواد اون را بگیره و ضرری بکنه.پس قدر مهندس حمید و اقا مجتبی را بدونید.درسته ردیاب 22 خطای ذرات میزنه ولی اون هم نقطه هدف را در حد بسیار عالی تعیین میکنه. با تستهای خودم تمام نواقص ردیاب 22 را پیدا کردم و هر روز که خطای از ردیاب میدیدم به حمید گزارش میکردم این دستگاه شیره نتایج تستهای دوستان هست که بالای 90 درصد میشه ازش جواب گرفت. این نظر من در مورد این ردیاب بود البته با تستهای عجیب و غریبی که با این ردیاب کردم

پنج شنبه 25 مهر1392 - 12:04pm
مدیر کل
مدیر کل

من نمیخواستم وارد این بحث بشم ولی دوستان مطالبی رو به بنده نشون دادن که انصافا هر کدوم جواب داره و نمیشه در موردشون سکوت کرد!
ابتدا دوست داشتم از آقا عزیز سوال کنم آیا شما یادتون رفته در مبحث 12رگولاتور محرمانه قبلی که نهایتا از انجمن پاک هم شد ؛ شما حتی در فیلم برداری از دستگاه فروشی جناب کینگ حضور داشتین؟؟؟ همه ما کینگ رو خوب میشناسیم! ایشون هم در این انجمن سابقشون مشخص هست و هم بعد اون جریان میدونیم که مالباختگان با ایشون چکار کردن! حالا شما چه توجیهی برای این ارتباط نزدیکتون با کینگ دارین؟ اونم تا حدی که در فیلمبرداری از تست دستگاهشون حضور فعال پیدا میکنین و در واقع از نزدیک با ایشون ارتباط دارین! تصور میکنین اگر چند ماه از اون داستان گذشته باشه ما یادمون میره؟ فیلمش هم که موجود هست و حتی خود شما تایید کرده بودین که حضور داشتین و در جواب دوستان این مساله رو خیلی عادی جلوه دادین! در حالیکه بخدا قسم از همون روز نظر من نسبت به شما تغییر کرد. با این حال چیزی نگفتم و شما کماکان تا همین وقایع اخیر رتبه استادی خودتون رو در این انجمن حفظ کردین! با این حال ایا توقع مدیریت هم داشتین؟!
بنده نمیخوام و نمیتونم در مسائلی که بین شما و مجتبی یا سایرین گذشته نظری بدم. اما در مورد اینکه شما میگی کلاهبرداری ؛ خب برادر من کدوم کلاهبرداری؟ وقتی دستگاه با مشخصات واقعی خودش ارائه بشه حالا هر چقدر هم قیمت روش گذاشته بشه نمیشه کلاهبرداری! مهم اینه خریدار بدونه چه چیزی با چه کارایی رو داره میخره و این وسط دروغ و تبلیغ کذبی وجود نداشته باشه. قیمت دیگه یک مساله توافقی هست و خریدار میتونه نخره! کسی مجبورش نکرده. اما نکته منفی در کار اکثر فروشنده ها این هست که مشخصات غیر واقعی و صرفا تبلیغاتی از دستگاهشون ارائه میکنن و فقط به ظاهرسازی میپردازن و در نهایت یک قیمت نجومی هم روش میذارن که خب طبیعتا یک کلاهبرداری کامل هست!
در مورد ردیاب انجمن هم من نمیدونم چرا اینقدر دشمنی صورت میگیره. اصلا کسانی که خودشون مدلهای رنگارنگ دستگاه با کارایی پایین تر و قیمت بالاتر دارن میفروشن و تا بحال هم هیچ کسی با دستگاهشون به نتیجه ای نرسیده ؛ چطور بخودشون جرات و اجازه میدن که از یک دستگاه جواب پس داده و با قیمت بسیار معقول تری که ما داریم ایراد بگیرن؟!
شما فرمودین کسانی در دام انجمن فلزجو گرفتار شدن! همین که کل انجمن رو به عنوان دام تشبیه میکنین نشون میده که هدف شما چیه! حالا یعنی وجود تنها یک عدد دستگاه ردیاب به عنوان فروش توی این انجمن شد دام؟ هزاران مطلب مفید و کمک کننده هم که اینجا هست لابد میشه طعمه!!! دوست عزیز یک مقدار انصاف هم خوب چیزیه. شما که بعد 6 ماه و مشخصه به چه دلایلی یهو زبان باز میکنی آیا فکر میکنی مردم خودشون فهم و شعور ندارن که بفهمن حرفای شما از کجا آب میخوره؟
در مورد ردیاب FPL-35 باز هم عرض میکنم ؛ این ردیاب طراحی شخص بنده هست و به کاراییش اعتقاد کامل دارم و همه نتایج اپراتوری و خوب و بد این دستگاه و حتی ردیاب قبلی در نهایت شفافیت در همین انجمن موجوده. چیزی که شاید هیچکس تا الان اجازه نداده در سایتشون و در مورد دستگاهشون به این شکل مورد بحث قرار بگیره. وگرنه همه این فروشنده ها ورشکست شده بودن! ما این مسیر رو اتفاقا به لحاظ شفافیت و از روی اعتقادی که به مسیر درست کارمون داشتیم انتخاب کردیم. وگرنه مخفی کردن همه انتقادات کار دشواری نبود! اما مشکلی که پیش میاد با همین امثال شماهاست که منتظر میشین یکی یک مورد انتقادی بکنه و همون رو دستمایه سوءاستفاده قرار بدین. در حالیکه حتی در مورد ردیاب قدیمی که امکانات بسیار کمتری داشت ؛ نتایجی بدست اومد که حتی با ردیابهای چند ده میلیونی هم تا بحال نشنیدیم بدست اومده باشه!!! باز هم عرض میکنم ما بحث خوب و بد بودن کلیت ردیاب یا مقایسش با نقطه زن ها رو نمیخوایم بکنیم. این یک داستان دیگست و خودش جای بحث داره. ولی ردیاب رو باید با ردیاب مقایسه کرد و این یک واقعیته. شما هم تا جاییکه من یادم هست در ردیابی حرف خاصی برای گفتن نداشتین! تخصص شما اگر چیزی هم باشه در زمینه فلزیابهاست. کما اینکه هیچ مقایسه یا تست فنی هم در مورد ردیاب ما عنوان نکردین. جز اینکه دوستی در آلمان دارین که استاد بلامنازع ردیابی هست! یعنی ایشون که در آلمان تشریف دارن رو دستشون ردیاب زن نیست! خب قضاوت مدل حرف زدن شما با دوستان! حالا ایشون از چه طریقی تست کردن و تشخیص دادن ردیاب ما ریالی نمیارزه بماند!!! ولی بد نیست دوستتون تشریف میاوردن حضوری خدمت بسیاری از دوستان همین انجمن آموزش میدیدن که ببینن ردیاب چطور کار میکنه. به حرف خیلی چیزها میشه گفت. مهم در عمله که چه اتفاقی میفته! همین ردیاب FPL-35 روشهایی برای حذف خطا داره و امکاناتی داره که در مجموع فکر نمیکنم تا بحال در هیچ ردیابی در دنیا وجود داشته باشه! حالا 2 تا بحث پیش میاد. یا شما مشخصات دستگاه که توضیح داده شده رو قبول ندارین و میگین دروغه ؛ که در این صورت اثباتش برای ما سادست! یا اینکه شما میگین فلان ردیاب هست که خیلی کاملتر و بهتره ؛ که در این صورت مدلش رو باید بفرمایین و دلیلش رو توضیح بدین! فکر میکنم خیلی بحث ساده ای باشه. وگرنه در بحث فنی و تخصصی حرفهای از روی حب و بغض و خاله زنک بازی جایی نداره!
در مورد اینکه اصلا ما چرا ردیاب جدیدی درست کردیم! خب میشه بفرمایین اشکالش چیه؟ یعنی اگر ما به یک طرح بسیار کاملتر رسیدیم باید برای خودمون نگهش میداشتیم؟! اشتباه کردیم که برای فروش معرفیش کردیم؟ یا اینکه امثال شما منتظر بودن ردیاب قبلی با شکست کامل مواجه بشه تا بتونن بیشتر ما رو بکوبن! ولی حتی جالب اینکه اون ردیاب هم با همه سادگی که داشت ولی فقط بواسطه دقت مثال زدنیش هیچوقت شکست نخورد! ولی ما برای کاملتر شدن و حذف حداکثری میزان خطاها ردیاب 35 رو طراحی و ساختیم که اصلا با ردیاب قبلی قابل قیاس نیست که بخواد ورژن دومش باشه! چون چندین قابلیت کلیدی و اصلی درش اضافه شده که پیوسته هنگام ردیابی استفاده میشن. نکته مهم در برخورد ما با خریداران بوده. آیا شما تا بحال به این شکل برخورد کردین که دستگاه جدید رو برای خریداران قبلی نصف قیمت حساب کنین؟ در صورتیکه خیلیا از همون ردیاب قدیمی هم رضایت نسبی داشتن! با توجه به میزان تغییرات وسیع دستگاه که خود دوستان بعد از تست تاییدش کردن ؛ ما میتونستیم چنین کاری نکنیم. ولی اتفاقا چون هدف مثبت داشتیم و میخواستیم تا جاییکه ممکنه دوستان به موفقیت نزدیک تر باشن و در عین حال هوای خریداران قبلی رو هم داشته باشیم ؛ ردیاب قبلی رو کلا از رده خارج و قیمت ردیاب جدید رو برای خریداران قبلی نصف محسوب کردیم! چنین کاری رو تا به الان اگر هر کسی غیر ما کرده باشه شما بیا بگو ما آدم بد و دیگران آدم خوب!!!
ما در این انجمن اگر قصد سودجویی داشتیم مطمئن باشین از خیلی چیزهای دیگه هم میتونستیم پول در بیاریم! نه اینکه فقط یک عدد ردیاب بذاریم برای فروش! قیمت همین یک دستگاه هم که فکر میکنم همه قبول داشته باشن نسبت به کاراییش هیچی نیست! اگر به فروش انواع دستگاهها هم بود ؛ گلچین کردن چند مدار نتی و بهینه کردنش و یک اسم جدید روش گذاشتن و فروختن زیاد سخت نبود. این کاریه که اکثرا دارن میکنن و خیلی هم ادعاشون میشه! حالا اینکه ما یک ردیاب منحصر بفرد که صد در صد ساخت خودمون هست تا جاییکه مشابهش رو کسی تا الان ندیده ؛ حالا ما شدیم بد و سودجو و کلاهبردار!!! قضاوت با دوستان هست که همه چیز رو ببینن و بخونن و فکر کنن ببینن کی راست میگه و کی دروغ میگه یا از روی دشمنی حرف میزنه!
در مورد این داستان انجمن جدید و غیره هم عرض کنم ؛ خوب شد ما این انجمن رو تاسیس کردیم تا بعضیا که ادعای سالها تجربه و تخصص در امر فلزیابی و دفینه دارن تازه یادشون افتاد سایت درست کنن! خب دوستان شما که این همه ادعا دارین چرا تا الان یادتون نبود؟ چرا با پیغام و پسغام تقریبا همه معدود کاربرانی هم که دارین از طریق همین انجمن جذب کردین؟ چیزی که ما در امر سایت داری اصطلاحا بهش میگیم کاربر دزدی! از نظر من اشکالی نداره. هر کسی اگر مسیر درستی رو بره بالاخره به مقصد خوبی هم میرسه. ولی بار کج به منزل نمیرسه! فقط به این دوستان عرض کنم ؛ فکر نمیکنم لااقل اگر شما نمک این انجمن رو خوردین و به جای دیگه رسیدین وجدانی باشه نمکدون اینجا رو بشکنین و در مورد کلیت انجمن فلزجو اینطور صحبت کنین! افراد و اشخاص و همه ما هر یک به نوبه خودمون ممکنه ایرادات مختلفی داشته باشیم. گل بی عیب خداست! ولی میشه صحبت کرد و بحث کرد و مصادیق رو مطرح کرد و در نهایت اگر واقعا حق دوستی و انصاف توی کار باشه هر سوء تفاهمی رو میشه حل کرد. وگرنه اینکه بگردیم یک عیب در کسی ببینیم و به خاطر همون عیب طرف رو محکوم و آدم بد حساب کنیم ؛ خب این کار رو مطمئن باشین در مورد همه آدمهای دنیا میشه انجام داد! مهم هدف هست که باید خیر و مثبت باشه.

پنج شنبه 25 مهر1392 - 12:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure