انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 10:40am

پاسخ به موضوع  [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 جوابیه عزیزور ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ramin نوشته است:
حالا یه سری میان و میگن کتاب چشم جادو هو نمیدونم فلانو بسیارو.گذشته از حفاری باید باستانشناسی بلد باشی این رفیق ما روش تدفین مردگان در روی تپه رو بهم گفت که چه جوری یه جسدو یا یه شاهزاده باشه یا هر کس دیگه که تو تپه دفنه رو پیدا میکنن مخصوصا هدف اصلی رو خیلی متحیر شدم حالا هی بگین این کتاب اون کتاب.فقط خواستم دوستانو روشن کنم که با خیال پردازی گول حرف اینو اونو نخورن اون کتابی که مد نظر من و شماست وجود نداره هست ولی قیمت داره نه تو دست هر ننه من قریبی.باید از استادش بگیری.یا حق

سلام کاملا درسته محیط واقعی مبحث باستانشناسی با چیزی که در نتها هست زمین تا اسمون فرق داره اینو ما هم چندین بار هم گفتیم مباحث ناب هیچ وقت در نت مطرح نمیشه دوستان

یکشنبه 25 آبان1392 - 12:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود ب دوستان. من یکی از دوستام کتابی از عزیزیان گرفته، بعضی از مطالبی ک تووی قسمت تفسیر نمادها و نشانه ها ب صورت راهنمایی ب افراد و اعضا هستش توو انجمن، ما با مطالب این کتاب مقایسه کردیم ک جالب بود تقریبا مشابه هم بودن! پس خواهشا ماهم مثه کسایی ک میان فلزجو رو غیرمنطقی و از روی قصدوغرض میزنن نباشیم چون با این اوصاف ماهم مثه اونا میشیم.. من هرچیزی رو ک ب صورت تجربی انجام دادیم و خودم شاهدش بودم گفتم و چون جو انجمن آزاد هستش وکشش این مطلب رو درش دیدم عنوان کردم همین.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 26 دی1392 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهههههههههههه اینجا اینهمه مطلب علیه این یارو عزیز کلّاش بود و من بیخبر؟؟؟؟؟ :-o پس بنده خیلی خوب متوجه اهداف حضرات از تأسیس اون سایت کذایی شدم در حالیکه خدایی از وجود سایت فلزجو بیخبر بودم. وخدایی بود که اونا باعث آشنایی من با این سایت شدند. بنده متوجه عملکردشون در همون سایت خودشون شدم وهمونجا بی رودربایستی و صادقانه مطلب نوشتم که بالواقع اتلاف عمر و وقتم بود(خدا منو ببخشه) این کذّابها در سایتشون تا با سؤالی مخالف مذاقشون مواجه بشن و یا با منطق به چهار میخ کشیده بشن سریع مطالبو پاک میکنن و ...... آخرش بلوک آیدی و.... این تنها جوابشونه که نشان از بچّه صفتی و پوچیشونه. البته مشخص وتابلوست که حضرات تیمی کار میکنن. بعد از برخوردهای زشتشون بنده مجدّ و مصرّ بر تهیه مطلبی در جهت افشای چهره آنان شدم که حداقل تازه واردها در برخورد با این گرگها متوجه و حواس-جمع باشند که اونها متوجه شدند و پشت سر هم آیپی های من رو بلوک میکردن. با اجازه مدیران سایت اون فایل رو در اینجا میگذارم. خوندنش خالی از لطف نیست. ;)
http://www.freeuploadsite.com/do.php?id=31874

یکشنبه 29 دی1392 - 11:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام. محمود خان مطالبو خوندم. داداش شما باید وکیل میشدی . طرفو بدجور زدی :))

دوشنبه 30 دی1392 - 3:54pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
بهههههههههههه اینجا اینهمه مطلب علیه این یارو عزیز کلّاش بود و من بیخبر؟؟؟؟؟ :-o پس بنده خیلی خوب متوجه اهداف حضرات از تأسیس اون سایت کذایی شدم در حالیکه خدایی از وجود سایت فلزجو بیخبر بودم. وخدایی بود که اونا باعث آشنایی من با این سایت شدند. بنده متوجه عملکردشون در همون سایت خودشون شدم وهمونجا بی رودربایستی و صادقانه مطلب نوشتم که بالواقع اتلاف عمر و وقتم بود(خدا منو ببخشه) این کذّابها در سایتشون تا با سؤالی مخالف مذاقشون مواجه بشن و یا با منطق به چهار میخ کشیده بشن سریع مطالبو پاک میکنن و ...... آخرش بلوک آیدی و.... این تنها جوابشونه که نشان از بچّه صفتی و پوچیشونه. البته مشخص وتابلوست که حضرات تیمی کار میکنن. بعد از برخوردهای زشتشون بنده مجدّ و مصرّ بر تهیه مطلبی در جهت افشای چهره آنان شدم که حداقل تازه واردها در برخورد با این گرگها متوجه و حواس-جمع باشند که اونها متوجه شدند و پشت سر هم آیپی های من رو بلوک میکردن. با اجازه مدیران سایت اون فایل رو در اینجا میگذارم. خوندنش خالی از لطف نیست. ;)
http://www.freeuploadsite.com/do.php?id=31874

سلام
دوستان توصیه میکنم فایلی که جناب محمود51 عزیز گذاشتن بخونید تا بیشتر با شخصیتهاش که مدیران سایت همسایه هستن آشنا بشید.

@};- @};- @};-

دوشنبه 30 دی1392 - 8:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره واقعاً اگه وکیل می شدم شاید وضعم بهتر ازینا بود :D شوخی کردم بابت همین اوضاع هم راضیم والحمدلله. :YMPRAY:
عرض کردم که خوندن مطلبش خالی از لطف نیست. ;)

دوشنبه 30 دی1392 - 10:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام. امروز گفتم تو اون سایت معروف آیدیمو یه تستی بکنم که با کمال تعجب دیدیم وارد شد و رفع ممنوعیت شده!!!!! :-? و البته با یک پیغام سراسر خشم همون مدیر ارشدش که 2 ماه پیش گذاشته بود و فکر کنم در واکنش به همون فایل افشاگریه که به خیلیها رسوندمش. جوابشم دادم (البته به فینگلیش). اونارو هم اینجا میذارم اگر خواستید بخونید اونم خالی از لطف نیست. فایل اولش که مؤیّد زمان ارسال پیام به من بوده و فایل بعدیش همراه با جواب ارسالی بنده به ایشانه. دیگه خواهشاً فینگلیش بودنشو ببخشید. چون خواستم سریع بنویسمش.

پیوست:
Atighe.rar

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 4 بهمن1392 - 10:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure