انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 3 خرداد1403 - 6:02pm

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 19  بعدی
 محصولات آذر کیت (مهدی قاسمی یا همون لطیفی و حمید روحی) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما جاوید عزیز
ردیاب ای ال ام 101 که دوستی خریدش از اقای مهدی بعد از مدت 6 ماه گفت که بدرد نمیخوره و کار نمیکنه و منهم گفتم باید کار کنه و چنتا روش برای کارکردش بهش دادم تا استفاده کنه اما اصرار میکرد که کار نمیکنه و از خرید خودش پشیمون بود. فرستاد برای من و الان 7-8 ماهی میشه که دست منه به این اقای لطیفی گفتم بیا و پسش بگیر اما قبول نکرد با اینکه اینهمه تو انجمنشون زحمت کشیدم وموندم اما ارزش یدونه پس گرفتن ردیاب رو هم نداشتیم
به هر حال این ردیاب ای ال اما درحقیقت هیچ کار بردی نداره شاید ببریم بیابون یکی دوجا رو نشان کنه که اینهم بنا بر کار ردیاب نیست و درواقع کار خالی انتنه و اینکه از انتنهای این دستگاه بگم که مسخره ترین و کم کاربردترین انتنی بود که تا بحال ساخته شده که درواقع ساخت انتن توسط شخصی بنام مهران 1545 که تو این سایت هم هست و همیشه محصولات مهدی رو هم با قیمت بالا و محصولات صفایی رو هم با دروغ و با قیمت بالا برای فروش میگذاشت ..خخخخخخخخ
حالا انتنارو با لوله پی وی سی و یه تیکه مس و یه میله نمره 4 برنجی اسمبل میکنه و میزارن تو اذر کیت و بقیمت100 هزار تومن که واقعا عجیبه
کلا کارهای اینا همشون عجیبه
وا حیرتاااا

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 5 دی1392 - 2:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
آریا جان پس جوابت این بودکه کسی که نمیدونستی کیه راجبش اظهارنظرکردی خب این اشتباه.
بیشترازاینم باشما واردبحث نمیشم سردرد گرفتم. :|

Be The Change You Want To See In The World

پنج شنبه 5 دی1392 - 2:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان
اقا حامدی که اینجا هست اقای لطیفی نیستش!
یکی دیگست که میدونم هیچ چیزی نتونسته با دستگاه اذر کیت پیدا کنه!!!
نه حامد جون؟

اشوزرتشت

پنج شنبه 5 دی1392 - 2:41pm
مدیر کل
مدیر کل

چشم حامد جان بنده سعی میکنم طوری باشه که منطقی تر از این حتی جلو بریم و تا حد ممکن به کسی توهین و تهمت نابجا وارد نشه و واقعا این دفعه دیگه به جایی برسیم! چون این بحثها در گذشته هم مطرح شدن ولی هر بار به دلایلی به جایی ختم نشده.
اینکه شما میگی من منفعت خودم رو بردم متوجه نشدم چه منفعتی؟ بابت فروش فقط یک دونه ردیاب که نیاز به تبلیغ نداره و کاراییش قبلا ثابت شدست و تازه بنده هم در منفعت مالیش نقش زیادی ندارم؟؟؟ یا در کسب اعتبار و موقعیت و شخصیت کاذب! بذارین به شما بگم من رو شاید 1 سال بیشتره اکثرتون میشناسین. کسی از من دروغ شنیده؟ کسی از من بدی دیده؟ کسی بوده از من کمک فنی خواسته و بلد بودم و دریغ کردم؟ آیا مثل بعضیا جوری از موقعیت بالا برخورد کردم که من رو بیشتر از اون حدی که سوادم هست ببینن یا بهم احترام بذارن؟ اگر بوده خب بگین بوده! شما در جلو من با ساده ترین کلمات فکر نشده دارین جوری صحبت میکنین انگار شخصیت بنده چیزی هست که بخواد با بالا پایین اوردن دیگری جابجا بشه! نه دوست من بنده آدمی هستم همیشه دنبال واقعیتها و بسیار هم رک هستم بد و خوب همه رو میگم. اخلاقم همینه. مثل بعضیا نیستم با تملق و چاپلوسی دنبال سودجویی بعدش باشم. نهایت تکیه کلام بنده هم یک عزیز من هست و یک شکلک خنده! شما از چی داری صحبت میکنی؟
در مورد اتهامات هم اگر حتی باشه این نیست که شما بگین خودشون باید باشن! ایشون شاید در حال طراحی داستان دیگری باشه! اما بنظر من همین که همه نظرات و تجربیاتشون رو بگن کفایت میکنه و افکار عمومی هم روشن میشه. وگرنه حتی اگر حساب دادگاه بود که باید حکمی هم میداد و اجرا میشد و از این خبرا نیست خوشبختانه یا متاسفانه!
البته جاوید جان هم فرمودن و بنده هم در جریان بودم که همین اقای قاسمی بابت شاکی بودن ایشون بابت دستگاه نا کارامد حتی خریدار رو تهدید به دادگاهی شدن هم میکنه!!! واقعا این هم از مسخره ترین موارد ممکنی بود که ما شنیدیم. حالا اگر جاوید عزیز بتونن ثابت کنن که همچین چیزی بوده شما چه فکری در مورد اقای قاسمی باید بکنین؟؟

پنج شنبه 5 دی1392 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
hamed نوشته است:
آریا جان پس جوابت این بودکه کسی که نمیدونستی کیه راجبش اظهارنظرکردی خب این اشتباه.

نه داداش مشکل ما اینه که یه آدم میتونه چندتا رو داشته باشه که همه رو فریب بده با عنواین مختلف اینجاست که این مسئله ذوق دوق میکنه و کار به اینجا میکشه

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

پنج شنبه 5 دی1392 - 3:00pm
استاد
استاد

درود بر شما

توباکس را بعد از 40 روز فرستاده هیچ کارایی هم نداره بعد ما که اعتراص کردیم توی سایت ما را اخراج فرمودند هنوز هم ای پی ما مسدود هست .حالا یه چیزی هم بدهکارمون کرد نوشته که نهمت هم به من زدی . این دیگه چه صیغه ای هست من نمیدونم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 5 دی1392 - 3:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود جاوید گرانقدر :ymhug:
تا بحال کسی که خیلی بهش ایمان داشتم تو بودی جاوید خدا وکیلی میگم حرفات حقه و دروغ تو ذاتت نیست.
در ضمن همین عکسی رو که هست رو ببینید::
این خودش یک دروغه بزرگه!! که از پیارسال تا الان میخاد یک مدرک به مراجع غذایی ارایه بده...دقت کنید یک قسمت نوشته من شکایتمو با مدرک تحویل دادگاه میکنم :D
ایا اینها نشانه نیست برای مردم شاید ایمان بیاوردن... هه هه هه
بقول اقای لطیفی؛ :ymsmug:

اشوزرتشت

پنج شنبه 5 دی1392 - 3:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
دوستان
اقا حامدی که اینجا هست اقای لطیفی نیستش!
یکی دیگست که میدونم هیچ چیزی نتونسته با دستگاه اذر کیت پیدا کنه!!!
نه حامد جون؟

آره اینجاچی میکنی این آواتارکیه خودتی؟ :D
بیکاری ژنرال همینون کم بوددیگه که منم......

پنج شنبه 5 دی1392 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
hamed نوشته است:

نه داداش مشکل ما اینه که یه آدم میتونه چندتا رو داشته باشه که همه رو فریب بده با عنواین مختلف اینجاست که این مسئله ذوق دوق میکنه و کار به اینجا میکشه

داری اشتباه فکرمیکنی مطمئن باش.

پنج شنبه 5 دی1392 - 3:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه مال سلطان ترانه اغاسیه
اما بیخیال اونجا باش اونجا سرتاسر دروغه
اقای مهدی دقیقا خود لطیفیه این مطعن باش هر چی ما بگیم طبیعیه اونم بیاد و دروغ و محمل بافی بکنه..من به کاراش کار ندارم که چی میخاد بفروشهخ و چند بده اما از دروغش شدیدا نفرت دارم و این حال ادمو بد میکنه
یک مردک اینه لطیفی گفت اهل قزوینم
حالا برو تو انجمن و اون قسمت که فایل صوتی خودش رو گذاشته با اون مرد کرد رو کامل گوش بده دقیقا میتونی بفهمی که ترکه من خودم هم ترکم خودت هم که قزوینی هستی باید بفهمی.
در ضمن مهدی قاسمی 50 سال و فلان هم نداره و تقریبا همسن ماست.
من که ادم نزدیکی بهش بودم اینارو میگم ایا حرفای منو بازم قبول ندارید؟
مهدی قاسمی باید بیاد از اونایی که بهشون اشغال فروخته و به همه اونایی که اینهمه مدت براش قربون صدقه رفتن و فلان ازشون معذرت خواهی کنه.
بد ترین کار بازی با احساسات مردمه.

اشوزرتشت

پنج شنبه 5 دی1392 - 3:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure