انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 24 خرداد1403 - 3:53pm

پاسخ به موضوع  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 توهین با فیلم 300 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
داوود جان من این رو صد در صد برات ثابت میکنم ....چون چون انچکه عیان است چه حاجت به بیان است...
دوست عزیز چند سال بیش بود که تو منطقه ی ما یه نوشته بیدا شد که روی بوست اهو نوشته شده بود ..در مورد فروش یه باغ انگور بود ..متنش هم در مورد فروش باغ انگور به یه ادم دیگه بود بعد اومده بود سه تا شاهد اورده بودن و ان را مهر کرده بودن این نوشته متعلق به 2000سال بیش بود......هنوزم که هنوزه 3 شاهد استفاده میشن این میدونی چه معنی میده؟
اگه تاریخ رو مطالعه کرده باشی بوشش زنان و مردان ایرانی از اولین سلسه تا الان هنوز که هنوزه بوشش لباساشون نزدیک به هم بوده زمانی که ما دستش شویی داشتیم اونا در 1 متری خودشون میرفتن دستشویی اینا همش مدرکه شاید بیش خودت فکر کنی که دست شویی چیه ...دستشویی یکی از مهمترین چیزیه که ادم رو از حیوانات جدا میکنه..........
بوشش لباس هم همینطوریه خیلی تاثیر گذار هست روی افکار و فرهنگ یک ملت ....چیزای زیادی هستند که من الان نمیتونم تو سایت عنوان کنم اگه شخصا با شما حرف بزنم و یا رو در رو صحبت کنیم اون وقت میبینی که من چرا میگم اونا خیلی وحشیترن ......................وقتی میگن غرب وحشی خودت باید همه چی رو بدونی ...اونا چندین قرنه به این همه تکامل رسیدن و با سیاست هاشون باعث شدن تا ما اونا رو برتر از خودمون بدونیم ............بیام خصوصی بدی بهت توضیح میدم چون نمیتونم اینطوری قشنگ برات توضیح بدم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 16 خرداد1393 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

davood_zzz نوشته است:
هالو جان منم با تمام فرمایشات شما موافقم و در اصل همفکر و همدردیم . فقط این جمله تون یه کم نژاد پرستانه س

haloo نوشته است:
هر چند در اصل اونا از ما خیلی وحشی ترن ....و نژاد ما خیلی برتر از اوناس ...

میدونید که اگه نتونید صحت این ادعا رو اثباتش کنید از دید من عامی فرد متعصبی به نظر می آید؟

داوود جان نژاد پرستی در خاک خودمون میکنیم که کار نیک و پسندیده ایست :D نژاد پرستی نکنی همون خلیجت رو هم از دست میدی.پس برای خود ارزش بیشتری قایلیم و یک سر و گردن از بقیه بالاتریم و قدیمیترین تمدن رو داریم.

اتفاقا من نژاد پرست هستم و از عرب و افغان و این وحشیها بدم میاد(بلانسبت عرب زبونای ایران)
درمورد وحشی گریشون که خیلی قبلها ثابت شده در هزاره بعداز میلاد. همونطور که برای ادم کردن اینا خدا چند پیامبر فرستاد اما همچنان تغییری حاصل نشد.
عراق رو ببین با قمه سر بچه خود رو جر میدن.عرب رو ببین با شمشیر گردن میزنند.
خیلی مورد هست داش داوود.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 16 خرداد1393 - 1:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال عزیز داوود میگه اروبایی ها و امریکایی ها ....
قاره ی امریکا نزدیک به 4 قرنه کشف شده ...ایا میدونین چقد کشتار شده تا امریکا اینطوری سیر قدرت رو در دست بگیره...میدونین چند هزار تا از اون سرخ بوست ها بی خانمان شدن ...در ضمن اینم رو یاداور کنم که امریکا نژادش یک بارچه نیست یعنی زمانی کلمب امریکا رو کشف کرد سفید بوستان زیادی به اونجا رفتن و با خون ریزی های زیادی تونستن اینطوری بیش برن .در کل اینم یاداور بشم...که هر ادمی روی خاک خودش تعصب نداشته باشه روی ناموسشم تعصب نداره

نه در آنچه مینگری

جمعه 16 خرداد1393 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه یچیزی یادم رفت بگم که فکر کنم خیلی از چیزا براتون روشن میشه .....
ایران داری چندین قوم مختلف هستش مثلا ترک و بلوچ و فارس و کرد و غیره ...نمیذارن اینا با هم متحد باشن مثلا ترک ها نصبت به منی که کردم این دید رو دارن میگن کرد ها سر ادم رو میبرن و میخورن این رو من مطمئنم .........
خواهرم با شوهرش که توی شرکت کار میکرد رتن زنجان و یه خونه اجاره کردن خلاصه خواهرم میگفت تا 2 ماه اینا وقتی ما رو میدیدن فرار میکردن ...خلاصه بعد از دو ماه میگفت کم کم فهمیدن که این افکار غلطی که براشون تعریف کرده بودن همش اشتباه بوده و وقتی باهاشون رفت و امد بیدا کردن به خدا قسم میگفت از خونمون دور نمیشدن و حتی به جان اونها قسم میخوردن .. و حتی بعد از 6 ساله که برگشتن اینجا هنوزم تلفنی باهاشون در ارتباطا.........................میگن تفرقه بنداز و حکومت کن .من خودم کردم ولی اسم دخترم رو ترکی انتخاب کردم چون برام ایرانی بودن مهمه نه چیز دیگه

نه در آنچه مینگری

جمعه 16 خرداد1393 - 1:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هالو جان منم زنجانی هستم.حقیقتش اینه که اره توی شهر ما بیشتر افرادی که قبلا افراد کرد رو ندیده باشن از کردها میترسن و فک میکنن که کردها همشون کلت دارن و اگر با کسی کمی لج کنن ممکنه بکشنش :D
البته اینم میدذونم هموطنای سایر شهرها هم که ما ترکها رو ندیدن چه تفکری نسبت بما دارن :D
منم خودمم تا مدتی اینجور تفکری داشتم تا وقتی که چنتا همدانشگاهی باحال کرد دوستان خیلی عزیزم شدن و بعد هم رفتم کردستان و دیدم که تفکر قبلی ما کجا و این مردمان عزیز کرد کجا @};- ~O)

اشوزرتشت

جمعه 16 خرداد1393 - 2:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه برادر اتفاقا من دوست دارم اگه طرز فکرم غلطه همینجا مطرحش کنم تا شماها با راهنماییتون کمکم کنیداصلاحش کنم. طبیعتا دوست دارم همه رفقا هم بیان نظر بدن.
به نظر من حتی اگه بتونید ثابت کنید غربی ها وحشی تر از ما هستن ، بازم اثبات ژنتیکی این قضیه نیست ، فرهنگ تحت تاثیر محیط است دوستان نه نژاد، این مغلطه ی بزرگیه که ما آموزشهای محیطی نظیر تربیت خانواده و جامعه و امکانات و شرایط محیط رشد را ربط بدیم به ژن یا جغرافیا یا زبان ! طرز فکر هر آدمی و بعبارتی میزان انسانیتش فقط به یه چیز برمیگرده : نوع آموزشی که دیده
چه بسا که اگه یه کودک عرب یا آمریکایی ، توی یه محیط انسانی و تحت آموزشهای صحیح بزرگ بشه ، یه انسان واقعی بار بیاد و به بشریت خدمت کنه.
درکل من حرفم توی این یه جمله خلاصه میشه دوست عزیز: فرهنگ آدم ربطی به نژادش نداره و تمام انسانها در ذات و فطرت موقع آفرینش با هم برابرن مگه اینکه بگیم خدا در حق بعضی ها پارتی بازی کرده و از نژاد برتر آفریده شون!
بنابراین اول به خودم و بعد به شما توصیه میکنم بیاید تعصب روی آب و خاک و مرز هامون رو به از نژاد پرستی جدا کنیم .

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

جمعه 16 خرداد1393 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

متاسفانه ژنرال عزیز به دلیل نا اگاهی نسل قبل از ما اینطوری این حرفا بوجود اومد ..بگذریم در مورد وحشی گری اروبایی ها ..ایادر قرن نوزدم میلادی میدونین چه اتفاقی تو اروبا افتاد شاید اکثرا ندونین ...در قرن نوزدهم ازدواج خواهر برادر تو اروبا اوج گرفت به طوری که از همدیگه بچه دار شدن و بعد از یه مدت امار خودکشی بالا گرفت و یکی از بزرگترین فاجعه ها تو تاریخ هست ...
این بهترین دلیل برای اثبات اینکه اونا چقدر حیوون صفت هستند و خوی وحشی گری دارن...
و الان هم داررن ایران رو اینطوری به باد میدن...و اگر هم بگردیم خیلا تو ایران اینطوری شدن

نه در آنچه مینگری

جمعه 16 خرداد1393 - 2:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته هالو جان وحشی بازیهاشون تو اکثر فیلماشون هم مشخصه همش کشت و کشتار و قتل و غارت و صحنه های پورن توی فیلم .مثلا همین پسره جاستین بیبر شاید بشناسیدش که مغزش اندازه فندق رشد نکرده اما میره تو شوهای زنای لخت برنامه میزاره.این نشان از بی فرهنگی و بی حیایی و وحشی بازی اینا هستش. طوری که یک احساس شرمی در کسی وجود نداره همین بی حیایی و خوی حیوانیش رو نشون میده.
این اعراب هم فرقی با اینا ندارن همشون به زیر کمر زنا فکر میکنن.البته بازم میگم مشکل من با اعراب جدا از ایرانه و با عرب زبونا هیچ مشکلی ندارم حتی کسی که عربه و به این خاک تعصب داره من هم دوسش دارم.(اما میدونم هیچکی به خاک غیر تعصب نداره) :ymsmug:

اشوزرتشت

جمعه 16 خرداد1393 - 5:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هیچکدوم از این واقعیت هایی که دارید بیان میکنید دلیل برتری نژادی ما و پست بودن نژاد غربی ها نیست، کل وحشی گری انسان برمیگرده به تربیتش ، خدا هیچ موجودی رو به همنوع خودش برتری نداده. حالا این چه ربطی به حس وطندوستی و خاک داره که همش بهش استناد میکنید من موندم والا
توی همه جوامع هم همه جور آدمی پیدا میشه ، یکی رشد پیدا میکنه میشه خدمتگذار بشریت و باعث افتخار مملکتش ، یکی هم میشه بزه کار و وحشی و دزد و جانی. نکنه میخواین بگین خارج از مملکت ما هیچ آدم درستی وجود نداره؟

اما به عنوان مثال پیشنهاد میکنم اگه دوس داشتید یه تحقیقی در مورد مقدار مصرف لوازم آرایش تو کشور ما و یه مقایسه ی نسبی با بقیه کشور ها داشته باشید. من دارم از فقر معنویت میگم دوست عزیز. تا 100سال هم که زنده باشم اینجا و هر جای دیگه ای که لازم باشه با افرادی که خودشونو به خواب زدن تا نبیبنن واقعیت چیه ، حاضرم گفتگو کنم .

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

جمعه 16 خرداد1393 - 10:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

واقعا جايه تاسف داره. يعني تا چيقدر اجهاف و دروغ؟ واقعا خجالت اور بود. ديگه کار بجايي رسيده ک ايرانيان باستان ک بزرگترين جنگاوران دنيارو دارهشترو الان اينا بيان بزدل و شهوت ران و ترسو معرفي کنن

جمعه 16 خرداد1393 - 11:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: سعید خزایی و 67 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure