انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 5:01pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 محصولات فلزیاب و ردیاب آذر کیت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز هیچ کس ناراحت نمیشه درسته اینها همشون مال حروم خورند دزد یا کلاهبردار یا شیاد یا هر چیز دیگه ای که در موردشون بگی بهشون میخوره. من به شخصه پست تر از این اقای احد دانشمند در عمرم ندیدم . ولی خوب یک چیزی که برام بسیار روشنه اینه که کلا این افراد این پولهایی که میخورن رو از طرف زن یا بچشون پس میدن .

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

پنج شنبه 23 آبان1392 - 7:29pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
نميدونم اين موضوع بين بيشتر شركتهاي اينترنتي عموميت يافته .
من و دوستام با سينا مدار فارس هم مراوده داشتيم ولي خيلي بدقول هستش و البته نسبت به دانشمند كيت كمي بهتره.
بهرحال دوستان بايد خيلي احتياط كنين.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 24 آبان1392 - 6:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
واقعا ادم باید چقدر از دنیا عقب باشه تا ندونه که چرا انجمنی که براش سر و دست میشکست براحتی تهی شد!!!
اصلا اصل نکته رو گرفتید دوستان؟ /:)
واقعا اگر تا حالا هم ندونسته باشید دیگه هیچی دیگه

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 25 آبان1392 - 3:57am
مدیر کل
مدیر کل

ژنرال عزیز از شما بعیده این حرفها! نکنه منظورت این انجمن هست؟! =(( :D

شنبه 25 آبان1392 - 4:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
درود
واقعا ادم باید چقدر از دنیا عقب باشه تا ندونه که چرا انجمنی که براش سر و دست میشکست براحتی تهی شد!!!
اصلا اصل نکته رو گرفتید دوستان؟ /:)
واقعا اگر تا حالا هم ندونسته باشید دیگه هیچی دیگه

سلام جناب ‍نرال من بگم چرا دور و بر آقا مهدي خالي شد؟
پس ميگم
1- تهمت
2- دروغ بستن به همه
3-خودش رو عقل كل مي دونست
4- دوستو دشمني بين بچه ها راه انداختن و........

حالا خيلي از اون بچه ها دارن اينجا كا رميكنن بدون اينكه هيچ مشكلي داشته باشن و هيچ وقت لطفي رو كه دوستان قديميش بهش كردن حاليش نبود و با بدترين الفاظ و تهمت با ها شون برخورد كرد خيال كرد ديگه كار تمومه نميدونست نصف بيشتر دنيا باقي مونده :D فقط اون نميتونه انجمن داشته باشه هي دروغ پشت سر دروغ كه من مريضم ما هم از همه جا بي خبر كه آره بنده خدا مريضه دعا براش كنيد :D :D ولي زبون داشت اين هوا ببين :ymparty: خداي اون بچه ها و آهشون دامنگير سايتش شد حالا بريد براش دعا كنيد اينجوري ^:)^ ^:)^ كه خداوند به راه راست هدايتش كنه :-Q :-Q :-Q

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 25 آبان1392 - 12:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
حمید جان ناراحت نباش حرف من مستقیما به انجمن قبلی بود
من هم از دوستداران انجمن مهدی بودم ما اولش دیدیم مهدی شروع کرد به تولید ردیابی با 70 تومن اونجا بود که گفتم ایول بشرفت که اینهمه تو فکر مردمی ..دیگه همون ردیاب شد دون پاشی...بعدش دیگه رفته رفته همه چی برگشت به حالت نرمالیته و بانرمی و لطافت جیب خالی کردن
به هر حال..همه چی رو ادم میتونه هضم کنه و ببخشه اما بازی با احساسات و ارزوهای مردم رو نمیشه هضم و قبول کرد....مهدی قاسمی بزرگترین دروغی که گفت خودشو ادم بزرگی تلقی کرد و گفت سنم زیاده تا همین الانش هم باید میومد و از همه عذر خواهی میکرد و فلان و چنان میگفت که اینگکار رو نکرد و این باعث ناراحتی ادم میشه///همه به سخره کشیده شدیم و همه ما گول زده شدیم و ................ =)) بگذریم
به هر حال ادم جایز الخطاست و عب نداره گذشته هاگذشته
درمورد ردیاب دوستمون رابین هوود من بشما قول میدم این ردیاب هیچ عملکردی نداره هیچ کاری انجام نمیده...بخدا راست میگم شاید فک کنید مغلطه میکنم اما خداوکیلی اصلا هیچ کاری نمیکنه :)) چیز خنده داریه .واقعا
به هر حال هر کی به فکر مردم بود ما هم باید دوستش داشته باشیم هر کی هم تو فکر جیب مردم بود باید از گود بیرون بره
////////////////////////////////////////////////////////////////////////
دروغ بزرگترین اشتباه مردم دنیاست....اگر دروغ نبود اینهمه مشکلات هم نبود. همه چیز بد معمولا از دروغ منشا میگیره
در ضمن اقای صحرایی اگر پست رو میخونی باید بگم خیلی مردی که تونستی خودتو واقعی نگر داری و دروغ و چاخان تحویل مردم ندی مثل اون رقیبت...
قربون شما

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 25 آبان1392 - 5:21pm

bina نوشته است:
سلام دوستان
نميدونم اين موضوع بين بيشتر شركتهاي اينترنتي عموميت يافته .
من و دوستام با سينا مدار فارس هم مراوده داشتيم ولي خيلي بدقول هستش و البته نسبت به دانشمند كيت كمي بهتره.
بهرحال دوستان بايد خيلي احتياط كنين.
ياحق

از سینا مدار خرید کردم درمورد برد دستگاه و تصویری بودن دروغ میگه ولی همون اشغالو میفرسته قیمتمش هم زیاد نیست.

جمعه 10 بهمن1393 - 1:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
بچه ها،کسی رو میشناسید که ردیابه دیجیتاله آذرکیت به نامelmpro2014 رو گرفته باشه و نتیجه هم گرفته باشه؟ راستش من یکسال پیش گرفتم و تا حالا جز حفاری بیهوده نتیجه ای نگرفتم،هروقت هم به لطیفی زمگ زدم،میگه ردیاب 50%،باید نقطه زن داشته باشی،البته درسته ولی آخه جایی که دیگه جوغن تابلو داره و مثلا سند معتبر،باز هم.......، البته اینم بگم من باهاش رو سطح هر چیزی رو سطح راحت پیدا میکنم،الان درحال جور کردن پول برای 35 هستم،چون بعد یکسال به این نتیجه رسیدم،باید ردیاب قابل فرکانس دادن باشه،هرخاکی و طول و عرض جغرافیایی،فرکانس خاص خودش رو میطلبه

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:50pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون محمدرضای عزیز که چنین موضوعی رو مطرح کردین!
واقعیتش مطلب در خصوص ردیاب مذکور اصلا برای بنده تازگی نداره ولی چون دوستان طی یک سال گذشته در این مورد زیاد از بنده سوال کردن لازم میدونم در نهایت یک توضیح و واکنش رسمی در این تاپیک که کاملا مرتبط هم هست عرض کنم.
ابتدا عرض کنم توضیحاتی که در ارائه و در واقع تبلیغات اون محصول نوشته شده دیگه واقعا بنظر من خیلی جنبه تبلیغات داره و حداقل قسمتیش قطعا کذب محض هست! بعنوان مثال تطابق با عرض جغرافیایی منطقه بهیچ وجه نمیتونه صحت داشته باشه. چون از یک طرف اندازه گیری عرض جغرافیایی صرفا توسط ماجول جی پی اس امکانپذیره که به اذعان خود اقای قاسمی از این ماجول استفاده نشده. هر چند ایشون فرمودن اگر جی پی اس داشت که قیمت این نبود! حالا اینکه یک ماجول جی پی اس 50 هزار تومنی از نظر ایشون دقیقا چقدر باید قیمت یک دستگاه 2 میلیونی رو بالاتر ببره خدا میدونه! :D این توضیح رو عرض کردم تا بدونین حتی ماجول جی پی اس هم دیگه این روزها چیز خارق العاده ای نیست بلکه کار گرفتن ازش مهمه. بهرحال در نتیجه ادعای سازگاری با عرض جغرافیایی کذب محض هست! نمونه گیری از میدان مغناطیسی منطقه هم حتی اگر توسط سنسور مگنتومتر داخل دستگاه انجام بشه نه ربطی به عرض جغرافیایی داره و نه اصلا ربطی به نقطه ای که هدف درش قرار گرفته! چون همه میدونن ردیاب وسیله ای هست که شعاع میزنه و هیچ نوع اندازه گیری توسط هیچ نوع سنسوری که بصورت داخلی در ژنراتور کار شده باشه اصلا ربطی به چند صد متر اونورتر و چند متر عمق داخل خاک که هدف احتمالی قرار گرفته نمیتونه داشته باشه! پس در واقع بیان اینجور مطالب قطعا غلط صرفا جنبه تبلیغاتی داره. از طرف دیگه حتی اگر موضوع عرض جغرافیایی هم مساله باشه ؛ باید از ایشون سوال کرد چه کسی در دنیا میتونه این موضوع رو اثبات کنه؟ آیا شما در عرضهای جغرافیایی مختلف آزمایش کردین و فرکانس متفاوت مرتبط با این قضیه رو استخراج کردین؟ خب مسلما خیر! این رو کسی میتونه بیان کنه که همه جای ایران فرکانس گیری کرده باشه! نتیجه هم باید چیزی باشه که همه اپراتورها در اقصی نقاط ایران تاییدش کرده باشن که ظرف این مدت طولانی هیچکس تاییدش نکرده. پس این مساله از دید من عملا منتفیه. تاجاییکه بنده هم میدونم هیچ سازنده ردیابی نتونسته به فرمول یا نتیجه ای مرتبط با عرض جغرافیایی برسه که توسط ردیاب زن ها تایید شده باشه! اینکه در یک انجمن خارجی کسی چیزی نوشته و ثابت هم نشده دلیل نمیشه ما همون رو ملاک ساخت یک چیز خیالی و توام با دروغ قرار بدیم. وانگهی مساله تفاوت فرکانس اگر هم باشه بقدری فاکتورهای مختلف از جمله حتی بدن شخص اپراتور درش دخیل هست که دیگه عرض جغرافیایی توی این موضوع گم میشه.
بهرحال من با اینکه مدار ایشون رو ندیدم ولی حدس قوی میزنم این ردیاب ایشون هم مانند مدل قبلیش از سیستم فرکانس سازی آنالوگ استفاده میکنه که بصورت صد در صدی دقتش تابعی از دمای محیط هست! بخصوص که گفته شده سیستم تغییر فرکانس دیجیتال وجود نداره. وابسته بودن به دمای محیط هم که نکته ای نابود کننده برای ردیابهاست! پس با توجه به اینکه دقت فرکانس در ردیابی تا حد زیادی واقعا تعیین کنندست ؛ میشه گفت اصولا چنین سیستمهای فرکانسی زیاد بدرد ردیابی نمیخورن. لااقل این تجربه بنده هست که با هر دو مدل دیجیتال و انالوگ کار کردم! دقت کنین وجود ال سی دی همونطور که هیچ فلزیابی رو دیجیتال نمیکنه هیچ ردیابی رو هم دیجیتال نمیکنه! اصل سیستم باید بر پایه محاسبات دیجیتال باشه تا دقت خوبی داشته باشه و در ردیابی هم فرکانس سازی اصل هست.
نمایش دما و امثالهم هم که بصورت کاردستی در مدارات نتی موجود هستن و ربطی به ردیابی نداره. در واقع اپراتور باید فقط خودش بتونه تشخیص بده که شرایط محیط مناسب آنتن زنی هست یا نه. لااقل تا زمانیکه که ما از میله های آنتنی برای ردیابی استفاده میکنیم و سنس به عهده اونهاست ؛ بهیچ وجه دستگاه ردیاب نمیتونه تنظیم اتوماتیک و به اصطلاح هوشمندی رو انجام بده. پس بیان هوشمندی هم صرفا کلمه ای تبلیغاتیه نه واقعی! اگر ردیاب هوشمند بود که دیگه از شر میله های آنتنی پر دردسر هم راحت میشدیم! ولی هیچ سازنده ردیابی تا بحال نتونسته چنین کاری بکنه.
بهرحال من در مورد مسائل ریز دیگه وارد نمیشم چون دقیقا هم در جریان جزئیاتشون نیستم و با همون توضیحات و البته تجربیات دوستان طی این مدت متوجه شدم که این ردیاب زیاد محلی برای کارایی حرفه ای نداره. وانگهی اگر داشت که بعد این همه مدت در مورد اپراتوریش باید مطالب گسترده و مفیدی منتشر میشد و لااقل موفقیتهای کوچکی ازش به گوش میرسید!
در هر صورت در مقام مقایسه با ردیاب 35 بنده وارد نمیشم چون سیستم 35 دارای فرکانس متغیر دقیق توام با سیستم کنترل وزن هست که کارایی هر دو چه در تستها و چه در واقعیت اثبات شدست. اما این حرف جناب قاسمی که ردیابی پر از خطاست و نیاز به نقطه زن وجود داره هم پر بیراه نیست! ایشون تا حد زیادی درست گفتن. بشرطی که میتونستن ابتدا مساله فرکانس دقیق و دیجیتال و متغیر رو درست کنن که ردیاب رو کامل میکنه. با این وجود من توصیه به تهیه ردیاب 35 هم نمیکنم! شما باید خودتون در ردیابی به نقطه ای برسین که نیاز به فرکانس دقیق و با ثبات داشته باشین بعد از اون دنبال ردیاب اینچنینی برین. وگرنه استفاده از یک جفت میله انتن خالی یا نهایتا استفاده از ردیاب موبایلی هم جوابگوی بسیاری از نیاز های اولیه ردیابی هست! :D

جمعه 1 اسفند1393 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب بحثی پیش اومد چون پسر داییم میخواست فلزیاب گلد اسکن دیجیتال رو به قیمت 18 میلیون ازشون بخره که من منصرفش کردم و فلزیاب فلزجوانجمن رو بهش پیشنهاد کردم.

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

یکشنبه 3 اسفند1393 - 10:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure