انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:49am

پاسخ به موضوع  [ 4 پست ] 
 شیوه جدید کلاهبرداری 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
دوستان نیازی به توضیح نیست
یه ایمیل دریافت کردم که چندتا پرسش و پاسخ داشتیم گفتم بزارم شمام ببینید بد نیست

متن ایمیل:
دیگر فلز یاب و گنج یاب نخرید . خودتان پیشرفته ترین گنج یابهای تصویری و سنسوری دنیا را با کمتر از سیصد هزار تومان بسازید . 6 عددDVD رایگان بی نظیر در دنیا ، صد در صد تست شده وعملی ، شامل نقشه ها و سورس کامل پیشرفته ترین و بروز ترین دستگاه های فلزیاب و گنج یاب های آنالوگ ودیجیتال و تصویری و ردیابهای فوق پیشرفته و دستگاه های ماهواره ای ، آموزش کامل راه اندازی اکثر نمایشگرها ، ال سی دی های موبایل ، کاراکتری و گرافیکی رنگی و تک رنگ به همراه تاچ اسکرین و شبیه ساز مربوطه ، آموزش ساخت انواع سنسورهای قدرتمند ، دستگاههای TR ,VLF, PI, GPR با برندهای معروف دنیا از جمله روور سی ، لیزر اسکن ، لوکالیزر ، کبری و هزاران محصول داخلی و خارجی به همراه صدها جزوه و کتاب داخلی و خارجی به صورت PDF در این زمینه تا سال 2014 با امکان دستکاری در سورس برنامه ها و خصوصی سازی آنها با آموزش کامل تمام نرم افزارها و سخت افزارهای مربوطه از مبتدی تا پیشرفته آموزش کامل و جزء به جزء مباحث آنالوگ و دیجیتال ، آموزش اکثرمیکرو کنترلرها حتی آرم حتی برای کسانی که هنوز قطعات الکترونیک را نیز ندیده اند به صورت کلیپ و PDF. آموزش روش کار با فلزیابها و گنج یابها ی سنسوری و کابلی ، پس از مرور کوتاهی بر این مجموعه بی نظیر میتوانید پیشرفته ترین گنج یابهای جهان را نیز طراحی کرده و بسازید ، لازم به ذکر است این مجموعه بی نظیر قابل قیمت گذاری نیست و به صورت رایگان تقدیم میگردد وفقط هزینه ارسال مجموعه وهزینه تدریس خصوصی یا عمومی استاد آنهم به صورت توافقی از دانشجویان محترم دریافت میگردد . تحویل مجموعه نیز ( فقط با تست ) بعد از حد نصاب رسیدن تقاضا در آن نقطه از کشور با هماهنگی قبلی و با راهی کردن اساتید به آن نقطه از کشور مقدور میباشد . ضمنا" در زمان تحویل تعهد نامه ای مبنی برمسئولیت سو استفاده بر عهده دانشجو و تعهد عدم فروش و پخش اطلاعات مجموعه به دیگران به هر شکل به مدت یکسال از دانشجو دریافت میگردد ، ضمنا پیش نویس تعهد نامه برای دانشجو ارسال میگردد تا در صورت لزوم درخواست خود را کنسل نمایند . جهت دریافت این مجموعه فرم درخواست خود را ایمیل کنید . ganjyabsaz@gmail.com

پاسخ من:
دوست عزیز شما نه لینکی زدید نه تصویری فرستادید
محتویات چی هست؟ لیستی توضیحی چیزی بزارید
توی نت هزاران مدار و شماتیک از فلزیابها در انواع مختلف هست که هیچکدومش
بدرد نمیخوره و خیلیها هم همونارو سی دی کردن دارن میفروشن
شما لطفا درباره محتویات یه چیزی بزارید بینم مدارهای شمام همونان یا فرق میکنن؟
سورس کامل؟ شوخی میکنی؟ مثلا شرکتهای بزرگ دنیا اومدن سورس فلزیابها و سیستمهای پیشرفته شون رو دادن شما بفروشید؟
اگر راست میگید و اساتید بزرگ الکرونیک دست به دست هم دادن تا این سیستمها رو هک کنند و جلوی سوئ استفاده رو بگیرند پس چرا سی دیش کردید دارید میفروشی؟ کلاس حضوری دیگه چیه؟ اصلا تصویر کد ملی و شناسنامه واسه چیه ؟ واسه خرید یه سی دی زپرتی که پرش آشغال و دروغه؟
منبع شما برای دسترسی به این فایلها فقط اینترنته و به غیر اون چیزی نیست و قطعا هر مداری که شما بتونید از اینترنت بگیرید من هم میتونم بگیرم
شما برای فروش این سی دی با افراد آشنا به الکترونیک ارتباط دارید نه با صرفا با افراد الاف و بیابون گرد پس بهتره این توضیحات رو برای افراد متخصص بازنویسی کنید خب هر آدمی که یکم بهره هوشی برده باشه میتونه بفهمه که هر گنجپژوهی توانایی ساختن فلزیاب نداره پس بازار هدف شما گنج پژوهان آشنا به الکترونیکه و با این توضیحات دروغ و بیمحتوا هرگز نمیتونی یک نفر مشتری پیدا کنی
بسه دیگه دروغ ! بسه دیگه بیمعرفتی و نیرنگ و چپاول
شما اگر درست و درستکار بودید و راست میگفتید و هدفتون خیر بود این سی دی رو میزاشتید روی اینترنت تا کمتر از یه هفته هرچی بازار فروش فلزیاب بود تعطیل میشد
نه لا اقل یکی از این سیستمهای کامل رو با سورسش واسه من بفرست که به حرفت ایمان بیارم
البته سیستمی رو نفرست که از اینترنت گرفته باشی چون خودم یه هارد پر از شماتیک فلزیاب دارم که خودم از اینترنت گرفتم و صد البته خیلی هم بیشتر از شما اطلاعات دارم و سرچ توی این زمینه رو خوب میدونم
شما واسه رضای خدا ملخ هم نمیگیرید چه برسه به موش
حرف آخر
مطمئن باش این ره که تو میروی به ترکستان است
تو حتی بز هم نمیتونی بفروشی با این دروغهات چه برسه به مدار
درود

پاسخ ایشون:
با سلام ،
شما سئوال کنید جواب بگیرید اجازه توهین ندارید .
این 6 دی وی دی کاملا" رایگان و واقعی و با تست متخصص در محل تحویل میشود ، هزینه فقط بابت ارسال بسته وجلسه خصوصی استاد به صورت توافقی دریافت میگردد . فرم مخصوصی جهت تعهد نامه نیز آماده میگردد . که به امضا دانشجو میرسد . آدرس و کد پستی تلفن الزامی میباشد . چون وقتی درخواست هر نقطه از کشور که به حد نساب میرسد مجموعه برای پخش در منطقه به همراه اساتید ارسال میگردد . و حتما" وقتی هماهنگی های لازم و ارسال صورت میپذیرد چون هزینه ای از قبل دریافت نگردیده انصراف دانشجو یا دانشجویان باعث ایجاد خسارت به شرکت میگردد . و در صورت هماهنگی مجدد تقاضای آن منطقه به صورت کامل از لیست حذف میگردد .

جوابهای شما
مدارهای به قول شما پیزوری در مقابل شما ساخته و اسمبل وتست میگردد و از نظر قیمت و توان و قدرت اگر معادلی برای آن آوردید تمام جلسات درخواستی شما رایگان خواهد بود .

این همه تحقیق ارزشمند را در زمانه ای که مامان به بابا ماچ مجانی نمیدهد بذاریم رو اینترنت مردم دعا کنند ؟!!؟. این مجموعه قابل قیمت گذاری نیست . و زمانی که تقاضا بالا میرود قیمت سر شکن شده و برای عموم قابل استفاده میگردد . و تا زمانی که درخواست به حد نساب نرسد مجموعه پخش نخواهد شد .

پاسخ من:
دست بردار دیگه بابا
این حرفارو هرکی واست نوشته برو بیشتر ازش بپرس وگرنه واضحه که خودت سواد الکترونیک نداری که این توضیحات رو قانع کننده میدونی

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 10:43pm
مدیر کل
مدیر کل

کوهیار عزیز خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما.
بله حق با شماست و این قضیه هم قطعا نوعی کلاهبرداریه! چند مطلب وجود داره که براحتی مشخص میکنه قضیه واقعیت نداره.
یکی اینکه برخی دستگاههای نامبرده اصولا تا بحال در دنیا کپی برداری نشدن و در بعضی زمینه ها حتی یک مدار هم ازشون منتشر نشده! قضیه تا حدی حساس هست که اگر کسی فقط یکی از این دستگاهها رو بتونه بدرستی کپی کنه دیگه خودش میتونه براش منبع خوبی برای کسب سود فراوان باشه! دیگه چه نیاز به ایمیل بازی و فروش طرح مدار با قیمتی بسیار پایین تر هست؟! :D
مطلب دیگه اینکه کل مدارات منتشر شده موجود رو ما روی هم بذاریم فکر نکنم حجمش به یک سی دی هم برسه! حالا 6 دی وی دی که هر دی وی دی هم خودش 7 برابر یک سی دی ظرفیت داره میخواد با چه محتوایی پر شده باشه؟! لابد عکس و فیلم و نرم افزار! :D
از این گذشته کسی که بخواد چنین ادعایی رو ثابت کنه راه بسیار ساده ای هم داره! شما ازشون درخواست کنین یکی دو تا از این مدارات رو اون هم نه بصورت کامل بلکه نصفه بصورت فایل با ایمیل براتون ارسال کنن. اما شرطش اینه که اون مدار تا بحال در نت منتشر نشده باشه. اگر این کار رو بتونن انجام بدن که ادعاشون بنوعی اثبات شده و ارزش خرید اون مجموعه هم خیلی بیش از این ها خواهد بود! :D

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 11:57pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
کوهیار عزیز خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما.
بله حق با شماست و این قضیه هم قطعا نوعی کلاهبرداریه! چند مطلب وجود داره که براحتی مشخص میکنه قضیه واقعیت نداره.
یکی اینکه برخی دستگاههای نامبرده اصولا تا بحال در دنیا کپی برداری نشدن و در بعضی زمینه ها حتی یک مدار هم ازشون منتشر نشده! قضیه تا حدی حساس هست که اگر کسی فقط یکی از این دستگاهها رو بتونه بدرستی کپی کنه دیگه خودش میتونه براش منبع خوبی برای کسب سود فراوان باشه! دیگه چه نیاز به ایمیل بازی و فروش طرح مدار با قیمتی بسیار پایین تر هست؟! :D
مطلب دیگه اینکه کل مدارات منتشر شده موجود رو ما روی هم بذاریم فکر نکنم حجمش به یک سی دی هم برسه! حالا 6 دی وی دی که هر دی وی دی هم خودش 7 برابر یک سی دی ظرفیت داره میخواد با چه محتوایی پر شده باشه؟! لابد عکس و فیلم و نرم افزار! :D
از این گذشته کسی که بخواد چنین ادعایی رو ثابت کنه راه بسیار ساده ای هم داره! شما ازشون درخواست کنین یکی دو تا از این مدارات رو اون هم نه بصورت کامل بلکه نصفه بصورت فایل با ایمیل براتون ارسال کنن. اما شرطش اینه که اون مدار تا بحال در نت منتشر نشده باشه. اگر این کار رو بتونن انجام بدن که ادعاشون بنوعی اثبات شده و ارزش خرید اون مجموعه هم خیلی بیش از این ها خواهد بود! :D

درود
خواهش میکنم مهندس جان وظیفه بود که باید مطرح میکردم
بله اگر توجه کرده باشید من همین مطلب رو از ایشون در ایمیل اولم خواستم که رد کردند
بالا هستش بخونید
اتفاقا دقیقا این مطلب شما رو ازشون خواستم
((شما اگر درست و درستکار بودید و راست میگفتید و هدفتون خیر بود این سی دی رو میزاشتید روی اینترنت تا کمتر از یه هفته هرچی بازار فروش فلزیاب بود تعطیل میشد
نه لا اقل یکی از این سیستمهای کامل رو با سورسش واسه من بفرست که به حرفت ایمان بیارم
البته سیستمی رو نفرست که از اینترنت گرفته باشی چون خودم یه هارد پر از شماتیک فلزیاب دارم که خودم از اینترنت گرفتم و صد البته خیلی هم بیشتر از شما اطلاعات دارم و سرچ توی این زمینه رو خوب میدونم))

L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 3 اردیبهشت1393 - 12:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این کسی که این ایمیل رو به شما فرستاده احتمالا شمارو میشناخته

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 11:56am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure