انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:32pm

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 دستگاه ژئو تک یا جیوتک 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

غضنفر نوشته است:
داداش من شما یه عکس واضح از مدار داخل باکست بزار تا ببینیم اصلا چی هست و چکار میشه کرد ....عجبا

چشم دارم سعی میکنم ک بتونم اپلود کنمش اینجا ولی نمیشه

یکشنبه 25 فروردین1398 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

غضنفر نوشته است:
داداش من شما یه عکس واضح از مدار داخل باکست بزار تا ببینیم اصلا چی هست و چکار میشه کرد ....عجبا

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 1 اردیبهشت1398 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام داداش بله از مدار که کاملا مشخص هست که دوازده رگلاتوره و یه برد جدا هم بهش وصل شده و حس میکنم مدار گودو هست اگه ال سی دی گرافیکی داشته باشه در هر صورت باید خدمت شما عرض کنم این دستگاه دستسازه و اگه مشگل نرم افزاری داره باید مداره دومی که نصب شده رو شناسایی کنید اما از نظر من همون مدار گودو هست که در انجمن هم هست البته اگه اشتباه نکنم در صورت درست نبودن باید دنبال سازندش باشی تا فایل میکرو رو بگیری ازش

خدايا مددی کن

یکشنبه 1 اردیبهشت1398 - 9:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

غضنفر نوشته است:
سلام داداش بله از مدار که کاملا مشخص هست که دوازده رگلاتوره و یه برد جدا هم بهش وصل شده و حس میکنم مدار گودو هست اگه ال سی دی گرافیکی داشته باشه در هر صورت باید خدمت شما عرض کنم این دستگاه دستسازه و اگه مشگل نرم افزاری داره باید مداره دومی که نصب شده رو شناسایی کنید اما از نظر من همون مدار گودو هست که در انجمن هم هست البته اگه اشتباه نکنم در صورت درست نبودن باید دنبال سازندش باشی تا فایل میکرو رو بگیری ازش

نظرتون چیه ک فایل هگز همین مدار گودو رو بریزم‌رو میکرو و تست کنم؟اره ال سی دی داره و قسمت اسکنش اینجوریه ک ۴تا حافظه برای عکس داره یعنی چهار جارو میتونی اسکن کنی. بعد به لب تاب وصل میشی و تعدا ایمپالس و لاینشو انتخاب میکنی و اسکنتو نشون نیده. این گفتم تا شاید بتونه واسه پیدا کردن برنانه هگز کمک کنه

یکشنبه 1 اردیبهشت1398 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه پس مدار گودو نیست با این توضیحات و اینکه شایداز نظر میکرو یکی باشن ولی از نظر سخت افزاری نمیشه این کارو کرد و برنامه گودو رو در این مدار استفاده کرد

خدايا مددی کن

دوشنبه 2 اردیبهشت1398 - 9:53am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure