انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 5:36am

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 اسامی شیادان و کلاهبرداران عالم فلزیابی! 
نویسنده پیغام

awat نوشته است:
ولا داداش تو این دنیا به هیچکس نمیشه اعتماد کرد نمیدونی درسته کی نیست این انجمن فلزجوی خودمون که سالیان سال هست به مردم به نحواحسنت کمک میکنه باز داریم میبینیم توسط افراد پست همچون سایت ناگفته های عالم فلزیابی این انجمنو کلاهبردار میخونه ولا باید ادم کوتاه بیاد

سلام خدمت دوستان
فردی به اسم وحید که ساکن جنوب غربی شهر تهران هستش با همکاری یه نفر دیگه که متاسفانه توی همین سایت فلز جوی خودمون،یه موقعی برو و بیایی داشت وایشون هم جنوب غربی تهران ساکنند .دستگاه ها و لوپ های تقلبی رو به مردم قالب میکنند اونم با استادی خاصی.
تمامی دستگاه ها و لوپهایی که به عنوان اصلی و شرکتی میفروشند،های کپی(کپی هایی که از لحاظ شکل و قیافه و حتی طرز تنظیمات مثل دستگاههای اصلی هستند.ولی موقع کار مشخص میشه که تقلبی هستش)هستند وموقع فروش میگن که تا اپراتوری یاد بگیری خیلی طول میکشه وبا این دروغ برای خودشون زمان میخرند و بعد هم که میگن فلان هفته یا فلان ماه دستگاه با شما بوده شاید مشکلی براش پیش اومده ویا . . ‌
دوستان حواستون به این فرد باشه.ضمن اینکه خودشو خیلی ساده و رو راست نشون میده،،بسیار موذی ودروغگو هستش.
به همه مشتریان هم میگه:من به دوستم گفتم برام دستگاه فلان بخره.وحالا که خریدم چون کارگاه تولیدی دارم،وقت ندارم با دستگاه کار کنم. هرچند که کلی هم دارم ضرر میدم واسه این دستگاه ولی چون وقتشو ندارم و این کاره هم نیستم،بهتره دستگاه رو بفروشم.
دوستان هر کسی که خواست تمامی مدارک کلاهبرداری این آقا رو من دارم.و بصورت رخ به رخ و حضوری حاضرم کلیه مدارک کلاهبرداری این وحید آقا رو نشون بدم.
به امید روزی که راستی و درستی سر لوحه همه کار هامون بشه.
و هر کسی که کلاهبرداری میکنه،انشااله خدا از جان خودش و بچه هاش کسر کنه و هیچ موقع رنگ آرامش و آسایش رو نبینه.

دوشنبه 8 خرداد1396 - 7:41pm

علی برایی که با اسم مستعار محمد کرد تو تلگرام دستگاه فلزجو میفروشه یه ردیاب آشغال به من انداخت دو میلیون تومن که بعد از اینکه باطریش خراب شد یکی از دوستان لطف کرد و باطریشو عوض کرد بهم گفت این مدارو یکی به اسم ناصر تو سایت فلزجو گذاشته به 50هزار تومن هم میشه ساختش اما این علی برایی بی وجدان 2 میلیون بی زبون از من گرفت . محمد کرد ساکن یکی از شهرستانهای غربیه البته کورد نیست باهاش که صحبت میکنی قشنگ معلومه لهجه عربی داره به هرحال معلوم نیست از چه قبرستانی سر دراورده .در ضمن کاربر awat همون محمد کرد یا بهتره بگم علی برایی هستش.خوب به این ایمیل توجه کنید http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f ... =20#p53870

جمعه 26 خرداد1396 - 7:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محمد کرد یک دلاله وتاحالا سرسیم لحیم نکرده بجایی.
همه کیتاشواینواون میزنن.دلالی بیش نیست...
وکرد هم نیست...

چهارشنبه 14 تیر1396 - 6:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان این چند نفر هم کلاه بردار تشریف دارند:

اقای اسحاق
اقایان هومن و شایان که یه ردیاب رو به قیمت 20 میلیون به مردم قالب میکنند
یه نفر دیگه به اسم علیرضا که اونم پی دی ساخته و میده 8 تومن

تمامی وسایل ساخته شده توسط این اراذل و اوباش حرام خور مفت هم نمی ارزند
مواظب این گرگان در لباس گوسفند باشید.

سه شنبه 27 تیر1396 - 10:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure