انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 10:35am

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 اسامی شیادان و کلاهبرداران عالم فلزیابی! 
نویسنده پیغام
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
توجه کنید کاوشگران عزیز:

گروه و کانالی بنام زئوس توسط اشخاصی بنام اسحاق تو شاهرود و دیاکو اداره میشه که دستگاه ردیابی بنام پی دی گلد زئوس ساختن که به انواع خاک و مواد معدنی مانند,منیزیم,کلسیم,کبالت,سیلیس و بازالت واکنش عجیبی داره و ادعای مادون قرمز و غیره دارند که ادعایی کذب میباشد و بقیمت 8 میلیوم میروشند و مثل پلید باقری میخوان جیب مردم بخت برگشته و ساده لوح رو خالی کنند و شیاد و کلاهبرداری بیش نیستند!!!
جهه اطلاع به دوستان و آشنایان خود اطلاع بدید تا از این خدا بیخران دوری و گول حرفهای کذب و بدون اساس شون نخورند و به دام و تله شون نیافتند!

در پناه حق

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

پنج شنبه 3 فروردین1396 - 1:32pm

محل اقامت: ناسوت
درود
سال نو بر همه فلزجوییها مخصوصأ آقا حمید و آقا مجتبی و اعضای اصلی سایت مبارک
..........................................
اگر امکان داره،فهرست و لیست نام،افراد،شرکتها و فروشندگانی که محصولاتشان نامعتبر و بدون کارایی و فاقد ارزش و اعتبار و باجهت کلاهبرداری هستن،در اینجا یا در تاپیک مجزا قرار داده شود تا دوستان گول و فریبشان را نخورند و در دام و تله هاشون نیفتند(اطلاعات و مشخصاتشون به صورت کامل گزاشته شود همراه با آدرس سایت و کانال تلگرام و...)
وجود چنین تاپیکی در انجمن خیلی احساس میشه.
باتشکر ویژه

هرکه او رفت از ميان اينک فنا/چون فنا گشت از فنا اينک بقا

پنج شنبه 3 فروردین1396 - 4:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
لعنت خدا بر کسانی که از سادگی مردم سواستفاده میکنن

پنج شنبه 3 فروردین1396 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام

این گروه کلاهبردار وکلاشو دیگه همه میشناسند شهره عام وخاص شدن در سیاه بازی و کلاهبرداری

پنج شنبه 3 فروردین1396 - 10:55pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام دوستان
اگه بدون قصد و غرض بخواهیم صحبت کنیم باید بگم که اصل کاری که اسحاق انجام داده درسته حالا نمیدونم چقدر در این راه پیش رفته ولی جای کار زیادی هنوز داره
من خودم بشخصه از منتقدین گروه زئوس بودم که به همین خاطر هم منو از گروهشون اخراج کردند جدایی از اینکه چقدر تونسته این دستگاه رو ارتقا بده و به چه قیمتی داره این پی دی یا زئوس رو میفروشه ولی در کل اصل مطلب درسته هست ولی فعلا تمام کننده نیست
بهتره دوستان هم بیشتر رو مداراتی مثل توتم یا پی دی الونسو وقت بزارن

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 4 فروردین1396 - 5:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان خواهش میکنم دور پالسی های دست ساز خط بکشید
این نظر منه

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

شنبه 4 فروردین1396 - 3:09am

محل اقامت: ناسوت
jegvar نوشته است:
دوستان خواهش میکنم دور پالسی های دست ساز خط بکشید
این نظر منه

درود
این فرمایشتون یعنی چه?
یه خورده بیشتر توضیح بدین با کمی دلیل و علت
دیگه از پالسی,بهتر و پرقدرت تر داریم?
اکثر پالسیا دست ساز هستن.
پس دنبال چی باشیم?

هرکه او رفت از ميان اينک فنا/چون فنا گشت از فنا اينک بقا

یکشنبه 6 فروردین1396 - 1:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فرمایشات هوشی جان درسته ولی این اسحاق و دارو دسته اش زیاد درباره دستگاه شون اغراق میکنند
یه مشت کلاه بردار جماعت هستن جمع شدن کنار هم

دوشنبه 7 فروردین1396 - 12:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کردستان
باعرض سلام خدمت شما دوستان عزیز اقای شمس میشه بفرمایید کلاهبرداری این شخص که فرمودی چی هست؟ ومیشه بفرمایید دلیل کلاهبرداریه شما چی بود که مدتی پیش تو گروهای تلگرامی پخش شده بود؟ برداران وعزیزان تا چیزی رو با چشمان خود ندیدی هیچوقت باور نکنید از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن دنیا مجازی همه برای چس مثقال پول دارن همدیگرو خراب میکنند باعرض پوزش من بشخصه از دونفر فروشنده محترم خرید کردم که مردم ازشون بد میگفتن ولی خدارو شکر خیلی از خریدم راضی هستم چون برام منفعت داشته ومکانهای خودم مکان باستانی بوده والکی خودمو به بیابون نزدم پس اهانت به دیگران کار درستی نیست من درمورد شما بد گفتن توگروها مردم حتی رفتم خصوصیشون گفتم کارتون درست نیست پس اینجا میشه میدان جنگ نه شورای حل اختلاف فردا چون تو این انجمن به کسی اهانت میشه اون شخص ببینه مطمین باش تو دنیای مجازی انجمنی که این همه اعتبار داره مورد هدف وتعنه وبدگویی قرار میگیره خواهشا یکم منطقی فکر کنید باتشکر از شما ومهندس حمید توانا

جمعه 11 فروردین1396 - 11:55am
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
awat نوشته است:
باعرض سلام خدمت شما دوستان عزیز اقای شمس میشه بفرمایید کلاهبرداری این شخص که فرمودی چی هست؟ ومیشه بفرمایید دلیل کلاهبرداریه شما چی بود که مدتی پیش تو گروهای تلگرامی پخش شده بود؟ برداران وعزیزان تا چیزی رو با چشمان خود ندیدی هیچوقت باور نکنید از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن دنیا مجازی همه برای چس مثقال پول دارن همدیگرو خراب میکنند باعرض پوزش من بشخصه از دونفر فروشنده محترم خرید کردم که مردم ازشون بد میگفتن ولی خدارو شکر خیلی از خریدم راضی هستم چون برام منفعت داشته ومکانهای خودم مکان باستانی بوده والکی خودمو به بیابون نزدم پس اهانت به دیگران کار درستی نیست من درمورد شما بد گفتن توگروها مردم حتی رفتم خصوصیشون گفتم کارتون درست نیست پس اینجا میشه میدان جنگ نه شورای حل اختلاف فردا چون تو این انجمن به کسی اهانت میشه اون شخص ببینه مطمین باش تو دنیای مجازی انجمنی که این همه اعتبار داره مورد هدف وتعنه وبدگویی قرار میگیره خواهشا یکم منطقی فکر کنید باتشکر از شما ومهندس حمید توانا

ایشون هم محمد کرد هستند که با اسم کاربری آوات اومدن اینجا سنگ دوستانش رو به سینه میزنه,این محمد کرد هم کپی زن انواع مدار انجمن تو قابهای شیک و پیک و انداختن به مردم بیچاره,اینم از اون مفت خورهای عالم فروشندگی فلزیابیه!

(مواظب باشید و به دوستان هم اطلاع بدید)
در پناه حق

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

جمعه 18 فروردین1396 - 1:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: dcw76 و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure