انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:57pm

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 امکان خرید ایرانیان از ebay و amazon ممکن میشود 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان من فرهاد هستم تازه با انجمن شما آشنا شدم :)
امروز خبری در اینترنت منتشر شد مبنی بر اینکه ایرانیان بزودی امکان خرید از سایت های خارجی ebay - amazon - alibaba خواهند داشت آیا به نظر شما اگر این اتفاق بیفته مثلا میتوان از این سایت ها دستگاه فلزیاب یا ردیاب خرید و اگر چنین امکانی برای ما فراهم بشه آیا محتوای مرسوله در گمرک بررسی میشه ؟ اگر بر فرض مثال یه دستگاه خریداری شود و در گمرک به دست برادران زحمت کش بازرسی شود و یه قبضه z1 کشف شود :)) چه اتفاقی خواهد افتاد؟
منبع: http://www.citna.ir/news/180129

کالاهای ممنوعه:

* کالاهایی که ورود آنها به ایران ممنوع است از جمله نوشیدنی های الکلی، کتابها، مجلات یا سایر کالاهای حاوی مطالب غیر اخلاقی یا ضد مذهبی، لباس دست دوم، مجلات مد، هر نوع اسلحه، وسایل قمار، آلات موسیقی، مواد فاسد شدنی، سیستم های بیسیم با فرکانس های غیر مجاز، سیستم های رادیویی FM با فرکانس بین 76 تا 87 مگاهرتز، پوست و موی حیوانات حرام گوشت، مواد رادیو اکتیو، شکر، دارو، محصولات ساخت اسرائیل و هر کالایی که خرید و فروش آن در ایران ممنوع باشد.
* کالاهایی که بر اساس تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد صادرات آنها به ایران ممنوع است شامل تمام دستگاه ها و مواد با کاربرد ویژه یا دوگانه در صنایغ نظامی و هسته ای.
* کالاهای ساخت آمریکا (به دلیل تحریم های آمریکا علیه ایران)

یکشنبه 8 شهریور1394 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
قطعا توی گمرک مرسولات پستی بازرسی میشه و به کشور مبدا عودت داده میشه.
اولین کاری هم که میکنن به یگان حفاظت میراث نامه میزنن و تعیین تکلیف میکنن.
این تجربه بنده هستش

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 8 شهریور1394 - 11:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: digger land
توی کالاهای ممنوعه که نام مجلات اورده شده ،حالامن یه چیزی بگم ،این بازرسی فرودگاه امام که بنده دیدم خیلی جالبه.. اقا من ماه گذشته که از سفر استانبول اومدم کلی مجله داشتم که یه جورایی عکسهای مد توشون بود که ته کیفم گذاشته بودمشون به قسمت بازرسی خروجی که رسیدم کیفم روتوی دستگاه نقاله گذاشتم و اصلا یارو عین خیالش هم نبود که من مجله دارم یه وقت نکنه عکسهای ... توشون باشه ، خلاصه از اون ور دستگاه ساکم رو وردوشتم وخروج کردم. به نظر من تمام این بازرسی های فرودگاهی شانسین یا طرف گیر میفته یا ردمیشه.

توماس ادیسون : نود و هشت درصد موفقیتها عرق روی پیشانی است و تنها دو درصد الهام از درون است.

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 9:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به دوستان
اول اینکه جنسایی که ebay میفروشه اصله؟
امکانش هست خرید رو واسه عراق انجام بدیم بعد از اونجا وارد کنیم ؟

جمعه 13 شهریور1394 - 1:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

meysam hefaz نوشته است:
سلام به دوستان
اول اینکه جنسایی که ebay میفروشه اصله؟
امکانش هست خرید رو واسه عراق انجام بدیم بعد از اونجا وارد کنیم ؟

تا اونجایی که من میدونم اجناسی که تو ebay هست برای شرکتهای معتبر میباشد مثلا من هر چقدر دنبال ردیاب ریفایندر تو این سه تا سایت گشتم پیدا نکردم تقریبا معلوم شد که این ردیاب مالی نیست به درد نمیخوره اگه خوب بود تو این سایتها دیده میشد مثل: بانتی هانتر - مینلب - فیشر - گررت

جمعه 13 شهریور1394 - 3:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure