انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:13pm

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 تاريخ خط فارسي 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
در ضمن همینقدر خلاصه عرض کنم که نظریاتی مبنی بر این هست که هخامنشیان از شمال قفقاز به ایران اومدند و پارس و ماد رو به خدمت گرفتند و ... که هم موافقان و هم مخالفانی دارد که هر دو استدلالاتی دارند.( که البته اینجانب نه تایید و نه رد میکنم ). فقط از همه گی میخوام از تعصب و عصبییت دوری کنند و با هم بحث علمی بفرمایند چون محقق باید بیطرف باشه

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

جمعه 8 شهریور1392 - 9:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با احترام به صحبت پروشای عزیز من همینجا از اقای تورک اغلو عذر خواهی میکنم به هر حال هر کی خطا میکنه تو زندگیش امیدوارم منم ببخشند و درکنار ما باشند @};-
دروغ هم کار ما نیست من خودم هم چندین نکته از اقای عزیزیان یاد گرفتم باشد که سرافراز باشند

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

آخرین بار توسط ژنرال در جمعه 8 شهریور1392 - 9:58pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 8 شهریور1392 - 9:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اکیدا" از دوستان عزیز درخواست دارم که هویت واقعی کسی رو در صورت رازی نبودن ایشون در این فضا اعلام نفرمایید.دوستان خوبم اگر کسی همین کار رو با شما بکنه مطمئنا" بسیار ناراحت و بر افروخته میشید. من نمیدونم که جناب ترک اغلو خودشون رو معرفی کردند یا کسی اینکار رو کرده و اگر کسی شرایط رازداری و امانتداری رو رعایت نکرده بسیار کاری ناشایسته انجام داده و اینجانب از این دوست عزیز بسیار گله مندم و درخواست میکنم که برای رفع اشتباه ( که ممکن هست من هم خطایی بکنم) و جبران کار از ایشون دلجویی بفرمایند.دوست خوبم ما که اینقدر غیرت کورش و منشور حقوق بشر رو داریم باید به حقوق دیگران احترام بذاریم و بهشون تعرض نکنیم

جمعه 8 شهریور1392 - 9:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینجانب الان با ایشون تماس گرفتم و عذر خواهی خودم رو به خاطر این اتفاق اعلام کردم و از ژنرال مهربان هم کمال تشکر رو دارم که اینقدر مخلص و بی ریا هستند.و از بقیه دوستان مومنم میخوام که دلجویی کنند از ایشون. علی (ع) میگه هر کس نکته ای را به من بیاموزد مرا تا آخر عمر بنده ی خویش ساخته است.

جمعه 8 شهریور1392 - 9:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منم از ایشوم عذر خواهی میکنم...امیدوارم که ببخشند مارو... :ymblushing:
از جناب پروشا هم ممنونم بخاطر توضیحات...ولی من بدور از تعصب و این موراد حرفی که هنوز ثابت نشده رو نباید اینجا بیان کرد و بگویند کسی که بزرگترین پادشاهی جهان رو داشته از ما نبوده...قوم اریایی 3000 هزار سال پیش از میلاد به ایران اومدن..اون موقع اخه اون قسمت به اسم روسیه یا جای دیگه نبوده...شما ایران الان رو میبینی و نظر میدی..پس اگر از عراق هم اومده بودن الان میگفتید عراقی هست...این قوم 2 هزار سال قبل از کوروش اومدن اونجا...ما اگر خودمون 20 سال بریم یه جایی میگیم دیگه مال اونجا هستیم چه برسه به 2 هزار سال
خاستگاه آریائیان که در نوشته‌های کهن اوستا از آن به نام ایرانویج نام برده شده‌است چند دیدگاه طرح شده‌..آریائیان حدود دوهزار سال پیش از میلاد به شکل قبیله‌های کوچک در دورترین نقطه شرقی فلات ایران و در مغرب فلات پامیر و برخی معتقدند آنها در شمال کوههای هندو کش و یا در روسیه اطراف دریاچه آرال زندگی میکردن..

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 8 شهریور1392 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیزم علی جان این مقوله بر میگرده به مباحث باستان و تاریخ پژوهی که مطمئنا" این مطلبی هم که شما میفرمایید رو یک باستان پژوه قبل از دادن نظریه مطلع بوده است چون مطلبی عمومی و ابتداییست.و اینکه بحث مفصلی دارد که در حوصله ی انجمن نمیگنجه. البته من این نظریات رو نه تایید و نه رد میکنم چون خودم رو در این سطح نمیدونم.علی ایحال از اینکه اینقدر با معرفت و مهربان هستی به شخصه ازت تشکر میکنم و روی گلت رو میبوسم

جمعه 8 شهریور1392 - 10:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
نمیدانم جناب پروشا چه نفعی از شفاعت کردن برای این آقا می برد ولی من یکی اهل عذر خواهی از کسی که به کوروش کبیر این فرمانروای جهانیان اهانت کند نیستم بلکه ایشان باید بیایدو از همه کاربران این سایت بخاطر توهین به کوروش محبوب قلبهای ایرانیان واقعی عذر خواهی کند. در ضمن ایشان و رفیقش فرید باقری هیچ چیزی از باستانشناسی و علوم حفاری بلد نیستد و فقط با کپی کردن از کتابهای ترکی و ساختن پکیجهای بی محتوا جهت سرکیسه کردن خلق الله توانسته اند نامی برای خود دست و پا کنند.مواظب باشید گول این آدمها را نخورید.همین جناب پارسی خودمان هزاران پله بیشتر از این آقا و رفیقش از علوم حفاری و باستانشناسی اطلاع دارند.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

شنبه 8 شهریور1392 - 1:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقای کسری اینجانب برای کسی شفاعت نگرفتم و اصولا" خطاب بنده با شما نبوده است چون پیش از این هم اینجانب و هم سایر دوستان پست های گهربار شما رو مطالعه کرده ایم و امیدی برای این کار نداشتم.فقط برادر من لطف کن بیش از این به پراکنده کردن توهین و جسارت اقدام نکن چون هم خدا راضی نیست و هم بنده ی خدا و هم دیگران رو مجبور خواهی کرد قانونا" با شما رفتار کنند.و لطف کن برای کارهای اشتباه خودت یارگیری نکن که اون دوستی که سعی در یارگیریش داری بسیار زیرک تر از این هستند و شما توانایی ندارید که سوءرفتارتون رو به ایشون بچسبونین و کاملا" شناخت دارند از دوستان کد دار.لطفا" این مطالب رو بسیار بسیار جدی بگیر دوست عزیز

شنبه 9 شهریور1392 - 10:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای بابا
عجبا اقایون چرا اینجوری سیستم عصبیتون قر و قاطی میشه یهو..یه چیزی شد و گذشت رفت دیگه شما بیخیال شید همگی برادر هستیم . :-BD

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 9 شهریور1392 - 7:07pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
از آقای ترک اغلو بزرگوار خواهش میکنم در قسمت رمزگشایی و سوالی که تازه طرح شده نظراتشونو بدونم...

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 9 شهریور1392 - 8:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure