انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:57am

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 تاريخ خط فارسي 
نویسنده پیغام

parsi نوشته است:
سلام
ا کتاب اسرار نشانه های شما چه دردی از انسانهای بدبختی باز کرد که کتاب شما رو خریدند که کتاب تاریخ شما بخواد رازهای نامکشوف تاریخ رو به صورت اوهام رمزگشایی کنه شما اگر تحقیقات داشتید حداقل باید میدونستید که علائم ترکیه به ایران چه ربطی داره بنده در مورد سم اسبی از شما و اقای باقری سوال کردم در پاسخ به این سوال پیش پا افتاده درمانده بودید با استنباط از کتب ترکیه ای چهار قدم جلوتر رو هی مدنظر داشتید حال که جز زیر خودش جایی دیگه نیست و اثبات شده هست
بس کنید اقایون ول کنید این انسانهای ساده رو قباهت داره

من کاری با نظرات آقای باقری ندارم . خیلی ها با همین کتابهای علائم شناسی بنده موفق شدند و تشکر هم کردند اگر کسی کننده کار باشه و تجهیزات لازم را داشته باشه یقیناً با همین کتابهای من نتیجه خواهند گرفت این کتاب اسرار نشانه ها ربطی به ترکیه نداره در ضمن بزرگترین سایت دفینه یابی ترکیه متعلق به بنده است و اولین کسی بودم که این نشانه ها را به زبان ترکی منشر کردم
نشانه های دفینه همیشه یک معنی خاص را نمی دهد در حالتهای مختلف معانی مختلفی دارند . من شخصا خودم از 4 قدمی نشانه سم اسب بار درآوردم!(در همین ایران) ولی باز هم این دلیل نمیشه که همیشه بارش در 4 قدمی نشانه است

جمعه 7 شهریور1392 - 12:08am

ALI.D نوشته است:
متوجه چه قضیه ای میشم؟؟/ که اون موقع داریوش به اب نمیگفته اب...شاید شما بد متوجه شدی....اسمش هم روش هست..فارسی باستان...توی این 2500 سال چند تا حکومت توی ایران عوض شده با عقاید و زبان های مختلف؟؟؟؟چند تا زبان عوض شده؟؟ چرا خط ها اینقدر دچار تغییر شده؟؟
پس بیایم بگیم اونا هم ایرانی نبودن!!!!...اخه این حرفتون خیلی جالبه بهترین نبودیم...بهتر از ما هم بودن...واقعا ایرانی هستی؟؟؟؟ اگه که باستان شناس هستی...پس منشور حقوق بشری که کوروش کبیر نوشته رو که کامل خوندی بعد اون موقع میگی بهترین نبودیم و از ما بهتر بودن...چند بار توش اسم ایران رو اورده؟؟؟
ممنون پارسی جان به خاطر نظرت...واقعا اون کتابتون چه دردی رو از این ملت دوا کرد که حالا میخواید تاریخ رو متحول کنید؟؟؟
منم حوصله جرو بحث ندارم...میزارم به عهده کاربرای انجمن تا بیان نظر بدن و بفهمن کوروش کبیر روسی بوده :)) ...خدای خندم میگیره

توضیحات من برای شما بیهوده است ، کسی که نمیخواهد باور کند هزار تا دلیل هم بیاری باور نخواهد کرد ( نرود میخ آهنین در سنگ!)
این آخرین نوشته من هست و دیگه هم وقت سرزدن به این انجمن را هم نخواهم داشت
موفق باشید

جمعه 7 شهریور1392 - 12:18am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
turkoglu-75 نوشته است:
سلام
من کاری با نظرات آقای باقری ندارم . خیلی ها با همین کتابهای علائم شناسی بنده موفق شدند و تشکر هم کردند اگر کسی کننده کار باشه و تجهیزات لازم را داشته باشه یقیناً با همین کتابهای من نتیجه خواهند گرفت این کتاب اسرار نشانه ها ربطی به ترکیه نداره در ضمن بزرگترین سایت دفینه یابی ترکیه متعلق به بنده است و اولین کسی بودم که این نشانه ها را به زبان ترکی منشر کردم
نشانه های دفینه همیشه یک معنی خاص را نمی دهد در حالتهای مختلف معانی مختلفی دارند . من شخصا خودم از 4 قدمی نشانه سم اسب بار درآوردم!(در همین ایران) ولی باز هم این دلیل نمیشه که همیشه بارش در 4 قدمی نشانه است

turkoglu-75 نوشته است:
توضیحات من برای شما بیهوده است ، کسی که نمیخواهد باور کند هزار تا دلیل هم بیاری باور نخواهد کرد ( نرود میخ آهنین در سنگ!)
موفق باشید

:
اگر حتی یک نفر را به بنده معرفی کردید که با راهنمایی و کتابهای شما دفینه ای را یافته باشد بنده هم مرید شما خواهم شد.شاید خاطرتان باشد که چند سال پیش بنده ازشما و فرید باقری دعوت کردم که به شیرازبیائید و در حفاری یک دفینه ارزشمند به بنده کمک کنید و حتی گفتم هر چقدر این وسط سود به ما برسد بصورت مساوی آن را تقسیم می کنیم ولی شما و باقری فقط برای دیدن مکان بنده خواهان 3 میلیون تومان پول شدید که بنده هم از خیر آمدن شما گذشتم ولی بعرضتان برسانم که آن دفینه با کمک دوستان دیگر کشف شد.! ولی آنچه بمن ثابت شد این بود که نه شما و نه باقری هیچکدام در عمل چیزی بلد نبودید و فقط با ترجمه کتابهای ترکی نامی برای خود دست و پا نمودید!! در ضمن بزرگترین سایت دفینه یابی ترکیه سایت Defineharitasi است که بنده خودم عضو این سایت هستم و فکر کنم که حتی هیچیک از کاربران این سایت اسم شما هم بگوششان نخورده باشد!! :D .امیدوارم همانگونه که گفته اید هیچگاه به این سایت نیائید چون این سایت کاربرانی صمیمی و یکدل دارد که احتیاجی به راهنمایی امثال شما و فرید باقری ها ندارند و آمدنتان چیزی جز ملال برای کاربران این سایت باقی نمی گذارد.
بدرود

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

جمعه 8 شهریور1392 - 4:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

turkoglu-75 نوشته است:
ژنرال نوشته است:
اقای عرب اوغلی که اسمتم گذاشتی تورک//عزیز من اراجیف تحویل نده شما چیزی از تاریخ مملکتت نمیدونی داداش ...
درود بر روح پاک اریایی.......مرگ بر وطن فروش خاءن

جناب آقای ژنرال لطفا درست صحبت کنید من عرب نیستم(عرب هم انسانه همه انسانها را خدا آفریده) بلکه یک تورک ایرانی هستم .اراجیف را یک عده نادان تحویل ملت می دهند من محقق و باستان شناس هستم که سالها در زمینه تحقیق کردم . در ضمن من وطنمو خیلی خیلی بیشتر از افرادی مثل شما دوست دارم نظر من اینه که در اصل وطن فروش خائن شما هستند

پس من خاءن هستم
همه انسانهارو خدا افریده اما مثل اینکه شما در دوراهی موندید که اعراب چه بلاهایی اوردند و میارن سر ایران..فردا هم خلیجتو میگیرن پسفردا ترک بودنت رو میگیرن و پس اونفردا جونتو
/////////////

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 8 شهریور1392 - 2:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

زمانی که اعراب به منطقه ای از شهر من حمله کردن
ما به بالای کوهی فرار کردیم و انها خانه های مارا اتش زدند غنایم را جمع اوری کردند ما قصد جنگ نداشتیم و انها با ما ستیز کردند و شمشیرهایشان زبان مارا میبرد اگر پیروز شویم باز میگردیم و اگر نه قبیله را رها و اموال را میبخشیم
تقریبا قسمتی از تاریخ اصیل ایران ;)

اشوزرتشت

جمعه 8 شهریور1392 - 2:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن اقای عزیزیان در مورد خاءن بودن جونم براتون بگه که
شما تمام عمرتون رو صرف کاری کردید که مردم رو ترغیب کنید که به اثار مملکتمون صدمه بزنن و مثلا برن بکنن و اثار رو از بین ببرن...این یعنی چی؟
این یعنی خیانت به مملکت دیگه برادر :))
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اشوزرتشت

جمعه 8 شهریور1392 - 2:44pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوستان خواهش و تمنا میکنم احترام همدیگه رو نگه دارید و به کسی بی احترامی نکنید، اگه کسی نظر داره برای ما محترمه جواب علم رو با علم میدن....

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

جمعه 8 شهریور1392 - 6:55pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
turkoglu-75 نوشته است:
ALI.D نوشته است:
متوجه چه قضیه ای میشم؟؟/ که اون موقع داریوش به اب نمیگفته اب...شاید شما بد متوجه شدی....اسمش هم روش هست..فارسی باستان...توی این 2500 سال چند تا حکومت توی ایران عوض شده با عقاید و زبان های مختلف؟؟؟؟چند تا زبان عوض شده؟؟ چرا خط ها اینقدر دچار تغییر شده؟؟
پس بیایم بگیم اونا هم ایرانی نبودن!!!!...اخه این حرفتون خیلی جالبه بهترین نبودیم...بهتر از ما هم بودن...واقعا ایرانی هستی؟؟؟؟ اگه که باستان شناس هستی...پس منشور حقوق بشری که کوروش کبیر نوشته رو که کامل خوندی بعد اون موقع میگی بهترین نبودیم و از ما بهتر بودن...چند بار توش اسم ایران رو اورده؟؟؟
ممنون پارسی جان به خاطر نظرت...واقعا اون کتابتون چه دردی رو از این ملت دوا کرد که حالا میخواید تاریخ رو متحول کنید؟؟؟
منم حوصله جرو بحث ندارم...میزارم به عهده کاربرای انجمن تا بیان نظر بدن و بفهمن کوروش کبیر روسی بوده :)) ...خدای خندم میگیره

موفق باشید

آقای ترک اغلو من از شما خواهش میکنم که به صحبتها و راهنماییهاتون ادامه بدید من مشتاق شنیدن نظرات شما هستم

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

جمعه 8 شهریور1392 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دستان نوشته است:
دوستان خواهش و تمنا میکنم احترام همدیگه رو نگه دارید و به کسی بی احترامی نکنید، اگه کسی نظر داره برای ما محترمه جواب علم رو با علم میدن....

دستان جان
عزیز من کسی به جد من یعنی کوروش کبیر بی احترامی کنه من ناراحت میشم :D
درود ای اشو

اشوزرتشت

جمعه 8 شهریور1392 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
دوستای گلم لطفا" کمی منصف باشید من بیطرفانه میگم که از نظر تحقیقی و علمی بسیاری از نظرات جناب صحیح هستش ولی از اینکه خود جناب ترک اغلو که برای این جانب قابل احترام هستش کمی تمایلات پان ترکیستی دارند گله مند هستم.ناگفته نماند که هر چه باشد ایشان پیشکسوت هستند و دستی بر قلم و تحقیق دارند و تمامی کسانی که در این کار هستند حداقل چند نکته ی به درد بخور از مطالب ایشان یاد گرفته ایم.پس لازم میدونم یاد آوری کنم که ما ایرانیها رسم داریم به کسانی که پیشکسوت هستند و یا نکاتی را به ما به صورت مستقیم یا با واسطه یاد داده اند احترام بذاریم.در ضمن ایشان نظرات خودشون رو به صورت محققانه گفتند پس شایسته نیست که به ایشون که میهمان هم هستند جسارت بکنیم.(قابل ذکر است که من هم به برخی نظراتشون نقد دارم) .من از ایشون عذر خواهی میکنم @};- @};- @};-

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

آخرین بار توسط peroosha در جمعه 8 شهریور1392 - 9:48pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 8 شهریور1392 - 9:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure