انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 اردیبهشت1403 - 12:04am

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 تاريخ خط فارسي 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

کوروش اصلا اریایی نبوده غربیها به خاطری که این نزاد را به اروپاییها بچسیونن اونرا به عمد در نوشتهای خوداریایی خطاب میکنند و کرده اند. همانطور که پارس یا پرس پولیس اتارش هنوز پا برجا هست در بوشهر در برازجان که کاخ تا اوکه و در دورودگاه کاخ تموکن با 12 هکتار و روستای نی نیزک زیربنا مربوط به ساسانیان و شهر توز یا توج یا به زبان محلی زیراه و شهر بزرگ کان سرخ و شهر باستین در گناوه و گور دختر در پشتکوه وشهر سیراف یا بندر طاهری امروز زادگاه پارسیان و هخامنشیان و ساسانیان بوده در کل اصلیت کوروش پارسی هست که شامل استان های فارس و بوشهر و خورستان یا شهر حوز به معنای اقاین هست در کل امپراطوری اولیه هخامنشیان ادامه امپراطوری عیلامیان هست هم از تظر جغرافیایی هم از لحاظ فرهنگی و زیان

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 1:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
ALI.D نوشته است:

جناب اقای علی عزیزیان
یعنی هیچ کس توی این مدت نفهمیده که تاریخ ما جعلی بوده بعد شما فهمیدید؟؟؟ بابا دست بردار...یکم برید تحقیق کنید..3 تا قومی که از شمال فلات ایران.. و یا قسمتی از فلات پامیر که بین افغانستان تاجیکستان هست وارد ایران شدن..البته بعضی ها هم این فرضیه رو دارن که از اطراف دریاچه ارال هم اموده باشند و شما هم دست گذاشتید روی همون فرضیه و این همه کتابی که در مورد اریایی ها نوشته شده نقض میکنید...ایول بابا من نمیدونستم شما باستان شناس هم هستید یا تازه مدرکتون رو گرفتید یا از وقتی که کتاب ترجمه کردید به این چیزها علاقمند شدید :-? چند سال پیش هم با استاد دانشگاه کل انداختید و استاد جلو شما کم اورده و کشف بزرگی در دنیای باستان شناسی کردید....این همه باستان شناس در مورد این موضوع تحقیق کردن،اخه مگه عاشق چشم وابرو ما هستن که بگن فارسی باستان.....
بازم تایکید میکنم که اریایی ها از شمال فلات ایران و قسمتی از فلات پامیر به قسمت جنوبی تر مهاجرت کردن و حالا دلایل زیادی هم میتونسته داشته باشه مثل اب و هوای بد در اون مناطق و چراگاه ها....پس ایرانی بودن و هستن...

علی جان مرسی. شما چرا بجای تبلیغ کردن ضدیت با کوروش کبیر آن پکیج هایی را که در سایتتان به قیمت خون آدمی میفروشید را به این علاقمندان این سایت عرضه نمی کنید تا کسانی که بدنبال حفاری و باستانشناسی هستند از دریای بیکران علم شما بهره مند شوند. نکند فروش دستگاه ها و پکیج های گوناگون به علاقمندان این رشته برای شما کم درآمد داشته که اینگونه علم مخالفت با کوروش کبیر را بر افراشته اید و میخواهید از این راه به نوایی برسید. بس کنید آقا هر آنچه را که در محضر استادتان فرید باقری فرا گرفته اید ارزانی خودتان باد و بگذارید تا کاربران این سایت خودشان راه حقیقت را پیدا کنند.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 5:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای عرب اوغلی که اسمتم گذاشتی تورک//عزیز من اراجیف تحویل نده شما چیزی از تاریخ مملکتت نمیدونی داداش ...
درود بر روح پاک اریایی.......مرگ بر وطن فروش خاءن

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 5:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب آقای ترک اوغلی شما یه کاری بکن
نقشه زمان کوروش رو بزار جلوت یه بار درستو حسابی نگاه کن
حتما متوجه میشی که تا کجاها جزو ایران بود
بابا اونا از ما هستن ---ما از اونا نیستیم که!

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كوروش اي شير ژيان پارسي اي سخن هايت دمادم راستي

اي هواي پاك شاد آشتي ميهنت را درجهان آراستي

خون پاك آريايي در تنت مهروماه پارسايي در سرت

نغمه تابان مزدا بر لبت جلگه آب رهايي همرهت

ما همه چشمان به راهت دوختيم چون به گيتي پند تو اندوختيم

راه تو راه رهايي جستن است ني كه در خواب سياهي خفتن است

كوروش اي جانم فداي راه تو درتن ومغزم همه اواي تو

چون خردمندان خردمندي كني در تن وجان همه مردي كني

چشم گيتي را همه نيكي كني تنگ دستان را دست گيري كني

در مرامت مردمان را داشتي خوي خود را چون درخت افراشتي

مردمان را از خودت پنداشتي بر زمين تخم خرد را كاشتي

راستي را آرمانت داشتي دشمنان مردمان را كاستي

تا به كي باشد به ره چشمان ما تا كه ره يابد به تو دستان ما

من به خواب خويش رويت را ديده ام من به خوابم روي تو بوسيده ام

در هواي كوي تو پيچيده ام باده مهر دلت نوشيده ام

كوروش اي مرد بزرگ پارسي كوروش اي جان و روان راستي

كوروش اي نام و نواي آشتي تخم نيكي را به گيتي كاشتي

خاموشي را روشني افراشتي چون به دل مهر كياني داشتي

زنده باد كوروش بزرگ

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نقشه ایران زمان کورش کبیر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 11:16pm

kasra جان ، توی سالهای اخیر در مورد نژاد آریایی و ایرانی ها اغراق های زیادی شده که باعث شده یه تاریخ و فرهنگ جعلی ساخته بشه. می دونی من از چی ناراحتم ، این وسط ما تمدن خوبی داریم ، بهترین نبودیم ، بهتر از ما بودن ، ولی از بهترین ها بودیم ، توی تاریخ دنبال خوبی بودیم ، ولی بحثم سر اینه ، تحریف تاریخ ! متاسفانه در مورد هخامنشیان تحریف های زیادی گفته شده ، و این هم خیلی بده ، به قولی : خشت اول گر نهد معمار کج ، تا ثریا می رود دیوار کج ، اگه یه عده بیان برای ما یه تاریخ جعلی بسارن ، مطمئنا یه روزی مشخص میشه و اون روز ، غرور خیلی ها نابود میشه[/quote]

یعنی هیچ کس توی این مدت نفهمیده که تاریخ ما جعلی بوده بعد شما فهمیدید؟؟؟ بابا دست بردار...یکم برید تحقیق کنید..3 تا قومی که از شمال فلات ایران.. و یا قسمتی از فلات پامیر که بین افغانستان تاجیکستان هست وارد ایران شدن..البته بعضی ها هم این فرضیه رو دارن که از اطراف دریاچه ارال هم اموده باشند و شما هم دست گذاشتید روی همون فرضیه و این همه کتابی که در مورد اریایی ها نوشته شده نقض میکنید...ایول بابا من نمیدونستم شما باستان شناس هم هستید یا تازه مدرکتون رو گرفتید :-? چند سال پیش هم با استاد دانشگاه کل انداختید و استاد جلو شما کم اورده و کشف بزرگی در دنیای باستان شناسی کردید....این همه باستان شناس در مورد این موضوع تحقیق کردن،اخه مگه عاشق چشم وابرو ما هستن که بگن فارسی باستان.....
بازم تایکید میکنم که اریایی ها از شمال فلات ایران و قسمتی از فلات پامیر به قسمت جنوبی تر مهاجرت کردن و حالا دلایل زیادی هم میتونسته داشته باشه مثل اب و هوای بد در اون مناطق و چراگاه ها....پس ایرانی بودن و هستن...[/quote]

آقای ali.d عزیز من وقت جر و بحث کردن بی خودی را ندارم . شما فقط کافیه که کلمات هخامنشی را با کلمات فارسی امروزی مقایسه کنید آنموقع خودتان متوجه قضیه خواهید شد ! به نظرم دیگه نیاز به توضیح اضافی من نخواهد بود
بله بنده باستان شناس هستم و سالها هم در این زمینه زحمت کشیده و تحقیقات زیادی انجام دادم در ضمن یک کتاب هم در مورد تاریخ واقعی ایران می نویسم که انشاالله در آینده نزدیک چاپ خواهد شد

آخرین بار توسط turkoglu-75 در جمعه 7 شهریور1392 - 12:21am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
کتاب شما چه دردی از انسانهای بدبختی باز کرد که کتاب شما رو خریدند که کتاب تاریخ شما بخواد رازهای نامکشوف تاریخ رو به صورت اوهام رمزگشایی کنه شما اگر تحقیقات داشتید حداقل باید میدونستید که علائم ترکیه به ایران چه ربطی داره بنده در مورد سم اسبی از شما و اقای باقری سوال کردم در پاسخ به این سوال پیش پا افتاده درمانده بودید با استنباط از کتب ترکیه ای چهار قدم جلوتر رو هی مدنظر داشتید حال که جز زیر خودش جایی دیگه نیست و اثبات شده هست
بس کنید اقایون ول کنید این انسانهای ساده رو قباهت داره

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 11:42pm

ژنرال نوشته است:
اقای عرب اوغلی که اسمتم گذاشتی تورک//عزیز من اراجیف تحویل نده شما چیزی از تاریخ مملکتت نمیدونی داداش ...
درود بر روح پاک اریایی.......مرگ بر وطن فروش خاءن

جناب آقای ژنرال لطفا درست صحبت کنید من عرب نیستم(عرب هم انسانه همه انسانها را خدا آفریده) بلکه یک تورک ایرانی هستم .اراجیف را یک عده نادان تحویل ملت می دهند من محقق و باستان شناس هستم که سالها در زمینه تحقیق کردم . در ضمن من وطنمو خیلی خیلی بیشتر از افرادی مثل شما دوست دارم نظر من اینه که در اصل وطن فروش خائن شما هستند

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

متوجه چه قضیه ای میشم؟؟/ که اون موقع داریوش به اب نمیگفته اب...شاید شما بد متوجه شدی....اسمش هم روش هست..فارسی باستان...توی این 2500 سال چند تا حکومت توی ایران عوض شده با عقاید و زبان های مختلف؟؟؟؟چند تا زبان عوض شده؟؟ چرا خط ها اینقدر دچار تغییر شده؟؟
پس بیایم بگیم اونا هم ایرانی نبودن!!!!...اخه این حرفتون خیلی جالبه بهترین نبودیم...بهتر از ما هم بودن...واقعا ایرانی هستی؟؟؟؟ اگه که باستان شناس هستی...پس منشور حقوق بشری که کوروش کبیر نوشته رو که کامل خوندی بعد اون موقع میگی بهترین نبودیم و از ما بهتر بودن...چند بار توش اسم ایران رو اورده؟؟؟
ممنون پارسی جان به خاطر نظرت...واقعا اون کتابتون چه دردی رو از این ملت دوا کرد که حالا میخواید تاریخ رو متحول کنید؟؟؟
منم حوصله جرو بحث ندارم...میزارم به عهده کاربرای انجمن تا بیان نظر بدن و بفهمن کوروش کبیر روسی بوده :)) ...خدای خندم میگیره

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 7 شهریور1392 - 12:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure