انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 6:21am

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7
 تاريخ خط فارسي 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا واقعا دیگه خسته شدم ازبس واسه خیلیا بحث کردم و معذرتا نفهمیدن!!! انرژی آدمو میگیرین با این طرز فکر ضدایرانی و پوچی ک دارین.. بسه آقا جم کنین کاسه کوزتونو عرب اومد زد توو سرمون هیچی نگفتیم! ترکه آسیای صغیر اومد(مغول) زد اون ی ذره جونی ک بعداز عرب گرفته بودیمو گرفتو خفمون کردن هیچی نگفتیم! انگلیسای بی پدر اومدن امونمونو بریدن تموم خاک گهربار ایرانمونو ب روسا بخشیدن و سرستونای تخت جمشید بار کشتی کردن بردن باز هیچی نگفتیم! الانم این وضعیتمونه خائنین وطن دست از سرمون ور نمیدارن منجمله همین آقای دکترمیلاد ک دقیقا یک پانترکیست هستش! من و مای ایرانی دیگه ب پیشونیمون رسیده بلند شدیم دفاع کنیم ازاین خاک از میهنمون ک مدیونشیم مدیون نیاکانمون هستیم نمیزاریم ب شناسنامشه درخشان این سرزمین ذره ای خدشه وارد کنین برید گمشید ای کسانیکه ایران و ایرانیت رو قبول ندارین و دشمن و برمایید.. من کرد هستم و کرد زبان! اول ازهمه خود را یک ایرانی و بعد کرد زبان و بعد ....میدانم! سپاس از همه وطن پرستان :x

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 3 بهمن1392 - 1:16pm
آواتار کاربر

برای میهن و هم میهنانم مینویسم...' پارس سرزمین اهورایی

با ریا و نیرنگ خود را مذهبی نشان میدهیم چون در جامعه کنونی خریدار دارد و فرهنگمان و تاریخمان را برای جایگاهمان و با شعار ناسازگاری با اسلام سرکوب میکنیم.نمونه هایش تخریب تندیس آریوبرزن ، عدم رسیدگی درخور به پارسه و سی و سه پل و ...
و یا از کسانی هستیم که با کوبیدن اسلام و با شعار این که دینمان فرهنگ ناب و با اصالتمان را از بین برده دم از میهن پرستی افراطی میزنیم و این یعنی از آن ور بام افتادن!!!! نمونه هایش اشخاصی مانند محمدرضا پهلوی و یا کسان و تارنگارنویسان فراوانی که با تخریب اسلام دم از ایران میزنند و ...
ایرانی به گذشته اش می بالد چون دین او برتری را در پرهیزکاری میداند و نه در نژاد و تبارگرایی و ایرانی چه پیش از اسلام و چه پس از اسلام در یگانه پرستی و پرهیزکاری سرآمد جهانیان بوده!!!!
پس خواستارم دینتان را فدای فرهنگتان و فرهنگتان را فدای دینتان نکنید که هیچ یک دیگری را ناسازگار با خویش نمیداند.
و با ارزشترین نکته حرفهام را از تارنگار یکی از دوستان و با کسب اجازه از ایشان در اینجا ذکر میکنم :

اجازه ندهید کورش را به جنگ اسلام بیاورند چون کورش خود تابع اسلام بود.
و اسلام یعنی دین خدا از عصر آدم تا امت خاتم.
اسلام یعنی تسلیم پروردگار شدن و کورش تسلیم خداوندگار بود...
کورش از اهورا مزدا به عنوان خدا یگانه یاد میکند.اهورا مزدا در دین زرتشت همان خدای نادیدنی و برابر یهوه در یهودیت و الله در اسلام است...

با خدا باش پادشاهی کن *** بی خدا باش هرچه خواهی کن

وطــن یعنی نــــژاد پاک کـوروش
سپردن سر به راه خاک کوروش
وطـــن یعنی که منشـور رهایی
وطـــن یعنــــی نمــاد آریــــایــی
وطـــن یعنی درفــــش کاویــانی
وطـــن یعنـــی ردای آسمــــانی
وطـــن یعنی سران ملک جاوید
ستــون جاودان تخت جمشیــد
وطـــن یعنی ز آب و آتش و بــاد
هنوزم در امان مانده پاسارگـاد
وطـــن یعنـی وفـــور فــروهـــرها
شکــوه پــر فـــروغش از اهـــورا
وطـــن یعنی که تاج و تخت دارا
سریـــــر نــــادر و ملـک اهــــورا....

در پناه یزدان پاک پیروز باشید و پاینده.
بهشت از آنتان. بــــــــــدرود

یکشنبه 20 بهمن1392 - 6:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kasra نوشته است:
مطلب جالب و خوبی بود دستتان درد نکند البته بنده هم با این دوستمان در مورد اعراب موافقم خدا لعنت کند کسانی را که به این سرزمین حمله کردند.

بهتره بدونيد حضرت علي يكي از افرادي بود كه به ايران حمله كرد آتش پرست صفت نباشين

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
چی بودیم چکارمون کردن :D
پس از تسلط اعراب
در حمله به سيستان؛ مردم مقاومت بسيار و اعراب مسلمان خشونت بسيار کردند بطوريکه ربيع ابن زياد ( سردار عرب ) براي وحشت مردم و کاستن از شور مقاومت آنان دستور داد تا صدري بساختند از آن کشتگان ( يعني اجساد کشته شدگان جنگ را روي هم انباشتند ) و هم از آن کشتگان تکيه گاهها ساختند؛ و ربيع ابن زياد بر آن شد و بر آن نشست و قرار شد که هر سال از سيستان هزار هزار ( يک ميليون ) درهم به امير المومنين دهند با هزار غلام بچه و کنيز. ( کتاب تاريخ سيستان صفحه۳۷، ۸۰ - کتاب تاريخ کامل جلد1 صفحه ۳۰۷)

در حمله اعراب به ري مردم شهر پايداري و مقاومت بسيار کردند ؛ بطوريکه مغيره ( سردار عرب ) در اين جنگ چشمش را از دست داد . مردم جنگيدند و پايمردي کردند... و چندان از آنها کشته شدند که کشتگان را با ني های نیزار شماره کردند و غنيمتي که خدا از ري نصيب مسلمانان کرد همانند غنائم مدائن بود .( کتاب تاريخ طبري؛ جلد پنجم صفحه ۱۹۷۵)
در حمله به شاپور نيز مردم پايداري و مقاومت بسيار کردند بگونه اي که عبيدا ( سردار عرب ) به سختي مجروح شد آنچنانکه بهنگام مرگ وصيت کرد تا به خونخواهي او؛ مردم شاپور را قتل عام کنند؛ سپاهيان عرب نيز چنان کردند و بسياري از مردم شهر را بکشتند. (کتاب فارسنامه ابن بلخي؛ صفحه 116 -کتاب تاريخ طبري؛ جلد پنجم صفحه 2011)

در حمله به اليس؛ جنگي سخت بين سپاهيان عرب و ايران در کنار رودي که به سبب همين جنگ بعد ها به « رود خون » معروف گرديد در گرفت. در برابر مقاومت و پايداري سرسختانه ي ايرانيان؛ خالد ابن وليد نظر کرد که اگر بر ايرانيان پيروز گرديد « چندان از آنها بکشم که خون هاشان را در رودشان روان کنم » و چون پارسيان مغلوب شدند؛ بدستور خالد « گروه گروه از آنها را که به اسارت گرفته بودند؛ مي آوردند و در رود گردن مي زدند » مغيره گويد که « بر رود؛ آسياب ها بود و سه روز پياپي با آب خون آلود؛ قوت سپاه را که هيجده هزار کس يا بيشتر بودند؛ آرد کردند ... کشتگان ( پارسيان ) در اليس هفتاد هزار تن بود.( کتاب تاريخ طبري؛ جلد چهارم؛ صفحه ۱۴۹۱- کتاب تاريخ ده هزار ساله ايران؛ جلد دوم برگ 123)

در شوشتر؛ مردم وقتي از تهاجم قريب الوقوع اعراب با خبر شدند ؛ خارهاي سه پهلوي آهنين بسيار ساختند و در صحرا پاشيدند. چون قشون اسلام به آن حوالي رسيدند ؛ خارها به دست و پاي ايشان بنشست ؛ و مدتي در آنجا توقف کردند. پس از تصرف شوشتر ؛ لشکر اعراب در شهر به قتل و غارت پرداختند.(کتاب الفتوح صفحه ۲۲۳ – کتاب تذکره شوشتر؛ صفحه۱۶ )

اعراب به ما یاد دادند به خوراک بگوییم غذا که اسم پسمانده شتر است.

اعراب به ما یاد دادند به واق واق سگ بگوییم پارس پارس،چون پر افتخار ترین قوم ایران بوده.

اونا به ما یاد دادند بگوییم زردشتیان آتش پرست اند در حالی که یگانه پرستی میکردند با اینکه خودشان قبل از محمد بت پرست بودند.

اونا به ما یاد دادند به تن بگیم نفر چون مارا با شتر یکی می دانستند.

اونا به ما یاد دادند اثار باستانیمان را از بیگانگان پس نگیریم(منشور،نقشه های خلیج فارس،ستون های تخت جمشید،جام شیر طلایی،لوح های تخت جمشید،شمشیر نقش رستم و حتی مولانا شاعر ایرانی...).

به ما یاد دادند بگوییم شاهنامه آخرش خوش چون در آخر ایرانیان از آنان شکست می خورند.

زمانی که اعراب بت پرست بودند ما یگانه پرستان دنیا بودیم.

زمانی که اونا دخترها را میکشتند(زنده به گور) ما زنان فرمانده (در زمان هخامنشیان تنها و اولین زن فرمانده دریایی دوران خود) داشتیم.

زمانی که اعراب ملخ و مار،سوسمار و...می خوردند ما آشپزان بین الملی داشتیم.

زمانی که ما با روم می جنگیدیم(ساسانیان) اعراب در اسطبل های سرباز خانه ها کار می کردند و حقوق میگرفتند.

زمانی که اعراب بربر(بربر به معنی خون خوار)برسر لباس خون به پا می کردند ما منشور حقوق بشر داشتیم.

سخته تاریخ هزاران ساله مارو توی 50برگ(کتاب تاریخ اول راهنمایی)نشان بدند و دوران خفت بار ورود اعراب را در 2سال (راهنمایی دوم و سوم)که هر کدام 80برگ است نشان دهد و 17 برگ در باره قاجار گفتند.

سخته 1 کتاب ادبیات پارسی داشته باشیم (که از ۱۰ کلمه ۳۰ تاش عربیه)و در کنارش 3کتاب عربی(دوران راهنمایی) من اسم کتاب ادبیات فارسی رو گذاشتم عربیات الفارسی.

میدونید چرا میگن 13 نحسه، نفرین شده چون اعراب دیدند13 عدد مبارکی برای ایرانیان است گفتند آن نحسه.

شاید سخت باشه تو ی درس فارسی کلمات عربی بیارید،سخته تو درس فارسی به گن خدمات اسلام به ایران، باید بگن صدمات اعراب به ایران.

سخته زم انی که به شما بگن از بدی ساسانیان مردم به اسلام روی آوردند،خیلی دروغ بدی است چون در صورتی که هر کس مسلمان نمیشد گردن می زدند. (کتاب الفتوح صفحه ۲۲۳ – کتاب تذکره شوشتر؛ صفحه۱۶ )

ز شیر و شتر خوردن و سوسمار عرب را به جایی رسیده ست کار

که تاج کیانی کند آرزو تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

خوبه با اين همه عرب ستيزيت احاديث عربي هم تو امضا هات زياد ميزاري يكم عقل خوبه

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 1:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

turkoglu-75 نوشته است:
ژنرال نوشته است:
اقای عرب اوغلی که اسمتم گذاشتی تورک//عزیز من اراجیف تحویل نده شما چیزی از تاریخ مملکتت نمیدونی داداش ...
درود بر روح پاک اریایی.......مرگ بر وطن فروش خاءن

جناب آقای ژنرال لطفا درست صحبت کنید من عرب نیستم(عرب هم انسانه همه انسانها را خدا آفریده) بلکه یک تورک ایرانی هستم .اراجیف را یک عده نادان تحویل ملت می دهند من محقق و باستان شناس هستم که سالها در زمینه تحقیق کردم . در ضمن من وطنمو خیلی خیلی بیشتر از افرادی مثل شما دوست دارم نظر من اینه که در اصل وطن فروش خائن شما هستند

اميدوارم امثال شما هميشه موفق باشند اين بچه ها از نوع ايراني آلماني نژاد.....

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
زمانی که اعراب به منطقه ای از شهر من حمله کردن
ما به بالای کوهی فرار کردیم و انها خانه های مارا اتش زدند غنایم را جمع اوری کردند ما قصد جنگ نداشتیم و انها با ما ستیز کردند و شمشیرهایشان زبان مارا میبرد اگر پیروز شویم باز میگردیم و اگر نه قبیله را رها و اموال را میبخشیم
تقریبا قسمتی از تاریخ اصیل ایران ;)

تاريخ رو اشتباهي به عرضتون رسوندن

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 1:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

peroosha نوشته است:
دوستای گلم لطفا" کمی منصف باشید من بیطرفانه میگم که از نظر تحقیقی و علمی بسیاری از نظرات جناب صحیح هستش ولی از اینکه خود جناب ترک اغلو که برای این جانب قابل احترام هستش کمی تمایلات پان ترکیستی دارند گله مند هستم.ناگفته نماند که هر چه باشد ایشان پیشکسوت هستند و دستی بر قلم و تحقیق دارند و تمامی کسانی که در این کار هستند حداقل چند نکته ی به درد بخور از مطالب ایشان یاد گرفته ایم.پس لازم میدونم یاد آوری کنم که ما ایرانیها رسم داریم به کسانی که پیشکسوت هستند و یا نکاتی را به ما به صورت مستقیم یا با واسطه یاد داده اند احترام بذاریم.در ضمن ایشان نظرات خودشون رو به صورت محققانه گفتند پس شایسته نیست که به ایشون که میهمان هم هستند جسارت بکنیم.(قابل ذکر است که من هم به برخی نظراتشون نقد دارم) .من از ایشون عذر خواهی میکنم @};- @};- @};-

دوست من جملهما ايرانيها رسم دايم به كساني كه پيشكسوت هستند احترام بزاريم درست نيست در اصل به افرادي احترام ميزارن كه با عقايد درست يا باطل ايراني ها باور داشته باشه بعد احترام ميزارن كافيه يك نظر مخالف داده بشه جوري باهاش برخورد ميكنن كه ... اگه اين تمدنه ايرانه پس ....

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kasra نوشته است:
نمیدانم جناب پروشا چه نفعی از شفاعت کردن برای این آقا می برد ولی من یکی اهل عذر خواهی از کسی که به کوروش کبیر این فرمانروای جهانیان اهانت کند نیستم بلکه ایشان باید بیایدو از همه کاربران این سایت بخاطر توهین به کوروش محبوب قلبهای ایرانیان واقعی عذر خواهی کند. در ضمن ایشان و رفیقش فرید باقری هیچ چیزی از باستانشناسی و علوم حفاری بلد نیستد و فقط با کپی کردن از کتابهای ترکی و ساختن پکیجهای بی محتوا جهت سرکیسه کردن خلق الله توانسته اند نامی برای خود دست و پا کنند.مواظب باشید گول این آدمها را نخورید.همین جناب پارسی خودمان هزاران پله بیشتر از این آقا و رفیقش از علوم حفاری و باستانشناسی اطلاع دارند.

چون شما اصلا ايراني نيستي

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
دوستان عزیز برای تمام دنیا شخصیت شاهان ودولتهای بزرگ ایران مشخص و ثابت شده است حالا چرا به حرف بعضی از نا خردان
مثل همین ترک اوغلی که پس از 300 سال خوابیدن زیر عثمانیها آبا و اجداد آذری خودشو فراموش میکنه و به خودش میگه ترک
اثر نشون میدید و با اون بحث میکنید بذارید اونقدر بگه تا جای کار عثمانیها شاید خوب بشه

به اين ميگن يك ادب آريايي #:-s

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 1:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

Kaniii نوشته است:
kasra نوشته است:
مطلب جالب و خوبی بود دستتان درد نکند البته بنده هم با این دوستمان در مورد اعراب موافقم خدا لعنت کند کسانی را که به این سرزمین حمله کردند.

بهتره بدونيد حضرت علي يكي از افرادي بود كه به ايران حمله كرد آتش پرست صفت نباشين

ناچارم کردی تاپیک خاک خورده رو دوباره رو کنم..
شما که اینقد تاریخت خوبه چطور نمیدونی ایرانیها اتش پرست نبودن؟؟؟؟؟
اذریها و پارسها زرتشتی بودن و پرستنده اهورا مزدا مناطق شمال ایران و پارتیان مهر پرست یا میتراییست بودن که قسمتی از اونها بعد از ظهور مسیحیت به مسیحیت گرویدند(ارمنستان) چون مسیحیت برگرفته از ایین مهرپرستیه و به ناچار و زور یونانیان به این کیش دراومدن و پارتیان که نواحی شمال ایران رو زیر سلطه داشتن مهر پرست بودن تا ظهور اسلام که همین علی ابن ابی طالب شما مجبورشون کرد دینشونو عوض کنن البته مازندران 400 سال مقابلش ایستادگی کرد ولی سادات مرعشی با نیرنگها و فریبکاریهای زیاد حکومت رو بدست گرفتن و کلا اسلام رو همه گیر کردن.. همرو گرفتی به باد مسخره فک میکنی خودت الامه دهری؟؟؟

یکشنبه 4 مرداد1394 - 10:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure