انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 3:34pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 روشهای سالیابی در باستان شناسی (آکادمیک) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پروشا جان و شایان جان خیلی خوشحال میشم همه بچه ها رو باهم رفیق ببینم خودم هم کامل نیستم اما به هر زوری که باشه سعی میکنم با همه بچه ها رفیق باشم اینجا همه برادریم :)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 26 مرداد1392 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

peroosha نوشته است:
سولدوز جان برادر من متوجه منظورت نشدم دوست عزیز.ولی این به اصطلاح اسکنه کاری ها رو میگی که باید شرح داده بشه.تصاویر رو بذار قسمت علائم تا دوستان کمکت کنن.اگه دوستان وقت نکردن بنده اونجا خدمتتون هستم و میتونم چند مطلب کلی از قضیه بهت بگم در حد اندک بضاعت دانسته هام.

ستادعزیز بنا بهراهنماسی شما عکشامو دراینحا گذاشتم
viewtopic.php?f=26&t=259&start=350
لطفن راهمای کنیذ

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

یکشنبه 27 مرداد1392 - 4:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sulduz نوشته است:
peroosha نوشته است:
سولدوز جان برادر من متوجه منظورت نشدم دوست عزیز.ولی این به اصطلاح اسکنه کاری ها رو میگی که باید شرح داده بشه.تصاویر رو بذار قسمت علائم تا دوستان کمکت کنن.اگه دوستان وقت نکردن بنده اونجا خدمتتون هستم و میتونم چند مطلب کلی از قضیه بهت بگم در حد اندک بضاعت دانسته هام.

ستادعزیز بنا بهراهنماسی شما عکشامو دراینحا گذاشتم
viewtopic.php?f=26&t=259&start=350
لطفن راهمای کنیذ

سلام چرا به عکسای من نظر نمیدین مشکلم چیه؟

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

یکشنبه 27 مرداد1392 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
سولدوز جان تو قسمت علائم برات نوشتم.کمی توضیح به عکسات اضافه کن گلم

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

یکشنبه 27 مرداد1392 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله دوستان در زمانی که این تایپک ایجاد شد و بنده در این انجمن شروع به افشاگری علیه کسانی کردم که به بهانه ی آزمایش رادیو کربن مردم رو سرکیسه میکنند و برای همه توضیح دادم این قضیه رو هیچ به اصطلاح استادی تا اون موقع در این باره اطلاع رسانی نمیکرد و قضیه ی شیادان کربن چهارده یی را تایید میکرد ولی همونطور که میدانید معما چو هل گشت آسان شود خیل استادان کپی پیستی در این زمینه سرازیر شدند به اظهار نظری و مهمتر اینه که با توجه به یه ضرب المثل زاگرس نشینان که میگند(( فلانی رو دهل زن کردم و اون هم دهل را گذاشت روی کول بنده )) همین اتفاق هم برای اینجانب افتاده و کسی را که از این حقیر در مورد این مقوله یادگیری داشته است از آموزش دهنده ی این مطلب ایراد میگیرد.حال با توجه به اینکه بسیاری از این مطالب این تایپک که باعث روشنگری میشده پاک شده است و نیز مثل اینکه فرد مربوطه دوباره در تایپکی دیگر به آموزش بنده در این زمینه خورده گرفته است تنها از ایشان میخواهم شما که میگویید ((به خدا من با سوادم و برید از فلانی بپرسید که سواد دارم)) حالا بفرمایند کجای حرف ها و آموزشات بده دروغ و اشتباه بوده است!؟!؟!؟؟؟!؟! همین. دفعه ی پیش هم بسیار در اینترنت جستجو کردند که مطلبی را کپی کنند که به اینجانب پاسخ بدهند که نیافتند و مجبور به وساطت شدند و پاک کردن حرفهای خود .حال اگر ممکن است که تنها در این مسئله ی پاسخ علمی بدهند و از بافتن زمین به آسمان و حرفهای خاله زنکی نیز پرهیز شود. و تنها ادعاهای خویش را ثابت کند.تمامی کاربران رو هم به رویت مطالب و این مباحثه دعوت میکنم.والسلام/ پروشا.باستانی

پنج شنبه 18 مهر1392 - 9:39pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
peroosha نوشته است:
بله دوستان در زمانی که این تایپک ایجاد شد و بنده در این انجمن شروع به افشاگری علیه کسانی کردم که به بهانه ی آزمایش رادیو کربن مردم رو سرکیسه میکنند و برای همه توضیح دادم این قضیه رو هیچ به اصطلاح استادی تا اون موقع در این باره اطلاع رسانی نمیکرد و قضیه ی شیادان کربن چهارده یی را تایید میکرد ولی همونطور که میدانید معما چو هل گشت آسان شود خیل استادان کپی پیستی در این زمینه سرازیر شدند به اظهار نظری و مهمتر اینه که با توجه به یه ضرب المثل زاگرس نشینان که میگند(( فلانی رو دهل زن کردم و اون هم دهل را گذاشت روی کول بنده )) همین اتفاق هم برای اینجانب افتاده و کسی را که از این حقیر در مورد این مقوله یادگیری داشته است از آموزش دهنده ی این مطلب ایراد میگیرد.حال با توجه به اینکه بسیاری از این مطالب این تایپک که باعث روشنگری میشده پاک شده است و نیز مثل اینکه فرد مربوطه دوباره در تایپکی دیگر به آموزش بنده در این زمینه خورده گرفته است تنها از ایشان میخواهم شما که میگویید ((به خدا من با سوادم و برید از فلانی بپرسید که سواد دارم)) حالا بفرمایند کجای حرف ها و آموزشات بده دروغ و اشتباه بوده است!؟!؟!؟؟؟!؟! همین. دفعه ی پیش هم بسیار در اینترنت جستجو کردند که مطلبی را کپی کنند که به اینجانب پاسخ بدهند که نیافتند و مجبور به وساطت شدند و پاک کردن حرفهای خود .حال اگر ممکن است که تنها در این مسئله ی پاسخ علمی بدهند و از بافتن زمین به آسمان و حرفهای خاله زنکی نیز پرهیز شود. و تنها ادعاهای خویش را ثابت کند.تمامی کاربران رو هم به رویت مطالب و این مباحثه دعوت میکنم.والسلام/ پروشا.باستانی

آقا نیما یا پروشا شرمنده که نمیدونستم شما علم کربن 14 رو کشف کردین و تا حالا هیچکسی چنین چیزی رو نمیدونست! و اصلا به عقل جن هم نمیرسید چنین موضوعی و شما.... خب بنده خدا اگه بخوام همه مطالب در این باره (باستانشناسی و گنج پژوهی)رو تو انجنمن قرار بدم که باید کل عمرم رو صرف کنم، حالا شما اومدی بعد از هرگز یه مقوله کربن 14 رو بصورت اشتباه گذاشتی و داری خودتو کاشف میدونی؟! جواب منو بده کربن 14 رو سنگ و چیزایی که حیات زنده نداشتن چطوری جواب میده؟! این چیزی که من باید دنبالش تو اینترنت بگردم :)) همه میدونن که از رمزگشایی تا جواب بچه ها از سوالاتی که پرسیدن رو همه رو تجربی گفتم و یه کلمه هم از کتابها کمک نگرفتم و اینکه سواد من در چه حد هست رو میتونید از وجدان خودتون که 3 ساعت زنگ زده بودید و دهنتون باز بود و میگفتید دارم لذت میبرم بپرسید! اون وقت میفهمید که دهل رو کی یاد کی داده :ymparty: ای کاش میتونستم آزاد همه چیز رو بیان کنم اون موقع یه موضوعی رو بیان میکردم که تو مخیلتون نمیگنجید و تو تمام دنیا صدا بده! مثلا شما درمورد تله های بادی 1 خط توضیح بدین تا من اصلا دیگه تو انجمن نیام! مثل شما نیستم که هرکی یه پستی میزنه میگی من "با آقای دکتر فلانی که در کاوشهای فلان جا.." =)) یعنی میخوای بگی من آدم واردیم و تو میراثم باستانشناسی خوندم! اگه خوندین یا علی بگید چطور رو غیر زنده ها جواب میده؟

اینم کسایی که با نظر شما مخالف بودن و بنده های خدا هم اثبات کردن ولی شما [-(

[color=#000000]http://uploadkon.ir/?file=New folder_329.rar

حالا شما توضیح بدید تا
[/color]

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

پنج شنبه 18 مهر1392 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خب استاد20 ساله ی کپی پیست والا من اصلا" حوصله خوندن حرفای خاله زنکی و ... مالی برای دیگران رو ندارم.خدا رو شکر تمامی پستها در انجمن ها با ذکر تاریخ موجود هستش مثلا" همین مسئله ی کربن 14 رو که شما تا به حال اسمش رو کامل نشنیده بودید رو میتونی نشون بنده بدی که تاریخش پیش از آموزشهای بنده باشه؟؟آره؟یعنی وقتی بنده آموزش دادم آموزشم مثال تخم کفتر بود برای شما؟چرا این همه کاربرای ببچاره سوال میکردند و هر کی یه چی میگفت و شما هم که الاماشاالله حبوبات هر شوربایی هستید پس چرا رد میشدی یه دونه آؤه یا نه خشک و خالی به اینها نمیگفتی؟!!هان؟؟ .حالا دوست کپی پیستی عزیز که حتا یه مطلب رو از خودت نداری و از امثال بنده سرقت میکنی و رنگشون رو عوض میکنی و با کمال پر رویی مینویسی دستان =)) .میدونی وقتی اومدم اینجا چی شد که خیلی خندیدم؟ :)) :)) اومده بودی یه سری مطالب به از وبلاگ بنده برداشته بودی و به اسم خودت داده بودی بیرون و حتا نوع نگارش و ادبیات به خصوص بنده رو تغییر نداده بودی :)) .که دوستان زیرک میتونن تشخیص بدند اونها رو بین مطالبت.بنده وقتی همسن شما بودم در عالم واقعی ترقی رو طی میکردم و نه اینکه تو عالم مجازی از این ور و اون ور دزدی کنم و پادویی کسی رو کنم و بخوام بلکه اینجا به زور برای خودم و با چاپلوسی بزرگترها احترام بخرم.راستی میتونی بگی چه جور شد که در 20 سالگی استاد شدی و تحصیلاتت چی هستش و شغل شریف به جز دو به هم زنی و چاپلوسی و پادویی در اینترنت و سرقت مطالب امثال بنده از وبلاگها چی هست؟!؟!؟!؟!؟ :)) میشه یه عکس از چیزایی که کشف کردی و کارهای عملی که کردی نشون بدی؟میشه بگی تو که میگی استاد هستی چرا نتونستی تا حالا برا خودت درآمد و شغل و تحصیلاتی داشته باشی؟!! من سنم و شغلم و تحصیلاتم مشخص هست برای بسیاری از دوستان.شما هم میتونی بگی؟؟؟؟حالا نری التماس کسی کنی و واسطه بیاری که اینا رو پاک کنی ها =)) .پسر جان اینقد پادویی میکنی و آرزو داری که شاید بتونی به یه جا برسی حداقل به دیگران تهمت و دروغ نبند که خدا از این وضع نجاتت بده و به آرزوت برسی.راستی نگفتی که کجای آموزش بنده اشکال و اشتباه داشت؟؟؟؟؟؟ بعد بنده به شما زنگ زدم و وراجی کردم و دهنم باز موند =)) ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟شما چند بار زنگ زدی و از آرزوهات گفتی و شارژ نداشتی و میگفتی میبخشید و قطع میشد که با توجه به روحیاتی که همه از بنده میشناسند من همون وقت که دیدم شارژ نداری بهت زنگ زدم و حرفهایی میزدی که اخلاقی نیست که توضیح بدم ولی بنده هم میگفتم خب پسر بچه است و گناه داره و به درد دلها و حرفات گوش میدادم و تشویقت کردم و میگفتم باریکلا که ثوابی کرده باشم و بهت امیدی داده باشم.و شما هم خوب اون هزینه ی شارژی رو که نداشتی و بنده به جای شما پرداخت کردم نمک شناسی کردی. خب حالا پاسخ ادعاهای شما رو فقط در حدی میدم که یاد نگیری ولی خفتش رو جولو همه بکشی .دوستان عزیز میتونند صفحات قبلی رو مطالعه کنند ببینند که بنده تا به حال همچین حرفی از دهنم بیرون اومده که روی سنگ آزمایش رادیو کربن میکنند یا نه.اشکال نداره و . بفرما میگم که یاد بگیری که آزمایشات سنگی از نوع سدیم پتاسیم و غیره هستش. حالا دوستان عزیز توجه کنند که بنده در صفحات قبلی گفتم که اولین آزمایش معروف کربن روی کفن تورین انجام شده که ایشان و 1 نفر دیگه ( اون یک نفر دیگه که دوست ایشان بودند میگفتند که من از میراث کد دستگاه دارم و در اکتشافات نقش رستم هم بوده ام. والا من اون موقع رک نگفتم و فقط سوال کردم که سرپرست گروهتون کی بوده؟ :| (قابل توجه دوستان که اکتشافات نقش رستم 92 سال پیش به سرپرستی پرفسور اشمیت انجام شده =)) ) گفتند که اشتباه میکنید و دروغ میگید و بنده هم گفتم که کلییت حرف درست است ولی اما و اگری دارد که هنوز هم یادشون ندادم چون لیاقت ندارند ولی به خاطر اینکه مشخص بشه که حرف بنده درست و استاد کپی پیست سوادشون عاریه از امثال بنده هست همه همین الان سرچ کنید (( آزمایش کربن کفن تورین)) در اینترنت ببینید چی میاد بالا و حرف بنده در رابطه با آزمایش رادیو کربن اجسامی مثل این کفن((کفن تورین)) صحیح هستش یا نه. استاد دستان ( آقای کپی پیست) اگر شما قول بدید که بیشتر از این به کسی دروغ نبندید و خاله زنکی نکنید و تهمت نزنید و نمکشناس باشید( حداقل به خاطر تماسهای بنده با میراث تهران و شیراز و هزینه ها ی شارژی که شما نداشتید و بنده به جاتون دادم) من هم قول میدم که نه تنها دستتون رو بیشتر از این رو نکنم و نیز در رابطه با سالیابی آموزش بیشتری به شما بدم.راستی اغلب اساتید اینجا به خاطر زیر آب زنی و خاله زنک بازی و سرقت علمی ایشون مثل بنده رغبتی به اینجا اومدن ندارند.همه خودشون میتونن ببینند و به اساتید ی که پست نمیدن پیام بدن و سوال کنند که چرا.راستی استاد کپی پیست عزیز در اون تایپک که درباره ی بنده دروغ و تهمت گفتید که خوب از دوستان قدیمی و با تجربه پاسخ گرفتید و پیامهای بسیاری فرستادند برات :)) درسته؟پس زشته خاله زنک بازی رو بس کن پسر جان

آخرین بار توسط peroosha در جمعه 18 مهر1392 - 12:49am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 18 مهر1392 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که لطف کردند و در اینترنت سرچ کردند آزمایش کربن کفن تورین /که ادعای بنده این هستش که این آزمایش روی این کفن هم انجام شده که در صفحات قبلی هم گفته بودم خواهشا" برای استاد کپی پیست در همین جا اعلام کنید.دوستان من مطمئنم که الان داره التماس اینو اون رو میکنه که اینجا رو پاک کنند :)) =))

جمعه 18 مهر1392 - 12:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عزیزم چرا ایستادی بر و بر نگاه میکنی صفحه رو؟!!! خب اشکال نداره خودتم هم سرچ کن کفن تورین تا بفهمی چه جور رادیو کربن روش جواب داده =)) =)) =)) راستی همین بست بود و دیگه کاری باهات ندارم و الان هم که اومدم چون 20 تا پیام اومد برام که برو جواب این نمک نشناس رو بده.راستی اگه اینجا رو خواهش کنی که پاک کنند حداقل به 50 نفر میگم بیان 50 تا تایپک بزنن هر روز و این حقایق رو بنویسند.پس لطف کن برای سانسور خواهش نکنی.خداحافظ

جمعه 18 مهر1392 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام برار
پروشا جان من خودم به عنوان یه لر انتظار بیشتری از شما داشتم درسته من خودم با اقای عزیزور درگیری لفظی داشتم ولی قضیه فرق میکرد ایشون هدفی دیگه در ارائه دادن تجریباتشون داشتن همانطور که خودشان اعلام کردن که اقا مجتبی چون منو مدیر نکردین من دارم از انجمن میرم یعنی چی؟یعنی ایشون فقط دنبال پست گرفتن وکاسبی بودن نه به فکر کمک و اموزش به کاربران ودوستان

ولی شما و اقا دستان از اساتید این انجمن هستید و الگوی تمام دوستان این انجمن ما از شماها انتظار بیشتری داریم حتی شما با همدیگر رفیق بودید واگه درد دلی با هم داشتید بدور از جوانمردی هستش که اونو به تمام عموم نشر دهید شما که بزرگتر هستید باید گذشت بیشتری داشته باشید و حداقل از راه پیام خصوصی این قضیه رو حل میکردید لعن کنید به شیطون شما ادم تحصیل کرده ای هستید این رفتار برای هیچ کدوم از شماها اعتباری نمیاره من بشخصه از شما دو نفر به عنوان استاد یاد میکنم و دوست دارم بازم همه دور هم مثه یه خانواده جمع بشن این عبارت خانواده رو خود شما در همین تاپیک گفته بودین پروشا جان حقیقتش شما اینجا از اعتبار بیشتری برخودارین تا سایت عزیزیان ما دوست داریم شما اینجا بیشتر فعالیت کنید و اگر واقعا ارزش قاعلید واسه تمامی دوستان فلزجو همین جا با اقا دستان به عنوان یه بزرگتر آشتی کنید @};- @};-

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 18 مهر1392 - 12:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure