انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 11:48pm

پاسخ به موضوع  [ 754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 76  بعدی
 باستانشناسی آثار یافت شده اعضای سایت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
حالا علی جان مثلا این عکس اریانا که گذاشتن مثلا اون سبزه زمرد باشه اون وقت قیمتش چقدره :D

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 11 بهمن1392 - 5:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
حالا علی جان مثلا این عکس اریانا که گذاشتن مثلا اون سبزه زمرد باشه اون وقت قیمتش چقدره :D

هلو جان نگرفتی چی گفتم؟؟؟ :-s B-)
داداش سنگها نسبت به برش رنگ شفافیت انعکاس نور سختی وزن و کلی چیزایی دیگه قیمت گذاری میشه..هیمنجوری که کسی قیمت نمیده..بعدش هم منم که خریدار نیستم که بهت قیمت بدم...کویچک شما هم هستیم :ymhug:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 11 بهمن1392 - 5:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علی جان من منظورت رو فهمیدم ..من که زمرد ندارم :D
خواستم بدونم نهایت قیمتشون چقدره که نکنه یه روزی بیدا کنم
و مفت ازم بگیرنش B-) :D

نه در آنچه مینگری

جمعه 11 بهمن1392 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
علی جان من منظورت رو فهمیدم ..من که زمرد ندارم :D
خواستم بدونم نهایت قیمتشون چقدره که نکنه یه روزی بیدا کنم
و مفت ازم بگیرنش B-) :D

نترس قیمتهاش خوبه...همین مفت هم که بخرن خوب میخرن..نگران نباش :D

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 11 بهمن1392 - 8:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بابا نگرانم نکن :D :D
اگه مفت بخرن که خیلی خوبه :))

نه در آنچه مینگری

شنبه 11 بهمن1392 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Robin hood نوشته است:
سلام دوستان، لطفا در مورد تصویر این سکه نظر بدید، هرچند این مورد رادر بخش سکه شناسی هم مطرح کردم و از برخی از اساتید راهنمایی خواستم اما هنوز کسی پاسخی نداده است، آیا این از کمیاب بودن سکه است !؟
تصویر پشت و رو: این سکه در یک منطقه ای پیدا شده که در اطراف اون محل آثار ابنیه و قبرهای قدیمی به شعاع چند کیلومتر وجود داره وجود داره ابعاد این سکه به این صورت است که قطر آن 3.5 سانت، ضخامت 2 میلیمتر و وزنی حدود 15-20 گرم داره، همونطور که میبینید سکه دارای حروف انگلیسی یا یونانی؟ است که حروف اول و آخر واضح نبود. جنس آن مفرغ باشه. به نظر شما قدمت و ارزش این سکه چقدر است و آیا امکان داره که همین یکی نبوده و در نزدیکی محل کوزه و یا خمره ای باشه(البته با نقطه زن اطراف محل جستجو شد!). در کل هر نکته ای به نظرتون دوستان میرسه لطفا راهنمایی کنید.

سلام جناب رابین هود عزیز. @};-
من با اجازه اساتید گرامی میخام نظرم رو درمورد این عکس رابین هود عرض کنم.البته تجربمو میگم دوستان L-)
من تازه الان این مورد شمارو دیدم.یه مدتی بود که کم میومدم انجمن برای همین عکس سکه شمارو ندیدم.خدمتتون عرض کنم که این سکه هم یه مدل از سکه های معروف به بیزانسی هستش.این سکه شما قدمتی حدود قدمت سکههای اشکانیان در ایران دارد.این سکه شما شاید زیاد قیمتی نباشد ولی شما برید اونجایی که اینو پیدا کردید اطرافشو تا یکی دو کیلومتر بگردید.احتمالأ باید بالای بلندی کوه یا تپه ای در اطراف اونجا یه قلعه رومی قدیمی باشه که آثارش هنوز باید باشه دوست عزیز.اطراف قلعه رو خوب دستگاه بزنی و کاووش کنی جاسازهای خوبی میده.یه جاساز طرف و ظروفشم در بیارین براتون کافیه چون معمولأ ظروف طلاکوب و نقره کوب اطرافش زیاد میده استاد.ایشالاه موفق باشید. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

سه شنبه 15 بهمن1392 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرداد مینلب نوشته است:
Robin hood نوشته است:
سلام دوستان، لطفا در مورد تصویر این سکه نظر بدید، هرچند این مورد رادر بخش سکه شناسی هم مطرح کردم و از برخی از اساتید راهنمایی خواستم اما هنوز کسی پاسخی نداده است، آیا این از کمیاب بودن سکه است !؟
تصویر پشت و رو: این سکه در یک منطقه ای پیدا شده که در اطراف اون محل آثار ابنیه و قبرهای قدیمی به شعاع چند کیلومتر وجود داره وجود داره ابعاد این سکه به این صورت است که قطر آن 3.5 سانت، ضخامت 2 میلیمتر و وزنی حدود 15-20 گرم داره، همونطور که میبینید سکه دارای حروف انگلیسی یا یونانی؟ است که حروف اول و آخر واضح نبود. جنس آن مفرغ باشه. به نظر شما قدمت و ارزش این سکه چقدر است و آیا امکان داره که همین یکی نبوده و در نزدیکی محل کوزه و یا خمره ای باشه(البته با نقطه زن اطراف محل جستجو شد!). در کل هر نکته ای به نظرتون دوستان میرسه لطفا راهنمایی کنید.

سلام جناب رابین هود عزیز. @};-
من با اجازه اساتید گرامی میخام نظرم رو درمورد این عکس رابین هود عرض کنم.البته تجربمو میگم دوستان L-)
من تازه الان این مورد شمارو دیدم.یه مدتی بود که کم میومدم انجمن برای همین عکس سکه شمارو ندیدم.خدمتتون عرض کنم که این سکه هم یه مدل از سکه های معروف به بیزانسی هستش.این سکه شما قدمتی حدود قدمت سکههای اشکانیان در ایران دارد.این سکه شما شاید زیاد قیمتی نباشد ولی شما برید اونجایی که اینو پیدا کردید اطرافشو تا یکی دو کیلومتر بگردید.احتمالأ باید بالای بلندی کوه یا تپه ای در اطراف اونجا یه قلعه رومی قدیمی باشه که آثارش هنوز باید باشه دوست عزیز.اطراف قلعه رو خوب دستگاه بزنی و کاووش کنی جاسازهای خوبی میده.یه جاساز طرف و ظروفشم در بیارین براتون کافیه چون معمولأ ظروف طلاکوب و نقره کوب اطرافش زیاد میده استاد.ایشالاه موفق باشید. @};-

آقا مهرداد ممنونم :-BD

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 17 بهمن1392 - 10:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان در مورد قدمت و قيمت اين گلدون لطفا نظر بديد اندازه 19 سانت وزن 330 گرم مقداره خيلي كمي هم طلا درش بكار رفته

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 17 بهمن1392 - 1:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

اينم بگم كسي كه اين رو پيدا كرده اونو صيقل داده !

جمعه 18 بهمن1392 - 3:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
دوستان لطفا در مورد قدمت این تصاویر راهنمایی کنید. آیا ارزش مالی دارند. این دو مورد در دو منطقه جدا از هم پیدا شدن.
پیوست:
عکس۰۰۹۳.jpg
پیوست:
عکس۰۰۹۵.jpg
پیوست:
عکس۰۰۹۶.jpg
پیوست:
عکس۰۰۹۸.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 14 اسفند1392 - 1:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 76  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure