انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:31am

پاسخ به موضوع  [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 پرداخت پول برای کارشناسی یا دستگاه زدن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان بزرگترین اشتباه من این بود که برا دوستانی که دلم براشان می‌سوخت رفتم سیستم زدم . به نظر من آدم خودش بگرده یه جایی که آثار و علائم داشته باشه سیستم بزنه خیلی بهتره . هر وقت برا خودم سیستم زدم موفق تر بودم , اما برعکس زمانی که برا کسی دیگه میری ذهن آدم درگیر میشه , دیگه نمیتونی سیستم بزنی و انتن دست بگیری که این بعدها هم حتی نمیتونی برا خودتم انتن بزنی . پول گرفتن هم اشتباه محض هست . تو زندگی اثر بد میزاره , پولش حرام هست . البته این نظر منه که شاید اشتباه باشه , اما من اینجوری فکر میکنم درست تر هست.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 8:37am

keyhanjam نوشته است:
farokh.p نوشته است:
keihanopera نوشته است:
دوستان اگه اپراتور اینطوری باشه من 10 ملیون بهش میدم به این میگن اپراتور... :)) :x

دغدغه هامون هم با دنیا متفاوته ...

:x :ymhug: :x :YMPEACE:

اون دم و دستگاه ست نه دستگاه عزیز [-X [-X

هخامنش1

چهارشنبه 13 خرداد1394 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب جعفر خان سلام
برای چی پولی که بایت دستگاه پرداخت میشه حرام است ؟؟؟؟؟؟؟ مگه کسی که دستگاه میخره پول زیادی داره ؟؟؟؟؟ و یا وقت زیادی داره که برای مردم اینور و اونور بره
خیلی از مشاغل هستند که با دستگاههای متفاوتی قابلیت انجام کار دارن و هر کسی که میخواد باید هزینه کارش رو پرداخت کنه
نخیر " با هزار و یه جور بدبختی هزینه میکنه و این کار رو انجام میده
اکثر مواقع برای انجام اینکار باید از شهری به شهر دیگه باید رفت پس کسی نباید توقع داشته باشه که سلام و صلواتی براش انجام بدن "
شما تو این دور و زمونه یه دونه نون مجانی هم نمیتونی از کسی بگیری
هر کاری هزینه ای داره "
البته به شرطی که شخصی که ادعا میکنه دستگاه میزنه هم اپراتوری بلد باشه و هم دستگاه خوبی داشته باشه و کسانی که دستگاه اجاره میکنن باید بدونن که کارایی دستگاه تا چه اندازه هست و به نقطه ای که در نظر دارن ایمان داشته باشن :-BD

سه شنبه 26 خرداد1394 - 2:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تو این زمینه اگه مجانی و مفتی برای کسی و جایی کاری انجام بگیره و نتیجه ای حاصل نشه به جای تشکر فکر میکنند وظیفه بوده اول راه همه خوش و خرم هستند تا دیدن اون منطقه چیزی نداره زمان برگشت حتی محل آدم نمیذارن! اینجوری ارزش کار پایین میاد متاسفانه این فرهنگ اکثریت ما ایرانی ها شده که برای کار مفتی و دوستانه ارزش قایل نیستیم از طرفی وقتی پایه هزینه وسط باشه تعهد بیشتری تو کار وجود داره و جای الکی و بیخود نمیبرنت بقول معروف دعا که مفت باشه برای گربه در خونشونم دعا میگیرن...! :D

چهارشنبه 27 خرداد1394 - 8:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام؛
بنظر من این کار از اصل اشتباهه، شما الان میشنوید و میبینید نزدیک ترین دوست ها و حتی اقوام بخاطر این مسائل به مشکل بر میخورند و اختلافاتی پیش میاد که گاها عواقب بسیار بدی هم داشته، چه برسه زمانی که یک شخصی غریبه باشه و بدون هیچ شناخت قبلی صرف اینکه اپراتور خوبیه بخواهید پول بهش بدید که جایی رو سیستم بزنه و باهاش کار کنید که اگر هم موفقیتی حاصل بشه عاقبت خوبی نداره، سعی کنید از تجربه دیگران استفاده کنید نه اینکه مایه عبرت دیگران بشید.

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 27 خرداد1394 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نظر شما رو تا حدودی قبول دارم اما خیلیا هستند که از دستگاه و اپراتوری اصلا سر در نمیارند و اپراتور هم با آشنایی قبلی و وجود اشخاص بومی اون منطقه باید مبادرت به کارشناسی و دستگاه زدن کنه! اگه طمعی وجود داشته باشه چه غریب باشی و چه آشنا فرقی نمیکنه! تو این زمینه بخاطر پتانسیل بالا و متاسفانه درون سست و بی ایمان و همچنین عقیده و نظرهای متفاوت و نا همسو بعضی اشخاص مشکل ایجاد میشه! بعضی وقت ها طرف یه چیزایی میگه که رو کله آدم اسفناج سبز میشه متاسفانه مشکلی که اکثر ما ایرانی ها داریم اینه که فکر میکنیم همه چیزو میدونیم و هر چیزی که میگیم درسته و کسی حق نداره رو حرفمون نظر بده که این خودش یه جهل و نادانی محسوب میشه نمیخوایم به نظرات هم احترام بذاریم به جای رد نظرات هم نمیاییم کنار هم بذاریم تا نتیجه خوبی حاصل بشه! :-\
بنظر من علت این بی هماهنگی و غرور بی جا مطالعه نکردن و نا آگاهیه ;;)

پنج شنبه 28 خرداد1394 - 12:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوست عزيز، من رو حرف هاي که قبلا زدم هستم، به نظر من برا کس دیگه دستگاه زدن اشتباه هست ( به دلیلی که آقا سید جواد گفتن) در ضمن با کدام سیستم میشه انقدر با اطمینان نظر به حفاری داد یه سیستم درست درمان نه من دارم نه خیلی از این دوستان که اینجا هستن، با این سیستم های که ده درصد هم نميشه روش حساب کرد چطوری بریم برا مردم دستگاه بزنیم و امیدوار کنیم مردم بدبخت رو تازه ازشون پول شارژ هم بگیریم. من هنوز هم ميگم تا بتونم برا خودم سیستم میزنم نشد، بیابان نمیرم و...........خلاصه تا میتونید برا خودتان کار کنید

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 30 خرداد1394 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کسیکه پول میگیره و دستگاه میزنه ولو با دو تیکه چوب انار باشه درصورت مثبت بودن موظفه پای کارش باشه تا نتیجه حاصل بشه اگه چیزی نبود پول شارژ برگردونه! از طرفی وقتی طرف اصرار داره و با رضایت پول میده مشکلی نداره! اینجا ما کاری به اون شخصی که فقط هدفش شارژ خوردنه نداریم اون خودش میدونه با خدای خودش ما مورد بحثمون کسی هست که خدا رو در نظر میگیره و هدفش موفقیته از طرفی هرکسی که با اصرار ورزیدن میخواد کارش انجام بشه که نمیشه مفتی تو این کوه و بیابون دنبال گفته ها راه افتاد! من خودم نزدیک 1سال و نیم با گفته این و اون افتادم تو کوه و بیابون 90% موردها با گفته هاشون فرق میکرد یا اصلا وجود نداشت این روزها کفشت پاره بشه باید 200 هزار تومن پیاده بشی اگه خدای نکرده تو اون تاریکی شب تو کوه زمین بخوری پات به بیمارستان بکشه که وا حسرتا... وقتی هم که چیزی نبود طرف فکر میکنه نوکر بی مزد و مواجبش بودی حتی یه نون خشک هم بهت نمیده! هرکسی که میخواد یه شبه میلیاردر بشه باید فکر همه چیزش بکنه! آقا یکی به من بگه کدوم آدم عاقلی میاد دستگاه 200میلیونی مفتی تو این کوه وبیابون میاره؟!!!! شما راضی هستی با این همه ریسک بری یه جا که اصلا گفته های طرف وجود نداشته باشه این همه الکی کوه پیمایی کردی حالا برگرد بیا پایین چه حالی میشی؟! چندین بار طرف میگفت نقش شتر با بار تو کوه هست و از این حرفها وقتی رفتم دیدم اصلا شتری وجود نداره خطوط طبیعی کوه بوده یا اینکه دست آخر میبینه خیلی خیطه میگه نقش گم کردم همینجا بودا...! X(

دوشنبه 31 خرداد1394 - 1:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545a نوشته است:
کسیکه پول میگیره و دستگاه میزنه ولو با دو تیکه چوب انار باشه درصورت مثبت بودن موظفه پای کارش باشه تا نتیجه حاصل بشه اگه چیزی نبود پول شارژ برگردونه! از طرفی وقتی طرف اصرار داره و با رضایت پول میده مشکلی نداره! اینجا ما کاری به اون شخصی که فقط هدفش شارژ خوردنه نداریم اون خودش میدونه با خدای خودش ما مورد بحثمون کسی هست که خدا رو در نظر میگیره و هدفش موفقیته از طرفی هرکسی که با اصرار ورزیدن میخواد کارش انجام بشه که نمیشه مفتی تو این کوه و بیابون دنبال گفته ها راه افتاد! من خودم نزدیک 1سال و نیم با گفته این و اون افتادم تو کوه و بیابون 90% موردها با گفته هاشون فرق میکرد یا اصلا وجود نداشت این روزها کفشت پاره بشه باید 200 هزار تومن پیاده بشی اگه خدای نکرده تو اون تاریکی شب تو کوه زمین بخوری پات به بیمارستان بکشه که وا حسرتا... وقتی هم که چیزی نبود طرف فکر میکنه نوکر بی مزد و مواجبش بودی حتی یه نون خشک هم بهت نمیده! هرکسی که میخواد یه شبه میلیاردر بشه باید فکر همه چیزش بکنه! آقا یکی به من بگه کدوم آدم عاقلی میاد دستگاه 200میلیونی مفتی تو این کوه وبیابون میاره؟!!!! شما راضی هستی با این همه ریسک بری یه جا که اصلا گفته های طرف وجود نداشته باشه این همه الکی کوه پیمایی کردی حالا برگرد بیا پایین چه حالی میشی؟! چندین بار طرف میگفت نقش شتر با بار تو کوه هست و از این حرفها وقتی رفتم دیدم اصلا شتری وجود نداره خطوط طبیعی کوه بوده یا اینکه دست آخر میبینه خیلی خیطه میگه نقش گم کردم همینجا بودا...! X(

:YMPEACE:

دوشنبه 1 تیر1394 - 9:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jafar نوشته است:
سلام دوست عزيز، من رو حرف هاي که قبلا زدم هستم، به نظر من برا کس دیگه دستگاه زدن اشتباه هست ( به دلیلی که آقا سید جواد گفتن) در ضمن با کدام سیستم میشه انقدر با اطمینان نظر به حفاری داد یه سیستم درست درمان نه من دارم نه خیلی از این دوستان که اینجا هستن، با این سیستم های که ده درصد هم نميشه روش حساب کرد چطوری بریم برا مردم دستگاه بزنیم و امیدوار کنیم مردم بدبخت رو تازه ازشون پول شارژ هم بگیریم. من هنوز هم ميگم تا بتونم برا خودم سیستم میزنم نشد، بیابان نمیرم و...........خلاصه تا میتونید برا خودتان کار کنید

سلامی مجدد
من هم به عرض رسوندم که " البته به شرطی که شخصی که ادعا میکنه دستگاه میزنه هم اپراتوری بلد باشه و هم دستگاه خوبی داشته باشه و کسانی که دستگاه اجاره میکنن باید بدونن که کارایی دستگاه تا چه اندازه هست و به نقطه ای که در نظر دارن ایمان داشته باشن

پنج شنبه 3 تیر1394 - 3:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure