انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 5 اردیبهشت1403 - 12:29am

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 پاک کردن سنگ گرفتگی اشیاء فلزی کوچک نظیر سکه با الکترولیز 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Asort1 نوشته است:
راستش این روهم دیدم که برای تمیز کردن وبراقیت زیاد طلا اون رو داخل ظرف استیل پر از آب قرار دادن ومقداری پودر ماشین لباسشویی به آب اضافه کردن وگذاشتن تا کمی آب بجوشه وبعد طلا رو از آب خارج کردن و براقیتش بسیار زیاد شده. :ymhug: البته بیشتر برای طلای جدید اینکار رو انجام میدن.با سپاس

سلام،ممنونم دوست عزیز، بله برای براق شدن از روش های گوناگونی میشه استفاده کرد.مثلا مقداری خاک اره نجاری رو تهیه کرده و حالا اشیاع طلایی و نقره ای رو به آرامی با خاک اره مالش دهیم تا مانند قبل براق شود،ویا بوسیله پارچه ای نخی ،سطح مورد نظر رو مالش بدیم ...

سه شنبه 18 شهریور1393 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز بابت مطلبتون ممنون.راسیتش من هرکاری میکنم یک سکه که روش بدجوری باتین زده با هیچ کدوم از این روشها روش باک نشدچرا؟سیاه شد اما باک نشد ره دیگه ای نیست؟

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

سه شنبه 25 آذر1393 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rohollahmohamady نوشته است:
سلام دوست عزیز بابت مطلبتون ممنون.راسیتش من هرکاری میکنم یک سکه که روش بدجوری باتین زده با هیچ کدوم از این روشها روش باک نشدچرا؟سیاه شد اما باک نشد ره دیگه ای نیست؟

سلامت باشید دوست عزیز،اگر بدرستی انجام بشه قطعا پاک میشه...جنس فلزتون چیه؟و اگر ضخامتش زیاده و زرد نیست ،میتونین با روش های دیگه مانند؛تیزاب تهیه کنین واجازه بدین مدتی فلزتون تا جرم گیری داخل مایع تیزاب که در رادیاتورسازی و جرم گیری سماور وو...استفاده میکنن..و با احتیاط کار کنید تا صدمه نبینه وبا تاید وآب بشویید و از خلال دندان استفاده کنید... ایمنی رو رعایت کنید

سه شنبه 25 آذر1393 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دست گلت درد نکنه پیردانا خیلی مفید بود

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 25 آذر1393 - 11:16pm

سلام خسته نباشید چه جنس هایی سنگ میگیرن ایا طلاهم سنگ میگیره ؟ممنون میشم اگه بگین چرا اطراف جنس ها ابی میشن و کدوم جنس ها اینجوری میشن؟

جمعه 5 تیر1394 - 3:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saxas نوشته است:
سلام خسته نباشید چه جنس هایی سنگ میگیرن ایا طلاهم سنگ میگیره ؟ممنون میشم اگه بگین چرا اطراف جنس ها ابی میشن و کدوم جنس ها اینجوری میشن؟

سلامت باشید,به فلزجو خوش اومدین دوست عزیز,شرمنده پستتون رو ندیده بودم....صفحه ی اول و نخستین پست رو مطالعه بفرمایید توضیحاتی دادم...طلا زنگ نمیزنه و خیلی به عوامل شیمیایی و...مقاومه.و فقط با برخی مواد مانند تیزاب سلطانی خورده میشه و...
رنگ های سبزآبی زنگار یا اکسید روی فلزات براثر قدمت زیاد و شرایط نگهداری...ایجاد میشه.و بیشتر فلزات از جنس مس,مفرق,برنز...پاتینشون بدین شکل و رنگه.

پنج شنبه 18 تیر1394 - 5:04am

محل اقامت: ایران-تبریز
خسته نباشی دوست عزیز @};- @};- @};- @};-

ما به خدا اعقاد داریم

یکشنبه 22 شهریور1394 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

PEERE DANA نوشته است:
باسلام ،این هم یک تصویر کمک کننده از مراحل انجام کار...امیدوارم مفید باشه.

عکس...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 10 آذر1394 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلامت باشید.

خواهش میکنم ممنونم از لطفتون,دوستان عزیز.
خوشحالم که مفید واقع شده...

سه شنبه 10 آذر1394 - 8:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure