انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 11:30am

پاسخ به موضوع  [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 آیا این در غار هست؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان فکرتونو مشغول چن چیز نکنید،تپه،غارو پرداختن به دستگاه های غیر معروف.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

سه شنبه 13 آبان1393 - 7:23pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
سه تا دلیل مثبت وجود داره
- بالای در بصورت عدد هشته و به طرف داخل شیب داره ، این از ورود آب باران به سطح در جلوگیری میکنه
- پایین در بصورت عدد هفته و آب باران را به بیرون هدایت میکنه
- پائینتر از در ، به اندازه ی کافی جای پا وجود داره که روش بایستند و صخره رو سوراخ کنن
یه دلیل هم منفیه
- سطح در از صخره عقبتره و استتار نشده . البته این همسطح نبودن در گورهای صخره ای به چشم میخوره . به همین دلیل اگه چیزی باشه با یه جسد مهم طرفید .
- راهش اینه که بهش نزدیک بشید . اگه سنگ در کاملا با صخره یکی بود هیچ - اگه سنگ درب دورش یه خط باشه که از صخره جدا باشه خودشه ( دقت کن شاید درزشو با ساروج گرفته باشن)
- اگه جای کار نداره یه سوراخ عمیق در وسط در ایجاد کنید تا مطمئن بشید .
- صخرهای اطراف در را با دوربین بررسی کنید . راست - چپ - بخصوص بالای در ، ببینید مثلث یا دایره داره ؟

لا اله الا هو

سه شنبه 8 دی1393 - 1:25am

پاسخ شما داده شد باتشکر viewtopic.php?f=31&t=2223&p=90509#p90509

دوشنبه 14 دی1393 - 2:21am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام،در موردی منشابه به غاری رسیدیم مشابه مورد این تاپیک ولی در ارتفاع چندمتری که با یک سنگ بزرگ درش بسته شده و دور تا دور سنگ با ساروج پلمپ شده،برای شکستن در سنگی دوستان چی پیشنهاد میدن؟

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 6:52pm

سلام
من تازه وارد موضوع شدم
یه عکس میزارم اساتید نظر بدن لطفا

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 8:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هاکان اسلامی نوشته است:
سلام
من تازه وارد موضوع شدم
یه عکس میزارم اساتید نظر بدن لطفا

طبیعی هست

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 8:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
سلام نظرتون درمورد این چیه
دوتا جوغن هم در ارتفاع 40سانتیش هست که تو تصویر معلومه
دورتادورش ترک خورده و یه درز 3سانتی داره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 8:24pm
A.D.H1360 نوشته است:
دوست عزیز اگه به نظر شما اون غار پلمپ هست پس لطفا بگید من به این چی باید بگم :D
پیوست:
IMG_131600000.jpg

پیوست:
IMG_159600000.jpg

اینجا یه استخوان دانه زمان قدیم عقیدشون این بود خاک پاکه امواتشون رو خاک نمی کردن و بهترین جایی به ذهنشون می رسید این بود که اموات رو تو ارتفاع زیاد میزاشتن تا هم از شر حیوانات در امان باشن هم کسی اموالشون رو برنداره ....راجب پلمپ من یه جایی رو بلدم که یه غاره ورودیش یه صخره رو تراشیدن شبیه شیر ولی به چیزای دیگه هم می خوره چندین حفاری داخل اون غار انجام دادن ولی به نتیجه نرسیدن غار بسیار بزرگه و تهش معلوم نیس حداقل ما گرممون شد زیاد نرفتیم جلو بیرون از غار در فاصله بیس متر پایینش یه نوشته روی یه سنگ به خط باستانی که نمی دونم چی نوشته تو یه نقطه کور قرار داره که شانسی پیدا کردمش که به نظر اون سنگی که این نوشته روش قرار گرفته پلمپه باز تو فاصله بیس متری غار تو جهت مخالف نوشته رو سنگ چیزی شبیه پلمپ مثل همینکه دوستمون فرستادن قرار داره کنارش یه سنگ هست که مطمن نیستم طبیعی نباشه ولی دقیقا مثل مار کبری اس چشماش کلا هیبت مار کبری رو به وضوح میشه دید ........نظر شما دوستان عزیز چیه؟

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:10am

سلام.اینکه دوستان میگن طبیعیه یا نه یا ذر کل نظر میدن خودش باعث روحیه در افراد میشه.
به نظر طبیعیه.ولی روبروی دهانه ببین علامت یا سنگ شبیه حیوان وجود داره یا نه.انشالله که به نتیجه برسید.
باید دنبال علامت و آثار دیگه هم باشید.یاحق.

چهارشنبه 29 اردیبهشت1394 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمیدو نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
دوست عزیز اگه به نظر شما اون غار پلمپ هست پس لطفا بگید من به این چی باید بگم :D
پیوست:
IMG_131600000.jpg

پیوست:
IMG_159600000.jpg

اینجا یه استخوان دانه زمان قدیم عقیدشون این بود خاک پاکه امواتشون رو خاک نمی کردن و بهترین جایی به ذهنشون می رسید این بود که اموات رو تو ارتفاع زیاد میزاشتن تا هم از شر حیوانات در امان باشن هم کسی اموالشون رو برنداره ....راجب پلمپ من یه جایی رو بلدم که یه غاره ورودیش یه صخره رو تراشیدن شبیه شیر ولی به چیزای دیگه هم می خوره چندین حفاری داخل اون غار انجام دادن ولی به نتیجه نرسیدن غار بسیار بزرگه و تهش معلوم نیس حداقل ما گرممون شد زیاد نرفتیم جلو بیرون از غار در فاصله بیس متر پایینش یه نوشته روی یه سنگ به خط باستانی که نمی دونم چی نوشته تو یه نقطه کور قرار داره که شانسی پیدا کردمش که به نظر اون سنگی که این نوشته روش قرار گرفته پلمپه باز تو فاصله بیس متری غار تو جهت مخالف نوشته رو سنگ چیزی شبیه پلمپ مثل همینکه دوستمون فرستادن قرار داره کنارش یه سنگ هست که مطمن نیستم طبیعی نباشه ولی دقیقا مثل مار کبری اس چشماش کلا هیبت مار کبری رو به وضوح میشه دید ........نظر شما دوستان عزیز چیه؟

نمونه ی سخن شما رو در مکانی دیگر بلد هستم
اما با این تفاوت که اون سنگ مار رو نداره
و اون مکان توسط یک اتریشی تخلیه شده بود

این نیز بگذرد

سه شنبه 19 خرداد1394 - 10:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure