انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 11:41am

پاسخ به موضوع  [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 کشف شهاب سنگ و چگونگی فروش آن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام در یه روستای متروکه قدیمی یه سنگ دیدم شبیه سنگ پا همون جور سوراخ اما اما۲۰۲۰حداقل با وزن کمتر چی هست

یکشنبه 4 بهمن1393 - 12:25am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

منم خیلی دوست داشتم چنتا عکس بزارم تو این تاپیک نشد [-( منم یه سنگ مشکوک پیدا کردم خیلی وقت پیش سنگم که نیست یه جور فلزه مثل سنگ پا شده فکر میکردم ته مونده موادیه که باهاش مفرق هارو درست کردن اخه از یه محل قدیمی پیدا کردم تا الانکه یه عکسی که از دوستان گذاشتن نوشتن شهاب سنگه دیدم شبیه همونه مال من اصلا مو نمیزنه چجوری این عکسارو اپلود کنم :-?

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

سه شنبه 11 اسفند1393 - 2:46am

سلام قصد فروشش رو دارم .... ممنون كه كمكم كنيد ....

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 30 اسفند1395 - 8:58am

و اين عكسي ديگه ازش

دوشنبه 30 اسفند1395 - 6:57pm

عكسا از دو طرف شهاب سنگه كه خيلي شبيه به همند و خيلي تقارنهاي ديگه هم داره انگار تو بينظمى يه نظم يا تقارن خاصي داره مثلا يطرفش رو سطح تراز عمودي قرار ميگيره و اونورش تو يه سطح شيبدار حدود سي درجه

دوشنبه 30 اسفند1395 - 7:20pm

لطفا در يوتوب كلمه roswell rock را سرچ كنيد درباره سنگيه كه حاوي پيامي از تمدنهاي فضايه كه يك شكارچي مكزيكي اونو پيدا كرده

پنج شنبه 10 فروردین1396 - 5:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود به همه دوستان و اساتید گل
ایا به نظر شما این دوتیکه سنگ شهاب سنگ هستند من نسبت به اهن ربا تست گرفتم با قدرت کم بهشون می چسبه و سئوال دوم اینکه بفرمائید برای پیدا کردن شهاب سنگ تو بیابون باید چیکار انجام بدیم

جمعه 24 فروردین1396 - 3:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

کجاست مردی که یاری کند مرا :))
یاری سبزتان روشنگر راهمان و سکوتتان باعث ازارمان است دوستتان داریم اما چه کنیم که با ما به غیر از خلق جهان نیستید :ymparty: :ymparty: :ymparty:

سه شنبه 29 فروردین1396 - 2:14pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
سلام
شهاب سنگها انواع مختلفی دارند و براحتی و از روی هر تصویری نمیشه تشخیص داد که اینا شهاب سنگ هستند یا خیر ، باید در آزمایشگاه مشخص بشه
با وجود اینکه سنگ شما آهنربا رو به خودش جذب میکنه ، اولین کاری که باید بکنید ، این است که آنرا با سنگ آهن های مختلفی از نظر رنگ و جنس و غیره ، مقایسه کنید، چون خیلی به سنگ آهن شبیه است
و از نظر ظاهری ، بیشتر شهاب سنگها در اثر حرکت و حرارت و غیره ، شکل تیزی ندارند و لبه های آنها معمولا ذوب میشه . اما عده ای ممکنه که در اثر برخورد یا در اثر ورود به محیط سرد ، بشکنند و حالت تیز هم داشته باشند .
متاسفانه سنگ شما نیز حالت تیزی دارد ، فقط در مقایسه با سنگ آهن ، کمی بیش از حد سیاه است که باید بهتر بررسی بشه
برای پیدا کردن شهاب سنگهایی این چنینی ، کافیه که با یه ردیاب آنتی محیط رو کاوش کنید
البته استفاده از فلزیاب و همچنین مگنومتر نیز ، مفید است اما برای محیطهای وسیع ، مشکل تر است

لا اله الا هو

چهارشنبه 30 فروردین1396 - 8:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان با سلام بنده سنگی پیدا کردم که آهن ربا رو خیلی قوی می گیره اما عجیب آن است به ظاهر حجمی در حد 4 الی 5 کیلو باش اما وزنش 17 کیلو میشه و جالب تر اینکه دو طرفش ظاهرا روش کار شده صاف کردن

شنبه 2 اردیبهشت1396 - 8:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure