انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 12:29am

پاسخ به موضوع  [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 9  بعدی
 کشف شهاب سنگ و چگونگی فروش آن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مگه دوستان مال روسیه رو ندیدین که یارو با موبایلش بطور اتفاقی گرفته بود بابا بیخیال دوستان چرا انقد حاشیه میرین مگه محمد رضا حرف دور از انتظاری زد که اینطوری میکنین....خوب شهاب سنگ خورده به زمین حالا رامین جان میخوای کل ایران با یه شهاب سنگ 300 کیلویی زیر و رو بشه ..عجب ادمایی هستشن بخدا

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 11 تیر1393 - 5:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
دوستان400كيلويا500كيلويا1تن شهاب سنگ چيزي نيست كه بتونه از جو رد بشه اگه هم رد بشه قدرت تخريبي نداره شهاب سنگ روسيه به زمين برخورد نكرده بودوزنش 10هزارتن بودكه درجومنفجرشد قدرت اين انفجار طبق گزارشات 20برابر بيشتراز انفجار هيروشيا بوده فكرشو بكنيد اگه ميخورد به روسيه باخاك يكسان ميشدقدرت انفجارش آنقدربالا بود كه شيشه اتومبيل وخانه ها شكسته بودوهزاران نفر زخمي شدن با اين تركشهاي شيشه.

Be The Change You Want To See In The World

چهارشنبه 11 تیر1393 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رامین جان عجب پستهایی میدی خداییش =))
یعنی 300 کیلو حتما ترکشهاش تا 10 کیلومتر میره ولی 50 کیلو دیگه نمیره
بابا بیخیال...الان 300 کیلو اخه مگه چقدر میشه که زمین رو زیر و رو میکنه..همچین میگی زیر ورو میکنه انگار صد ها بار برخورد شهاب سنگ 300 کیلویی رو دیدی برخورد کرده به زمین...اگر اینجروی باشه که دیگه از زمین چیزی نمیمونه :)) بابا این بنده خدا هم طبق اندازه ای که دیده میگه اینقدر..ترازو هم نداشته..بیخیال اصلا..از بحث دور شدیم

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 11 تیر1393 - 6:11pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

هالو جان چه ربطی داره اخه مگه کسی خواست زیر سوال ببره؟اقا محمد رضا یه چیزی گفتن ما هم گفتیم وزنش باید کمتر باشه احتمالا .من سه سال پیش که یکی از فامیلای دوستم که تو ارومیه تو ارتفاعات بود البته اونجا نگهبان شرکت بود شبها به جز اون کس دیگری نبود خودشو خودش بود یهو شهاب سنگی میخوره زمین این بنده خدا تو خواب بود اونقدر سکته میکنه تا حد مرگ یه لحظه تو خواب فکر کرد اسمان از وسط دو نیم شده از ترس بیرون نرفت با این که تا صبح نخوابید هوا که روشن میشه میره بیرون میبینه یه سنگی در حدود 20..30کیلویی از وسط به چن تیکه شده بود و زمین رو گودال بزرگی ایجاد کرده بود انگاری زمین توپخونه بهش اثابت کرده البته من خودم اون گودال رو دیدم ولی یه چن ماه بعدش که اینم میره به کارفرماش میگه اونم سنگ رو میبره ازمایشگاه میبیه اره شهاب سنگه ولی از نوع سنگ اهن.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 11 تیر1393 - 6:25pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

حالا بعضی از شهاب سنگها از جو زمین میتونن خارج شن و خودشونو به زمین میرسونن و برخورد میکنن. حالا بعضیهاشونم همونطور که میدونید به جو نرسیده از بین میرن

چهارشنبه 11 تیر1393 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رامین جان من عموم تو کار مین یابی هستش ..و من باهاش چند باری رفتم اونا میاین 100 تا مین رو جم میکنن اونم از نوع بنج شاخه و ضد نفر و سه شاخه ..خلاصه اینار و جم میکنن یه جایی و همه رو با هم منفجر میکنن میدونی صد تا مین چقد میتونن گودال بکنن ... اینطوری هم نیست که شما فکر کنین که یه شهاب سنگ بتونه خسارت زیاد وارد کنه مگر اینکه دقیق بزنه یه جایی که مردم سکونت داشته باشن و الا وقتی میزنه به بیابون فقط یه گودال بزرگ رو میتونه بکنه البتهاینم باید بگم این گودال هایی که ایجاد میکنه خیلی خیلی بزرگتر از حجم خود اون شهاب سنگ هستن ممکنه به ده برابر خودش برسن

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 11 تیر1393 - 6:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

هالو جان وقتی سنگی از کیلومترها راه با شتاب و سرعت وارد زمین میشن و بعضیهاشون از جو عبور کرده به زمین میرسن میدونی چندین برابر وزن خودش سنگینی ایجاد میکنه و با چه نیرویی به زمین برخورد میکنه و حاصل برخورد این سنگها گودالهایی هستن که ادم توش میمونه که ایا کار برخورد سنگه یا موشک خورده انگاری.من تو مهران یعنی نزدیک خاک عراق خدمت کردم وقتی یه شبی از شبها من پست نگهبانیم تموم شد ساعت 2 شب بود دیدم سنگرمون لرزید یبار دوبار سه بار دیدیم نه پشت سر همه ظاهرا منافقا داشتن خمپاره میزدن ما همه دراز کشیدیم رو زمین تا شعاع ترکشها به ما اثابت نکنه صبح که اطرافمون نگاه کردیم دیدیم گلوله های خمپاره بعد اثابتشون یه گودالهایی رو ایجاد کرده بودن که من تا اون زمان تو خوابم هم ندیده بودم اونم مثلا خمپارهای 120 محو تماشای این گودالها شده بودیم از ترس داشتیم سکته میکردم با خودمون فکر میکردیم که اگه این گلوله ها با این این گودالی که ایجاد کرده بهمون میخورد چه اتفاقی میافتاد هنوزم ترس برمون میداره.حالا شهاب سنگ که از دور دستها میاد میخوره به زمین و گودالهای مهیبی رو ایجاد میکنه دیگه جای خود داره

چهارشنبه 11 تیر1393 - 6:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته رامین جان ...و بیشترین شهاب سنگها به مکزیک میخوره و یه روز تو مستند داشت نشون میداد که چه گودالی رو کنده بود ادم حیران میشد باور کن اندازه ی یه زمین فوتبال گودال ایجاد کرده بود شاید بیشتر و حدود 40 متر هم عمقش بود حالا دوستان برن تو گوگل سرچ کنن تصاویر قشنگی ازشون بیدا میشه شاید خودم براتون تصاویر بیارم

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 11 تیر1393 - 7:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم عکس ..

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 11 تیر1393 - 7:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این وبلاگ رو یه نگاه بندازین خیلی جالبه در مورد ده منطقه ی زمین هستش که یکیشون هم یه گودال که بر اثر برخو.رد شهاب سنگ بوجود امده

http://naeintge.blogfa.com/

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 11 تیر1393 - 7:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure