انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 3:33pm

پاسخ به موضوع  [ 90 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی
 کشف شهاب سنگ و چگونگی فروش آن 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوستان این موضوعی هست بعضا یه سری از دوستان بهش برخورد میکنن حتی خودمم یه چن روزیه بهش برخورد کردم و چون اکثرا اطلاعات و اگاهی ندارن از دست میدن بعضی از شهاب سنگها بسته به وزن ..نوع سنگ و مال کجاست و مواد تشکیل دهندش ارزش گذاری میشه مثلا شهاب سنگهایی که از مریخ هستند با توجه به انالیز کردن توسط ازمایشگاه و وزن و مواد تشکیل دهنده ان قیمتهای خوبی دارن که بعضا از طلا هم گرانتر هستن ولی مشتری خاص خودشو داره هر کسی طالبش نیست و اگه طالبش هم پیدا شد یعنی این کاره باشه قیمتشون نجومیه حالا از دوستان کسانی که تجربه فروش شهاب سنگ یا کشف ان را دارن بیان تجربه هاشونو بیان کنن @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 5 خرداد1393 - 8:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام بله شهاب سنگ انواع مختلفی داره و بسته به نوعش قیمت میخوره
من 4 سال پیش دنبال مشتری بودم اما متاسفانه همش حرف و ادعا بود و در اخر بیخیال شدم و دیگه دنبالش نرفتم

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 5 خرداد1393 - 1:40am
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

البته باید کسی که میخواد بخره یا خریداره ببرتش اون ور اب تو ایرانم هدف بردن به اون وره خیلیها میان قیمت گذاری میکنن نجومی هم قیمت میدن و واقعا هم قیمتشون بالاست پول نقد ندارن یا توان خریدشو نداره ولی کسی که این کاره باشه یا اشنایی داشته باشه میبره تو امریکا یا روسیه یا انگلیس یه همچین سنگهایی رو خدا تومن میخرن چون واقعا ارزش داره سنگی رو که تو زمین وجود نداره و از میلیونها سال پیش تشکیل شده این خودش در نوع خودش بی نظیره واسه همینم برای تحقیقات هم که شده میان ارزش گذاری میکنن.همین طلای خودمونم خریدارا میبرن اون ور اب که براشون بصرفه و معامله میکنن چه برسه به شهاب سنگ

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
به نظر من باید یه توضیحاتی در مورد خود سنگ {چگونگی شکل آن/استقامت/وزن تقریبی}.........غیره ویا هرچیز دیگه ای که می تونه اطلاعات خوبی بده..

تا برسیم به قیمت.چون چرا این حرف رو میزنم.من و امثال من زیاد هستند که عکسش رو هم ندیدند.یعنی اگر جلو پای من هم اگر باشه بی اهمیت ازکنارش رد میشم. البته بازهم ممنون که اطلاعاتی تو این مورد داده شد.به نظر شما آیا تو خاک ایران هم پیدا میشه؟
موفق باشید. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 10:52am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب المیرا جان من عکسشو براتون میزارم ولی اخه شهاب سنگها به یه نمونه وجود ندارن که تعدادشون زیاده و هر کدومش یه یه شکل و به رنگهای متفاوته وزنشم همین طور حالا یکی مثل من 300گرمیشو داره یکی میاد 1کیلویشو داره.تو ایران هست مثلا در دشتها میشه پیداشون کرد چون لنگه اون سنگ در اون اطراف نیست راحتر تر میشه تشخیص داد البته باید مورد تایید ازمایشگاه باشه مثلا یسری از مواد تشکیل دهندش مخصوص شهاب سنگهاست.مال من 20نوع عنصر درش موجوده و مال مریخ هست با توجه به انالیز و گفته های ازمایشگاه

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 11:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
ramin نوشته است:
خوب المیرا جان من عکسشو براتون میزارم ولی اخه شهاب سنگها به یه نمونه وجود ندارن که تعدادشون زیاده و هر کدومش یه یه شکل و به رنگهای متفاوته وزنشم همین طور حالا یکی مثل من 300گرمیشو داره یکی میاد 1کیلویشو داره.تو ایران هست مثلا در دشتها میشه پیداشون کرد چون لنگه اون سنگ در اون اطراف نیست راحتر تر میشه تشخیص داد البته باید مورد تایید ازمایشگاه باشه مثلا یسری از مواد تشکیل دهندش مخصوص شهاب سنگهاست.مال من 20نوع عنصر درش موجوده و مال مریخ هست با توجه به انالیز و گفته های ازمایشگاه

سنگ شما ارزش پولی داره یانه؟روش تشخیص شما چه طوریه؟منظورم اینکه برای اولحظه که سنگ روییت میشه شناسایه خاصش چیه؟ ممنونم R

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 1:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان . @};-
شهابسنگ بحث خیلی جالب و جذابیه.وقتی اسمش میاد من یاد پول مفت میفتم دوستان.وای که چه حالی میده.
منم چند تیکه پیدا کردم تابحال.البته از خودم نمیگم که شهابسنگه.از آزمایش چگالی و شکل و مدلش به این نتیجه رسیدم.یه مدت رفتم دنبال فروشش و با چند تا شرکت که ایرانی بودند و در خارج فعالیت میکردند صحبت کردم ولی متاسفانه همش حرف و وعده سرخرمن بود.گفتند سنگتو اسم گذاری کن و اسم مکان پیدا کردنشو بذار روش منم گذاشتم.گفتند عکسشو بفرست اگر تایید بشه بفرستش بیاد تا در مزایده های خارجی شرکتش بدیم که اینکاروهم کردم.سنگهام تایید شدند ولی دیگه خبری نشد و جوابی هم دریافت نکردم.میگفتند سنگ آهنش رو گرمی 1-3 یورو میخرند و یه مدل مریخی که کمیابه رو تا گرمی 10000 یورو هم میخرند.منم چه نقشه هایی کشیدم و چه ماشینهاییکه پیش خودم نخریدم. :( X_X ولی افسوس که همش توهم بود.
حالا خلاصه داستان اینکه من یکی از کسانی بودم که واقعأ رفتم دنبالش و به این نتیجه رسیدم که حتی شهابسنگ فروشی هم برای ما جرمه و فقط برای خارجیها خوبه.و بجز علافی و خوشخیالی و در آخر افسردگی و سرخوردگی چیزی توش نیستش دوستان. L-)
حالا بازم اگر دوستی مشتری گیر بیاره خوبه.من بنوبه خودم خیلی خوشحال میشم که حداقل یه کمک خرجی تو زندگیش شده و موفق شده تو این مسیر. @};-
زیاد حرف زدم دوستان.ببخشید :-BD

راه در جهان یکی است و آن راستی است

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 2:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اینم عکس شهاب سنگ ما که یه نمونه از شهاب سنگهای موجود با رنگی متفاوت هست که این نمونه جزو بهترین هاست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 5:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
ببخشید،از کجا میتونیم تشخیص بدیم که نمونه پیدا شده ممکنه شهابسنگ باشه؟ و چه فرقی با سنگهای زمینی میتونه داشته باشه؟

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 6:59pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با توجه به مکانی که این شهاب سنگها پیدا میشن و برای تایید نهایی ازمایشگاه حرف اول و اخرو میزنه و یه جورایی کالبد شکافی میکنه که وزنش چقدره چگالیش چنده چه عناصری رو در خودش داره و چیزای دیگه

پنج شنبه 29 خرداد1393 - 4:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 90 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure