انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 1:37pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 ردیاب tiger md3.x 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

با سلام این دستگاه در صورتی که کار مداوم داشته باشی قادر به سنس فلزات در عمق میباشد و فلزات سطحی را بدون کوچکترین خطا کشف میکند حتا کسی که اولین بار دستگاه رو دیده باشه اما برای عمق و منطقه کشف واقعی فقط تمیرین
1انتن پلاستیکی برای جهتی خاص میباشد و کارکرد دستگاه را دچار مشکل میکند و فقط بعد از تمرین زیاد میتوانید بهره ببرید فعلا بیخیال
2 حساسیت برای فلزات کوچک از شماره 4تجاوز نکند و برای اهداف متوسط تا بزرگ از 8.5 تجاوز نکند شماره 10برای معدن میباشد
3 خوراک باید یا به فیش میتال با گیره سوسماری به طوری که تمام پایه های فیش نری به هم اتصال داشته باشند و از سیم 20سانتی استفاده کنید این سیم رو باید بسازین
3 خوراک رو به هر قسمت دسته میشه وصل کرد ولی بهترین جا پشت سر پیچ انتن تلسکوپی هست و اما اون قسمتی که علامت زدی رو هرگز باز نکنی وگرنه 400 هزار تومن پیادهای
4 انتن های شما کامل نیست جهت کشف در عمق و نقطه گیری بهتر باید چند تا انتن فنری همراه دستگاه باشد
5 در مورد شماره های طلا 5و6 هردو برای طلاست ولی بازهم بر میگرده به قدمت عمق حجم و زمین اما در کل زیاد مهم نیست شما برای شروع5.5 بزار
باز هم درخدمت هستم و خوشحالم که تونستم بهتون کمک کنم

دوشنبه 6 آبان1392 - 11:52pm
آواتار کاربر

در ضمن مهمترین چیزی که یادم رفته بود در زمان کار با این دستگاه نباید از ذستکش استفاده کرد و دست باید کاملا با دسته انتن تماس داشته باشه و دو م اینکه پاها به اندازه عرض شانه باز باشد و دستها از شانه تا ارنج باید کاملا به بدن چسبیده باشه و هیچ فلز دیگری به بدن تماس نداشته باشه غیر از فلزی که در حال ردیابی ان هستید انگشتر یادتون نره در بیارید

سه شنبه 6 آبان1392 - 12:01am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
با تشکر ازali_talaعزیز.
آنتن های فنری دستگاه چجورین میتونید عکس وروش ساختشو برامون بزارید.
عکس العمل آنتن روی هدف چجوریه ؟
غیر از led از کجا بفهمیم دستکاه داره کار میکنه.آنتن نباید یه ولتاژ جزئی داشته باشه
با تلوسکوپی توی عکس تا چه عمقی میشه ازش جواب گرفت.ومیشه بهش امیدوار بود.
متشکریم. :ymapplause:

پنج شنبه 9 آبان1392 - 6:52pm
آواتار کاربر

با سلام
این دستگاه در تبلیغات و کاتالوگ باید 6 متر رو بگیرد ولی بستگی به حجم و جنس و نوع خاک دارد به صورتی که در عمق 6متر باید فلزی به عمق 3*3 متر باشد
شما فعلا با تلسکوپی کار کنید بهترین گزینه برای شماست
همنطور که قبلا گفتم اهداف در سطح رو باید به راحتی پیدا کنید حتی در اولین روز کار
وتمرین را فراموش نکنید هدف را کم کم به عمق برده و تجربه کنید
جهت ردیابی زمانی که محدوده هدف را پیدا کردید از 4طرف امتحان کنید زمانی که موقغیت هدف مشخص شد با در دست داشتن هر2انتن به طرف هدف حرکت کنید از زمان ضبدر شدن انتن تا زمان باز شدن مرکز هدف را مشخص میکند البته باید از 4طرف مرکز را مشخص کرد
اگر هدف شما واقعی و بدون خطا باشد در زمان ردیابی سر انتن به حالت پاندولی خیلییییییییی کم به چپ و راست حرکت میکند [این یکی فوت کوزه گری بود :-BD ]

شنبه 10 آبان1392 - 2:45am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مرسی علی جان.اطلاعاتتون واقعا مفیدبود.تمرین میکنم سولالی پیش اومد سوال میکنم. :ymapplause:

شنبه 11 آبان1392 - 10:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
ali_tala نوشته است:
با سلام
این دستگاه در تبلیغات و کاتالوگ باید 6 متر رو بگیرد ولی بستگی به حجم و جنس و نوع خاک دارد به صورتی که در عمق 6متر باید فلزی به عمق 3*3 متر باشد
شما فعلا با تلسکوپی کار کنید بهترین گزینه برای شماست
همنطور که قبلا گفتم اهداف در سطح رو باید به راحتی پیدا کنید حتی در اولین روز کار
وتمرین را فراموش نکنید هدف را کم کم به عمق برده و تجربه کنید
جهت ردیابی زمانی که محدوده هدف را پیدا کردید از 4طرف امتحان کنید زمانی که موقغیت هدف مشخص شد با در دست داشتن هر2انتن به طرف هدف حرکت کنید از زمان ضبدر شدن انتن تا زمان باز شدن مرکز هدف را مشخص میکند البته باید از 4طرف مرکز را مشخص کرد
اگر هدف شما واقعی و بدون خطا باشد در زمان ردیابی سر انتن به حالت پاندولی خیلییییییییی کم به چپ و راست حرکت میکند [این یکی فوت کوزه گری بود :-BD ]

میگم من این دستگاه روندارم ولی شما خیلی آقایی ;)

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 11 آبان1392 - 9:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سوکتهای انتن ال و ار برای ردیابی فقط در سمت چپ یا راست هستند(منظور از فقط در سمت چپ یا راست هستند چیه)
سوکت انتن کنار ال ای دی بهترین گزینه برای ردیابی تک انتن میباشد(سمته چپه ال ای دی ANT F نوشته وسمته راستش ANT Mکدومیکیش)
جهت ردیابی زمانی که محدوده هدف را پیدا کردید از 4طرف امتحان کنید زمانی که موقغیت هدف مشخص شد با در دست داشتن هر2انتن به طرف هدف حرکت کنید(ما که یه آنتن بیشتر نداریم چیکار کنیم.آنتن فنری رو چجوری درست کنیم)
4تا کلید هم پشته دستگاهه اونا ماله چیه؟
اون چیزه پیچ مانند توی عکس برای چیه وماله کجاست؟

متشکریم :-H

یکشنبه 12 آبان1392 - 10:31pm
آواتار کاربر

با عرض سلام
سید جان اقایی از خودته ما نوکرتیم
بریم خدمت penamena عزیز
اولا بفرمایید مگه شما یک جفت دسته انتن ندارید :-\
منظور از چپ وراست این است که زمانی که یکی از سوکتهای l r را انتخاب میکنید فقط ردیابی در همان سمت اجرا میشو د بیشتر وقتی بین دو هدف هستی کارایی دارد
بهترین گزینه سوکت m است دادا
اون چیز پیچ مانند هم برای نصب انتنهای فنری میباشد تا چند روز دیگه عکسش رو براتون میزارم اگه مایل بودید بسازید ولی اگر شما 2 عدد دسته انتن نداشته باشید کارتون خیلی اشکال پیدا میکنه به چند نکته توجه کنید 1 نقطه یابی بسیار مشکله 2 عمق یابی غیر ممکنه 3 ردیابی صحیح مشکله 4 حجم گیری هم غیر ممکنه
شما باید به صورت حضوری کسی رو پیدا کنید بهتون اموزش بده یا به خود شرکت مراجعه کرده و هم اموزش ببینید و هم دستگاه خود را تکمیل کنید
اگر بازهم به راهنمایی این حقیر نیاز بود در خدمتم :-H :-BD

سه شنبه 13 آبان1392 - 12:54am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام وتشکر.
ما فقط یه دونه آنتن داریم فقط همونی که نوی عکس هست!میشه امیدوار بود اگه فنری ها را بسازیم چطور؟
متشکریم.

سه شنبه 14 آبان1392 - 12:15pm
آواتار کاربر

با سلام
عزیزم با این وضیت کار شما خیلی مشکله همانطور که گفتم در مورد عمق نقطه حجم به مشکل بر میخورید در ضمن شما کلا انتن فنری رو فراموش کن فقط با همان انتن تلسکوپی کار کنید هر زمان که در کار با این دستگاه حرفه ای شدید بنده خودم این انتن رو تقدیم میکنم اما شما قبل از هرکاری یک عدد دسته تهیه نمایید فکر میکنم حدود 400 تومن باشه
فعلا با اجازه :-H

جمعه 17 آبان1392 - 4:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure