انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 4 اردیبهشت1403 - 1:43am

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 ردیاب tiger md3.x 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

سلام ب همه دوستان
بچه ها سه سال پیش یکی این ردیابو داشت 200 گرفت بردیمش سر یه مکان صد درتومن صدی هیچی نزد! چند ماه بعد با یه gpx4500 ده متری اونجا تو عمق 80 سانتی 38 سکه نقره ساسانی پیدا کردیم. این ردیاب فلزهای سطحی رو میگیره ولی زیر خاک عمرأ . گول نخورید

چهارشنبه 7 آبان1393 - 3:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود
اين شركت طلوع جويندگان اسيا (TJA)واقعا دستگاههاب بي ارزش و فاقد كاربردي ميسازه و فقط تبليغاته
قبلا يك دستگاه در كمال بي خبري ازشون خريديم و هنوز داغش از دلمان پاك نشده از دوستان خواهشمندم مرتكب اشتباه بي سوادي و بي علمي من نشوند كه بد جوري پشيمان خواهند شد
باور كنيد با وجودي كه دستگاه انجمن را امتحان نكرده ام ولي با توجه به صداقت و درستي كه از جنابان مجتبي و حميد ديده ام مطمئنم كه ردياب انجمن چه به لحاظ كاربري و چه به لحاظ هزينه به صد تا دستگاه اشغال ياب TJA ,وKXS و .... مي ارزد. صلاح ملك خويش خسروان دانند .

سه شنبه 20 آبان1393 - 5:28am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ببخشین لینک های مدارو برایم بفرستید که بسازیم تشکر

یکشنبه 20 دی1393 - 1:04am

با سلام من این دستگاه رو دارم

تمام سیمهای اونو یکی با سیم چین قطع کرده

نمیدونم چیرو به چی باید وصل کنم
اگه کسی این دسگاه رو داره
از سیمها و نقاط اتصالش عکس بفرسته ممنون میشم

و همین طور قسمت باتری
که اصلا هیچی معلوم نیست

سیمها از رو برد به کجای دستگاه وصل میشن

ممنون میشم واقا

دوشنبه 10 مهر1396 - 4:19pm
آواتار کاربر

این ردیابو قسمت آنتن تلسکوپیشو یه بنده خدا مهندسی معکوس کرده بود،من که واقعا لذت بردم چون واقعا کارایی داشت، خداوکیلی اولین بار بود که واقعا ردیابی رو دیدم،قلب دستگاه هم یه 555 هستش که فرکانس و دیوتی رو با 2 تا ولوم تنظیم میکرد،و یه 4046 که فکر میکنم به عنوان pll استفاده شده بود من تو تاپیک دیگه هم گفتم اگر کسی میتونه کمک کنه برای ساخت بدون شک کار میکنه به صورت فرکانسی من دیدم کاراییشو

جمعه 22 اردیبهشت1402 - 7:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure