انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 10:35pm

پاسخ به موضوع  [ 3 پست ] 
 نقش حذف کننده ذرات با دستگاه E -120 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آیا این دستگاه شرکت gold detector یونان تاثیری در حذف ذرات یا حفره دارد؟ از دوستان و اساتید محترمی که با این دستگاه آشنایی دارند خواهش میکنم نظرات و تجربیاتشونو به اشتراک بذارن.ممنون

یکشنبه 2 شهریور1392 - 1:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

siavash01 نوشته است:
آیا این دستگاه شرکت gold detector یونان تاثیری در حذف ذرات یا حفره دارد؟ از دوستان و اساتید محترمی که با این دستگاه آشنایی دارند خواهش میکنم نظرات و تجربیاتشونو به اشتراک بذارن.ممنون

این دستگاه تاثیری در حفره نه اما برای حذف ذرات تقریبا تا عمق 1.50 کارایی داره اون هم بسته به شرایط خاک >>

جمعه 19 مهر1392 - 9:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
من با E-120 کار کردم ، یه نقطه رو زدم که متاسفانه سیلیس از آب در اومد و مشخص شد که این دستگاه کارشو درست انجام نداده و بعد از تحقیق متوجه شدم شاید تا نیم متر رو هم حذف نکنه.عمقی که زده بودم90 سانت بود و بعد از حفاری هم تو همون عمق ذرات سیلیس پیدا شد طوری که تو تاریکی شب اون لایه کاملا میدرخشید.پیشنهادم اینه که ذهن کسی رو مشغول نکنه.یا علی.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure