انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:42am

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tm 808 نوشته است:
جناب بنیامین عزیز
این فرمایشات شما غیر حرفه تای هستش
البته اول یک چیزی رو روشن کنم
بنده تابحال حتی ردیاب رو دستم نگرفتم حتی ولی چیزی که بنده و خیلی از دوستان رو به این انجمنها میکشونه ففط و فقط پیدا کردن و شناسایی بهترین دستگاههاست.دوست و برادر عزیز مگه شما این دستگاه رو دارید که اینجور قضاوت میکنید؟
این ر هم بگم که شدیدا مشکل مالی دارم و حتی توی تهیه ردیاب انجمن هم مشکل دارم و شدیدا هم با توجه به تعاریف دوستان مایلم که بخرمش.ولی این دلیل نمیشه که درمورد دستگاههای دیگه تحقیق درست نشه و ازش اطلاع کسب نشه....بنده حاضرم ۳ ساعت وقت بگذارم تا یه جارو کامل بررسی کنم.حال تعدادی میگن خوبه و نتیجه تحقیقات میگذارند و شاید تعدادی هم قصد تبلیغ دارند ولی خدا رو شکر اکثر افراد شعور تشخیص تبلیغات را دارند.
بنده اگر تابحال رانندگی با ماشینی رو تجربه نکردم نمیتونم بیام و اون رو با ماشین دیگه مقایسه کنم....
استاد حمید عزیز از شما هم بعیده....تاینکار شما از اصول مدیریتی خارج هستش....
شما بعنوان مدیر وظیفه دارید پستهای تبلیغاتی را حذف منید نه ایکه صورت مسئله رو بکلی پاک کنید.
امیدوارم این انتقاد بنده رو پذیرا باشید و بگذارید این تاپیک راه خودش رو ادامه بده و قطعا امثال بنده میتونند بعد از مدتی صحت ادعاهای واقعی و کذب را تشخیص بدهند.
باز هم اعتراف میکنم که بنده یک کاه هم در برابر اطلاعات همچون کوه شما نی@س

با سلام جناب تی ام808 من روی شما یه برداشت بهتری داشم و این مطالب که در باره من فرمودید دیدگاه منو به شما به کلی تغییر داد
ببین عزیزم من الان 3 ساله تو این انجمنها هستم شماره شناسنامه همه فلزیابها و ردیابها رو دارم حتی نقاط ضعف و قدرت اونها رو از زبان کسی که باهاش کار کردن رو دارم به مدت 2 سال با ردیاب و لورنز5 کار کردم و شما یی که به قول خودتون حتی ردیاب دست گرفتن رو تجربه نکردین چطور میگین حرفهای من غیر حرفه ای شما ها فکر می کنید چون دستگاه قیمتش 45 یا 50 میلیون یا هر چه بیشتر باشه پس حتما" جواب دهی بهتری داره طبق تجربه من وخیلی از دوستان حرفه ای این نظریه لا اقل در مورد ردیاب صدق نمی کنه من با دوستانی که او کا ام بایونیک 4 و ردیاب تریجر نویگیر داشتند و با قیمتهای بالاتری خریدند مشورت کردم همه اونها از کارای ضعیف اونها شا کی بودند خواهش می کنم بی دلیل کسی رو محکوم نکنید با تشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 28 مهر1392 - 11:19am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
دوستان معذرت میخوام
در این که اکثر بچه های انجمن اساتید با تجربه ای هستن شکی نیست و اینکه شاید با اکثر دستگاه ها تجربه دارن و نقاط ضعف و قدرت هر دستگاهی رو می دونن.به نظر من اگه کسی میاد و درمورد یه دستگاهی نظری میده صرفا قصد تبلیغ اون شرکت یا دستگاه رو نداره و نباید اونو به چشم کسی ببینه که هدفش از تعریف یا نقاط قوت دستگاهو گفتن تبلیغات هستش.قطعا هر دستگاهی نقاط ضعف و قدرت داره که به اوپراتور به مرور زمان متوجه اون میشه.بله چند نفر از دوستان با RD-Pro کار کردند و از کارکرد اون راضی بودند و گفتند هرکی درمورد این دستگاه سوالی داره مطرح کنه تا ما هم تجربمونو واسه دوستان به اشتراک بذاریم. خودم واسه اینکه ببینم دوستانی که ازین دستگاه تعریف کردند آیا تبلیغات چی هستن یا نه فقط هدفشون کمک به دیگرانه 1 پستی گذاشتم و گفتم هرکی این دستگاهو داره من میخرم اما کسی اعلام فروش نکرد پس نیتشون فقط تبلیغ نبوده.حتمتااین دوستان با این دستگاه کار کردند و ازش راضی بودن نیتشون هم فقط خیر بوده تا کسی که میخواد 40-50 میلیون واسه دستگاه هزینه کنه سرمایشو نریزه تو جیب شرکتایی مثل او کی ام و دستگاه هایی که هیچ ربطی به فلزیابی نداره حداقل این دستگاه رو بخره تا سرش کلاه نره.
مثال من خودم 1 ردیاب از شرکت دیپ فایندر خریدم و ازش راضی هستم اما با ردیاب انجمن تاحالا کار نکردم -اگه از ردیابم راضی باشم میام میگم خوبه این نقاط ضعف رو داره و این نقاط قوت. این درحالیه که شاید اگه با ردیاب انجمن کار کنم شاید خیلی بهتر از این ردیابم باشه اونموقع میام میگم دستگاه انجمن بهتر از دستگاه دیپ فایندره اینجا من دیگه قصد تبلیغات ندارم فقط دارم واقعیت رو براساس تجربه ای که با دستگاه ها داشتم به دوستان میگم تا کمکی کرده باشم.

یکشنبه 28 مهر1392 - 12:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اezmir جان خواهشااگه حرفاتون واقعيت داره خوب بيايدبااقاحميدتوعمل شايداقاحميدقبول كنندياشما.من كه كاملابي طرفم واين دستگاه رم نديدم ولي خداوكيلي يكي ازبچه محلام كه جوون بودش باديپ فايندره مال دراوردوالانم المانه ولي نميدونم چه مدلش بود.به هرحال اقا ازميرلطف كردين تجربيات گذاشتين.

یکشنبه 28 مهر1392 - 12:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
ezmir نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما
با تشکر از اقا ازمیر که زحمت کشیدند و تستها را انجام دادند و نتیجه را پیام خصوصی برای من فرستادند
همانطور که خدمت جناب ازمیر عرض کردم تمام تلاش من اینه که با تستهای که انجام میدهم ردیاب 35 را به زانو دربیاورم ولی خبلی جون سخت تر از اون هست که تسلیم بشه و بازی را واگذار کنه.
در تستهای که از جناب ازمیر خواستم وزحمت اون را کشیدند یکی نقطه زنی بود که گویا ایشون گفتند که نقطه زنی خوب انجام میده.از پستی که توی اون سایتی که معرفی کردند طرف نوشته یه نقطه 4در 4 متری نقطه زتی کرده و در همین سایت 1.5 متری نقطه زنی حساب شده حال اونکه 35 دقیقا روی خود هدف اون هم زیر خاک قیچی میکنه و مورد دومی که گفتم یک انگشتر توی قوطی بزارین و تست کنند در جواب گفتندکه دستگاه فقط قوطی را شناخته حال اونکه دستگاه روی طلا من گفته بودم تنظیم باشه و ردیابی برای طلا باشه. پس دستگاه توانایی تشخیص طلا را از درون قوطی نداره و به حساب دیگه طلایی که در ظروف فلزی هست مثلا در دیگ مسی یا مفرغی هست و در بسته هست هیچوقت نمیتونه تشخیص بده و انچه هم تشخیص میده فقط اون ظرفی هست که طلا در اون گذاشته شده. در کل این تستهای که گفتم بخاطر رد تشابه فرکانسی فلز بود که 35 فقط تا حالا تونسته اونها را رد بده حالا میمونه ذرات یا مواد معدنی که تشابه فرکانسی قویتری دارند و ردیاب اون جا باید محک زده بشه که در فرصت مناسبی که اگه پیش بیاد یه هدف دارم که اونجا مملو از ذرات و مواد معدنی قوی هست که نقطه زن را هم به خطا می اندازه

جناب جاوید عزیز سلام
بنده برای رد تست انگشتر داخل قوطی خدمت شما عرض کنم که جایی که بنده با آردی پرو موفق شدم 16تا سکه طلا داخل یک کاسه مفرقی بود .این برای رد تستی که از من خواسته بودید
در هر صورت دوستان هر دستگاهی دوست دارن بخرن چه آر دی چه fpl چه هر کدوم دیگه
برای همه آرزوی موفقیت دارم ایشالا موفق باشید

درود بر شما
وقتی که ردیاب نمیتونه طلای موجود در قوطی روی زمین را بگیره هیچوقت هم زیر زمین نمیتونه و مطمعنا دستگاه شما همون ظرف مفرغی را گرفته و از شانس شما به حای اینکه خالی باشه یا چیز دیگه ای توی اون باشه چند دونه سکه طلا توی اون بوده یا به حسابی دیگه ظرف را گرفته نه محتویات درون ظرف را و تقریبا این ظرف مفرغی را هر ردیاب دیگه ای هم میتونسته بگیره چون حالت مغناطیس شونده بالا در زیر خاک داره و حجم اون شایدچند برابر شده. اگه یک دستگاه یا ردیاب فقط طلا را بتونه تشخیص بده و در حفاری اون بدست بیاد نه چیز دیگه ای یا اینکه ظرف فلزی دیگه ای در کنار اون نباشه که باعث کشوندن انتنها به طرف خودش بشه انوقت میشه گفت که این ردیاب یا دستگاه خوب جواب میده

باز هم از زحمتی که برای انجام تستها کشیدید من به شحصه ممنون هستم

با سلام و احترام خدمت آقا جاوید عزیز
عزیزم من با یکی از محصولات دیپ فاندر کار کردم و لازم دونستم اینو بگم که اگه آقا ازمیر 16 تا سکه از داخل 1 جنس مفرغی درآورده مطمئن باشین روی طلا بوده و آنتن ها فرکانس طلا رو گرفته نه مفرغ رو چون خودم بارها اینو تست کردم که اگه رو طلا باشه دیگه رو هیچ فلزی قیچی نمیکنه(بحث ذرات و حفره به کنار)
درضمن این دسگاهی که من از این شرکت گرفتم 4 مدل از RD-PRO پایین تره

یکشنبه 28 مهر1392 - 1:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بنیامین جان تند نرو عزیز من
منم ۱۵ چیز بدی نگفتم.
دوست من شما اگه مثلا بخوای ماشین پراید رو در موردش تحقیق کنی میری از کسی که اونو داره تحقیق میکنی و نه اونی که درموردش شنیده.
این نظرات شما کورکورانه هستش.همه تا جایی دم از ردیاب یا فلزیاب میشه میان میگن ردیاب انجمن.آقا منم قبول دارم این ردیاب انجمن عالیه ولی بگذارید تحقیقات به نتیجه برسه.آدم فکر بد میکنه والا.....
بنده هم جواب سوالاتم رو در این انجمن گرفتم و دیگه رفع زحمت میکنم.
درست کمیگن که توی ایران خودت باید همه چیز رو تجربه کنه.
در پایان هم اگر بی احترامی به شما شد معذرت خواهی میکنم و امیدوارم همگی موفق و پیروز باشید

یکشنبه 28 مهر1392 - 1:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همیگی و بخصوص استاد حمید
به نظرم آقا siavash و ali7777 و tm808 درست میگن و کاملا با اونا موافقم.
دوستان بهتره زود قضاوت نکنیم. کمی صبر و تحمل داشته باشیم. کسی که مدعیه، ابتدا سوالات فنی و تخصصی بپرسید، اگه پاسخ درست و بی ریا و بدون چشمداشت داد، مطمئن باشید که این شخص درستکاره. من از استاد "حمید" خواهش میکنم یه تست مقایسه ای با deep findr و rayfinder و ردیابهایی که در سایت به نیکی ازشون یاد میشه ، انجام دهند. از آقا ezmir و deepmax و سایر دوستانی که deep findr و rayfinder و غیره دارند دعوت بعمل بیاد و در حضور تعدای از دوستان سایت، این مقایسه صورت بگیره و فیلم برداری بشه و نتیجه را اعلام نمایند. این پیشنهاد مبارک را آقا ezmir هم مطرح کردند.در مسابقه است که قهرمان واقعی مشخص میشه. و سایر ردیابها هم به همین صورت.همۀ این مقایسه ها و مسابقه ها باید در حضور کسانی انجام بشه که عضو انجمن هستند وردیابهای مذکور را دارند.
این مقایسه از چند جهت دارای ارزشه: 1- به توانمندیهای ردیاب انجمن پی میبریم و با نقاط ضعف و قوت همۀ این ردیابها آشنا میشویم.2- با معیارها و ملاکهای یه ردیاب خوب آشنا میشویم.
3- تصمیم گیری در مورد خرید ردیاب برای خریداران راحتتر و روشنتر میشه. 4- به جروبحث های بی فایده در محیط سایت پایان داده میشه.چون این ردیابها امتحانشونو پس دادن.5-در صورت موفقیت ردیاب انجمن، میشه برای صادراتش اقدام کرد. تا جایی که اطلاع دارم، مسابقاتی هم در زمینۀ فلزیابها در سطح جهانی برگزار میشه! میشه تو این مسابقات شرکت کرد.
به عقیدۀ من فقط این روشه که میتونه به شبهات و مناظرات و مشاجرات پایان بده.
از صبر و حوصلۀ همۀ شما ممنونم.شما را به الله مستعان میسپارم. @};- @};- @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

یکشنبه 28 مهر1392 - 2:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

افشین1 نوشته است:
با سلام خدمت همیگی و بخصوص استاد حمید
به نظرم آقا siavash و ali7777 و tm808 درست میگن و کاملا با اونا موافقم.
دوستان بهتره زود قضاوت نکنیم. کمی صبر و تحمل داشته باشیم. کسی که مدعیه، ابتدا سوالات فنی و تخصصی بپرسید، اگه پاسخ درست و بی ریا و بدون چشمداشت داد، مطمئن باشید که این شخص درستکاره. من از استاد "حمید" خواهش میکنم یه تست مقایسه ای با deep findr و rayfinder و ردیابهایی که در سایت به نیکی ازشون یاد میشه ، انجام دهند. از آقا ezmir و deepmax و سایر دوستانی که deep findr و rayfinder و غیره دارند دعوت بعمل بیاد و در حضور تعدای از دوستان سایت، این مقایسه صورت بگیره و فیلم برداری بشه و نتیجه را اعلام نمایند. این پیشنهاد مبارک را آقا ezmir هم مطرح کردند.در مسابقه است که قهرمان واقعی مشخص میشه. و سایر ردیابها هم به همین صورت.همۀ این مقایسه ها و مسابقه ها باید در حضور کسانی انجام بشه که عضو انجمن هستند وردیابهای مذکور را دارند.
این مقایسه از چند جهت دارای ارزشه: 1- به توانمندیهای ردیاب انجمن پی میبریم و با نقاط ضعف و قوت همۀ این ردیابها آشنا میشویم.2- با معیارها و ملاکهای یه ردیاب خوب آشنا میشویم.
3- تصمیم گیری در مورد خرید ردیاب برای خریداران راحتتر و روشنتر میشه. 4- به جروبحث های بی فایده در محیط سایت پایان داده میشه.چون این ردیابها امتحانشونو پس دادن.5-در صورت موفقیت ردیاب انجمن، میشه برای صادراتش اقدام کرد. تا جایی که اطلاع دارم، مسابقاتی هم در زمینۀ فلزیابها در سطح جهانی برگزار میشه! میشه تو این مسابقات شرکت کرد.
به عقیدۀ من فقط این روشه که میتونه به شبهات و مناظرات و مشاجرات پایان بده.
از صبر و حوصلۀ همۀ شما ممنونم.شما را به الله مستعان میسپارم. @};- @};- @};-

با سلام خدمت دوستان
این پیشنهادی که شما فرمودید اصلا به حرف هم جور در نمیاد مثل اینه که یه پیکان مدل 57 رو بیارید و با یک زانتیا مدل 89 مقایسه کنید واسه زانتیا افت داره نه پیکان < من از اقایان ezmir و deepmax و تمام عزیزانی که دستگاههای این شرکت رو دارن برای اطلاعات مفیدشون ممنون هستم .

یکشنبه 28 مهر1392 - 2:28pm
استاد
استاد

با سلام و احترام خدمت آقا جاوید عزیز
عزیزم من با یکی از محصولات دیپ فاندر کار کردم و لازم دونستم اینو بگم که اگه آقا ازمیر 16 تا سکه از داخل 1 جنس مفرغی درآورده مطمئن باشین روی طلا بوده و آنتن ها فرکانس طلا رو گرفته نه مفرغ رو چون خودم بارها اینو تست کردم که اگه رو طلا باشه دیگه رو هیچ فلزی قیچی نمیکنه(بحث ذرات و حفره به کنار)
درضمن این دسگاهی که من از این شرکت گرفتم 4 مدل از RD-PRO پایین تره

با درود بر شما
اقا ازمیر وقتی روی قوطی نقطه کرده میگه دستگاه فلزنامعتبر زده پس دستگاه قادر به شناسایی طلای درون قوطی نبوده و من از ش خواسته بودم که دستگاه روی طلا باشه و اگه دستگاه اقا ازمیر روی اهن بوده باشه و قوطی را زده نباید اون را بعنوان فلز نامعتبر بشناسه . اگه دستگاه مد اهن نداشته و با ایتم فلزیات دیگه ردیابی کرده به هیچ عنوان نباید روی قوطی نقطه کند مگر اینکه این ردیاب نتونه تشابه فرکانسی را رد کنه و فلزاتی که فرکانس اونها نزدیک به هم هست یا فرکانسهای مشابه را با هم ردیابی میکنه

یکشنبه 28 مهر1392 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پس اين همه دستگاه كه دارن درميارن وهمه شون ادم حسابي ان حداقل من خيلياشونوديدم باچي درميارن اقاحميدباردياب نكنه درميارن نكنه .شمامطميين باش خارجي همونجوركه توخيلي ازچيزاازماجلوترهستن تواين بحثم جلوهستند.خودم امروزجايي بودم تو2هفته پيش تاحالاكه اونجابودم 50متربالاترازيه چشمه 1ديگ بردندكه دستگاهشون سيريوس بوده وامروزجاشوديدم كه كفم بريدوگازه طلاشو.وخيلي هاديگه كه دارن درميارن وميبرن .كسي كه پول داره چيزه خوبشوميخره وحالشوميبره باكمي زرنگي وجايه خوب .ماهاييم كه بايددسته تاول زده وانقدبايدخودمونوبه كوه بكوبيم كه اخرم يازده شيم يايه جابگيريانگيراياباشه يانباشه و.... ازدوستان كه واقعاموفق شدن ونتيجه داده بهشون خواهش ميكنم تجربه بذارن حداقل بخونيم دلمون خوش بشه وسطحه علمي مون بره بالا باتشكر.

یکشنبه 28 مهر1392 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب
از مدیران محترم سایت بخصوص استاد " حمید" بزرگوار تقاضا میکنم نظر مبارکشون را دربارۀ پیشنهاد من و دوستان دربارۀ "مقایسه و مسابقه بین ردیاب انجمن و ردیابهای مدعی"، اعلام نمایند. با همان شرایطی که بنده اعلام کردم یا شرایطی بهتر از اون. فیلم برداری بشه و تو سایت قرار داده بشه. لطفا یه موضوعی به عنوان" مقایسۀ علمی و عملی ردیابهای برتر" ایجاد کنید و پس از مقایسۀ عملی ، نتایج را در این قست قرار دهید. بعد روشن میشه کدام محصول بهتره. البته امیدوارم که از این پیشنهاد سوء تعبیر و منفی بافی نشه!
با تشکر و تجدید احترام @};-

« آنرا که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است»

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

دوشنبه 29 مهر1392 - 7:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure