انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 9:49am

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

tm 808 عزیز ظاهرا شما این دو پست بنده رو دقیق مطالعه نکردین! اون چیزی که لازم بود مختصر و مفید عرض کردم. از دوستان هم خواهش کردم که اگر واقعا از جوابدهی دستگاه راضی هستن (درصورتیکه مواردی که گفته شد چیزی نیست که رضایتمندی باشه) خب تشریف بیارن بصورت موثق و قابل اثبات و استفاده برای همگان نتایج اپراتوریشون رو بنویسن. نه اینکه هر چی گفته میشه بوی تبلیغات داشته باشه! ولی متاسفانه این همه مدت بنده این تاپیک رو دنبال کردم راه و روش کمک کننده ای نمیبینم!
در مورد حذف پست یا تاپیک اون هم در مورد ردیاب ما واقعا معذوریت داریم. چون هر حرکتی در این مورد بکنیم میگن بخاطر تبلیغ و فروش ردیاب خودشون هست! در صورتیکه توی سایر مباحث دستمون خیلی بازتره. بهرحال بنظر من بد نیست که هر حرفی یا هر مطلبی حتی اگر جنبه تبلیغاتی هم داره گفته بشه و بررسی بشه و در نهایت دوستان خودشون بتونن قضاوت بکنن و با واقعیتهای خوب یا بد این دنیای فلزیابی بهتر آشنا بشن.

شنبه 27 مهر1392 - 5:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه @};-
خوب دوستان عزیزی که با این ردیابهای دیبفایندر تجربه اپراتوری دارند منتظر تجربیات اپراتوریشون همراه با نشون دادند موفقیتهاشون هستیم~O)
یا حق

شنبه 27 مهر1392 - 9:15pm

با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیز آقا حمید
اگه منظور شما از افرادی که میان و توی این سایت تبلیغ میکنن رو محصول خاصی نده بود بفرمایید تا همین الان برای همیشه از سایت شما برم و بقایش را به لقایش ببخشم. بنده عنوان کردم که نتیجه گرفتم و الان هم دوباره عرض میکنم که از این دستگاه آر دی پرو نتیجه گرفتم .در همین حد فکر میکنم که اگه بگم کفایت میکنه.
دوست عزیز حمید آقا بنا به فرمایش شما قیمت این دستگاه خیلی بالاست و خیلی بیشتر از این دستگاهی که خود شما دارید می سازید و تبلیغ اون رو میکنید .اگه فکر میکنید که خدایی نکرده با تعاریف بنده یا سایر دوستان که از این محصولات دیپ فایندر ذره ای در فروش شما تاثیر میزاره و یا اعتبار دستگاهای شما رو زیر سوال میبره باشه ما دیگه هیچ نظری نمی دیم .اما فکر نمی کنم معنی گفتگوی آزاد در فضای مجازی این چنین چیزی باشه.
به قول دوستمون tm808 مهم نیست که یک دستگاه 2 ساعت برای آشکار سازی زمان ببره یا 5 ساعت مهم اینه که نتیجه مثبت باشه
تستی که دوستمون آقا جاوید خواسته بودن هم من انجام دادم و یک تستی بود که برای بنده اصلا منطقی نبود و دلیل علمی نداشت ولی به احترام خواسته ایشون این کار رو انجام دادم .مهم نیست که یه دستگاه بتونه یه انگشتر رو توی یک قوطی کنسرو نشون بده مهم اینه که بتونه از فاصله 400متری در فضای کاملا عملیاتی و در عمق 1.80 16تا سکه توی یک کاسه مفرق رو پیدا کنه....
راستش همونطور که توی پیام خصوصی خدمت دوستمون آقا milad0111 عرض کرده بودم قصد داشتم از چند روز دیگه تاپیک تخصصی آموزش کار با آردی پرو رو بزنم اما با این شرایطی که الان پیش اومده و واکنشی که شما به نظریات در مورد این دستگاها نشون دادید تصمیم رو میزارم به عهده شما که وظیفه مدیریت رو به عهده دارید.
آقا حمید اگه تشخیص میدید که بودن ما در اینجا به ضرر دوستان عزیز و مخصوصا شما مدیریت محترم وبسایت هستش و کاری رو داریم انجام میدیم خلاف میل شما بفرمایید تا از فعالیت بیشتر توی این انجمن دست بکشیم . دیگه بیشتر از این شما و دوستان عزیز دیگه رو اذیت نکنیم باز هم اگه به صراحت چیزی رو عنوان کردم معذرت میخوام
با تشکر از شما مدیریت محترم آقا حمید

شنبه 27 مهر1392 - 11:09pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز جناب ezmir شما نه جای بنده رو اینجا تنگ میکنی که مشکلی با شما داشته باشم و نه اون ردیاب با توجه به قیمتش و حتی کاراییش در برابر ردیاب انجمن حرفی برای گفتن داره که بخواد حالت رقابتی پیدا بکنه! چه برسه که به فروشش لطمه بزنه! از نظر کارایی هم اگر موافق باشین بنده به نوبه خودم حاضر هستم تستی رو با هر دو دستگاه انجام بدیم و فیلم برداری هم انجام بشه تا مشخص بشه کارایی دستگاهها به چه صورت با هم قابل مقایسه هست. در مورد اون دستگاه هم تنها چیزی که میتونم بگم اینه که فقط از نظر شعاعزنی میتونه قدرت بالایی داشته باشه که اونم در حد بیشتر از چند کیلومتر به درد هیچ کسی نمیخوره!
بهرحال برای من خیلی جالبه که شما اگر از این دستگاه واقعا خیلی خوب جواب گرفتی و بخصوص با توجه به هزینه بالایی هم که احتمالا براش کردی ؛ پس قصدت از این همه معرفی و توضیح در مورد این دستگاه چیه؟ خب این همه پول دادی چرا نمیری باهاش کاوش کنی؟ این مساله رو فکر کنم همه قبول داشته باشن غیر عادیه! مگر اینکه هدف شما مشخص بشه تا شبهات احتمالی من و خیلیا هم برطرف بشه.
در مورد این دستگاه تا جایی که من اطلاع دارم از فرکانسهای وی ال اف استفاده میکنه! قبلا هم من روی این مسایل زیاد کار کردم. اصلا کار به دستگاه هم نداریم. ولی این طیف فرکانسها با وجود شعاعزنی خوب ؛ هم عمقزنی بالایی ندارن و هم چون به ذرات و آثار فلزات قدیمی بیشتر از حتی خود فلز حساس هستن هیچوقت نقطه دقیق رو مشخص نمیکنن. که این رو شما با ذکر خطای نقطه زنی 1.5 متری تایید کردین! باقیش هم باز مطابق خاصیت همین طیف از فرکانسهاست و چیزی رو زیاد نمیشه عوض کرد. حالا شما که از مسائل علمی صحبت میکنی (که ما متوجه نشدیم علمیش کدوم قسمتش هست!) و یا از فضای عملیاتی حرف میزنی ؛ که بیان هر دو اصطلاح از جانب کسی که صرفا خریدار دستگاهی هست بسیار بعید و عجیبه ؛ باید توضیحشو بفرمایین!

یکشنبه 27 مهر1392 - 1:10am

حمید نوشته است:
دوست عزیز جناب ezmir شما نه جای بنده رو اینجا تنگ میکنی که مشکلی با شما داشته باشم و نه اون ردیاب با توجه به قیمتش و حتی کاراییش در برابر ردیاب انجمن حرفی برای گفتن داره که بخواد حالت رقابتی پیدا بکنه! چه برسه که به فروشش لطمه بزنه! از نظر کارایی هم اگر موافق باشین بنده به نوبه خودم حاضر هستم تستی رو با هر دو دستگاه انجام بدیم و فیلم برداری هم انجام بشه تا مشخص بشه کارایی دستگاهها به چه صورت با هم قابل مقایسه هست. در مورد اون دستگاه هم تنها چیزی که میتونم بگم اینه که فقط از نظر شعاعزنی میتونه قدرت بالایی داشته باشه که اونم در حد بیشتر از چند کیلومتر به درد هیچ کسی نمیخوره!
بهرحال برای من خیلی جالبه که شما اگر از این دستگاه واقعا خیلی خوب جواب گرفتی و بخصوص با توجه به هزینه بالایی هم که احتمالا براش کردی ؛ پس قصدت از این همه معرفی و توضیح در مورد این دستگاه چیه؟ خب این همه پول دادی چرا نمیری باهاش کاوش کنی؟ این مساله رو فکر کنم همه قبول داشته باشن غیر عادیه! مگر اینکه هدف شما مشخص بشه تا شبهات احتمالی من و خیلیا هم برطرف بشه.
در مورد این دستگاه تا جایی که من اطلاع دارم از فرکانسهای وی ال اف استفاده میکنه! قبلا هم من روی این مسایل زیاد کار کردم. اصلا کار به دستگاه هم نداریم. ولی این طیف فرکانسها با وجود شعاعزنی خوب ؛ هم عمقزنی بالایی ندارن و هم چون به ذرات و آثار فلزات قدیمی بیشتر از حتی خود فلز حساس هستن هیچوقت نقطه دقیق رو مشخص نمیکنن. که این رو شما با ذکر خطای نقطه زنی 1.5 متری تایید کردین! باقیش هم باز مطابق خاصیت همین طیف از فرکانسهاست و چیزی رو زیاد نمیشه عوض کرد. حالا شما که از مسائل علمی صحبت میکنی (که ما متوجه نشدیم علمیش کدوم قسمتش هست!) و یا از فضای عملیاتی حرف میزنی ؛ که بیان هر دو اصطلاح از جانب کسی که صرفا خریدار دستگاهی هست بسیار بعید و عجیبه ؛ باید توضیحشو بفرمایین!

دوست عزیز حمید آقا
چند نکته هستش که بنده باید خدمت شما عرض کنم
بنده اگه اومدم اینجا و از کارایی این دستگاه تعریف کردم فقط و فقط به خاطر این بوده که ازش راض بودم و چون به طور عملی ازش نتیجه گرفتم دارم به عنوان یک دستگاه خوب این رو هم به دوستان عزیز معرفی میکنم که بی خود و بیجهت پولشون رو صرف خرید دستگاهی نکنن که که فقط روی اون تبلیغ شده باشه حتی اگه قیمت اون 1 میلیون باشه .
من قصد مقایسه این دستگاه با دستگاه شما و یا هیچ سیستمی رو ندارم چون به اعتقاد بنده قابل مقایسه نیست .باز هم عرض کردم به اعتقاد بنده.شما فرمودید توی پست قبلیتون که وزن دستگاه 6 کیلو هستش و باطری 5 ساعت جواب میده ...خیلی واسم جالب بود مگه اگه دستگاهی 6 کیلو باشه نمیتونه گنج پیدا کنه یا اگه باطریش 5 ساعت کار کنه نمیتونه گج پیدا کنه :D به نظرم حتما توی اون یه چیزی داره که اینقدر سنگینه آجر پاره که نریختن :^o :D .دوست عزیز فکر نمیکنم وزن دستگاه تاثیری در موفقیت دستگاه داشته باشه :D
مطمن اشید که من 100% مشغول گشت و گذار و کاووش با این سیستم هستم و اگه پست های بنده رو با دقت بخونید عرض کردم که نتیجه گرفتم که دارم ازش تعریف میکنم .فکر نمیکنم آدم عاقلی وجود داشته باشه که 10000یورو هزینه کنه و بعد بیاد از دستگاش فقط تعریف کنه و تبلیغ . :))
اگه حس کنم نکته ی جدیدی از این سیستمها به دست آوردم حتما خدمت دوستان ارایه میکنم
اگه اومدم راجع به عمق زنی و شعاع زنی این سیستم تعریف کردم چون هر دوتا رو تست و تجربه کردم
بنده حس میکنم که شما منظور من رو از فضای عملیاتی به درستی متوجه نشدید .منظور من از فضای عملیاتی وقتیه که خودم میرم بیرون و دنبال زیر خاکی میگردم نه فضایی که شرکتها برای تست دستگاها ازش استفاده میکنن
دقت بفرمایید که ما داریم در مورد یه ردیاب حرف میزنیم نه نقطه زن .اینکه شما میفرماییید 1.5 اختلاف یک نقطه رو مشخص کرده دوست عزیز رای من که چند سالیه با چندین نوع ردیاب کار کردم همون 1.5 متر هم قابل قبول نیست چون به عینه داریم میگیم ردیاب و به اعتقاد بنده ردیاب فقط ردیابه اگه بیاید ادعا کنه که نقطه رو میزنه دروغه محضه.بنده هم که با آر دی نتیجه گرفتم در کنار او.ن GPX5000 داشتم
دوست عزیز بنده نه فروشنده هستم نه سازنده و نماینده ی هیچ شرکتی که بخوام محصول خاصی رو تبلیغ کنم و نه سر در میارم از فرکانس وی ال اف یا هر چیز دیگه ای .من اون چیزی که دیدم رو خدمت دوستان عزیز عرض کردم.
حالا اگه شما واقعا فکر میکنید که بح کردن راجع به یه ردیاب دیگه نمیتونه لطمه ای به سیستمهای شما بزنه و یا در فروش شما خلل ایجاد کنه فکر نمی کنم دلیلی میداشت که چنین واکنشی به پستهای بنده و سایر دوستان نشون بدید .بله بنده 10000یورو برای این دستگاه هزینه کردم و این سیستم رو از داخل ایران نگرفتم که بخوام تبلیغش رو برای شرکت خاصی کنم .فکر میکنم دوستان عزیز هم به این مسله وافق باشند که نیت بنده راهنمایی بوده نه چیز دیگه ای.
در هر صورت دوستان خودشون تصمیم بگیرن و اعلام کنن که اگر نیاز به بنده حقیر بود بنده بمونم در غیر این صورت دیگه با پر حرفیام سر این عزیزان رو هم به درد نمیارم .
حمید آقای عزیز دوست من من تعریف شما و فروم شما رو شنیده بودم که به اینجا سر زدم و قصد کردم که کنار شما و دوستان دیگه بمونم تا اگه حتی سر سوزنی در هر رابطه ای کمکی از بنده برمیومد در خدمت دوستان باشم اما فکر میکنم رداشت من راجع به این فضا اشتباه بود باز هم اگه امری بود در خدمتم
ومن الله توفیق

یکشنبه 27 مهر1392 - 1:50am
استاد
استاد

درود بر شما
با تشکر از اقا ازمیر که زحمت کشیدند و تستها را انجام دادند و نتیجه را پیام خصوصی برای من فرستادند
همانطور که خدمت جناب ازمیر عرض کردم تمام تلاش من اینه که با تستهای که انجام میدهم ردیاب 35 را به زانو دربیاورم ولی خبلی جون سخت تر از اون هست که تسلیم بشه و بازی را واگذار کنه.
در تستهای که از جناب ازمیر خواستم وزحمت اون را کشیدند یکی نقطه زنی بود که گویا ایشون گفتند که نقطه زنی خوب انجام میده.از پستی که توی اون سایتی که معرفی کردند طرف نوشته یه نقطه 4در 4 متری نقطه زتی کرده و در همین سایت 1.5 متری نقطه زنی حساب شده حال اونکه 35 دقیقا روی خود هدف اون هم زیر خاک قیچی میکنه و مورد دومی که گفتم یک انگشتر توی قوطی بزارین و تست کنند در جواب گفتندکه دستگاه فقط قوطی را شناخته حال اونکه دستگاه روی طلا من گفته بودم تنظیم باشه و ردیابی برای طلا باشه. پس دستگاه توانایی تشخیص طلا را از درون قوطی نداره و به حساب دیگه طلایی که در ظروف فلزی هست مثلا در دیگ مسی یا مفرغی هست و در بسته هست هیچوقت نمیتونه تشخیص بده و انچه هم تشخیص میده فقط اون ظرفی هست که طلا در اون گذاشته شده. در کل این تستهای که گفتم بخاطر رد تشابه فرکانسی فلز بود که 35 فقط تا حالا تونسته اونها را رد بده حالا میمونه ذرات یا مواد معدنی که تشابه فرکانسی قویتری دارند و ردیاب اون جا باید محک زده بشه که در فرصت مناسبی که اگه پیش بیاد یه هدف دارم که اونجا مملو از ذرات و مواد معدنی قوی هست که نقطه زن را هم به خطا می اندازه

یکشنبه 28 مهر1392 - 4:04am
مدیر کل
مدیر کل

جناب ezmir خب من باید بگم متاسفم اگر 10 هزار یورو پول بابت چنین چیزی داده باشین چون بنده و امثال بنده که عمری در الکترونیک گذروندن خیلی خوب میدونن که یک دستگاه اونم از نوع ردیاب هیچوقت چند صد یورو بیشتر ارزش نداره! حالا اگر بابت کاراییش هم باشه که شما میفرمایین 1.5 متر دقت نقطه زنی داره و تازه جالبه کلی هم راضی هستی! نه عزیز من اگر به این باشه خیلی ردیاب ها از این دقیق تر هستن. تازه همون D.F.S هم که بنظر من ردیاب زیاد خوبی نیست ولی دقت نقطه زنیش بیشتره و قیمت کمتر و اپراتوری راحت تری هم داره! اینو دوستانی که اون دستگاه رو دارن میتونن تایید کنن. در مورد دروغ بودن نقطه زنی ردیاب هم شما میتونی به تاپیک اپراتوری ردیاب قدیمی ما مراجعه کنی تا تجربه مثبت ده ها نفر از کاربران این انجمن رو در این زمینه ببینی و بخونی. در ردیاب جدید که حتی این دقت نقطه زنی سانتیمتری تقویت شده هم هست. در مورد بحث وزن دستگاه هم خب یعنی ما سوادمون اینقدر کمه که نفهمیم وزن دستگاه نباید اونقدر باشه؟! مگه وزن یک مدار الکترونیکی چقدره؟ الان یک لپ تاپ با اون همه سیستم الکترونیکی پیشرفته بیشتر از 2 کیلو وزن نداره! تنها قسمتی که در این دستگاهها میتونه وزن رو بالا ببره معمولا باطری هست که اونم دیگه امروزه از باطریهای لیتیومی سبک استفاده میکنن. و جالبتر اینکه وقتی باطریش 5 ساعت بیشتر جواب نمیده یعنی حتی باطری قوی هم نداره! چون تمام کسانی که به ساخت ردیاب وارد هستن میدونن که ردیاب عملکرد قدرتی اصلا نداره که بخواد مصرف جریان بالا داشته باشه. غیر این باشه پس باید بگیم ردیاب نیست و با سیستم دیگه ای داره کار میکنه. ولی طبق گفته شما همون سیستم متعارف ردیابی هست. در واقع پاره آجر که چه عرض کنم ولی مطمئن باشین همه وزنش بخاطر جعبه و اینجور چیزاست که از نظر ضروری بودنش در دستگاه چیزی معادل همون پاره آجر میشه! :D بحث وزن و مساله باطری هم کسی که بابت کاوش راهی مناطق بقول شما عملیاتی و واقعی شده باشه خیلی بهتر باید بدونه و بفهمه! دوست عزیز یعنی به نظر شما دستگاهی که 5 کیلو وزن داره و باطریش هم فقط 5 ساعت جواب میده مشکلی حین کاوش نداره؟ با دستگاهی که نیم کیلو وزن داره و 30 ساعت باطریش کار میکنه عملکرد و جوابدهیش یکسانه؟! خب مطمئنا نیست! شما جوری میگی مهم اینه دستگاه گنج پیدا کنه انگار خودت چند تا پیدا کردی بعد اومدی توی این انجمن تعریفش رو بکنی! نه دوست من مطمئنا کسی که 10 هزار یورو پول بده و دستگاهش هم چیز درست و حسابی پیدا کرده باشه این طرفا پیداش نمیشه چه برسه به اینکه بشینه توی انجمن با کسی بحث هم بکنه! :D
حالا نکته خیلی جالبتر این قضیه این هست که شما 10 هزار یورو معادل 50 میلیون تومن بایت اون ردیاب پول دادی! خب اینجا هم یک ردیابی هست که میتونی از همه بچه ها در موردش سوال کنی که عملکردش رو به شما بگن! میشه بگی این ردیابی که این همه آدم اینجا کم و بیش تاییدش میکنن و قابلیتهای زیادی داره اما قیمتش خیلی پایین تره چطور توجه شما رو بخودش جلب نمیکنه؟! شما اگر واقعا دنبال نکته مثبت باشی خب همه چیز رو باید ببینی و بخونی نه اینکه فقط حرف خودتو در مورد کارایی دستگاهی که داری بزنی! اگر در مورد فضای انجمن صحبتی میکنی هم باید متوجه باشی این فضای مثبت و مفید فقط برای شما قرار نیست باشه! برای بنده و سایرین هم هست! حالا بفرض هم اگر هدفت واقعا کمک کردن به دیگران باشه که خب حرف خودتو در مورد تایید این دستگاه بارها تکرار کردی. فکر نمیکنم نکته خاصی دیگه وجود داشته باشه. اینجا هم بنظرم کسی همچین پولی نداره که بخواد چنین دستگاهی رو حتی بفرض خوب بودن بخره!

یکشنبه 28 مهر1392 - 4:08am

حمید نوشته است:
جناب ezmir خب من باید بگم متاسفم اگر 10 هزار یورو پول بابت چنین چیزی داده باشین چون بنده و امثال بنده که عمری در الکترونیک گذروندن خیلی خوب میدونن که یک دستگاه اونم از نوع ردیاب هیچوقت چند صد یورو بیشتر ارزش نداره! حالا اگر بابت کاراییش هم باشه که شما میفرمایین 1.5 متر دقت نقطه زنی داره و تازه جالبه کلی هم راضی هستی! نه عزیز من اگر به این باشه خیلی ردیاب ها از این دقیق تر هستن. تازه همون D.F.S هم که بنظر من ردیاب زیاد خوبی نیست ولی دقت نقطه زنیش بیشتره و قیمت کمتر و اپراتوری راحت تری هم داره! اینو دوستانی که اون دستگاه رو دارن میتونن تایید کنن. در مورد دروغ بودن نقطه زنی ردیاب هم شما میتونی به تاپیک اپراتوری ردیاب قدیمی ما مراجعه کنی تا تجربه مثبت ده ها نفر از کاربران این انجمن رو در این زمینه ببینی و بخونی. در ردیاب جدید که حتی این دقت نقطه زنی سانتیمتری تقویت شده هم هست. در مورد بحث وزن دستگاه هم خب یعنی ما سوادمون اینقدر کمه که نفهمیم وزن دستگاه نباید اونقدر باشه؟! مگه وزن یک مدار الکترونیکی چقدره؟ الان یک لپ تاپ با اون همه سیستم الکترونیکی پیشرفته بیشتر از 2 کیلو وزن نداره! تنها قسمتی که در این دستگاهها میتونه وزن رو بالا ببره معمولا باطری هست که اونم دیگه امروزه از باطریهای لیتیومی سبک استفاده میکنن. و جالبتر اینکه وقتی باطریش 5 ساعت بیشتر جواب نمیده یعنی حتی باطری قوی هم نداره! چون تمام کسانی که به ساخت ردیاب وارد هستن میدونن که ردیاب عملکرد قدرتی اصلا نداره که بخواد مصرف جریان بالا داشته باشه. غیر این باشه پس باید بگیم ردیاب نیست و با سیستم دیگه ای داره کار میکنه. ولی طبق گفته شما همون سیستم متعارف ردیابی هست. در واقع پاره آجر که چه عرض کنم ولی مطمئن باشین همه وزنش بخاطر جعبه و اینجور چیزاست که از نظر ضروری بودنش در دستگاه چیزی معادل همون پاره آجر میشه! :D بحث وزن و مساله باطری هم کسی که بابت کاوش راهی مناطق بقول شما عملیاتی و واقعی شده باشه خیلی بهتر باید بدونه و بفهمه! دوست عزیز یعنی به نظر شما دستگاهی که 5 کیلو وزن داره و باطریش هم فقط 5 ساعت جواب میده مشکلی حین کاوش نداره؟ با دستگاهی که نیم کیلو وزن داره و 30 ساعت باطریش کار میکنه عملکرد و جوابدهیش یکسانه؟! خب مطمئنا نیست! شما جوری میگی مهم اینه دستگاه گنج پیدا کنه انگار خودت چند تا پیدا کردی بعد اومدی توی این انجمن تعریفش رو بکنی! نه دوست من مطمئنا کسی که 10 هزار یورو پول بده و دستگاهش هم چیز درست و حسابی پیدا کرده باشه این طرفا پیداش نمیشه چه برسه به اینکه بشینه توی انجمن با کسی بحث هم بکنه! :D
حالا نکته خیلی جالبتر این قضیه این هست که شما 10 هزار یورو معادل 50 میلیون تومن بایت اون ردیاب پول دادی! خب اینجا هم یک ردیابی هست که میتونی از همه بچه ها در موردش سوال کنی که عملکردش رو به شما بگن! میشه بگی این ردیابی که این همه آدم اینجا کم و بیش تاییدش میکنن و قابلیتهای زیادی داره اما قیمتش خیلی پایین تره چطور توجه شما رو بخودش جلب نمیکنه؟! شما اگر واقعا دنبال نکته مثبت باشی خب همه چیز رو باید ببینی و بخونی نه اینکه فقط حرف خودتو در مورد کارایی دستگاهی که داری بزنی! اگر در مورد فضای انجمن صحبتی میکنی هم باید متوجه باشی این فضای مثبت و مفید فقط برای شما قرار نیست باشه! برای بنده و سایرین هم هست! حالا بفرض هم اگر هدفت واقعا کمک کردن به دیگران باشه که خب حرف خودتو در مورد تایید این دستگاه بارها تکرار کردی. فکر نمیکنم نکته خاصی دیگه وجود داشته باشه. اینجا هم بنظرم کسی همچین پولی نداره که بخواد چنین دستگاهی رو حتی بفرض خوب بودن بخره!

با سلام
نمیدونم چرا شما این نکته رو که خدمتتون عرض کردم نده با این سیستم به نتیجه رسیدم رو پنهان میکنید این از اون کارا تون بودا :D
درکل دستگاه 100یورویی یا دستگاه 1 میلیونی فرقی نداره مهم اینه که نتیجه داده باشه .اگه شما فکر میکنید که دستگاهی که 10000یورو خریداری شده با دستگاهی که 1 میلیون داره به فروش میرسه فرقی نداره این هوش بالای الکترونیکی شما رو میرسونه :D .دوست عزیز تبلیغات اونه که راجع به دستگاهی که به قول خودتون 10 هزار تومن هم قطعه نبرده بیاید تبلیغ کنید و تاپیکهای مختلف بزنید .و بعد مثل خیلی از سایتهایی که فقط میخوان محصول خودشون رو بفروشن جلوی تعریف از محصولات دیگه گرفته شه و تاپیکها رو به چالش بکشید .حمید آقا شما توی این سایت چون مدیر هستید نظرتون غالبه پس ریش و. غیچی دست شماست و بنده هر هرفی بزنم ....
در هر صورت
بنده فقط ابراز تاسف میکنم .تصمیم با دوستان عزیزه.
بقای این تاپیک رو هم به لقایش میبخشیم اگه سوالی داشتن میتونن در قالب پیام خصوصی از بنده بپرسن اگه یه وقتی سر زدم حتما جواب میدم حق نگدار همتون

آخرین بار توسط ezmir در یکشنبه 28 مهر1392 - 10:01am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 28 مهر1392 - 9:51am

جاوید نوشته است:
درود بر شما
با تشکر از اقا ازمیر که زحمت کشیدند و تستها را انجام دادند و نتیجه را پیام خصوصی برای من فرستادند
همانطور که خدمت جناب ازمیر عرض کردم تمام تلاش من اینه که با تستهای که انجام میدهم ردیاب 35 را به زانو دربیاورم ولی خبلی جون سخت تر از اون هست که تسلیم بشه و بازی را واگذار کنه.
در تستهای که از جناب ازمیر خواستم وزحمت اون را کشیدند یکی نقطه زنی بود که گویا ایشون گفتند که نقطه زنی خوب انجام میده.از پستی که توی اون سایتی که معرفی کردند طرف نوشته یه نقطه 4در 4 متری نقطه زتی کرده و در همین سایت 1.5 متری نقطه زنی حساب شده حال اونکه 35 دقیقا روی خود هدف اون هم زیر خاک قیچی میکنه و مورد دومی که گفتم یک انگشتر توی قوطی بزارین و تست کنند در جواب گفتندکه دستگاه فقط قوطی را شناخته حال اونکه دستگاه روی طلا من گفته بودم تنظیم باشه و ردیابی برای طلا باشه. پس دستگاه توانایی تشخیص طلا را از درون قوطی نداره و به حساب دیگه طلایی که در ظروف فلزی هست مثلا در دیگ مسی یا مفرغی هست و در بسته هست هیچوقت نمیتونه تشخیص بده و انچه هم تشخیص میده فقط اون ظرفی هست که طلا در اون گذاشته شده. در کل این تستهای که گفتم بخاطر رد تشابه فرکانسی فلز بود که 35 فقط تا حالا تونسته اونها را رد بده حالا میمونه ذرات یا مواد معدنی که تشابه فرکانسی قویتری دارند و ردیاب اون جا باید محک زده بشه که در فرصت مناسبی که اگه پیش بیاد یه هدف دارم که اونجا مملو از ذرات و مواد معدنی قوی هست که نقطه زن را هم به خطا می اندازه

جناب جاوید عزیز سلام
بنده برای رد تست انگشتر داخل قوطی خدمت شما عرض کنم که جایی که بنده با آردی پرو موفق شدم 16تا سکه طلا داخل یک کاسه مفرقی بود .این برای رد تستی که از من خواسته بودید
در هر صورت دوستان هر دستگاهی دوست دارن بخرن چه آر دی چه fpl چه هر کدوم دیگه
برای همه آرزوی موفقیت دارم ایشالا موفق باشید

یکشنبه 28 مهر1392 - 9:59am
استاد
استاد

ezmir نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما

جناب جاوید عزیز سلام
بنده برای رد تست انگشتر داخل قوطی خدمت شما عرض کنم که جایی که بنده با آردی پرو موفق شدم 16تا سکه طلا داخل یک کاسه مفرقی بود .این برای رد تستی که از من خواسته بودید
در هر صورت دوستان هر دستگاهی دوست دارن بخرن چه آر دی چه fpl چه هر کدوم دیگه
برای همه آرزوی موفقیت دارم ایشالا موفق باشید

درود بر شما
وقتی که ردیاب نمیتونه طلای موجود در قوطی روی زمین را بگیره هیچوقت هم زیر زمین نمیتونه و مطمعنا دستگاه شما همون ظرف مفرغی را گرفته و از شانس شما به حای اینکه خالی باشه یا چیز دیگه ای توی اون باشه چند دونه سکه طلا توی اون بوده یا به حسابی دیگه ظرف را گرفته نه محتویات درون ظرف را و تقریبا این ظرف مفرغی را هر ردیاب دیگه ای هم میتونسته بگیره چون حالت مغناطیس شونده بالا در زیر خاک داره و حجم اون شایدچند برابر شده. اگه یک دستگاه یا ردیاب فقط طلا را بتونه تشخیص بده و در حفاری اون بدست بیاد نه چیز دیگه ای یا اینکه ظرف فلزی دیگه ای در کنار اون نباشه که باعث کشوندن انتنها به طرف خودش بشه انوقت میشه گفت که این ردیاب یا دستگاه خوب جواب میده

باز هم از زحمتی که برای انجام تستها کشیدید من به شحصه ممنون هستم

یکشنبه 28 مهر1392 - 11:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure