انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 8:53am

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
دوستان اگه کسی قصد خرید دستگاههای این شرکت رو داره بهتره که دست دوم به شرط اصل بخره - چون واقعا خرید نو به صرفه نیست کاهش قیمت زیادی دارن .یکی از بچه ها هم مثل اقای غفاری خودش وارد کننده است و به شرط اورجینال بودن میده اگه کسی خواست

جمعه 26 مهر1392 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام ezmir جان منظور افشین جان فکر کنم این هست که این دستگاه یونی که از فلز مربوطه به بیرون از سطح خاک از خودش انتشار میدهد را ردیابی میکند یا نه که باید بگم این دستگاه که یون یاب نیست وشاید با انتن های خالی بصورت دستگاه خاموش یون یابی هم کنه که اینو باید دوستانی که دستگاه را تست کردن بیان کنن

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 26 مهر1392 - 1:27pm

ariana2014 نوشته است:
سلام ezmir جان منظور افشین جان فکر کنم این هست که این دستگاه یونی که از فلز مربوطه به بیرون از سطح خاک از خودش انتشار میدهد را ردیابی میکند یا نه که باید بگم این دستگاه که یون یاب نیست وشاید با انتن های خالی بصورت دستگاه خاموش یون یابی هم کنه که اینو باید دوستانی که دستگاه را تست کردن بیان کنن

سلام
من هم فکر نمیکنم که به یون خروجی از فلزات واکنش نشون بده راستش تست نکردم

جمعه 26 مهر1392 - 2:19pm

امروز داشتم راجع به محصولات دیپ فایندر سرچ میکردم به یه تاپیک توی یه سایت برخوردم جالب بود گفتم شاید بد نباشه شما هم ببینید
http://www.up2www.com/uploads/1382094348011.jpg
اینم آدرس سایتش بود
www.felezyabha.info

جمعه 26 مهر1392 - 2:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

پس نتیجه میگیریم دستگاه های شرکت دیپ فایندر پالسی هستن درسته دوستان؟؟؟
من خودم RD-Pro رو ندارم اما کارکردشو دیدم خیلی جالب بود واسه خودش قولیه اما قیمتش بالاس فکر میکنم اگه از هر4تا تست با موفقیت عبور کنه 80-90 درصد اونجا باری داره
خدا قسمت همه بکنه ایشالا

شنبه 27 مهر1392 - 12:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

راستی دوستان اگه کسی RD-Pro کارکرده سالم ارزون سراغ داشت بهم اطلاع بده
ممنون

شنبه 27 مهر1392 - 12:56pm
مدیر کل
مدیر کل

باز هم ما صبر کردیم ببینیم این جور تاپیک ها به کجا ختم میشه! ولی انصافا در طول این چند صفحه چیزی جز تبلیغ وجود داشته؟! حتی بارها از فروشندگان و سایتهای فروش نام برده شده! افرادی رو هم اینجا میبینیم که اصلا در انجمن فعالیت آموزشی یا کمک کننده ای ندارن ولی انگار دایه مهربان تر از مادر شدن و با اینکه ادعا دارن اینقدر از چنین دستگاهی جواب گرفتن ولی جالبه که خود دستگاه با چنین کارایی رو رها کردن و تشریف آوردن توی چنین انجمنی و تمام مطالبشون به نوعی در جهت تبلیغ دستگاه هست!
من اینها رو عرض کردم تا این دوستان متوجه باشن فعالیتهاشون با دقت در این انجمن رصد میشه و بسیاری از سایرین هم خودشون آگاه هستن. پس ضمن متذکر شدن این نکته که تبلیغ هیچ نوع دستگاهی طبق قانون انجمن بدون هماهنگی با مدیران مجاز نیست ؛ از همگی خواهش میکنم فقط و فقط تجربیات عملی و واقعی و اپراتوری خودشون رو با دستگاه مورد نظر بصورت مستند و قابل اثبات و عملی عنوان کنن. وگرنه هر چقدر میخواستین تبلیغ بکنین یا از خوبیهای دستگاه که خود شرکت سازنده هم در سایتش نوشته ذکر کنین ؛ خب کردین! ما هیچ دخل و تصرفی درش نکردیم و هیچی هم نگفتیم! ولی دیگه کافیه. بنده به نوبه خودم اطلاعات و نظرات خاصی در مورد این دستگاهها دارم که چون میدونم باز ممکنه منجر به بروز شبهاتی بشه ترجیح میدم نظری ندم تا دوستان خودشون همه چیز رو ببینن و تصمیم بگیرن.

شنبه 27 مهر1392 - 3:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delshad1522 نوشته است:
sahand نوشته است:
قربونت دلشاد خان . اين شركت فروشنده تك كه فرموديد كجا هستند؟

شرکت فلزیاب تک / گنبدکاووس / جناب غفاری

با سلام به اساتید و دوستان من حرفهای استاد حمید رو تایید می کنم هدف از ایجاد این تاپیک چیزی جز تبلیغات واهی نبوده این سیستم با اون مبلغ بالا که نمی تونه اونجورایی که تبلیغ میکنن باشه با توجه به اینکه خیلی وقت گیر هستند و برای شناسایی محل حد اقل 1 ساعت زمان بر هستند بعدش هم معلوم نیست که درس باشه یا نه ردیاب 35 با توجه به قیمتش جیزی از اون کم نداره سیستم وزن رو داری که روی هیچ ردیابی نیست . یا حق

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 27 مهر1392 - 4:22pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم بنیامین عزیز.
البته واقعا قصد بنده مقایسه با ردیاب خودمون نبود هر چند خیلی در این مورد حرف دارم! ولی همین پستهایی که تا الان زده شدن و حالت تبلیغاتی دارن و مساله نقطه زنی که دوستان خطای 1.5 متر رو اسمش رو گذاشتن نقطه زنی دقیق! و اینکه این دستگاه بیشتر از اون که کارایی داشته باشه قیافه داره و قیمت نجومی هم داره و بسیار سنگین و با اپراتوری مشکل و وقتگیر هست که چند فلز خاص هم بیشتر شناسایی نمیکنه چه برسه به اینکه فرکانس دستی بخواد داشته باشه! ماشالا با اون وزن و وقتگیر بودنش هم که دوستان میگن باطریش فقط 5 ساعت جواب میده! جواب تست پیشنهادی استاد جاوید هم که اصلا درست و حسابی داده نشد! حالا من اصلا نمیدونم چنین دستگاهی با این همه نکات منفی و این قیمت گزاف چطور میتونه بهترین دستگاه باشه؟! اونم برای کاربران اکثرا مستضعف این انجمن! :D

شنبه 27 مهر1392 - 4:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب بنیامین عزیز
این فرمایشات شما غیر حرفه تای هستش
البته اول یک چیزی رو روشن کنم
بنده تابحال حتی ردیاب رو دستم نگرفتم حتی ولی چیزی که بنده و خیلی از دوستان رو به این انجمنها میکشونه ففط و فقط پیدا کردن و شناسایی بهترین دستگاههاست.دوست و برادر عزیز مگه شما این دستگاه رو دارید که اینجور قضاوت میکنید؟
این ر هم بگم که شدیدا مشکل مالی دارم و حتی توی تهیه ردیاب انجمن هم مشکل دارم و شدیدا هم با توجه به تعاریف دوستان مایلم که بخرمش.ولی این دلیل نمیشه که درمورد دستگاههای دیگه تحقیق درست نشه و ازش اطلاع کسب نشه....بنده حاضرم ۳ ساعت وقت بگذارم تا یه جارو کامل بررسی کنم.حال تعدادی میگن خوبه و نتیجه تحقیقات میگذارند و شاید تعدادی هم قصد تبلیغ دارند ولی خدا رو شکر اکثر افراد شعور تشخیص تبلیغات را دارند.
بنده اگر تابحال رانندگی با ماشینی رو تجربه نکردم نمیتونم بیام و اون رو با ماشین دیگه مقایسه کنم....
استاد حمید عزیز از شما هم بعیده....تاینکار شما از اصول مدیریتی خارج هستش....
شما بعنوان مدیر وظیفه دارید پستهای تبلیغاتی را حذف منید نه ایکه صورت مسئله رو بکلی پاک کنید.
امیدوارم این انتقاد بنده رو پذیرا باشید و بگذارید این تاپیک راه خودش رو ادامه بده و قطعا امثال بنده میتونند بعد از مدتی صحت ادعاهای واقعی و کذب را تشخیص بدهند.
باز هم اعتراف میکنم که بنده یک کاه هم در برابر اطلاعات همچون کوه شما نی@س

شنبه 27 مهر1392 - 5:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure