انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 9:01am

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام

سلام بچه ها من تقریبا 2 ماهی میشه که RD-PRO رو تهیه کردم .واقعا هم ازش راضیم توی این چند وقت هم تونستم تست های واقعا عملی ازش جواب بگیرم هم تونستم توی عملیات میدانی ازش جواب بگیرم .
کاملا با اوپراتوری این سیستم آشنا هستم اگه از بچه ها کسی سوالی داره بنده در خدمت هستم در هر موردی که باشه راجع به این سیستمها
قدرت فوق العاده زیاد حساسیت خیلی خیلی کم به ذرات که اگه با اوپراتوریش آشنا باشید میتونید این حساسیت رو به صفر برسونید و خیلی مزایای دیگه .
من با سیستمها شرکت فیتزجرالد هم کار کردم اما اصلا اصلا با این سیستم قابل مقایسه نیستن .به نظرم اون سیستمهای فیتز جرالد یه کلاهبرداری میلیونی سنگینن که مفتشون نمی ارزه .من هم با نویگتور کار کردم هم با RD-PRO .نویگیتور در مقابل این دستگاه مثل پراید در مقابل بنزه.
بزرگترین کلاهبرداریه شرکت فیتزجرالد اینه که میکه جنس حتما باید 2سال زیر زمین مونده باشه تا بگیره براش 1000تا دلیل هم آوردن که به جرات میتونم بگم همش دروغه.یکی نیست بگه اگه سیستم واقعا سیستمه و میتونه فلز رو آشکار کنه نیاز به این نداره که بخواد چند سال از عمرش زیر زمین بگذره.
من همین تست رو با آر دی پرو انجام دادم خودتون تست کنید و نتیجه رو ببینید و تفاوت این دوتا سیستم رو با هم مقایسه کنید
به اعتقاد من تا 6 ماه آینده تو رقابت این دوتا شرکت با هم فیتز جرالد از میان برداشته میشه
حالا بگذریم از این حرفها
در مورد اوپراتوری و نحوه کار با این سیستم اگه سوال بود در خدمتم

پنج شنبه 25 مهر1392 - 10:37pm

mesbah نوشته است:
سلام آقا ezmir در کل به نظر شما ردیابهای دیپ فایندر در مناطقی که ذرات و متشابهات زیاد دارند چقدر میتونند بدون خطا کار کنند؟ ودر عمل چقدر تونستند خطاها را رفع بکنند؟

با سلام
دوست عزیز دستگاه آردی پرو کلا برای مناطق پر از ذرات طراحی شده و با به کار بردن سیستم منحصر به فرد ELIMINATION و قرار دادن 4 حالت برای تستهای فرکانسی مشابه درصد خطاها رو رای اوپراتور به حداقل برسونه و در عمل هم با قدرت خیلی زیادی تونسته این مسله رو تایید کنه
اگه با دستگاهای دیپ فایندر بتونید اوپراتور قدرتمندی باشید مطمن باشید به نتیجه خواهید رسید
ازم اگه سوالی بود بنده در خدمتم

پنج شنبه 25 مهر1392 - 11:24pm

sahand نوشته است:
عزيزاني چون deepmax و كساني كه با deep finder ها كار ميكنند لطف كنند توضيحاتي دربارش ارائه بدن مانند قدرت شعاع زني عمق زني ، تقلبي و اصلي بودن خوراكي يا فركانسي بودن ميزان خطا ، حساسيت به ذرات و هر چي نياز به ياداوري و گفتن بود ! ممنون از زحمات شما

با سلام دوست عزیز
1-قدرت عمق زنی اون چیزی که تست کردیم و نتیجه هم گرفتیم 12 متر بوده برای فلز جدید و 3 متر برای فلز قدیم (چون فلز قدیم دیگه بیشتر از این عمق به پستمون نخورده) تو منطقه ما آخرش 3 متره
2-در مورد تقلبی بودن مراقب باشید که الان یه شرکتی توی کرج داره میزنه و میفروشه .من خودم ازمرز ارمنستان وارد کردم از ترکیه آورده بودن اونجا .اما همونطور که دوست عزیزمون آقا دلشاد فرمودن من هم اسم آقای غفاری شنیدم که توی شماله و اصل این سیستمها رو وارد میکنه .این رو کسی گفت گفت که توی ارمنستان قرار بود واسمون بیاره اینور مرز
3-فرکانسیه و درصد خطای اون خیلی خیلی کمه و موفقیت به اوپراتور هم خیلی بستگی داره
4-با به کار ردن سیستم ELIMINATIONو تستهای چندگانه حساسیت و دفع ذرات اون میشه گفت به نزدیکی صفر رسیده
بازم اگه سوالی بود بنده در خدمتم

پنج شنبه 25 مهر1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب خدمت دوستان بخصوص آقایان azmir & delshad
باتشکر از ارائۀ اطلاعات مفید شما. لطفا در صورت امکان، تستی را که استاد " جاوید " در صفحۀ 4 از شما درخواست نمودند انجام داده و برای دوستان انجمن قرار دهید. در صورت امکان نیم متر زیر زمین قرار دهید.
از لطف شما بی نهایت سپاسگذاریم

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

جمعه 25 مهر1392 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب مجدد خدمت دوستان عزیز بخصوص آقا ezmir & delshad
من همین حالا سایت deepmax را دیدم و محصولاتش را بررسی کردم . در مورد rd-pro گفته 40 متر عمق و 10 کیلومتر برد داره! قیمتش هم ده هزار پونده. tdmax عمقش 25 متر و بردش 7500 متر است و قیمتش 5000 هزار پوند. ولی در مورد نقطه زنیش چیزی نگفته!
آیا این محصولات نقطۀ دقیق هدف را هم مشخص میکنند؟ چقدر به نقطه زنیش میشه اعتماد کرد و نقطه زنیش چقدر دقیقه؟ و آیا یون طلا روی کارکرد آنها تأثیر داره؟ چند ساعت بصورت پیوسته کار میکنند؟ در هوای سرد و برفی و خیلی گرم هم کار میکنند؟ آیا در محیط های روستا و شهر و زیر دکلهای برق فشار قوی و امواج مزاحم چقدر کارایی داره و آیا دچار خطا میشوند؟
لطفا اگه فیلمی از تست در این انجمن قراربدین، خیلی ممنون میشم.
این هم سایتش واسه آقا Arsho که میگه این دستگاه چینیه
http://www.deepfinders.com/index.php/products/32-rd-pro
با تشکر و تجدید تحترامات @};- @};- @};-

جمعه 25 مهر1392 - 1:34am

افشین1 نوشته است:
با سلام و ادب خدمت دوستان بخصوص آقایان azmir & delshad
باتشکر از ارائۀ اطلاعات مفید شما. لطفا در صورت امکان، تستی را که استاد " جاوید " در صفحۀ 4 از شما درخواست نمودند انجام داده و برای دوستان انجمن قرار دهید. در صورت امکان نیم متر زیر زمین قرار دهید.
از لطف شما بی نهایت سپاسگذاریم

با سلام
من تست آقا جاوید رو انجام دادم و نتیجه رو برای ایشون گذاشتم .ازشون خواید که برای شما هم نتیجه رو ارایه بدن
بنده در خدمتم
یا حق

جمعه 25 مهر1392 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت آقا ezmir عزیز
با تشکر از پاسخ شما. لطفا نتیجۀ تست را در انجمن قرار بدین تا همگان بهره ببرند.
آیا برد دستگاه از نظر عمق و شعاع که شرکت برای دستگاهها اعلام کرده، واقعیند؟
با سپاس

جمعه 25 مهر1392 - 1:41am

ezmir نوشته است:
ezmir نوشته است:
افشین1 نوشته است:
با سلام خدمت آقا ezmir عزیز
با تشکر از پاسخ شما. لطفا نتیجۀ تست را در انجمن قرار بدین تا همگان بهره ببرند.
آیا برد دستگاه از نظر عمق و شعاع که شرکت برای دستگاهها اعلام کرده، واقعیند؟
با سپاس

سلام دوست عزیز
من کاری رو که آقا جاویدخواسته بودند رو براشون انجام دادم .اما معنی این کار رو نفهمیدم که چرا ازم خواست
تست 1.انگشتر رو توی قوطی کنسرو گذاشتم بعد از تست در مرحه OPERATION1 طلا رو مشخص کرد و روی نقطه رفتم بعد دستگاه را در وضعیت تستها قرار دادم از اونجایی که فلز مغناطیس به شکل کامل طلا رو احاطه کرده در مرحله تستها این هدف نا معتبر تشخیص داده شد و فلز آهنی تشخیص داده شد و نقطه رد شد
نا گفته نمونه که یکی از دوستان گفت یه روشی وجود داره در مورد این سیستمها به اسم prt که به راحتی میشه توی همون تست 1 تشخیص فلز طلا را داد حالا قراره بیاد واسم توضیح بده
تست (تست طلا و آهن ربا)2. این کاری که شما خواسته بودید رو انجام دادم و بعد از تمام شدن مراحل مورد نظر آنتنها به طور دقیق بر روی نقطه مورد نظر قفل کردن و هدف به درستی تشخیص داده شد
خوشحال میشم دلیل این کارها رو بدونم آقا جاوید
دوست عزیز در مورد قدرت عمق زنی و شعاع زنی دستگاه فقط میتونم بگم قدرتمند ترین ردیابی که تا حالا دیدم توی تست تا عمق 12 متری خودم تست کردم و نتیجه گرفتم .اما توی شعاع اینقدر تست نکردم چون این همه فضا نداشتم .اما از اونجایی که توی عمق درست تشخیص داده شده و همون چیزی بود که توی کاتالوگ نوشته شده توی شعاع هم به نظر من قطعا اید به همون شکل باشه
.باز هم اگه سوالی بود در خدمتم

جمعه 26 مهر1392 - 10:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب
با سپاس از آقا ezmir و پاسخ محبت آمیزشون. خیلی ممنون میشم اگه این قسمت از سوالم را بدونم: آیا یون طلا روی کارکرد آنها تأثیر داره؟ چند ساعت بصورت پیوسته کار میکنند؟ در هوای سرد و برفی و خیلی گرم هم کار میکنند؟ آیا در محیط های روستا و شهر و زیر دکلهای برق فشار قوی و امواج مزاحم چقدر کارایی داره و آیا دچار خطا میشوند؟ آقای deepmax گفته با 1.5 متر اختلاف نقطه را مشخص کرده. آیا میشه نقطۀ دقیق را مشخص کرد؟ حجم و وزن rd-pro چقدره؟
با سپاس و تجدید احترامات

جمعه 26 مهر1392 - 11:47am

افشین1 نوشته است:
با سلام و ادب
با سپاس از آقا ezmir و پاسخ محبت آمیزشون. خیلی ممنون میشم اگه این قسمت از سوالم را بدونم: آیا یون طلا روی کارکرد آنها تأثیر داره؟ چند ساعت بصورت پیوسته کار میکنند؟ در هوای سرد و برفی و خیلی گرم هم کار میکنند؟ آیا در محیط های روستا و شهر و زیر دکلهای برق فشار قوی و امواج مزاحم چقدر کارایی داره و آیا دچار خطا میشوند؟ آقای deepmax گفته با 1.5 متر اختلاف نقطه را مشخص کرده. آیا میشه نقطۀ دقیق را مشخص کرد؟ حجم و وزن rd-pro چقدره؟
با سپاس و تجدید احترامات

با سلام
1-دوست عزیز منظور از تاثیر یون روی کارکرد رو متوجه نشدم سوالتون رو واضح تر بپرسید اگه تونم جواب میدم خدمتتون
2-چون قدرت خروجی دستگاه زیاده من به طور مداوم که استفاده کردم در حدود 4.5 ساعت جواب داد البته آردی پرو .دوستم relic داره میگه تا 5.5 ساعت مداوم جوا میده
3-بله در هوای سرد و برفی و خیلی گرم هم کار میکنه.البته خیلی گرمش رو خودمون همین تابستون گذشته تست کردیم .
4-به اعتقاد بنده سیستم limination که روی این دستگاه قرار داره یکی از کاریایی هاش از بین بردن امواج مزاحم ac هستش.با این حساب در محیط شهری و روستایی میشه کار کرد اما به نظر بنده در زیر دکل های فشار قوی به علت امواج الکترومغناطیس شدید کار کردن خیلی سخته و من کلا بهتون پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید چون ممکنه به سیستم آسیب وارد بشه
5-پیدا کردن نقطه دقیق با ردیابهای ال آر ال سخته و به اوپراتوربستگی داره اگر شما بتونید یه اوپراتور حرفه ای بشید مطمن باشید با این دستگاه به راحتی میتونید نقطه رو هم پیدا کنید .اینکه جناب deep max فرمدن با ختلا 1.5 متر تونستن نقطه رو پیدا کنن نشون میده که ایشون واقعا در این زمینه استادن و کارشون قابل تحسینه
6-وزن دستگاه حدود 5 کیلو فکر میکنم بشه
ابعادش هم 35 *20*15 هستش
باز هم اگه سوالی ود در خدمتم

جمعه 26 مهر1392 - 12:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure