انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 9:22pm

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد حمید در انگلیس شرکتی وجود نداره..من کسی ار دوستان رو فرستادم اونجا.. نه آدرس و نه شماره تلفن ... خوب امتحان کنید و یه زنگ با اون شماره تو سایتش دوستان بزنن ..هزینه اش هم فوقش بشه هزار تومن.. به نظر آقایون یه شرکت با این محصولات درجه یک و گرون یه خط تلفن و یه آدرسه درست نداره؟هر چی ما اطلاع رسانی میکنیم دوستان حرف خودشونو میزنن..... :-w :-w آقا بخرید .. عالیه عالی...والا X_X ~X( ~X(

پنج شنبه 19 تیر1393 - 8:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
پس چطور خیلی چیزهای دیگه رو مثل خود باطری که همه جا پیدا میشه یکسان نگرفتن؟ یا چرا بدنه رو با همون جنس نساختن؟ در صورتیکه شکل روی دستگاه رو که دقیق دراوردنش مشکل هست عین همون گذاشتن؟ من فکر میکنم دو دستگاه ساخت یک جا هست و فقط دستگاه جناب سلمان جدید تر هست و میبینید که از تصاویرش هم مشخصه که جدید تر تولید شده و قسمتهایی رو اصلاح کردن. اون دستگاهی که جناب میلاد تصویرشو گذاشتن قدیمی تر هست ولی واقعا از نظر جزئیات ساخت که بقول معروف امضای سازنده محسوب میشه ؛ من اعتقاد دارم هر دو دستگاه یک جا تولید شدن.

حمید جان باز من یه اعتقاد دیگه ای دارم اینکه باتری رو چون هزینه اونها بالا میره نتخواستن از مدل خوب و درجه یک استفاده کنن و اومدن فقط یه چیزی گذاشتن که دستگاه روشن شه .معمولا برای اونهایی که کپی میکنن 1000تومن هم 1000تومنه.در رابطه با بدنه هم اونی که آقا میلاد داره چوبه ولی اونی که آقا سلمان گذاشته فکر میکنم قالب ریزی باشه و این به طبع برای کسانی که بخوان کپی کنن خیلی هزینه برداره و هیچ وقت چنین ریسکی نمیکنن.در رابطه با در آوردن روی دستگاه که دیگه فکر نمیکنم حمید جان جلوی کپی بازهایی مثل کا ایکس اس کاری داشته باشه وقتی میان یه دستگاهی مثل فیوچر آی 160 رو برابر اصل کپی میزنن فکر نمی کنم واسشون کپیه اینا کاری داشته باشه.
ولی همونجور که آقا سلمان گفت به جز 3تا شرکت که نام برد بقیه همه کارگاهی هستن و دیدن خیلی چیزها میتونه طبیعی باشه.

پنج شنبه 19 تیر1393 - 8:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

راستی حمید آقا اگه بخوایم به عنوان یک استاد از شما اطلاعاتی داشته باشم در مورد یک نقطه زن خوب و عالی شما چه سیستمی رو معرفی میکنید که بتونه مکمل این سیستم های ردیاب باشه؟

پنج شنبه 19 تیر1393 - 8:37pm
مدیر کل
مدیر کل

معین جان باز هم من قویا اعتقاد دارم علت فقط نسخه جدید بودنه! نسخه قدیمی ساده تر هست و جعبه چوبی هم داشته بعدا پیشرفت کردن و بهتر ساختن! در دستساز ها این مسائل کاملا عادیه. در خصوص باطری هم بنظر من کسی که سیم رو عینا بره پیدا بکنه لااقل باطری رو هم از نظر آمپر مشابه میذاره! درسته که 50 تومن هزینه ساخت بالا میره ولی در یک دستگاه که دهها برابر قیمت ساخت فروخته میشه این هزینه ها مهم نیست و در عوض به معروفیت و موفقیت بیشتر دستگاه کمک میکنه. وگرنه کسی که چنین چیزی میسازه عقلش هم میرسه که بخاطر یک باطری کلیت دستگاه زیر سوال نره! در خصوص فیبر هم مشاهده میکنین که جهتش رو در جعبه عوض کردن چون تشخیص دادن بهتره. وگرنه کسی میخواست کپی کنه دیگه جهت فیبر رو عوض نمیکرد و مثل خودش میذاشت! از این گذشته کسی بخواد کپی ناجور بکنه که اصلا یک مدار نا کارامد رو جایگزین میکنه و ردیاب هم جوریه که حتی یک ایسی 555 هم بذاری میشه کار ردیابی باهاش انجام داد! اما بنظر میاد مدار همون هست.
در خصوص فلزیاب هم بحث توی انجمن زیاد شده و نمیشه اینجا همشو بازگو کرد! بستگی به نیاز شما داره که چه چیزی رو در چه عمقی بخواین بزنین و چقدر قیمت میتونین پرداخت کنین. کلا بنظر من اگر کسی هم ردیاب داشته باشه و هم فلزیاب دیگه خیلی مهم نیست که هر کدومش تا چه حد خوب باشه! فقط در مورد فلزیاب باید به عمق زنی توجه کرد. مثلا شما اگر تاعمق 2 متر بخواین کار کنین اکثر دستگاهها جواب میدن. ولی بالای 3 متر دیگه کار هر فلزیابی نیست.

پنج شنبه 19 تیر1393 - 8:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
معین جان باز هم من قویا اعتقاد دارم علت فقط نسخه جدید بودنه! نسخه قدیمی ساده تر هست و جعبه چوبی هم داشته بعدا پیشرفت کردن و بهتر ساختن! در دستساز ها این مسائل کاملا عادیه. در خصوص باطری هم بنظر من کسی که سیم رو عینا بره پیدا بکنه لااقل باطری رو هم از نظر آمپر مشابه میذاره! درسته که 50 تومن هزینه ساخت بالا میره ولی در یک دستگاه که دهها برابر قیمت ساخت فروخته میشه این هزینه ها مهم نیست و در عوض به معروفیت و موفقیت بیشتر دستگاه کمک میکنه. وگرنه کسی که چنین چیزی میسازه عقلش هم میرسه که بخاطر یک باطری کلیت دستگاه زیر سوال نره! در خصوص فیبر هم مشاهده میکنین که جهتش رو در جعبه عوض کردن چون تشخیص دادن بهتره. وگرنه کسی میخواست کپی کنه دیگه جهت فیبر رو عوض نمیکرد و مثل خودش میذاشت! از این گذشته کسی بخواد کپی ناجور بکنه که اصلا یک مدار نا کارامد رو جایگزین میکنه و ردیاب هم جوریه که حتی یک ایسی 555 هم بذاری میشه کار ردیابی باهاش انجام داد! اما بنظر میاد مدار همون هست.
در خصوص فلزیاب هم بحث توی انجمن زیاد شده و نمیشه اینجا همشو بازگو کرد! بستگی به نیاز شما داره که چه چیزی رو در چه عمقی بخواین بزنین و چقدر قیمت میتونین پرداخت کنین. کلا بنظر من اگر کسی هم ردیاب داشته باشه و هم فلزیاب دیگه خیلی مهم نیست که هر کدومش تا چه حد خوب باشه! فقط در مورد فلزیاب باید به عمق زنی توجه کرد. مثلا شما اگر تاعمق 2 متر بخواین کار کنین اکثر دستگاهها جواب میدن. ولی بالای 3 متر دیگه کار هر فلزیابی نیست.

مرسی حمید جان ممنون.حالا واسه نقطه زن.باز تحقیق میکنم باز اگه نیاز بود ازتون مشاوره میگیرم.
راستش ماشاالله اینقدر.توی ایران ما کپی و جعل زیاده که دیگه میترسیم بریک نونوایی بهمون نون قلابی بدن.. من دو روزیکه خیلی بیشتر دارم با این آر دی کار میکنم واقعا بهم حال داده البته توی تستهایی که خودمون انجام دادیم. رراستی آقا میلاد من ااوایل این تاپیک رو خوندم شما خیلی از دستگاهتون راضی بودید اما یهو چی شد اینقدر نا راضی شدید؟

پنج شنبه 19 تیر1393 - 9:14pm

به هر انجمنی سر میزنی یه سری افراد هستن که کارشون فقط دوبهم زنی و بد و بیرا گفتنه . حالا هدفشون چیه و یا آیا برای شرکت های خاصی دارن این کار رو میکنن نمی دونم .
عزیزانی که میگن این دستگاه مال ایرانه پس من چطوری تو اربیل عراق تحویل گرفتم . موندم به خدا !!! جالبه که اونجا بیشتر از هر دستگاهی دارن برا این تبلیغ میکنن در حالی که تو اربیل قاچاق هم هستش !
لطفا بی خود و بی جهت دستگاهها و همدیگر رو خراب نکنیم . شاید روزی یه جایی به هم نیاز داشتیم .

دوشنبه 23 تیر1393 - 10:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان عزیز تو این تایپیک ،یکی دو تا از دوستان راجع به نحوه اپراتوری دستگاه های دیپ فایندر سوال داشتن، که حقیر،جامع و کامل، تو تایپیک مربوط به اپراتوری ردیابهای دیپ فایندر توضیح دادم و سعیم بر این بود هیچ نکته ای رو جا نذارم. موفق باشید. :-H

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

شنبه 3 مرداد1393 - 1:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

با اراده نوشته است:
دوستان عزیز تو این تایپیک ،یکی دو تا از دوستان راجع به نحوه اپراتوری دستگاه های دیپ فایندر سوال داشتن، که حقیر،جامع و کامل، تو تایپیک مربوط به اپراتوری ردیابهای دیپ فایندر توضیح دادم و سعیم بر این بود هیچ نکته ای رو جا نذارم. موفق باشید. :-H

مرسی دوست عزیز
من هم چند وقته با یکی از دوستانم که خیلی حرفه ایه با این سیستمها دارم کار میکنم واموزش میبینم اون خودش یو جی داره.منم یکمی یه چیزایی یاد بگیرم میام و حتما به دوستان گل منتقل میکنم

شنبه 3 مرداد1393 - 3:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
سلام دوستان
من حاضرم قسم بخورم که این ردیاب تولید بچه های خودمونه !
من ردیاب انجمن رو دیدم یکی از دوستان برای تعمیر آورده بود , روشن که میشد هیچ اطلاعاتی روی ال سی دی نبود ,و میکرو خراب شده بود ,که گویا آقا مجتبی تعویضش کرده بود
اما من حرفم روک میزنم , دستگاه انگلیسی هیچی نیست در مقابل ردیاب انجمن
اگر روزی پولی دستم رو بگیره از تلفیق دوتا ردیاب انجمن و یک مدار ساده ردیابی میسازم که سوزن رو تو کوه بزنه البته من فقط یه چیزایی اضافه میکنم , مشگل بچه هایی که ردیاب رو دارن و موفق نمیشن اینه که تو تنظیم قدرت دقیق نیستند !
دسته های انجمن از امریکاییش بهتر کار کار میکنه , و حتی به تنهایی قادره که حفره رو بزنه فقط دسته ها یه ایراد کوچیک داره و باید یه چیزی بهش اضافه بشه که اگر این کارو بکنید کولاکه ! و حتی بدون فرکانس طلا رو میزنه !!!
همین ردیاب انجمن سگش به تمام ردیابها می ارزه و بیخود پولتونو تو آب نریزید !
هر کس خواست ردیابشو بیاره با دسته هاش من یه کاری روش میکنم , اگر دیپ فایندرو هم بیارید حاضرم مسابقه برگزار کنم , اگر ردیاب انجمن برنده نشد دستم رو قطع میکنم بخدا

قسمت !

یکشنبه 16 فروردین1394 - 2:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

به نظرم ديپ بدنيست
قابله مقايسه بادست سازهاهم عمرأنيست
پسرجون اين شركت خيلي ساله تواين زمينه دستي براتش داره وطبيعيه ازماهاپيشرفته تروداراي قطعات باكيفيتي هستن
شمابا٢ ماه تحقيق وسرچ تواين سايت ها: ميخاي بگي گوي سبقت گرفتي
سره خودتونوگول نزنين خواهشن من دلم واسه عمروقت و... كه تواين زمينه ميذارين ميسوزه
وگرنه خودكرده راتدبيرنيست
موفق باشين ...

یکشنبه 16 فروردین1394 - 11:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Jamalsixty و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure