انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 1:21pm

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش milad0111gh احتمال ب قوی شما سیستمت رو دوستان جاعل در کرج کپی کردن و بهتون فروختن! این عکسایی ک من دیدم ک این بابا گذاشته از داخل سیستمش اصلا و ابدا بهش نمیاد تولید داخل ایران باشه! دیپ فایندرز هم یک کارگاه کوچک در انگلیسه و اگ ب اوایل تاپیک توجه کنید بچه ها امارشو دراوردن و گفتن یک کارگاه کوچک در انگلیس هستش ک این سیستمارو درست میکنن.. benhoor جان قابل توجه هستش.. انگلیس اینارو روانه بازار خاورمیانه میکنه تا جنسارو ملت درارن بدند ب خودش ک اونم بزاره توو موزه هاش و حالشو ببره با جلب توریست و هزار سودی ک دراینده براش داره.. ساده نباشید.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

salman64 نوشته است:
سلام دوستان من سلمان هستم .دیروز توی این سایت عضو شدم.چون محصول این شرکت رو دارم اومدم ببینم چه خبره.راستش با دیدن پست یکی از دوستان با نام milad0111gh واسم یه سری ابهامات پیش اومد که لازم دونستم تا واسه رفع ابهاماتم دست به کار شم.لازمه بگم که رشته تحصیلیه بنده برق قدرت بوده من هم محصول td-max این شرکت رو رو دارم یک سالی میشه که خریدم .البته نه از ایران از شارژه امارات از آقایی به نام (ابو زید) دیشب که پست دوستمون آقا میلاد رو خوندم تصمیم گرفتم این ریسک رو کنم و هولوگرام های این سیستم رو بعد از یک سال بکنم و توی اون رو ببینیم.
توی اون رو که باز کردم همه چیز به نظر من مناسب بود از قالب داخل گرفته تا لحیم کاری و حتی زیر قالب از داخل هم هولوگرام خود شرکت خورده بود .برد اصلی دستگاه به هیچ وجه دستیافتنی نبود چون داخل ماده ای به سختی سنگ سیاه رنگ به عمق تقریبا 5 سانتیمتر پلمپ و مدفون شده بود.چیزی حدود فکر میکنم 100تا سیم از داخل جعبه به اینطرف و اون طرف رفته بود و کلی هم داخل ماده سیاه رنگ باطری دستگاه هم 12 ولت 7.5 آمپر بود قطعات روی بدنه دستگاه هم با یک چسب سفید رنگ محکم شده بود و از پیچ و مهره استفاده نشده بود.واسم سوال بود . به نظرم از لحاظ کیفی داخلش رعایت شده بود
.برای اینکه برام بیشتر رفع ابهام شه یکی از دوستانم یک دستگاه pdf-1000 شرکت فیتز جرالد داشت ازش خواهش کردم که بیاره و داخل اون رو هم باز کنیم و آورد.با دیدن این سیستم موندم چی بگم اول اینکه کل قطعات این سیستم به 15تا نمیرسید و داخل اون به اعتقاد خودم دارم میگم در مقایسه با td حرفی برای گفتن نداشت.از یک باطری 12 ولت 2.2 استفاده کرده بود و یه سری قطعات دیگه.
واسه اینکه شما دوستان عزیز و آقا میلاد هم ببینید از هر ذوتا سیستم عکس گرفتم و واستون میزارم
دوستان من تا به حال دستگاهای زیادی رو باز کردم و دیدم و لازم میدونم یه چیزی رو خدمت شما عرض کنم اینکه در دنیا به جز 3 شرکت garet-minlab-fisher که برای خودشون کارخونه دارن و سیستمهاشون رو به صورت تمام اتوماتیک مونتاژ میکنن و فضای خیلی بزرگی دارن الباقی شرکتها همه محیط کارگاهی و سوله دارن و محصولاتشون رو به صورت دستی مونتاژ میکنن .
یه چیز دیگه اینکه همه این سیستمها ردیاب هستن و شما باید در کنار اون برای موفقیت یک نقطه زن داشته باشید و هیچ کدوم از این سیستمها نمی تونن به تنهایی برای شما نقطه کنن و اگه کسی این ادعا رو داشت بدونید تبلیغه الکیه.
دوستان من نتونستم توی خود سایت آپلود کنم اگه کسی از دوستان میتونه زحمتش رو بکشه
این عکس سیستم PDF-1000
http://www.uplooder.net/img/image/45/1de7ecedc4bbb150b88c8a9cc95f6f5d/1.jpg
http://www.uplooder.net/img/image/47/7a79f004c1389e2286a06b8689beb025/2.jpg
http://www.uplooder.net/img/image/47/7a79f004c1389e2286a06b8689beb025/2.jpg
اینم عکسهای td-max
http://www.uplooder.net/img/image/51/84e4553902ee730324e28420ff85c69b/photo_a.jpg
http://www.uplooder.net/img/image/70/4e212a8421673a9caf0d2da11e491a32/photob.jpg

آقا سلمان واقعا دمت گرم. خخیلی جالب بود. این سیستمی که اینجا عکسش رو.گذاشتید به قول دوستمون سورنا مشخصه که توی ایران ساخته نشده و.باز هم به قول دوستمون شما احتمالا گیر افراد جاعل و کپی باز افتادین فکر کنم عکسی که دوستون گذاشته رو با اونی که خودتون داشتین مقایسه کنید متوجه میشید.فکر میکنم آقا بنیامین بود اوایل تاپیک گفته که یکی از اشناهاشون آمار در آورده این شرکت یه کارگاه کوچیک توی انگلستانه.آقا سلمان اگه راجع به اوپراتوریه این سیستمها اطلاعاتی داری ممنون میشیم به اشتراک بزارید.
تازه عکسهای این pdf-1000رو دیدم فهمیدم چرا navigator جواب نمیداد با اینکه 90تومن رفت به پاچمون
سلمان جان بازم ممنون

چهارشنبه 18 تیر1393 - 8:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

س
قابل توجه اقایان سلمان سورنا و معین
دستگاه من هم همین بود ای هم عکسهای اون با همون جزئیات :-Q

http://www.uplooder.net/img/image/14/d3 ... C_0028.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/56/69 ... C_0027.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/66/ec ... C_0026.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/86/0e ... C_0031.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/53/4f ... C_0030.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/76/a4 ... C_0029.jpg

چهارشنبه 18 تیر1393 - 8:53pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون میلاد عزیز.
بنده در طول تاپیک مفصلا توضیح دادم اصولا ردیاب از نظر سیستماتیک دستگاه پیچیده ای نیست! این یک واقعیه. علتش هم بسیار سادست. چون همه این ردیاب ها صرفا فرستنده امواج هستن! خب مگه امواج رو به چند روش و با چند پارامتر قابل تغییر میشه ارسال کرد؟! داستان خیلی سادست. اگر ردیابها پیچیدگی خاصی میخواستن داشته باشن باید در قسمت گیرنده میبود و دیگه آنتن میرفت کنار و سنس فول الکترونیک میشد! در صورتیکه هیچکدوم اینطور نیستن.
همین تصاویری که ملاحظه میکنین مشخصا نشون میده که دستگاه چقدر از حد واقعی خودش بزرگتر و سنگین تر ساخته شده! کاری ندارم دستگاه کجا و توسط چه کسی ساخته شده. ولی واضحه که میشد همین دستگاه رو حداکثر در نصف این ابعاد و با وزن بسیار سبک تر ساخت و از چوبی به این ضخامت در بدنه استفاده نکرد! چون هیچ لزومی به استفاده از چوب در ساخت ردیاب نیست و بدنه پلاستیکی بلحاظ وزن سبک بهترین هست. ولی میان اینجوری میسازن که دستگاه بزرگ و سنگین بشه تا خریدار تصور کنه که چه دستگاه پیشرفته ای هست و قیمت آنچنانی بابتش بپردازه!
از نظر من فقط بحث دقت فرکانسی ردیاب بیشترین اهمیت رو داره که باید با اسکوپ تست بشه تا دقت و ثبات فرکانس خروجی مشخص بشه. البته این کار با فرکانس متر یا اسکوپ معمولی مثلا 20 مگاهرتز هم اصلا امکانپذیر نیست چون دقتی که برای امواج ردیابی مورد نیازه بسیار فراتر از این حرفهاست!!!

چهارشنبه 18 تیر1393 - 9:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

میلاد جان قرار نیست سر خودمون رو کلاه بزاریم عزیزم.این دستگاهی که شما عکسش رو گذاشتید با اونی که آقا سلمان گذاشته خیلی تفاوت داره
1معلوم نیست جنس بدنه داخلی دستگاهی که شما دارید چیه کارتون یا نوپانه اما اونی که آقا سلمان گذاشته اگه اشتباه نکنم قلب داره
2ولوم دستگاهی که شما دارید پلاستیکیه اما اونی که سلمان جان گذاشته المینیومه
3نکته خیلی مهم باطری دستگاهی که شما داشتید 1.3 امپره اما اونی که سلمان جان گذاشته 7.5 آمپره حتما میدونید تفاوتش چقدره دیگه
میلاد جان متاسفانه باد خدمتتون بگم که شما گیر جاعلان و کلاهبردارن افتادید .اونایی که میان دستگاها رو کپی میکنن فقط میان ظاهر رو شبیه میکنن و با باطن دستگاه کاری ندارن واسه همینه که بهشون میگن کپی.وقتی کا ایکس اس میاد کپی میکنه از دور همشون یکی هست اما توی جزییاته که دست همشون رو میشه .اینم باید کار همون کا ایکس اس لعنتی باشه
دوستان عزیز دیگه هم اگه ببینن حتما به عرایض بنده میرسن.
بازم از شما و آقا سلمان متشکرم که باعث شد تا خیلی چیزها برامون آشکار شه.

چهارشنبه 18 تیر1393 - 9:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

moein نوشته است:

میلاد جان قرار نیست سر خودمون رو کلاه بزاریم عزیزم.این دستگاهی که شما عکسش رو گذاشتید با اونی که آقا سلمان گذاشته خیلی تفاوت داره
1معلوم نیست جنس بدنه داخلی دستگاهی که شما دارید چیه کارتون یا نوپانه اما اونی که آقا سلمان گذاشته اگه اشتباه نکنم قلب داره
2ولوم دستگاهی که شما دارید پلاستیکیه اما اونی که سلمان جان گذاشته المینیومه
3نکته خیلی مهم باطری دستگاهی که شما داشتید 1.3 امپره اما اونی که سلمان جان گذاشته 7.5 آمپره حتما میدونید تفاوتش چقدره دیگه
میلاد جان متاسفانه باد خدمتتون بگم که شما گیر جاعلان و کلاهبردارن افتادید .اونایی که میان دستگاها رو کپی میکنن فقط میان ظاهر رو شبیه میکنن و با باطن دستگاه کاری ندارن واسه همینه که بهشون میگن کپی.وقتی کا ایکس اس میاد کپی میکنه از دور همشون یکی هست اما توی جزییاته که دست همشون رو میشه .اینم باید کار همون کا ایکس اس لعنتی باشه
دوستان عزیز دیگه هم اگه ببینن حتما به عرایض بنده میرسن.
بازم از شما و آقا سلمان متشکرم که باعث شد تا خیلی چیزها برامون آشکار شه.

دقیقا معین درست میگه! اگ دقت کنید متوجه میشید ک مال سلمان درستوحسابیه و این چوبارو نداره مشخصه کاردرسته.. دوستان ببینید و خودتون قضاوت کنید.. خصوصا اون ولوم فلزی بزرگ رو اگ توجه کنید در کپی کوتاهتر شده! خلاصه میلاد جان تسلیت میگم و باز خوبه ک حداقل 10تومن پولت ب دستت رسیده ولی یکی دیگه بدبخت شد..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 18 تیر1393 - 10:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

به رنگ بندی سیمها و چسبی که به کلیدها زده اند دقت کن کلا یه فرم هست
:-Q

پنج شنبه 19 تیر1393 - 2:03pm

milad0111gh نوشته است:

میلاد جان من این سیستم رو 1 سال قبل خریدم و واقعا هم ازش راضیم.به قول دوستمون آقا معین قرار نیست سر خودمون رو کلاه بزاریم .کپی ینی همین جعل یعنی همین همه چیز یکیه واسه اینکه بخوان به مردم قالب کنن .احتمال هم میدم کار شرکت کا ایکس اس باشه این کار.چون یادمه یه سیستم از شرکت لورنز(ال پی5) رو باز کرده بودم سال قبل و یه نمونه دیگه رو از شرکت کا ایکس اس باز کردم همه چیزش یکی بود همه چیزش باورتون نمیشه تنها تفاوتی که بعد از کلی بالا و پایین بهش رسیدیم و فهمیدیم که کپیه بست ها ی باطری بود و جنس ولوم هایی که انتخاب کرده بودن .شکل دقیا یکی تفاوت در کارایی زمین تا آسمون.پس کسی که میاد و ین سیستمها رو کپی می کنه و به اسم اصل به مردم میده فکر همه جاشو کرده .
همین که من و شما میایم اینجا واسه اینه که دست چنین آدمهای شیادی رو شه تا دیگه مردم گیرشون نیافتن.
دوستان راستی یادم نرفته این رو هم بگم به هیچ وجه دستگاهای لورنز مدل z1 وx6 رو از ایران تهیه نکنید همه اونها کپیه و دیتا لوگر اونها تولید جاییه جز آلمان.اینم یه اطلاع رسانیه دیگه .گیر ادمهای شیاد نیافتید

پنج شنبه 19 تیر1393 - 3:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

salman64 نوشته است:
milad0111gh نوشته است:

میلاد جان من این سیستم رو 1 سال قبل خریدم و واقعا هم ازش راضیم.به قول دوستمون آقا معین قرار نیست سر خودمون رو کلاه بزاریم .کپی ینی همین جعل یعنی همین همه چیز یکیه واسه اینکه بخوان به مردم قالب کنن .احتمال هم میدم کار شرکت کا ایکس اس باشه این کار.چون یادمه یه سیستم از شرکت لورنز(ال پی5) رو باز کرده بودم سال قبل و یه نمونه دیگه رو از شرکت کا ایکس اس باز کردم همه چیزش یکی بود همه چیزش باورتون نمیشه تنها تفاوتی که بعد از کلی بالا و پایین بهش رسیدیم و فهمیدیم که کپیه بست ها ی باطری بود و جنس ولوم هایی که انتخاب کرده بودن .شکل دقیا یکی تفاوت در کارایی زمین تا آسمون.پس کسی که میاد و ین سیستمها رو کپی می کنه و به اسم اصل به مردم میده فکر همه جاشو کرده .
همین که من و شما میایم اینجا واسه اینه که دست چنین آدمهای شیادی رو شه تا دیگه مردم گیرشون نیافتن.
دوستان راستی یادم نرفته این رو هم بگم به هیچ وجه دستگاهای لورنز مدل z1 وx6 رو از ایران تهیه نکنید همه اونها کپیه و دیتا لوگر اونها تولید جاییه جز آلمان.اینم یه اطلاع رسانیه دیگه .گیر ادمهای شیاد نیافتید

سلمان جان ممنون
.ماهم خدمت آقا میلاد عرض کردیم و به ایشون گفتیم که گیر کپی برداران حالا به احتمال زیاد نیمه حرفه ای افتادن ولی ایشون قبول ندارن
راستش من عکس های سیستم آقا سلمان و میلاد رو با هم مقایسه کردم به نکات جالبی رسیدم که شما دوستان عزیز هم حتما ببینید خالی از لطف نیست
در عکس شماره 1 یکی از مهمترین دلایل مبنی بر اینکه این سیستم جعلیه مشخص شده.خازن بزرگ در دستگاهی که آقا سلمان گذاشتن در قسمت سمت راست دستگاه قرار داره اما در دستگاهی که آقا میلاد گذاشتن در سمت چپ و در سمت راست یه سری قطعات دیگه وجود داره که نمی دونم چیه و اونجاش واقعا متفاوته
در عکس شماره 2 تفاوت 2 سر ولوم کاملا مشخصه اونی که آقا میلاد گذاشته پلاستیکیه و اونی که سلمان گذاشته فکر میکنم المینیومه
در عکس شماره 3 نمای کلی قالب دوتا دستگاه با هم مقایسه شده که تفاوتهای وحشتناکی با هم داره و کاملا محسوسه
در عکس شماره 4 تفاوت دوتا باطری و جا باطری قابل مشاهده هستش .اونی که آقا میلاد گذاشته باتری کوچک و اونی که آقا سلمان گذاشته باطری 7.5 آمپره که از لحاظ ابعاد فکر میکنم 3 برابر اون یکی باشه
و در عکس شماره 5 نمای کلی دوتا دستگاه گذاشته شده که فکر میکنم دیگه جای حرفی باقی نزاره
میلاد جان به قول سورنا باز هم خیلی خوش شانس بودید که تونستید 10 تمن از پولتون رو برگردونید و بنده خدا اونی که خرید.
سلمان جان یه تشکر هم واسه اطلاع رسانی واسه لورنز .
اگه در زمینه اوپراتوریه این محصولات تجربه ای دارید ممنو میشیم به اشتراک بزارید
حق نگهدارتون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 19 تیر1393 - 7:24pm
مدیر کل
مدیر کل

بنده بیشتر فکر میکنم هر دو دستگاه ساخت یک جا ولی دو نسخه مختلف باشه! با توجه به اینکه دوستان اشاره کردن این دستگاهها در یک کارگاه کوچک در انگلیس تولید میشه و به نوعی دستساز محسوب میشن ؛ تفاوت در بعضی قسمتها و قطعات و حتی باطری امری کاملا طبیعیه! اینجا هم هر کسی دستگاه دستساز میسازه در نسخه های مختلف دقیقا یک جور نمیسازه! حتی در بعضی تولیدات کارخانه ای هم این تفاوتها به مرور زمان بوجود میاد اما در دستگاههایی که اصولا توسط دستگاههای اتوماتیک ساخته و مونتاژ نمیشن طبیعیه که تغییرات به مرور در مسیر ساخت بیشتر هست.
اما اون چیزی که بیشتر میتونه مشخص کنه دو دستگاه ساخت یک جا هستن دقت به بعضی تشابهات خاص هست. بنظر من اون سیم زرد رنگ دارای خط چین قرمز دقیقا همون سیم هست و بعیده که دقیقا کسی کپی کنه و همون سیم رو استفاده کنه! خب اگر جواب این باشه که این سیم میتونه هر جا پیدا بشه ؛ پس چطور خیلی چیزهای دیگه رو مثل خود باطری که همه جا پیدا میشه یکسان نگرفتن؟ یا چرا بدنه رو با همون جنس نساختن؟ در صورتیکه شکل روی دستگاه رو که دقیق دراوردنش مشکل هست عین همون گذاشتن؟ من فکر میکنم دو دستگاه ساخت یک جا هست و فقط دستگاه جناب سلمان جدید تر هست و میبینید که از تصاویرش هم مشخصه که جدید تر تولید شده و قسمتهایی رو اصلاح کردن. اون دستگاهی که جناب میلاد تصویرشو گذاشتن قدیمی تر هست ولی واقعا از نظر جزئیات ساخت که بقول معروف امضای سازنده محسوب میشه ؛ من اعتقاد دارم هر دو دستگاه یک جا تولید شدن.

پنج شنبه 19 تیر1393 - 8:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure