انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:42pm

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام

آریانا به نظرم محصولات این شرکت خیلی خیلی از ردیابهایی مثل ریفایندر یا اسپکترا یا پی دی اف1000 بهتره چون واقعا کارایی داره و ارزش داره.من محصولات دیگه این شرکت رو ندیدم از نزدیک اما RD-PRO اون واقعا راضی کننده بود .اینکه دوستمون دلشاد گفتن پیدا کردن مفرغ اینقدر طول کشید همینطوره چون مراحلی داره که واسه تست هدف باید اون مراحل طی بشه.اما کلا احتمال میدم فاصله و عمق هدفی که جناب دلشاد پیدا کردن اید زیاد باشه مخصوصا فاصله .چون توی فواصل دورتر دیرتر و سختتر میشه از ردیابها جواب گرفتو
ولی کلا توی این ردیابها اوپراتوری حرف اول رو میزنه

سه شنبه 8 مهر1392 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
deepmax عزیز با حرفات کاملا موافقم به نظر من بهترین ردیاب حال حاظر در دنیا چیزی نیست به غیر از rd_pro فقط قیمتش چون با یورو باید بخری خیلی بالاست

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 8 مهر1392 - 12:21am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
من 1ساله با دستگاه تریجرفایندر2 این شرکت کار میکنم این مدلش تست نداره اما ازش راضی هستم مدلهای دیگش مث رلیک 3مکس 2تا تست داره و مدل آخرش که آردی پرو هستش بی نظیره که 4تا تست و حذف کننده ذرات مث E-120 هستش رو داره.فقط یکم قیمتش بالاس وگرنه خودم میخواستم بخرمش به نظرمن تو ردیابا تو دنیا حرف اولو همین دستگاه میزنه چون با وجود تستایی که دستگاه داره دیگه نیاز به تستای دستی ای که دوستان و اساتید زحمت کشیدن و در اختیار بقیه قرار دادن نیاز نداره-که جدیدا مدیر این شرکت اعلام کرده 1مدل ازین بالاتر میخواد تولید کنه که بترکونه.
اون آقایی هم که میاد و واسه خودش بازارگرمی میکنه همه هدفشو میدونیم چیه- که میگه شرکت چینیه مطمئنم تا حالا حتی شکل دستگاهو هم ندیده

یکشنبه 14 مهر1392 - 12:43pm

سلام
دوست عزیز آقا دلشاد میشه در مورد آنتن های دستی آردی پرو کمی توضیح دهید که آیا یه تیکه است یا ازهم جدا میشه؟ اندازه آنتنهاش چند سانته؟ اندازه اش ثابته یا متغیره؟ممنون میشم اگه تصویری از جزئیات آنتنها هم قرار بدی.

دوشنبه 15 مهر1392 - 9:28pm

خوب ابنم چند تا تصویر از این دستگاه بی نظیر .

آنتها 3 تکه است که از هم جدا میشن ... اندازه آنتن موقع کار باید 40-45 سانتی باشه تا کنترلش راحت تر باشه .

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

سه شنبه 16 مهر1392 - 7:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ariana2014 نوشته است:
دلشاد وdeepmax عزیز

منم کاملا به این ردیاب دید مثبتی دارم فقط دوستان لطف کنید در مورد مشخصات و جزئیات خریدشم یه توضیحی بدبد ممنون میشم :YMPEACE:

با سلام
قیمت کدوم مدل رو میخواستی ؟ در ضمن من خودم هم با rd-pro و td-max کار کردم در حال حاضر هم td-max دارم سیستم کارش هم عالیه ----- من اگه بشه میخوام بفروشم rd-pro بخرم از بچه های انجمن اگه کسی خواست اطلاع بده .

سه شنبه 16 مهر1392 - 7:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

delshad1522 نوشته است:
منم از شرکت فلزیاب تک ( جناب غفاری ) همون گنبدکاووس که واقعا آدم صادقی هم هستن خریدم / عرض به خدمتتون حدود 52-53 تومانی در میاد البته مال من که RD-PRO هستش این قیمتیه . یکی دو تا مدل دیگه هم داره که قیمتشون پایین ترن .

در حال حاضر شما از کارایی این مدل که بالاترین مدل هم هست واقعا راضی هستی - درکل سیستم حذف ذرات و الیمنیشن این دستگاه رو خودتون تست کردید ؟

سه شنبه 16 مهر1392 - 8:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام میلاد جان

خوشحال شدم تو این قسمت میخای فعالیت کنی @};-

دستگاهتو چند گذاشتی؟ :-?

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 16 مهر1392 - 8:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ariana2014 نوشته است:
سلام میلاد جان

خوشحال شدم تو این قسمت میخای فعالیت کنی @};-

دستگاهتو چند گذاشتی؟ :-?

قابل شما رو نداره حدودا 18تومن ..

سه شنبه 16 مهر1392 - 9:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میلاد جان همین الان از شرکت دیپفایندر قیمت گرفتم 5000 هزار یورو شد

الان یورو قیمتش 4100 هستش یعنی چیزی در حدود 20میلیون

حالا واسه واسه کارکرده این دستگاه این قیمت زیاد نیست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دکتر حسابی.

سه شنبه 16 مهر1392 - 10:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure