انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:11am

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام

حمید نوشته است:
ezmir نوشته است:
خب جناب ezmir این بار ما 8 ماه صبر کردیم! مشکلات شما تموم نشد؟ چرا آخرین پست شما مال 8 ماه پیش هست ولی آخرین حضورتون در انجمن مربوط به 4 روز پیش میشه؟ فکر میکنم شما فرصت بسیار زیادی در اختیار داشتین که آموزشهایی رو که قولش رو دادین حداقل در خصوص این ردیاب که خیلی روش تاکید داشتین ارائه بدین! البته ما طلبکار نیستیم! ولی شما به اندازه زیادی برای این دستگاه تبلیغ کردین و قول آموزش هم داده بودین. پس فکر میکنم این حق همه بچه های انجمن هست که از شما تقاضا کنن به قولتون عمل کنین. هر چند شاید کسی توقع انتظار 8 ماهه رو نداشت اما من ادمی نیستم که اینجور داستانها رو رها کنم یا فراموشم بشه! ;) :D
وانگهی در طول تاپیک خیلیا از این ردیابها تعریف کردن یا مشخصا بصورت یک ذینفع تبلیغش رو کردن. هر چند نکات مشکوک خاصی در مورد این دستگاهها و شرکت سازندشون معلوم شده که تا قطعی نشدن بنده حق اظهار نظر بخودم نمیدم. اما واقعا نمیدونم دوستان تا کی میخوان به این بحث های تکراری فلان دستگاه خوبه فلان دستگاه بده ادامه بدن؟! واقعیت اینه بهترین چیزی که مشخص کننده کارایی دستگاه هست آموزش اپراتوریه! هر چقدر اپراتوری یک دستگاه بیشتر مشخص باشه ؛ نه تنها بیشتر مشخص میشه دستگاه چند مرده حلاجه بلکه در صورت خرید توسط یک خریدار جدید مسیر راهش روشن هست و مدام دنبال نکات کاری دستگاه نمیگرده! چنانکه در خصوص فلزیاب های لورنز و مینلب هم تاپیکهای آموزشیش رو در این انجمن ملاحظه میکنین که چقدر دوستان زحمت میکشن. آموزش اپراتوری دستگاهها حتی به نفع خود فروشنده ها هم هست. چرا که بهترین تبلیغ برای دستگاهشونه. مگر اینکه خودشون بیش از هر کسی در ته دل خبر داشته باشن که اون دستگاه چه میزان کارایی داره و چه میزان هم کارایی نداره!!! ;)
جناب moein شما هم لطف کنین اون دفترچه رو در صورت امکان برای استفاده و آموزش عمومی داخل انجمن بذارین! من نمیدونم یک نفر چرا نیومد بگه شما داخل عمومی درخواست کاتالوگ میکنی حالا به چه دلیل خصوصی براتون میفرستن و شما هم عمومی تشکر میکنین باقی دوستان هم انگار اصلا ارزش و اهمیتی ندارن!!! =(( :D

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و گلم .و خدمت مدیر محترم و دوست خوبم حمید آقا .
من سعید هستم با نام کاربری ازمیر شغلم موبال فروش .راستش شاید واقعا بد قولی کردم و نتونستم به وعده ای که به شما دوستان گلم داده بودم عمل کنم و شاید رفتار من برای خیلی از دوستان شبهه ایجاد کرد اما حمید آقای گل دوست خوبم راستش مشکلی واسم ÷یش اومد از حدود 8 ماه قبل که درگیرش شدم دیگه نتونستم با خیلی چیزهای زندگیم کنار بیام .درسته من هر از گاهی میومدم و به این سایت سر میزدم اما هیچ ÷ستی نمیزاشتم چون راستشدل و دماغ کاری رو نداشتم.فقط از اینکه میومدم بچه ها رو میدیدم که هر کدوم به نحوی دارن فعالیت میکنن حس خوبی می گرفتم.
حمید جان شما پرسیدید که مشکلم حل شد یا نه؟
حمید آقا مشکلی که من دچارش شدم دیگه حل شدنی نیست.شاید واسه خیلی ها سوال باشه که چه مشکلی واسم پیش اومده.راستش از آذر ماه سال قبل بنا به قسمت و تقدیر بنده مبتلا به بیماریه سرطان مغز استخوان شدم و همه چیز و زندگیم رو به یکباره از کف دادم .از ابتدا امیدوار بودم که رو به بهبود باشم اما هر روز بدتر از دیروز .ماشین و خیلی چیزهای دیگم رو فروختم تا خرج درمانم کنم تا بتونم یک روز بیشتر در کنار زنم و بچم باشم .راستش نمیدونم چی بگم اما حالا می فهمم که سلامتی یعنی چی و خوشبختی یعنی چی ....
دوستان عزیز از همتون می خوام توی این شبهای عزیز واسه همه مریضها دعا کنید من رو هم از دعای خیرتون محروم نکنید
دوستای گلم ممکنه این آخرین پست من باشه و یا آخرین روز زندگی من .بعضی وقتها چشمم همش به ساعته و زل میزنم به عقربه ای که شاید تا این موقع هیچ وقت برام مهم نبود اگه توی این مدت از من بدی دیدید یا باعث شدم که کسی رو ناراحت کنم حلالیت میخوام .اگه عمری به دنیا باشه حتما هر آنچه که دارم و ندارم برای شما به اشتراک میزارم .
بچه ها قدر سلامتی تون رو بدونید به خدا بزرگترین نعمت سلامتیه
حمید آقا امیدوارم عذر من رو موجه بدونید و نزارید رو حساب بی ادبی من
التماس دعا .کوچیک شما ازمیر(سعید)

سه شنبه 17 تیر1393 - 5:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ezmir نوشته است:
حمید نوشته است:
ezmir نوشته است:
خب جناب ezmir این بار ما 8 ماه صبر کردیم! مشکلات شما تموم نشد؟ چرا آخرین پست شما مال 8 ماه پیش هست ولی آخرین حضورتون در انجمن مربوط به 4 روز پیش میشه؟ فکر میکنم شما فرصت بسیار زیادی در اختیار داشتین که آموزشهایی رو که قولش رو دادین حداقل در خصوص این ردیاب که خیلی روش تاکید داشتین ارائه بدین! البته ما طلبکار نیستیم! ولی شما به اندازه زیادی برای این دستگاه تبلیغ کردین و قول آموزش هم داده بودین. پس فکر میکنم این حق همه بچه های انجمن هست که از شما تقاضا کنن به قولتون عمل کنین. هر چند شاید کسی توقع انتظار 8 ماهه رو نداشت اما من ادمی نیستم که اینجور داستانها رو رها کنم یا فراموشم بشه! ;) :D
وانگهی در طول تاپیک خیلیا از این ردیابها تعریف کردن یا مشخصا بصورت یک ذینفع تبلیغش رو کردن. هر چند نکات مشکوک خاصی در مورد این دستگاهها و شرکت سازندشون معلوم شده که تا قطعی نشدن بنده حق اظهار نظر بخودم نمیدم. اما واقعا نمیدونم دوستان تا کی میخوان به این بحث های تکراری فلان دستگاه خوبه فلان دستگاه بده ادامه بدن؟! واقعیت اینه بهترین چیزی که مشخص کننده کارایی دستگاه هست آموزش اپراتوریه! هر چقدر اپراتوری یک دستگاه بیشتر مشخص باشه ؛ نه تنها بیشتر مشخص میشه دستگاه چند مرده حلاجه بلکه در صورت خرید توسط یک خریدار جدید مسیر راهش روشن هست و مدام دنبال نکات کاری دستگاه نمیگرده! چنانکه در خصوص فلزیاب های لورنز و مینلب هم تاپیکهای آموزشیش رو در این انجمن ملاحظه میکنین که چقدر دوستان زحمت میکشن. آموزش اپراتوری دستگاهها حتی به نفع خود فروشنده ها هم هست. چرا که بهترین تبلیغ برای دستگاهشونه. مگر اینکه خودشون بیش از هر کسی در ته دل خبر داشته باشن که اون دستگاه چه میزان کارایی داره و چه میزان هم کارایی نداره!!! ;)
جناب moein شما هم لطف کنین اون دفترچه رو در صورت امکان برای استفاده و آموزش عمومی داخل انجمن بذارین! من نمیدونم یک نفر چرا نیومد بگه شما داخل عمومی درخواست کاتالوگ میکنی حالا به چه دلیل خصوصی براتون میفرستن و شما هم عمومی تشکر میکنین باقی دوستان هم انگار اصلا ارزش و اهمیتی ندارن!!! =(( :D

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و گلم .و خدمت مدیر محترم و دوست خوبم حمید آقا .
من سعید هستم با نام کاربری ازمیر شغلم موبال فروش .راستش شاید واقعا بد قولی کردم و نتونستم به وعده ای که به شما دوستان گلم داده بودم عمل کنم و شاید رفتار من برای خیلی از دوستان شبهه ایجاد کرد اما حمید آقای گل دوست خوبم راستش مشکلی واسم ÷یش اومد از حدود 8 ماه قبل که درگیرش شدم دیگه نتونستم با خیلی چیزهای زندگیم کنار بیام .درسته من هر از گاهی میومدم و به این سایت سر میزدم اما هیچ ÷ستی نمیزاشتم چون راستشدل و دماغ کاری رو نداشتم.فقط از اینکه میومدم بچه ها رو میدیدم که هر کدوم به نحوی دارن فعالیت میکنن حس خوبی می گرفتم.
حمید آقا مشکلی که من دچارش شدم دیگه حل شدنی نیست.شاید واسه خیلی ها سوال باشه که چه مشکلی واسم پیش اومده.راستش از آذر ماه سال قبل بنا به قسمت و تقدیر بنده مبتلا به بیماریه سرطان مغز استخوان شدم و همه چیز و زندگیم رو به یکباره از کف دادم .از ابتدا امیدوار بودم که رو به بهبود باشم اما هر روز بدتر از دیروز .ماشین و خیلی چیزهای دیگم رو فروختم تا خرج درمانم کنم تا بتونم یک روز بیشتر در کنار زنم و بچم باشم .راستش نمیدونم چی بگم اما حالا می فهمم که سلامتی یعنی چی و خوشبختی یعنی چی ....
دوستان عزیز از همتون می خوام توی این شبهای عزیز واسه همه مریضها دعا کنید من رو هم از دعای خیرتون محروم نکنید
دوستای گلم ممکنه این آخرین پست من باشه و یا آخرین روز زندگی من .بعضی وقتها چشمم همش به ساعته و زل میزنم به عقربه ای که شاید تا این موقع هیچ وقت برام مهم نبود اگه توی این مدت از من بدی دیدید یا باعث شدم که کسی رو ناراحت کنم حلالیت میخوام .اگه عمری به دنیا باشه حتما هر آنچه که دارم و ندارم برای شما به اشتراک میزارم .

:-s :((
واقعا ناراحت شدم دوست خوب و دوست داشتنی
قوی باشید.بهترین راه غلبه بر بیماری حفظ روحیه هستش
از صمیم قلب براتون آرزوی بهیود میکنم
@};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 17 تیر1393 - 5:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اولا که از خدای منان طلب شفاعت و بهبودی رو برای شما خواهانم.یادمه تو برنامه تلوزیونی یکی تا در خونه مرگ رفت دیگه دکترا جوابشون کرده بودن ولی بخاطر روحیه و استقامتی که طرف داشت بهبودیشو دوباره بدست اورد و دکترا در عجب مونده بودن و میگفتن این یه معجزه هست امکان نداره شما هم همین طورین روحیتونو از دست ندین انشالله خدا به همه مریضا شفا عنایت کنه در کل روی صحبتم اول به شما و به تمام مریضایی که هست که امیدشونو از دست دادن میخوام بگم خدا بزرگه هر چی اوس کریم بگه همون میشه.روحیه حرف اول و اخر رو میزنه مثل بازیه فوتبال عین 90 دقیقه شو باید بدویی و استقامت داشته باشی

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 17 تیر1393 - 5:59pm
مدیر کل
مدیر کل

بسیار خب ازمیر یا سعید عزیز در این صورت ما فقط میتونیم برای شما دعا کنیم که سلامتی خودتون رو بدست بیارین. من مطلب دیگه ای ندارم!

سه شنبه 17 تیر1393 - 6:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی ناراحت شدم ازمیر عزیزوهمینجا از ته دل واست آرزوی سلامتی میکنم امیدوارم هر چه زودتر خوب شی .روحیه خودت رو حفظ کن داداش گلم .من مطمنم که خیلی بدتر از این مریضیا خوب میشه این هم همینطور .پیش خدا کاری نداره.توکلت به خدا باشه و توسلت به ایمه حتما جواب میده
الهم اشفع کل مریض

سه شنبه 17 تیر1393 - 6:20pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ازمیر عزیز با تکیه و توکل و توسل بر الله متعال هر درد و هر مشکلی قابل حل است به شرطی که انسان شرایطشو داشته باشه.
امیدوارم شما از این شرایط بهره مند باشید و دعای خیر خود و خانواده ت و همچنین ما باعث بهبودی کامل شما شود.
از خداوند شفای کامل را برای شما آرزومندم.

سه شنبه 17 تیر1393 - 7:03pm
استاد
استاد

ezmir نوشته است:
حمید نوشته است:
ezmir نوشته است:

درود بر شما
ازمیر جان هیچوقت نا امید نشو درسته که بیماری سرطان هم از نظر روحی هم از نظر جسمی هم از نظر مادی فشار به ادمی میاره ولی اگه از نوع بدخیم و پیشرفته نباشه میشه تا سالها زنده موند و زندگی کرد.پس حفظ روحیه حرف اول و اخر در طول عمر ادمی داره.سه مورد از نزدیکانم داشتم که یه مورد خواهرم بود که در 58 سالگی گرفت و یک سال با شیمی درمانی و دارو کاملا سرطان رفع شد و در سن 61 سالگی سکته مغزی کرد و تموم کرد یه پسر عمو هم داشتم در سن 7 سالگی سرطان پروستات گرفت و در 37 سالگی تموم کرد البته زیاد رعایت حال خودش را نمیکرد و دارو را سر موقع مصرف نمیکرد و تنها دارویی که مصرف میکرد تریاک بود. .یه عمه داشتم که سن 60 سالگی مبتلا شد و اون را درمان کرد تا سن 90 سالگی که دوباره برگشت و دیگه بدنش در اون سن اجازه نمیداد که درمان بشه و اون هم تموم کرد یه رفیق هم د ارم که حدود 55 سال داره و تقریبا 30 سال هست سزطان داره اون هم سرطان معده که درمانش کرده هر چند وقت یه جای از بدنش میزنه بیرون که مرتب پیگیر درمان خودش هست.پس میشه با داشتن سرطان عمر طولانی کرد ولی باید احتیاط خودت را کنی و مریض نشی مخصوصا اینکه سرما نخوری.با توجه به علم امروزی تقریبا میشه سرطان های پیشرفته را هم تقریبا تا اندازه ای کنترل کرد و سزطا ن های معمولی که حل شده هست.در مورد شما هم اگه خیلی پیشرفته نباشه نهایت پیوند مغز استخوان میشه امیدی بهش داشت.پس اول روحیه بعد درمان در التیام این بیماری موثر هست و سعی کن که با این بیماری مثل یه دوست رفتار کنی و همجواری با اون را بپذیری چون پذیرفتن توی درمان این بیماری خیلی کمک میکنه

سه شنبه 17 تیر1393 - 7:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من هم به نوبه خودم برادر بزرگوار برای شما از درگاه خداوند منان طلب شفا دارم و الان هم روبروی حرم مطهر سلطان علی ابن موسی الرضا(ع)هستم و اگر لایق باشم برات دعا میکنم که به لطف خدا شفای عاجل پیدا کنیو خدا واسه خانوادت نگهت داره

سه شنبه 17 تیر1393 - 11:41pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ازمیر عزیز امیدوارم به حق این روزهای عزیز و به لطف خداوند شافی همه مریضا و همچنین شما سلامتی خودتون رو به دست بیارین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 18 تیر1393 - 8:43am

سلام دوستان من سلمان هستم .دیروز توی این سایت عضو شدم.چون محصول این شرکت رو دارم اومدم ببینم چه خبره.راستش با دیدن پست یکی از دوستان با نام milad0111gh واسم یه سری ابهامات پیش اومد که لازم دونستم تا واسه رفع ابهاماتم دست به کار شم.لازمه بگم که رشته تحصیلیه بنده برق قدرت بوده من هم محصول td-max این شرکت رو رو دارم یک سالی میشه که خریدم .البته نه از ایران از شارژه امارات از آقایی به نام (ابو زید) دیشب که پست دوستمون آقا میلاد رو خوندم تصمیم گرفتم این ریسک رو کنم و هولوگرام های این سیستم رو بعد از یک سال بکنم و توی اون رو ببینیم.
توی اون رو که باز کردم همه چیز به نظر من مناسب بود از قالب داخل گرفته تا لحیم کاری و حتی زیر قالب از داخل هم هولوگرام خود شرکت خورده بود .برد اصلی دستگاه به هیچ وجه دستیافتنی نبود چون داخل ماده ای به سختی سنگ سیاه رنگ به عمق تقریبا 5 سانتیمتر پلمپ و مدفون شده بود.چیزی حدود فکر میکنم 100تا سیم از داخل جعبه به اینطرف و اون طرف رفته بود و کلی هم داخل ماده سیاه رنگ باطری دستگاه هم 12 ولت 7.5 آمپر بود قطعات روی بدنه دستگاه هم با یک چسب سفید رنگ محکم شده بود و از پیچ و مهره استفاده نشده بود.واسم سوال بود . به نظرم از لحاظ کیفی داخلش رعایت شده بود
.برای اینکه برام بیشتر رفع ابهام شه یکی از دوستانم یک دستگاه pdf-1000 شرکت فیتز جرالد داشت ازش خواهش کردم که بیاره و داخل اون رو هم باز کنیم و آورد.با دیدن این سیستم موندم چی بگم اول اینکه کل قطعات این سیستم به 15تا نمیرسید و داخل اون به اعتقاد خودم دارم میگم در مقایسه با td حرفی برای گفتن نداشت.از یک باطری 12 ولت 2.2 استفاده کرده بود و یه سری قطعات دیگه.
واسه اینکه شما دوستان عزیز و آقا میلاد هم ببینید از هر ذوتا سیستم عکس گرفتم و واستون میزارم
دوستان من تا به حال دستگاهای زیادی رو باز کردم و دیدم و لازم میدونم یه چیزی رو خدمت شما عرض کنم اینکه در دنیا به جز 3 شرکت garet-minlab-fisher که برای خودشون کارخونه دارن و سیستمهاشون رو به صورت تمام اتوماتیک مونتاژ میکنن و فضای خیلی بزرگی دارن الباقی شرکتها همه محیط کارگاهی و سوله دارن و محصولاتشون رو به صورت دستی مونتاژ میکنن .
یه چیز دیگه اینکه همه این سیستمها ردیاب هستن و شما باید در کنار اون برای موفقیت یک نقطه زن داشته باشید و هیچ کدوم از این سیستمها نمی تونن به تنهایی برای شما نقطه کنن و اگه کسی این ادعا رو داشت بدونید تبلیغه الکیه.
دوستان من نتونستم توی خود سایت آپلود کنم اگه کسی از دوستان میتونه زحمتش رو بکشه
این عکس سیستم PDF-1000
http://www.uplooder.net/img/image/45/1de7ecedc4bbb150b88c8a9cc95f6f5d/1.jpg
http://www.uplooder.net/img/image/47/7a79f004c1389e2286a06b8689beb025/2.jpg
http://www.uplooder.net/img/image/47/7a79f004c1389e2286a06b8689beb025/2.jpg
اینم عکسهای td-max
http://www.uplooder.net/img/image/51/84e4553902ee730324e28420ff85c69b/photo_a.jpg
http://www.uplooder.net/img/image/70/4e212a8421673a9caf0d2da11e491a32/photob.jpg

چهارشنبه 18 تیر1393 - 3:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure