انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 12:44pm

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

moein نوشته است:
keyhanjam نوشته است:
moein نوشته است:
سلام دوستان عزیز
بالاخره بعد از چند وقت تحقیق کردن تصمیم گرفتم که آر دی بخرم و خریدم البته دلم میخواست یو جی بخرم ولی پولم نمی رسید.دیروز این سیستم رو تهیه کردم .توی تستهایی که توی محیط باغ خودمون زدیم با یک تکه طلای 18 عیار به وزن 30 گرم واقعا جالب بود .چون قبلا با سیستمهای ردیاب فیتزجرالد کار کرده بودم حدودا کار با این مدل ردیابها رو تا حدودی آشنا بودم.فقط در زمینه تستها و کار با قسمت حذف ذراتش چیزی نمیدونم یعنی متوجه نشدم.ممنون میشم دوستانی که این سیستم داشتن یا دارن کمک کنن که به چه صورته؟
در پاسخ به دوستانمون آقا milad0111gh و آقا benhoor من خودم این سیستم رو از استانبول ترکیه تهیه کردم :-*

سلام دوست عزیز این اردی پرو رو از استانبول چند خریدی؟

آقا کیهان توی سایت خود شرکت زده بود 10000یورو اما من از طریق یکی از آشناها با هزار و یک منت به دلار تونستم تهیه کنم .برام 11000 دلار در اومد .یوجی خیلی گرون بود حدودا 14200 یورو در می اومد میگفت به دلار بهت 18000 دلار میدم. ~X(
شما دارید این سیستم رو آقا کیهان؟اگه دارید میتونید راجع به قسمت حذف ذرات و تست هاش توضیح بدید ممنون میشم/ :-*

درود بر شما
امیدوارم که این نوع ردیابها وطنی نباشه در ضمن اموزش این ردیابها توسط اشخاصی صورت میگیره در ایران و هزینه بالایی هم داره.یکی از دوستان رقته بود مشهد برای یاد گرفتن طرز کار یه نوع از این محصولات دیپ فایندر
در ضمن این ردیاب نمیتونه فلز در لفاف در چرم یا پوست را شناسایی کنه و در زمینهای رطویتی هم تقریبا هیچ کارایی نداره.قدرت نقطه زنی هم خود دستگاه نداره و باید اپراتور تشخیص بده که نقطه کجا هست با تستهایی که انجام میده.نفکیک با اون وقت گیر هست البته به نقل از کسی که از محصولات این شرکت را داره. در هر صورت مبارکتون باشه. امیدوارم که بتونید طرز کار با این دستگاه را به صورت حرف های یاد بگیرید و یه چیزی هم به ما یاد بدهید

دوشنبه 16 تیر1393 - 4:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان
بیخودی سر خودتون کلاه نذارید
من یه نمونه از دستگاه شرکت مینلب استرلیا رو باز کردم و یه نمونه هم از شرکت دیپ فایندر
هردو نمونه رو به شرط اصل بودن تحویل گرفتم
وقتی که باز میکنی خودتون میفهمید که کدوم یکی اصلی یا غیر اصلی (دست سازه)
البته اگه کمی از الکترونیک سر در بیارید
شما هم ک :-Q ه فرمودید از ترکیه تهیه کردید اگه میتونید باز کنید و عکس بگیرید تا بقیه فرق اصل و غیر اصل رو ببینن :-Q

دوشنبه 16 تیر1393 - 12:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دیپ فایندر یعنی کلاهبرداری
به خاطر اینکه سودش واسه فروشنده زیاده میگن خووووووووووووووووووووووووووووبه
من td-max رو خریدم 25تومن فروختم 10تومن البته بازش کردم و دیدم چه کوفتی هست
دیپ فایندر نخریدنخرید نخرید :-Q

دوشنبه 16 تیر1393 - 12:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

milad0111gh نوشته است:
دوستان
بیخودی سر خودتون کلاه نذارید
من یه نمونه از دستگاه شرکت مینلب استرلیا رو باز کردم و یه نمونه هم از شرکت دیپ فایندر
هردو نمونه رو به شرط اصل بودن تحویل گرفتم
وقتی که باز میکنی خودتون میفهمید که کدوم یکی اصلی یا غیر اصلی (دست سازه)
البته اگه کمی از الکترونیک سر در بیارید
شما هم ک :-Q ه فرمودید از ترکیه تهیه کردید اگه میتونید باز کنید و عکس بگیرید تا بقیه فرق اصل و غیر اصل رو ببینن :-Q

دوست عزیز از اونجایی که روی اون 11000 دلار پول دادم هیچ وقت این ریسک رو نمیکنم که بازش کنم و هولوگرام اون رو از بین ببرم چون در صورت مخدوش شدن هولوگرام اگه این سیستم مشکل دار بشه واقعا اذیت میشم.شما هم که باز کردید خیلی دل داشتید .راستی میشه بدونم دلیل باز کردنتون چی بود آقا میلاد؟
راستش آقا میلاد کاری با داخلش ندارم که چیه چطوریه از چی ساخته شده یا به قول شما چطور لحیم شده یا از کدوم کشوره.راستش مهم واسم طرز کارش و کیفیت کارش بود که چون از نزدیک دیده بودم و دیدم کسانی رو که دارن و به نتیجه مطلوب رسیدن واسه خاطر همین تهیه کردم و توی تسنهایی که توی این دو روز هم باهاش انجام دادم واقعا جالب و راضی کننده بوده واسم.من داخل اینها رو ندیدم و نمیخوام ببینم اما حاضر نیستم به قول شما بچه های اهل فن و الکترونیکی روی برد و قطعات زیبا پول بدم و بعد یه جعبه پلاستیکی با قیمت مثلا 70 میلیون داشته باشم .ترجیح میدم دستگاهم مال افغانستان باشه ولی جواب بده.میلاد جان اینو گفتم چون قبلا ضرر بزرگی رو با خرید دستگاه نویگیتور فیتز جرالد متحمل شدم و تجربه تلخی داشتم .صرف ظاهر زیبا یا داخل زیبا شرط خوب بودن یا نبودن هیچ وسیله ای نیست.من کلی تحقیق کردم و سعی کردم از اینکه ساخت انگلیس هستش مطمن شم واسه همین رفتم از ترکیه تهیه کردم.
میلاد عزیز اگه شما اطلاعات دارین و قبلا با این سیستمها کار کردین یه لطفی بکنین روش تست کردن و حذف ذرات رو برام توضیح بدید ازتون ممنون میشم

دوشنبه 16 تیر1393 - 1:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من هرچی گشتم دفترچه فارسی آردی رو پیدا نکردم .ممنون میشم اگه کسی داره اینجا قرار بده؟

دوشنبه 16 تیر1393 - 2:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

moein نوشته است:
دوستان من هرچی گشتم دفترچه فارسی آردی رو پیدا نکردم .ممنون میشم اگه کسی داره اینجا قرار بده؟

ممنون از دوست خوبمون آقا mesbah که دفترچه آر دی رو واسم فرستاد :-*

دوشنبه 16 تیر1393 - 4:04pm
مدیر کل
مدیر کل

ezmir نوشته است:
سلام دوستان عزیز
طبق قولی که به آقا حمید داده بودم قرار بود بنده راجع به اوپراتوری یه سری دستگاها مثل آر دی- لورنز-محصولات وایتس و محصولات فیتز جرالد یه سری آموزش ها بزارم
متاسفانه یه سری مشکلات واسم پیش اومده که خیلی درگیر شدم و هنوز وقت نکردم بیام تا هم به قولم عمل کنم کنم هم در خدمت دوستان عزیزم باشم .اینشالا سعی میکنم توی چند روز آینده به محض برطرف شدن مشکلات در خدمت شما دوستان گلم باشم .راستی توی این چند وقت راجع به دستگاه انجمن هم از یکی از دوستانم که مثل اینکه تهیه کرده بود تحقیق کردم .ایشون راضی بود و میگفت ردیاب خیلی خوبیه.حالا ایشالا سعی میکنم اطلاعات کامل تر در این زمینه رو هم خدمتتون عرض کنم .
دوت عزیز آقا سیروس روی بیونیک به هیچ وجه هزینه نکن در مورد آر دی هم به قول دوستمون خوب تحقیق چون پول کمی نمی خواید بدید پول زیادیه.و مراقب محصولاتی باش که دارن توی اصفهان و کرج تولید میکنن و به اسم دیپ فایندر اصل به مردم میفروشن.
آر دی ردیاب خیلی خوبیه اما اول اینکه باید توی اوپراتوریش حرفه ای باشی و دوم اینکه اگه میخوای هزینه کنی و تازه وارد این وادی شدی از خیلی کم شروع کن.همون فرمایش دوستمون آقا سیاوش.
ردیاب های شرکت گلد دتکتور هم بد نیست اما اون هم یکمی قیمتش بالاست.
خوب خوب خوب در مورد دستگاه تحقیق کن
باز هم میگم مراقب دستگاهای تقلبی باش
موفق و سربلند باشید.

خب جناب ezmir این بار ما 8 ماه صبر کردیم! مشکلات شما تموم نشد؟ چرا آخرین پست شما مال 8 ماه پیش هست ولی آخرین حضورتون در انجمن مربوط به 4 روز پیش میشه؟ فکر میکنم شما فرصت بسیار زیادی در اختیار داشتین که آموزشهایی رو که قولش رو دادین حداقل در خصوص این ردیاب که خیلی روش تاکید داشتین ارائه بدین! البته ما طلبکار نیستیم! ولی شما به اندازه زیادی برای این دستگاه تبلیغ کردین و قول آموزش هم داده بودین. پس فکر میکنم این حق همه بچه های انجمن هست که از شما تقاضا کنن به قولتون عمل کنین. هر چند شاید کسی توقع انتظار 8 ماهه رو نداشت اما من ادمی نیستم که اینجور داستانها رو رها کنم یا فراموشم بشه! ;) :D
وانگهی در طول تاپیک خیلیا از این ردیابها تعریف کردن یا مشخصا بصورت یک ذینفع تبلیغش رو کردن. هر چند نکات مشکوک خاصی در مورد این دستگاهها و شرکت سازندشون معلوم شده که تا قطعی نشدن بنده حق اظهار نظر بخودم نمیدم. اما واقعا نمیدونم دوستان تا کی میخوان به این بحث های تکراری فلان دستگاه خوبه فلان دستگاه بده ادامه بدن؟! واقعیت اینه بهترین چیزی که مشخص کننده کارایی دستگاه هست آموزش اپراتوریه! هر چقدر اپراتوری یک دستگاه بیشتر مشخص باشه ؛ نه تنها بیشتر مشخص میشه دستگاه چند مرده حلاجه بلکه در صورت خرید توسط یک خریدار جدید مسیر راهش روشن هست و مدام دنبال نکات کاری دستگاه نمیگرده! چنانکه در خصوص فلزیاب های لورنز و مینلب هم تاپیکهای آموزشیش رو در این انجمن ملاحظه میکنین که چقدر دوستان زحمت میکشن. آموزش اپراتوری دستگاهها حتی به نفع خود فروشنده ها هم هست. چرا که بهترین تبلیغ برای دستگاهشونه. مگر اینکه خودشون بیش از هر کسی در ته دل خبر داشته باشن که اون دستگاه چه میزان کارایی داره و چه میزان هم کارایی نداره!!! ;)
جناب moein شما هم لطف کنین اون دفترچه رو در صورت امکان برای استفاده و آموزش عمومی داخل انجمن بذارین! من نمیدونم یک نفر چرا نیومد بگه شما داخل عمومی درخواست کاتالوگ میکنی حالا به چه دلیل خصوصی براتون میفرستن و شما هم عمومی تشکر میکنین باقی دوستان هم انگار اصلا ارزش و اهمیتی ندارن!!! =(( :D

سه شنبه 16 تیر1393 - 2:04am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ezmir نوشته است:
واقعیت اینه بهترین چیزی که مشخص کننده کارایی دستگاه هست آموزش اپراتوریه! هر چقدر اپراتوری یک دستگاه بیشتر مشخص باشه ؛ نه تنها بیشتر مشخص میشه دستگاه چند مرده حلاجه بلکه در صورت خرید توسط یک خریدار جدید مسیر راهش روشن هست و مدام دنبال نکات کاری دستگاه نمیگرده! چنانکه در خصوص فلزیاب های لورنز و مینلب هم تاپیکهای آموزشیش رو در این انجمن ملاحظه میکنین که چقدر دوستان زحمت میکشن. آموزش اپراتوری دستگاهها حتی به نفع خود فروشنده ها هم هست. چرا که بهترین تبلیغ برای دستگاهشونه. مگر اینکه خودشون بیش از هر کسی در ته دل خبر داشته باشن که اون دستگاه چه میزان کارایی داره و چه میزان هم کارایی نداره!!! ;)
جناب moein شما هم لطف کنین اون دفترچه رو در صورت امکان برای استفاده و آموزش عمومی داخل انجمن بذارین! من نمیدونم یک نفر چرا نیومد بگه شما داخل عمومی درخواست کاتالوگ میکنی حالا به چه دلیل خصوصی براتون میفرستن و شما هم عمومی تشکر میکنین باقی دوستان هم انگار اصلا ارزش و اهمیتی ندارن!!! =(( :D

با سلام خدمت ادمین عزیز و دوست داشتنی این سایت حمید آقای گل. ;) حمید آقا چون من چند روزی بود که از بچه ها خواسته بودم که دفترچه رو بهم بدن وکسی نداد و آقا مصباح زحمتش رو کشید من مجبور شدم که اینجا ازشون تشکر کنم تا شاید دوستان دیگه اینقدر در زمینه زکات علم خسیس نباشن.اگه اجازه بدید از اونجایی که آقا مصباح توی پیام خصوصی برام فرستاده از ایشون اجازه بگیرم بعد اینجا قرار میدم.
آقا حمید یه پیشنهاد خیلی جدی دارم براتون در مورد این تاپیک و یا هر تاپیک دیگه ای .از اول این تاپیک رو مطالعه کردم راستش 90% اون کل کل بود یا تبلیغ بود یا تعریف و هیچ آموزشی وجود نداشت و نداره.میخواستم پیشنهاد بدم اگه شما و دوستان دیگه هم راضی باشید این تاپیک رو ببندید و یک تاپیک جدا و جدید که فقط جنبه آموزش داشته باشه رو ایجاد کنید که توی اون هیچ کس حق اظهار نظر و مقایسه و تعریف از هیچیک از محصولات این شرکت رو نداشته باشه و فقط آموزش باشه و آموزش .بنده خودم هم می تونم به عنوان یکی از کسانی باشم که میتونم به عنوان یکی از اعضای انجمن در آموزش سهیم باشم چون تازه این سیستم رو تهیه کردم و شاید تا اون موقع بتونم به صورت عملی یه سری چیزها رو به دوستان بگم.چون فکر میکنم این تاپیک به شدت حال آدم رو به هم میزنه و شده مکانی برای کل کل و تعریف و تبلیغ
حمید آقا و دیگر دوستان اگه شما هم موافقید بسم الله .حمید آقا این تاپیک رو بقفله و تاپیک جدید اجاد کنید تحت عنوان آموزش این محصولات البته با نظارت خیلی خیلی بالاتر
در حد یه پیشنهاد بود.آخه به قول شما حمید آقا تا کی میخوایم بگیم فلان دستگاه خوبه فلان بد.به عمل کار براید و باز هم بنا به فرمایش شما توی همه ی ردیابها اوپراتوری حرف اول و آخر رو میزنه :-*

سه شنبه 16 تیر1393 - 3:15am

عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
بنا داشتم تا مطلب بدردبخوری نداشته باشم پستی نزنم و وقت دوستان را نگیرم، ولی طاقت دیدن غم هر چند کوچک از جانب خودم بر چهره دوستان مخصوصاً استاد عزیز و بزرگوارم مهندس حمید را ندارم.در مورد دفترچه ردیاب آردی پرو باید عرض کنم که این دفترچه توی انجمن موجوده و گفتم شاید نیازی به پست اضافی نباشه و فرستادم برای جناب معین تا هر چه زودتر کار ایشون راه بیفته و بعضی تستها را انجام بدند و بیان اینجا مطرح کنند تا حقیقت و حد کارایی ردیاب پر سر و صدای آردی پرو مشخص بشه؛ چند ماهی هست که روی کارکرد سایر ردیابها کار میکنم و با ردیاب انجمن مقایسه میکنم،میشه گفت که بسیاری از ردیابهای معروف شرکتی را با ردیاب انجمن مقایسه کردم و اخیراً نوبت رسیده به آردی پرو که نتایج بسیار جالبی بدست اومده فقط کمی اطلاعات تکمیلی مونده که اونهم امیدوارم با همکاری دوست عزیزمان جناب معین و انجام تستهای مورد نظر اساتید،کامل بشه.لازم به ذکره که نتایج مقایسه ردیاب انجمن با ردیابهای معروف از روی شنیده ها نیست بسیاری از این مقایسه ها را از نزدیک شاهد بودم که نظرات و تحقیقات استادان عزیزم جناب جاوید و جناب حمزه نیز تأییدی بر صحت این نتایج میباشد.مجدداً دفترچه را اینجا ضمیمه میکنم و امیدوارم بزودی با لطف اساتید و همکاری ارزشمند جناب معین،حقیقت ردیابهای دیپ فایندر مخصوصاً در مقایسه با ردیاب انجمن مشخص بشه.موفق باشید.
پیوست:
rd-pro.rar

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 17 تیر1393 - 11:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

مثل اینکه این آقا معین به جوابهای من و بعضی دوستان توجهی نداره... من توی پست قبلیم به شما گفتم دفترچه آموزشش تو همین تاپیک هست... چون دیده بودم ..ولی شما به خودت زحمت گشتن هم ندادی.. بعد میای میگی اعضا خسیسن؟.......در ضمن جناب حمید و دوستان...همچین شرکتی در انگستان وجوووووود نداره ..اون آدرس و اون هم شماره تو سایتش هست..دوستان یه زحمتی به خودشون بدن و یه زنگ بزنن و یا اکه کسی رو اونور دارن یه سرچ بکنن تا نتیجه دستشون بیاد.... کلاهبرداریه محضه.. گوووول نخورید.... همین ردیابه انجمن با یکی دو میلیون سگش به این ردیابهای خارجی میارزه :-w :-w :-w :-w

سه شنبه 17 تیر1393 - 2:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure