انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 8:05am

پاسخ به موضوع  [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از شماعلی آقا
من تعریف این یو جی رو هم خیلی شنیدم میگن تازه اومده.خوشحال میشم اگه کسی راجه به این دستگاه اطلاعاتی داره در اختیار ما بزاره .آخه من کارکرد آردی رو دیدم واقعا راضی کننده هست.راجع به ug هم خوشحال میشم بدونم در چه سطحیه ؟

پنج شنبه 5 تیر1393 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کمی زمانبروحدوده 3ساعت طول میکشه اسکنش ولی خیلی دلاوره وتاالان رودستش ندیدم
ولی واقعاعالیه وبه غیره هدف هایه زیره سطح هدف هایه افقی روهم میزنه ه ه و
سطحشه خب مشخصه دیگه عالیه ه ه ه ه ه
قیمت هم فک کنم اینجابینه 65تا70 م تموم میشه
ولی ارزششوداره به نظرم م م واسه حرفه ایی آ

پنج شنبه 5 تیر1393 - 10:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ali7777 نوشته است:
کمی زمانبروحدوده 3ساعت طول میکشه اسکنش ولی خیلی دلاوره وتاالان رودستش ندیدم
ولی واقعاعالیه وبه غیره هدف هایه زیره سطح هدف هایه افقی روهم میزنه ه ه و
سطحشه خب مشخصه دیگه عالیه ه ه ه ه ه
قیمت هم فک کنم اینجابینه 65تا70 م تموم میشه
ولی ارزششوداره به نظرم م م واسه حرفه ایی آ

علی آقا دستت درد نکنه.راستش من دنبال بهترین دستگاه هستم که تهیه کنم تعریف آردی رو هم خیلی شنیدم ولی دیروز یکی از دوستام گفت روی یو جی هم تحقیق کن ببین چطوره تعریفش رو شنیدم
.بازم اگه چیز دیگه ای راجع به این دستگاه میدونید ممنون میشم که بهم بگید

پنج شنبه 5 تیر1393 - 11:03pm

درمورده rdوug اگه باهاش کارکردین یادارین بیشترتوضیح بدین ن ن دوستان
منم ازش زیادشنیدم وکمی هم دیدم کارشو
اگه دنباله funووقت گذرونی نباشیم به نظرم میشه ازش کارکشیدددددددددددددددددددددددددد

سه شنبه 10 تیر1393 - 2:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

س
این ردیاب ها به تنهایی همش کششششششششششششششششششششکه
چه اردی پرو چه مدل بالاتر سر خودتون رو کلاه نذارید کلا خیال محضه ؟
هر کسی غیر این رو قبول داره بیا جلو و ثابت کنه ......................البته با عمل //////////چون به عمل کار بر آیید >>>>> :ymdevil:

سه شنبه 10 تیر1393 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
milad0111gh نوشته است:
س
این ردیاب ها به تنهایی همش کششششششششششششششششششششکه
چه اردی پرو چه مدل بالاتر سر خودتون رو کلاه نذارید کلا خیال محضه ؟
هر کسی غیر این رو قبول داره بیا جلو و ثابت کنه ......................البته با عمل //////////چون به عمل کار بر آیید >>>>> :ymdevil:

لایک

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 10 تیر1393 - 10:30pm

منم نگفتم تنهایی میشه
ولی توردیابی خیلی سره ومن کارکردشودسته کسی ugرو دیدم خیلی عالیه وواقعااسمش ردیابه
وگرنه ردیاب هاهمشون همشون اکثربه عامل هایه خطا حساسندازدم وروانی کنندس کارباهاش وتفکیک هم نمیدا اونجورکه میدونم
ولی ugهدف هاروکذب هاروکم میکنه وحذف میکنه ودیلیت ومیبرت روفضایه فشرده یه مثلا4در4 ...وتفکیک ش خوبه
من که دنباله یکی هستم باهام مچ بشه .......

سه شنبه 10 تیر1393 - 10:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

men z1 نوشته است:
منم نگفتم تنهایی میشه
ولی توردیابی خیلی سره ومن کارکردشودسته کسی ugرو دیدم خیلی عالیه وواقعااسمش ردیابه
وگرنه ردیاب هاهمشون همشون اکثربه عامل هایه خطا حساسندازدم وروانی کنندس کارباهاش وتفکیک هم نمیدا اونجورکه میدونم
ولی ugهدف هاروکذب هاروکم میکنه وحذف میکنه ودیلیت ومیبرت روفضایه فشرده یه مثلا4در4 ...وتفکیک ش خوبه
من که دنباله یکی هستم باهام مچ بشه .......

دوستمون درست میگه .ایشون گفتن در هر صورت ردیاب ردیابهمن دو نفر رو دیدم که با این ردیاب کار کردن که به این سیستم علاقه مند شدم .یکی مثل خودم بود که دستش با ردیاب خطا داشت و کنار آر دی یه جی پی ایکس 5000 داشت و با این دستگاه داشت خیلی قوی کار میکرد و راحت فلز در میاورد البته بیشتر مفرق بود.اما یکی دیگه بود که بدون هیچ مکملی با آردی فلز در میاورد اما فوق لعاده حرفه ای بود .کلا من اعتقادم بر اینه که اینطور آدمها خیلی کم و نادرن
در کل همه ی این سیستمها ردیابن و به قول دوستمون ردیاب ردیابه و به تنهایی خیلی باهاش کار کردن سخته.اما توی سیستم های ردیاب موجود این دو مدلی که دوستمون گفتن آر دی و یوجی خیلی خوب جواب میده و کارش درسته ;) من میخوام ردیاب تهیه کنم اما فعلا دارم تحقیق میکنم
قربون شما

چهارشنبه 11 تیر1393 - 12:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان توجه کنن.....توجه....من یکی از دوستانم رو که در لندن رندگی میکنه فرستادم راجع به شرکت دیپفایندر تحقیق کنه... ایشون رفته بود و گفت اصلا همچین شرکتی با این آدرس و شماره تلفن در انگلستان وجود نداره... من خودم هم به شماره زنگزدم بوق خرابی میزنه..... خودتون هم امتحان کنید.....دوستان گول این شرکت ها رو نخورید......معلوم نیست اینا کجا تولید میشه و به اسم انگلیسی میکنن تو پاچه ماها......شاید هم تو همین ایران و یا همین گنبد تولید میشه؟ :-w :-? :-?

یکشنبه 15 تیر1393 - 1:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

benhoor نوشته است:
دوستان توجه کنن.....توجه....من یکی از دوستانم رو که در لندن رندگی میکنه فرستادم راجع به شرکت دیپفایندر تحقیق کنه... ایشون رفته بود و گفت اصلا همچین شرکتی با این آدرس و شماره تلفن در انگلستان وجود نداره... من خودم هم به شماره زنگزدم بوق خرابی میزنه..... خودتون هم امتحان کنید.....دوستان گول این شرکت ها رو نخورید......معلوم نیست اینا کجا تولید میشه و به اسم انگلیسی میکنن تو پاچه ماها......شاید هم تو همین ایران و یا همین گنبد تولید میشه؟ :-w :-? :-?

کاملا با حرف شما موافق هستم :ymapplause:
چون که من خودم یه نمونش رو داشتم و بازش کردم از لحیم کاریش معلوم بود طرف تازه کاره :-BD
کل این شرکتهایی که سری دستگاه دیپ فایندر رو میفروشن زیر مجموعه فلز یاب تک (غفاری ) هستن از جمله دلاور که من ازش خریدم و سلماسی و فلز یاب حمید(پوری فلزیاب ) خیلی مراقب باشید همشون کلاهبردارن :-B
الان جدیدا اگزاماینر و گراویتاتور دستگاههای okm رو خودشون میزنن @};-

یکشنبه 15 تیر1393 - 8:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 243 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure