انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:43pm

پاسخ به موضوع  [ 10 پست ] 
 دستگاه های شرکت TERASURENOW(fitzgralds) U.S.A 
نویسنده پیغام
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوستان عزیز اگه کسی اطلاعات و سابقه ی کار با دستگاه های شرکت TERASURENOW fitzgralds رو داره ممنون میشم که توضیح بده، عکس دوتا از دستگاه های این شرکت رو میزارم. این جور که به نظر میرسه قیمت بالایی دارند و تو ایران خیلی کم استفاده میشه من به شخصه چنین دستگاهی ندیدم، ممنون از دوستان...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 6:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دستان نوشته است:
دوستان عزیز اگه کسی اطلاعات و سابقه ی کار با دستگاه های شرکت TERASURENOW fitzgralds رو داره ممنون میشم که توضیح بده، عکس دوتا از دستگاه های این شرکت رو میزارم. این جور که به نظر میرسه قیمت بالایی دارند و تو ایران خیلی کم استفاده میشه من به شخصه چنین دستگاهی ندیدم، ممنون از دوستان...

من با یکی از دستگاههای این شرکت کار کردم مدل میلینیوم 2000 ------ نسبت به منطقه ای که ذرات داشته باشه خطا میکنه در ضمن نسبت به قیمت کارایی نداره .

سه شنبه 16 مهر1392 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
دستان نوشته است:

من هم با ناویگیتور کار کردم همشون کلا یون یابند .یه نقطه رو بخوای باهاش ردیابی کنی حد اقل یک ساعت طول میکشه.
فرکانساش هم یه جور عیجب وغریبی بود.

یکشنبه 26 آبان1392 - 11:47am
آواتار کاربر

آقای pouya83
شما که قبلا با ناویگاتور کار کردی فرکانساشو نداری؟

UltraLRL@outlook.com

پنج شنبه 17 بهمن1392 - 11:30am

دستان نوشته است:

سلام . دوستانی که با دستگاههای آقای فیتزجرالد کار کردن حتما میدونند که توی مسیر یابی شمال و جنوب خیلی مهمه در کل اصلی ترین فوت کوزه گری این دستگاهها همین مسئله هست.به فرض مثال در حرکت اول اگر شما مسیری رو پیدا کردید در حرکت دوم حتما چرخش مسیر باید به سمت شمال باشه وگرنه سیگنالی که دریافت کردید سیگنال مزاحم هست.دوستانی که این مسئله رو جدی نگیرند مسلما اشتباه میکنند.و فکر میکنند این دستگاهها بیخود و آقای فیتزجرالد یک کلاهبرداره.در صورتی که اینطور نیست.............
با تقدیم احترام
فلزیاب تک

شنبه 31 خرداد1393 - 10:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

فلزیاب تک نوشته است:
دستان نوشته است:

سلام . دوستانی که با دستگاههای آقای فیتزجرالد کار کردن حتما میدونند به فرض مثال در حرکت اول اگر شما مسیری رو پیدا کردید در حرکت دوم حتما چرخش مسیر باید به سمت شمال باشه وگرنه سیگنالی که دریافت کردید سیگنال مزاحم هست.دوستانی که این مسئله رو جدی نگیرند مسلما اشتباه میکنند.و فکر میکنند این دستگاهها بیخود و آقای فیتزجرالد یک کلاهبرداره.در صورتی که اینطور نیست.............
با تقدیم احترام
فلزیاب تک

میشه در مورد
که توی مسیر یابی شمال و جنوب خیلی مهمه در کل اصلی ترین فوت کوزه گری این دستگاهها همین مسئله هست.

بیشتر توضیح بدید >>>>>>>>>ممنون

سه شنبه 10 تیر1393 - 10:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
ردیابی که در عکس اول گذاشتید را از نزدیک فقط دیده ام . برای شخصی که سفارشش را داده بود خریده بودند
فروشنده چون دوستم بود نشانم داد البته فروشنده می گفت خطای زیادی دارد و اوپراتور باید خیلی حرفه ای باشد
فکر کنم قیمت اصلیش اگر اشتباه نکنم 20 هزار دلار بود + چند هزار حق الزحمه

چهارشنبه 11 تیر1393 - 9:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دستگاهای شرکت فیتز جرالد یه کلاهبرداریه بزرگه.من نویگیتورش رو داشتم و بعد از 2 سال فهمیدم چه کلاهی سرم رفته و فقط و فقط ظاهر بزرگی دارن اما باطن اونها صفره .من گول خوردم شما دیگه گول نخورید

دوشنبه 16 تیر1393 - 3:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فلزیاب تک نوشته است:
دستان نوشته است:

سلام . دوستانی که با دستگاههای آقای فیتزجرالد کار کردن حتما میدونند که توی مسیر یابی شمال و جنوب خیلی مهمه در کل اصلی ترین فوت کوزه گری این دستگاهها همین مسئله هست.به فرض مثال در حرکت اول اگر شما مسیری رو پیدا کردید در حرکت دوم حتما چرخش مسیر باید به سمت شمال باشه وگرنه سیگنالی که دریافت کردید سیگنال مزاحم هست.دوستانی که این مسئله رو جدی نگیرند مسلما اشتباه میکنند.و فکر میکنند این دستگاهها بیخود و آقای فیتزجرالد یک کلاهبرداره.در صورتی که اینطور نیست.............
با تقدیم احترام
فلزیاب تک

سلام به دوستان فلزیاب تک
از تجربه فروشتان در مورد دستگاه های شرکتی بیشتر پست بزنید

دوشنبه 16 تیر1393 - 4:05pm

سلام آقای moin
شما که میگین ردیاب های فیتزجرالد به درد نمیخوره و 2سال نویگیتور داشتین،لطفا واسه اثبات حرفتون اول فرکانس نسخه های پوستی و فرکانس چوب و کاغذ رو بفرمایید. دوم اینکه یک روش مختصر از کار رو توضیح بدین همراه با تست ماتریکس و اینکه چه مدت زمانی واسه هر تست زمان میزاشتین
مرسی

دوشنبه 27 مهر1394 - 2:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 10 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure