انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 6:29pm

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 سوال "ردیاب فنری" 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
سلام عزیزان در مورد ردیاب فنری نظرتون چیه؟واقعیت اینه من تازه در موردش شنیدم.کلی تعریفش رو میکردن.ممنون میشم اگه عزیزی اطلاع دارهراهنمایی کنه.همون که دو رشته فنر هست و از دو طرف دو نفر میگیرن اونو و مسیر رو نشون میده .البته فیلمش هست که بهتر میشه متوجه شد. @};-

سه شنبه 11 تیر1392 - 5:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
علی آقا من با ردیاب فنری ترکیه ای کار میکنم دستگاه خوبیه ولی اشکالاتی داره 1 تفکیک نداره 2 در مورد طلا زاویه 45 درجه میزنه 3 حتما باید یکنقطه زن خوب مثل لورنز با هاش باشه

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

سه شنبه 11 تیر1392 - 11:00pm
مدیر کل
مدیر کل

ali652 نوشته است:
سلام عزیزان در مورد ردیاب فنری نظرتون چیه؟واقعیت اینه من تازه در موردش شنیدم.کلی تعریفش رو میکردن.ممنون میشم اگه عزیزی اطلاع دارهراهنمایی کنه.همون که دو رشته فنر هست و از دو طرف دو نفر میگیرن اونو و مسیر رو نشون میده .البته فیلمش هست که بهتر میشه متوجه شد. @};-

دوست من بنده همین ردیاب دو نفره فنری رو چندسال پیش خریداری کرده بودم دو میلیون و پانصدهزار تومان که به تاکید یکی ازدوستانم خریداری کردم که از همین شرکت کلاهبردار کا ایکس اس KXS بعداز حفاریهای فراوان به این نتیجه رسیدیم که این دستگاه فقط حفره میزنه و لونه موش و هرچی که فکر کنی جز دفینه . چون وقتی که دستگاه طوری طراحی شده بود تو کاتالوگش میگفت فقط طلا و نقره یعنی چی؟ اصلا سلکتور هم نداشت که بخوایم انتخاب کنین طلا رو بزنه و نقره رو نزنه یا باالعکس خب ایا بنظر شما مثلا طلا فرکانسش پنج و نیم کیلو هست و نقره مثلا هشت کیلو ایا مابین این فرکانس اشغالهای دیگه هم نیست تو زمین که ایندستگاه پیدا کنه ؟ حتی صد هرتز هم فرکانس تغییر کنه انتن میره به یه سمت دیگه چه رسد به چندین کیلو من موندم چرا این مدل رو طراحی کردند و سر مردم بدبخت رو کلاه میذارند اگر خوب به حرفهای من توجه کنین متوجه میشین من چی گفتم .
جالب اینجاست میخواستم پسش بدم حتی حاظر نبودند با پانصدهزار هم پس بگیرند و بعد از دو بار تلفن زدند به این شرکت که تو گرگان تشریف داشتند منظورم نمایندگیشون بهم فوحش دادند و دیگه جواب تلفن منو ندادند فقط یه بار بهم گفت میخوای از دست خطا راحت بشی یه سکه طلا بنداز دو متر اونطرفتر همین که خودم هم میدونستم . اینم از دستگاههای شرکتی .
یه دوست دیگه من یه ایکس 5000 خرید مال شرکت اوکی ام بود فکرکنم 45 هزار یورو یعنی دویست میلیون بابتشون پول دادند بعد از شش ماه اموزش و دوندگی همش خطا گرفتند و کل این دویست میلیون رفت هوا و اخرش اومدن پیش من و بولا میگفتند چرا زودتر ندیدیمت و حاظر بودند برای ردیاب ما بیست میلیون هم بدند اما من گفتم قیمت این دستگاه رو من یک میلیون گذاشتم و برای همه تا الان یکسانه و تعجب کردند که نکنه این بدرد نمیخوره که میگه یک میلیون اما بعداز صحبتهای من به این نتیجه رسیدن داستان از چه قراره

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 11 تیر1392 - 12:52am
مدیر کل
مدیر کل

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
علی آقا من با ردیاب فنری ترکیه ای کار میکنم دستگاه خوبیه ولی اشکالاتی داره 1 تفکیک نداره 2 در مورد طلا زاویه 45 درجه میزنه 3 حتما باید یکنقطه زن خوب مثل لورنز با هاش باشه

دوست من کجای این دستگاه خوبه وقتی تفکیک نداره ردیابها کلا تفکیک دارند کار اصلیشون رو تفکیکه وگرنه مفت هم نمی ارزند حالا زاویه 45 درجه درسته اکثر ردیابها اونو میگیرند و دقتشون پایینه چون شکل موج کجو کوله دارند و ثبات بالایی هم ندارند و فرکانس همه اونها بالاست . برای همین به هدف نمیزنند .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 11 تیر1392 - 12:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام آقا مجتبی
من باهاش جواب گرفتم برای اینه میگم خوبه البته ترکیه دوتا شرکت داره نوکتا خوب نیست ولی ماکرو خوبه ...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 12 تیر1392 - 12:20pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ردیابهای دونفره زیاد هم بد نیستند کسانی که باهاش جواب گرفتند کم هم نیستند ,ولی همانطور که مهندس مجتبی گفتند بیشتر اوقات حفره میزنند
البته با یه سری تغییرات میشه یه دستگاه درست و حسابی ازش در اورد .اگه بشه خوب ازحرکات انتن سر در اورد میتوان تا حدود زیادی فهمید که هدف واقعی هست یا حفره.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

چهارشنبه 12 تیر1392 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر از اقا مجتبی .دوستی یه دستگاه تصویری4000 ایکس بی داشت بعد از مدتها کار کردن و سرو کله زدن ته و توی دستگاه دستش اومد و متوجه تبلیغات الکی و بزرگنمایی اون شد و بیخیالش شد.کلی بابتش هزینه کرده بود ولی هیچ.تازه اومده تو کار ردیاب و منم ردیاب سایت رو بهش معرفی کردم.باورش نمیشد با این کارایی و قیمت کم.

پنج شنبه 12 تیر1392 - 1:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام دوستان منم چند روز پیش با ردیاب نوکتا کار کردم اما در مورد طلا اصلا کارایی نداره ولی حفره 100 درصد جواب میده

gladyator_089

دوشنبه 29 مهر1392 - 10:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
دوستان منم یکی از همین فنری ها رو دارم. {نو وبدون کوچکترین خط و خش} ولی فنراش از روز اول کار نکرد.وبی مصرف خونه افتاده.تو فکر فنر خوب هستم.{اصل}.با دستگاه اصلش تمیر زیاد داشته باشی و زبونش رو بفهمی بد نیست.حساسیت خیلی زیاد به ذرات و زاویه 45 درجه داره. فقط باید بفهمی کجا ذراته کجا زاویه 45 درجه. اینا رو بدونید به هدف اصلی زوتر میرسی.موفق باشید

دوشنبه 29 مهر1392 - 11:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه امکان داره یه عکس از مدارش بذار

دوشنبه 30 شهریور1394 - 8:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure