انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 اسفند1402 - 12:36pm

پاسخ به موضوع  [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 گراویتاتور Gravitator 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام
اگه کسی با گراویتاتور کار کرده لطف کنه یه توضیحاتی در مورد کارکردش به من بده ممنون میشم. B-)

یکشنبه 1 تیر1392 - 1:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

کسی نبود
؟

پنج شنبه 6 تیر1392 - 1:36pm

من با این دستگاه کار کردم
تو قسمت دستگاههای پر خطا کار کردنش را توضیح دادم اگر سوال دیگه ای باشه در خدمتم

پنج شنبه 6 تیر1392 - 9:06pm

سلام.عزیز جون نگیر.پول تو دور نریز.

جمعه 5 مهر1392 - 10:55am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

دوست عزیز برحسب وظیفه به شما میگم که این ردیاب به تمام معنا اشغال یاب و فاقد کارایی هستش من تنها کاری که تونستم با این ردیاب انجام بدم فقط کشف یک ورق اهنی پوسیده به جای طلا درعمق نیم متری در وفاصله 5متری بودش اونم با تجربه وروشی که من کار میکردم جون واقعا با خود دستگاه بدرستی نمیشه کار کرد وکارایی لازم رو نداره مخصوصا برای تازه کارها که فقط نیروی ذهن هستش که این دستگاه بهشون کار میده. ومن به خاطر ناکارمدی، دستگاه رو با یک زاویه در حالی که رو روشن بود روی زمین میگذاشتم واز یک جفت انتن ساده بجای انتن ،خود دستگاه ردیابی میکردم جون اینطور درصد خطا و الافی کمتر بود
در ظمن توی همین فضای مجزایی کسانی هستند که گراویتاتوررا از همه ردیابهای دیگه سرتر میدونند ومدام این ردیاب رو برای خریداران سفارش میکنن من با یکی از همین افراد مستقیم علت این تبلیغ رو پرسیدم به نظر شما فاکتور و مدرک قانعه کننده اون جی بود (فقط از کسی شنیده بود که این ردیاب مثلا یک یا دوتا سکه کشف کرده بود)ایا واقعا جنین استدلالی رو میشه بعنوان یک راهنمایی و گوش زد به خریداران ملاک دونست

البته دوست وبرادر عزیز اقا محمد گلد هم موافق این دستگاه هستش ومن هیج مخالفتی با ایشون ندارم و امیدوارم برداشت نادرستی از گفته های من نداشته باشه من نظر خودم رو گفتم ونظر ایشون هم بسیار مهترمه

mantera

جمعه 5 مهر1392 - 5:49pm

سلام
ببخشید البته من نمیگم گراویتاتور بهترینه فقط کار کردن دستگاه را برا دوستان گفتم من با ردیاب دیگه ای کار نکردم فقط بااین دستگاه کار کردم قست تبلیغ کردن برا هیچ شرکتی را ندارم برای این که تخیل ذهنم را در ردیابیم دخیل نکنم ردیاب زدنم را با یکی از دوستان در دو زمان جدا از هم انجام میدیم بعد اگه یافته هامون یکی بود یا نزدیک به هم بود بیشتر برسی میکنیم

چهارشنبه 29 آبان1392 - 11:10pm

سلام دوستان من دوسال با گراویاتور کار کردم دو مود اجرایی بیشتر نداره حفره جدا طلاونقره جدا حفره زنیش عالیه ولی طلا ونقرش در حد زیادی خطا میزنه

یکشنبه 2 آذر1392 - 12:03am

با سلام
منم با گراویتاتور از فاصله حدود 20 متری یک پیت حلبی در آوردم از عمق حدودا 70 سانتی . البته مدارش رو هم نگاه بکنید , واقعا چیز بدرد نخوری هستش . ردیابهای فرکانسی با وجود داشتن اشتباههات و خطاهایی , باز به نسبت از بقیه بهتر هستند . ری فایندر هم بد نیست , اما اگه با اسیلوسکوپ خروجیشو ببینید , مانند دی اف اس , شکل موجش زیاد دقیق نیست , و موج تمیزی ارسال نمی کنه . اگه کسی یه مدار تولید فرکانسموج مربع تمییز بسازه , که زیاد هم سخت نیست , از همه اینها بهتر و دقیق تر و به صرفه تره . من خودم این کار و کردم و از نتیجه هم راضی ام .

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 6:29pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
mohammad reza عزیز خوش اومدی/
میشه لطفا در مورد مداری که درست کردین بیشتر توضیح بدین؟
لطفا عکس و توضیحات ساخت رو هم اگه میشه بذارین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 10:26am

من از داخل گراوداتور فیلم تهیه کردم فقط یه قطب نما و یک تراز دیجیتال و یه لیزر توش هست که کار میکنه و دیگر هیچی توش نیست یک کلاه بردای بزرگ

سه شنبه 11 اسفند1393 - 1:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure