انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 6:05am

پاسخ به موضوع  [ 125 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی
 درخواست از جناب سنه دژ ، آموزش ( ساخت pdk ) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
از جناب استاد سنه دژ درخواست میکنم . ساخت مدار pdk را آموزش دهند. متشکرم
دوستان علاقمند لطفا درخواست های خود را اعلام کنید .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 5 دی1396 - 12:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ما هم مشتاقیم ودرخواست دادیم اما اجابت نشد اگه واقعا جواب داده باشه حقم دارن بابتش زحمت کشیدن دیگه حالم از هرچی انتن و لوپه بهم میخوره

سه شنبه 5 دی1396 - 5:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب سنه دژ مثل اینکه دوستان یا تاپیک و ندیدن ، یا تمایل ندارن.
میگم اگه امکان داره آموزش رو شروع کنید ، من استارت کارو میزنم X_X

شنبه 9 دی1396 - 2:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
در صورت لطف استاد من هم همراه شما هستم.

شنبه 9 دی1396 - 3:58pm
آواتار کاربر

درود ؛ استاد سنه دژ شخصیتی بزرگوار و بخشنده دارند؛هرچند در هفته های اخیر مورد کم لطفی تعداد اندکی از کاربران قرار گرفتند اما ایشان خوب میدانند که در قبال این تعداد اندک ، تعداد زیادی از کاربران قراردارند که به ایشان علاقه دارند و به او احترام میگزارند (چه ابراز بکنند،چه نکنند )بنظر من در آینده بسیار نزدیک به علت بزرگواری و بخشندگی و دلسوزی که استاد دارند دوباره حضور می‌یابند و تجربیات و دانش خود رو به دیگر کاربران انتقال میدهند هرچند در خصوصی فعال هستند اما در عمومی کیفیت و حال بیشتری داره؛ فعالیت ایشان در تاپیک آموزش پی دی مردانگی و ایثار ایشان را میرساند وبه همه ثابت میشود که هنوز در ایران مرد وجود دارد؛امیدوارم ایشان آنطرف قضیه را نگاه کند؛ و به جنبه های منفی نگاه نکند؛چون اگر بخواهیم بنشینیم که روزی بیاد که هیج جنبه منفی نباشد،مطمئن باشید که آنروز نخواهد آمد؛پس با نگاه مثبت و گفتن یا علی کار رو شروع کنیم؛انشاءالله؛ چاکر استاد سنه دژ @};- @};- @};-

شنبه 9 دی1396 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر همه دوستان واساتید
بنده دراین خصوص قبلا با جناب سنه دژ صحبت کردم
ایشون مداری دارند که مختص خودشون هست وبنظر من
دوستان باید چندنفرداوطلب بشن ومدار رو بسازند وتست بگیرند(حتمابایدقبلاشرایط تست فراهم کرده باشند)
بعدبرای تغییرات وارتقا از اساتید درخواست راهنمایی کرد
حالا کی داوطلبه؟؟؟؟؟
بسم الله
برای شروع هم لازمه یک نفر لطف کنه اطلاعات اولیه ساخت رو اینجا قرار بده
قبلش باید از مهندس حمید یا دیگراساتید نظرخواست
تو مدارات یون یاب (بجز فرانکو)کدوم ارزش بهتری داره(جهت کار درخاک کشورمون برای مقصوداکثریت دوستان )
توتم
Pdk
یا.....؟

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

یکشنبه 10 دی1396 - 2:38pm
YIM
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
سلام
با تشکر از هوشیار عزیز بخاطر ایجاد تایپیک و سایر دوستانی که به بنده لطف دارن
قبلا هم خدمت دوستان اعلام کردم که قصد آموزش ساخت مدارات محرمانه رو ندارم ، بخصوص در فضای مجازی و عمومی که هرکسی با هر قصدی ، میتونه استفاده بکنه
طی بی احترامی هایی که اخیرا بعضیها در انجمن به بنده کردن نیز ، تصمیم گرفتم که زیاد در عمومی مزاحم اعضا نشم و فقط در مواردی که ضروری باشه جواب میدم
فقط بخاطر گل روی دوستان قدیمی و علاقمندان ، میتونم تا حدودی راهنمایی بکنم که در مورد بعضی سیستمهای ناکارآمد ردیاب ، که ارزش کار ندارند ، اغراق نشه و دوستان متحمل هزینه و ضرر نشن .
میدونم بقول دوستمون madrek دیگه خیلیها حالشون از هرچی لوپ و آنتنه بهم میخوره
اگر اعضا هم هر مداری که دوست داشتن میتونن همین جا برای نقد و بررسی بزارن ، فرانکو ، توتم ، PDK یا هر ردیاب دیگه
- فرانکو که خودش تایپیک داره ، اما طبق خواسته ی اعضا ، بنده در اون تایپیک نیز فعالیتم رو متوقف کردم که آخرش معلوم شد کی ضرر کرد
( از صفحه 205 به بعد شروع شد و در صفحه 209 و217 جواب آزمایشات رو پیشاپیش اعلام کردم و بعد از چند صفحه ، کشیدم کنار . به علاقمندان اثر دفینه توصیه میکنم که حتما اون چند صفحه رو مطالعه کنن )
الان ماههاست که دیگه اون تایپیک خوابیده . البته قبلا هم پیش بینی و اعلام کرده بودم viewtopic.php?f=24&t=2576&start=2130
فرانکو نسخه های دیگری هم داره و جای تغیرات هم داره . اما چه فایده داره ؟ جایی که بنده قصد داشتم توربافی رو یاد بدم ، همه دنبال ماهی تازه میگشتن . نهایتش ماهی و تور رو باهم از دست دادن
- توتم هم تایپیک مخصوص خودشو داره و بنده اونو ناقص و ناکارآمد میدونم که بر اثر یک تصور اشتباه ساخته شده و خصوصیات یک ردیاب رو نداره

لا اله الا هو

دوشنبه 11 دی1396 - 11:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ، استاد سنه دژ،
ممنون از پاسخ شما.
البته که حق با شماست .
آموزش ساخت این مدار توسط شما ، و عمومی شدن اون مشکلات و مسائل مربوط به خودشو خواهد داشت .
ولی فی الحال اطلاع دارید ، که با ردیاب‌های مکانیکی و دستگاههای پالسی درصد موفقیت بسیار پایینه ، و خستگی و دلسردی را بدنبال داشته است ، اینک بنظرم کاوشگران باید وارد فازهای جدیدی از کاوش بشوند ، وی ال اف ها و پی دی ها ، و یونیابها ، میتواند حرکت جدیدی را در بین علاقه‌مندان ایجاد نماید .
در هرصورت چه شما مدار. را آموزش بدید چه نه ، ذره ای از محبوبیت شما در دل ما کم نخواهد شد.
ما همچنان دوستون داریم ، و مطالب آموزنده ی شما و سایر اساتید را فراموش نخواهیم کرد.
به امید بهروزی

دوشنبه 11 دی1396 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
سلام
با تشکر از هوشیار عزیز بخاطر ایجاد تایپیک و سایر دوستانی که به بنده لطف دارن
قبلا هم خدمت دوستان اعلام کردم که قصد آموزش ساخت مدارات محرمانه رو ندارم ، بخصوص در فضای مجازی و عمومی که هرکسی با هر قصدی ، میتونه استفاده بکنه
طی بی احترامی هایی که اخیرا بعضیها در انجمن به بنده کردن نیز ، تصمیم گرفتم که زیاد در عمومی مزاحم اعضا نشم و فقط در مواردی که ضروری باشه جواب میدم
فقط بخاطر گل روی دوستان قدیمی و علاقمندان ، میتونم تا حدودی راهنمایی بکنم که در مورد بعضی سیستمهای ناکارآمد ردیاب ، که ارزش کار ندارند ، اغراق نشه و دوستان متحمل هزینه و ضرر نشن .
میدونم بقول دوستمون madrek دیگه خیلیها حالشون از هرچی لوپ و آنتنه بهم میخوره
اگر اعضا هم هر مداری که دوست داشتن میتونن همین جا برای نقد و بررسی بزارن ، فرانکو ، توتم ، PDK یا هر ردیاب دیگه
- فرانکو که خودش تایپیک داره ، اما طبق خواسته ی اعضا ، بنده در اون تایپیک نیز فعالیتم رو متوقف کردم که آخرش معلوم شد کی ضرر کرد
( از صفحه 205 به بعد شروع شد و در صفحه 209 و217 جواب آزمایشات رو پیشاپیش اعلام کردم و بعد از چند صفحه ، کشیدم کنار . به علاقمندان اثر دفینه توصیه میکنم که حتما اون چند صفحه رو مطالعه کنن )
الان ماههاست که دیگه اون تایپیک خوابیده . البته قبلا هم پیش بینی و اعلام کرده بودم viewtopic.php?f=24&t=2576&start=2130
فرانکو نسخه های دیگری هم داره و جای تغیرات هم داره . اما چه فایده داره ؟ جایی که بنده قصد داشتم توربافی رو یاد بدم ، همه دنبال ماهی تازه میگشتن . نهایتش ماهی و تور رو باهم از دست دادن
- توتم هم تایپیک مخصوص خودشو داره و بنده اونو ناقص و ناکارآمد میدونم که بر اثر یک تصور اشتباه ساخته شده و خصوصیات یک ردیاب رو نداره

سلام .
استاد در پروژه دفینه یابی آیا نیاز به فرستنده هست یا فقط گیرنده پاسخگو است؟ ^:)^

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

سه شنبه 12 دی1396 - 9:05pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
این قضیه هم ، مانند قضیه ی آنتن ، بازم به طراحی مدار بستگی داره که چه داده ای رو بخواد مورد بررسی قرار بده
بنظر بنده ، اگر فرستنده ای در کار باشه بهتره ، بشرط اینکه در جای درستی بکار رفته باشه نه اینکه فقط بقصد تامین گیرنده باشه . مثلا در والفها و امثالهم ، فرستنده با گیرنده مچ شده که ربطی به دفینه نداره مگر اینکه فلز مدفون آنقدر به لوپها نزدیک باشه ، ک بتونه نال شدن رو بهم بریزه . که نهایتش میشه یک فلزیاب والف با برد محدود
در جایی دیگر ، ما فرستنده داریم که شاید امواجش به فلز مدفون برسه اما برای دریافت چه فکری کرده ایم ؟ مانند بعضی از ردیابهای الکترونیکی مکانیکی
و جایی هم فقط دریافت داریم اما نه به اون صورت خودش . مانند PDK اینم بگیر نگیر داره و بستگی به محیط و اثر داره که چقدر جوابگو باشه

لا اله الا هو

چهارشنبه 12 دی1396 - 1:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 125 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure