انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:09pm

پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 
 Lectra 2121 thomas anderson 
نویسنده پیغام

سلام به دوستان و اساتید محترم..

اگه کسی در مورد ردیاب Lectra 2121 مطلبی داره لطفا به اشتراک بزاره .

در مورد این ردیاب باید بگم که شرکت تیوا اونو میفروشه ولی این ردیاب شرکت تیوا کپی از روی دستگاه اصلیه و یکی از دوستانه کاوشگر من این دستگاه رو داره و کاملا اپراتوری دستگاه رو طبق تجربه بدست آورده و باید بگم که در دو مورد هم کاملا موفق شده...جالبه که این دستگاه دارای سه مد جهت اسکن هستش...طلا و نقره و جواهرات و طبق شنیده ها و صحبت های این دوست من در هر سه مورد کاملا درست هدف رو میزنه .

به همین خاطر خواستم ببینم کسی در موردش نقشه یا شماتیکی داره که بشه روش کار کرد.
این بنده خدا در یه کاوش با هم اشناشدیم و خیلی در مورد دستگاهش اطمینان داشت..ولی هر کاری کردم که اجازه بدن من یه کپی ازش بردارم قبول نکردن و حدود 10 سالی هست که دستگاه رو داره...اگه که بتونم عکس این مدل که دستش هست رو میگیرم و ارسال میکنم.

یه توضیح هم بدم که دستگاه لکترا 2121 محصول مشترک دو شخص به اسم توماس و اندرسون بوده که یه شرکت واحد رو داشتن ولی ظاهرا الان فقط یکی از دو نفر داره دستگاه توی امریکا تولید میکنه که کیفیت دستگاهش به ورژن مشترک قبلی نمیرسه...
ممنونم از توجه دوستان و اساتید. ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

دوشنبه 31 اردیبهشت1397 - 1:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure