انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:25pm

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 ردیابی از راه دور با تکنیک ابن سینا 
نویسنده پیغام

ali.m نوشته است:
کوروش ایرانی نوشته است:
ali.m نوشته است:
ممنونم دوست عزیز روش جالبی به نظر میرسه برای ارتباط با ضمیر ناخوداگاه تمام توضیحات شما واضح و خوب بود اما فکر نمیکنم تو ضمیر ناخواگاه من یا شما محل دفینه یا بار مشخص باشه که به وسیله پاندول بشه اونو فهمید

پیشنهاد میشود تمرینات فوق انجام دهید. بهتر نتیجه گیری خواهید کرد

دوست عزیز شما خودتون با این روش به نتیجه رسیدید؟
یا کسی رو دیدی که این مدلی به نتیجه رسیده باشه
این روش خیلی خوبه ولی فکر نمیکنم در زمینه دفینه یابی کاربرد داشته باشه

این روش همانند ردیابی با انتن می باشد ولیکن از راه دور . و شرط موفقیت در این روش ممارست می باشد. در این
تکنیک در قدم برای پیدا کردن اجسام استفاده شده همراه با موفقیت
با انجام تمرین هاب خاصی شما می توانم حرکت پاندول در پیدا کردن اشیا را تست کنید

دوشنبه 23 اسفند1395 - 1:48pm

‌تمام دستگاه های ردیاب بدون استثناء بدون تماس فیزیکی با بدن انسان عکس العمل نداشته درنتیجه کارایی واقعی نخواهد داشت. تکنیک ابن سینا با علم به این موضوع و نقش ذهن انسان در هنگام ردیابی به مانند یک اپراتور حرفه ای ردیاب مناطق را به جهت اجسام وزن دار گمانه زنی می کند

سه شنبه 1 فروردین1396 - 9:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان عزیز
این روشی که آقا کوروش میگن وجود داره و واقعی هست و تعداد انگشت شماری در جهان به اون تسلط دارن
ولی متاسفانه رسیدن به همچین درجه ای از قدرت ذهنی مستلزم یک عمر تلاش و تمرین هست و شما باید بیخیال کل زندگی و اطرافیان بشید و فقط تمرین و تکرار کنید تا به نتیجه برسید

پیوست:
bendows2.JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

یکشنبه 20 فروردین1396 - 9:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان.
من هم با شاقول ابن سینا مدتی تمرین کردم.البته واسه ردیابی نبود و بیشتر واسه کنجکاوی بود.
نتایج جالبی داشت.مثلا با یکی از دوستان در وایبر تمرین میکردیم.ایشون سوالاتی میپرسید که فقط خودش از جوابش ا گاه بود.چها ر یا پنج جواب هم مشخص میکرد.تو 80 درصد از سوالات جواب درست میدادم.بعضی روزها هم نمیشد درست کار کرد .این روش واقعا به ارامش ذهن و روح نیاز داره که تو این دوره زمونه کم پیدا میشه.چون دقیقا از ذهن ناخود اگاه باید استفاده بشه.
به هر حال این روش جواب میده ولی به این راحتیها نیست.
موفق باشید.

یکشنبه 20 فروردین1396 - 9:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان شرقی
saeeed60h نوشته است:
سلام دوستان.
من هم با شاقول ابن سینا مدتی تمرین کردم.البته واسه ردیابی نبود و بیشتر واسه کنجکاوی بود.
نتایج جالبی داشت.مثلا با یکی از دوستان در وایبر تمرین میکردیم.ایشون سوالاتی میپرسید که فقط خودش از جوابش ا گاه بود.چها ر یا پنج جواب هم مشخص میکرد.تو 80 درصد از سوالات جواب درست میدادم.بعضی روزها هم نمیشد درست کار کرد .این روش واقعا به ارامش ذهن و روح نیاز داره که تو این دوره زمونه کم پیدا میشه.چون دقیقا از ذهن ناخود اگاه باید استفاده بشه.
به هر حال این روش جواب میده ولی به این راحتیها نیست.
موفق باشید.

جالبه :-o

سه شنبه 21 فروردین1396 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز. من مدت یک سال که به این علم مشعول هستم. و تقریبا ۹۰% موفقیت های زیادی در این زمینه کسب کردم. در مورد بیماریها و اتفاقاتی که میفته واقعا جواب های قطعی گرفتم. کار با این وسیله ذهن ارام و تمرکز خیلی بالایی میخواد. به نحوی که اگه بتونی کنترلش کنی زندگی رو متحول میکنه. جواب سوالاتی که شنیدنش باعث ترس و وحشت میشه. من تو یه منطقه کوهستانی اشیایی که قایم کرده بودن که من پیدا کنم به راحتی پیدا کردم تو متطقه ای به وسعت ۱ هکتار. چندین بار دزد واقعی رو معرفی کردم. یا بیماری که شخص داره و خودش خبر نداره. این وسیله اعتقاد قلبی بزرگی میخواد و اطمینان. اگه شما بار اول به جواب شک کنید مطمعن باشید که بار دوم گمراهتون میکنه. وار با این وسیله روح بزرگ و پاکی میخواد. علم عجیبی هستش و بسیار کار امد تکرار تمرین باعث میشه که راحتر درک کنید.

سه شنبه 21 شهریور1396 - 10:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

stkmelodi_20 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز. من مدت یک سال که به این علم مشعول هستم. و تقریبا ۹۰% موفقیت های زیادی در این زمینه کسب کردم. در مورد بیماریها و اتفاقاتی که میفته واقعا جواب های قطعی گرفتم. کار با این وسیله ذهن ارام و تمرکز خیلی بالایی میخواد. به نحوی که اگه بتونی کنترلش کنی زندگی رو متحول میکنه. جواب سوالاتی که شنیدنش باعث ترس و وحشت میشه. من تو یه منطقه کوهستانی اشیایی که قایم کرده بودن که من پیدا کنم به راحتی پیدا کردم تو متطقه ای به وسعت ۱ هکتار. چندین بار دزد واقعی رو معرفی کردم. یا بیماری که شخص داره و خودش خبر نداره. این وسیله اعتقاد قلبی بزرگی میخواد و اطمینان. اگه شما بار اول به جواب شک کنید مطمعن باشید که بار دوم گمراهتون میکنه. وار با این وسیله روح بزرگ و پاکی میخواد. علم عجیبی هستش و بسیار کار امد تکرار تمرین باعث میشه که راحتر درک کنید.

این چه علمی هست ؟ و تمرینش چه جوری هست؟

چهارشنبه 12 مهر1396 - 7:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
ابن سینا هم کارایی میکرده بسیار عالی اینجوری که میشه تو همه چی فضولی کرد بنظرم در حد تست نه وقتتون رو بذارین که روانیتون کنه والا ما که سخت این حرفها رو باور میکنیم

جمعه 8 دی1396 - 12:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure